صفحه 49 از 1371 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859991495491049 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer
    If all goes well with your application and you are accepted by the Graduate Program, I will provide a stipend to cover your tuition and living expenses until such time that we are able to secure you some form of external support.
    اگه توافق استاد و جلب نظرش رو 90 درصد کار بدونیم و 10 درصد رو فرآیند پذیرش و حذف رقبا گاهی اون 10 درصد مشکل تر از اون 90 هستش
    اساتید دو حالت دارند (در حالتی که خوشبینانه ببینیم)
    یا میگند خوبی-تو دانشجوی من-اپلای کن
    یا میگند خوبی-اپلای کن-تو دانشجوی من
    حالت اول حرف توش نیست و چه چیزی دانشجو رو بیشتر از این قطعیت میده به اپلای
    حالت دوم به اما و اگرها میرسونه کار رو و یک اپلای قوی تر
    شما در حالت دوم هستی فعلا
    پیشنهاد: ازش بپرس با این رزومه من چقدر من میتونم امیدوار باشم طبق تجربتون-و اگه گفت نمیدونم شما هنوز با یک اپلیکانت که هرگز با استادی تماس نگرفته و اپلای کرده فعلا فرقی ندارید تا آینده که چندتایی توسط admissions پذیرفته بشند

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام مهدي جان
    قبلا بهم يه همچين چيزي گفته كه تو پستهاي قبلي از بچه ها نظرخواهي كرده بودم:
    Based upon your grades in chemistry and biology I am optimistic that you may gain entrance into the program
    نمي دونم احساس مي كنم منتظر يه دانشجوي قويتر از منه!اينطور نيست؟

سلام مهدي جان
    Based upon your grades in chemistry and biology I am optimistic that you may gain entrance into the program
    به نظر مثبت میاد اما میتونه template هم باشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

رشته و دانشگاه

راستش نمیشه از کل به جزء تعمیم داد- اما هر ایمیلی واسه من اومد و تمپلت نبود و گفت تو قوی هستی و احتمال داره بگیریمت-اونا این کار رو کردند و پیش بینیشون درست بود بجر دانشگاه....... :-\ که البته معلوم بود .........

به دوتا نکته توجه کن
    یکی اینکه ایشون کلمه may رو استفاده کرده نه might رو که میدونیاحتمال might زیادتره و نیومده واسه خودش قول بی خود بده
    صد در صد این ایمیل تمپلت نیست حتی نمیگم 99.9 درصد
    همونطور که سارا گفت اره مثبته این جواب- اگه من بودم به جیبم یه نگاهی میکردم و اگه قطعی ها در لیست من اجازه میدادند اپلای میکردم

Senior Member saheb آواتار ها

به نظر من مثبت انديش باش اينكه منتظره دانشجوي بهتره همشون اينظوري هستند به نظرم
    HAPPINESS

سلام
    مرسي از همه
    دارم سعي ميكنم خوشبين باشم
    فعلا تنها جواب نصف و نيمه اييه كه دارم!فكر كنم مجبورم اپلاي كنم

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

سلام
    مرسي از همه
    دارم سعي ميكنم خوشبين باشم
    فعلا تنها جواب نصف و نيمه اييه كه دارم!فكر كنم مجبورم اپلاي كنم
    یه جمله معروف هست که میگه....
    مرگ Apply زمانی است که بدبین و ناامید باشی!

Senior Member maryamf آواتار ها

سلام مهدي جان
    This reply+that reply about fund and support >> apply, do not hesitate..

but surely do not wait for this university and send more mails and apply more universities..
    If you are studying biochemistry or related fields, as my experience,there are not too many professors who can financially support you, you should send more mails to find those who are supportive..

If you are applyiing for biosciences, logically, you can not expect to receive replies like engineering, since we are not related to industry that much..

من با استادي تو آمريکا در تماسم ولي نمراتم به حد ايده ال نيست.....احتمالا دوباره امتحان بدم.... مي خوام بدونم چه ايميلي به استاد بزنم که نا اميد نشه و پرونده ام بررسي بشه.....همين طوري ريجکت نشه؟ چون الان مدارکم آفيس دانشگاه هست و منتظر بودن که نمرات برسه و به دپارتمان مربوطه ارسال بشه..... و ديگه اينکه شرايطي بشه که فاند رو از دست ندم برم اون جا دوباره امتحان تافل بدم يا اينکه کلاس زيان شرکت کنم!!! اگر جملاتي که ميدونيد مناسبه براي بيان نمرات تافل و جي آر اي بنويسم و اينکه حتما مجدد در امتحان شرکت مي کنم. و اين طور نظر استاد را جلب کنم تا به آفيس نامه بزنه و مدارک ريجکت نشه!! لطفا مرا راهنمايي کنيد. پيشاپيش ممنون
    Life salutes you when you make others happy

رشته و دانشگاه

این استادی که میخوایند نا امید نشه آیا قول داده شما دانشجوش هستید یا گفته فعلا برو اپلای کن؟
    اینکه چکار باید بکنید رو خود استاد تاحلا باید بهتون دیکته کرده باشه- اینکه واقعا تاکید کرده رو نمرت و یا اینکه بی خیاله تاحالا
    معمولا دانشکده باید بدونه شما استاد دارید- یعنی استاد کاور لتر میده- اگه اینکارو کرده نگران نباشید که یهووو ریجکت بشید
    حالا استاد میدونه شما نمرتون کمه یا نه؟ چیزی گفته بهتون که دوباره امتحان بده؟
    بدترین چیزی که گفته و شما نمیتونی دیگه کاریش بکنید اینه که گفته باشه تو دانشجوی من و فعلا برو پذیرش بگیر اول- این تقریبا یعنی اینکه از عهده من خارج پشتیبانی از مدارک تو و شما رو تقریبا بدون سنگر کرده-شما رو و قوی تر کردن نمرات رو بخودتون سپرده
    نکته دوم اینکه چقدر نمرات شما کمه؟؟ مثلا مینیمم 580 هستش شما 500 هستید یا 560؟
    همه اینها باید مد نظر گرفته بشه تا بشه نامه ای که شما میخوایند رو یطوری نوشت- همچین نامه ای خیلی مهمه و تفاوتش در یک کاما میتونه retake کردن امتحانات و یا waive شدن اونها باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)