صفحه 491 از 1371 نخستنخست ... 391441481482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501541591991 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,901 تا 4,910 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط aminbii نمایش پست ها
    سلام،دوستان من به یه استاد تو uoit امیل زدم بعد 1 ساعت این جوابو داد:

Thank you for your interest and I will contact you as soon as I have opining.

Best Regards

به نظرتون خواسته محترمانه جواب رد بده یا به زودی دوباره ایمیل میزنه؟اگه نزد کی دوباره بهش یاد اوری کنم؟یا کلا فراموشش کنم؟؟ممنون...
    ایشون نگفته که بزودی ایمیل میزنه. گفته هروقت جای خالی داشت ایمیل میزنه. یعنی فعلا شما رو رد کرده.

Member aminbii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك-ساخت و توليد/تهران مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایشون نگفته که بزودی ایمیل میزنه. گفته هروقت جای خالی داشت ایمیل میزنه. یعنی فعلا شما رو رد کرده.
    خیلی ممنون از این که ترجمش کردین ولی من ایلتس دارم و این یه جمله هم خیلی ساده و واضح نوشته شده من می خواستم ببینم با توجه به تجربه دیگران اگه کسی همچین ایمیلی دریافت کرده بعدا نتیجه گرفته یا نه...

Senior Member Simplex آواتار ها

Best Regards

به نظرتون خواسته محترمانه جواب رد بده یا به زودی دوباره ایمیل میزنه؟اگه نزد کی دوباره بهش یاد اوری کنم؟یا کلا فراموشش کنم؟؟ممنون...
    تصورم اینه که استاد ایمیل شما رو دیده و به خودش گفته بهت خبر بده که ایمیلت رو دیده تا بعدا سر فرصت بخونه ببینه چی نوشتی و براش چی فرستادی و رزومه ات چه جوریه.
    یک چند روزی رو صبر کن، مثلا پنج شش روز، بعد ایمیل رو رپلای کن و بپرس که نظرش چیه. این جواب هیچ چیزی توش نداره که بشه بهش فکر کرد. رد هم نکرده، چون رودربایستی که نداره، اگر نخواهد دانشجو بگیره یا شما رو قبول نکرده باشه، ساده و معمولی می گه که نه. جواب محترمانه رد کاملا مشخصه، ابهامی توش نداره، اما این جواب هیچ چیزی نیست جز یک پاسخ محترمانه دریافت ایمیل.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

سلام به همه ی دوستان، منم مثل امین (پست #4901) جوابی که دریافت کردم بلافاصله بعد از ارسال ایمیل بوده و به نظر من یه Template می یاد:
    Dear Applicant
    Thank you for your interest in our research. Unfortunately, we currently have no position available that would match with your background and expertise.
    I wish you all the best in your search for a suitable position.

فکر نکنم استاده اصلا رزومه ی منو خونده باشه، به نظرتون ممکنه مشکل توی نوشتن متن ایمیل داشتم که این جوری شده یا اینکه واقعا طرف پوزیشن نداشته؟

Member aminbii آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    تصورم اینه که استاد ایمیل شما رو دیده و به خودش گفته بهت خبر بده که ایمیلت رو دیده تا بعدا سر فرصت بخونه ببینه چی نوشتی و براش چی فرستادی و رزومه ات چه جوریه.
    یک چند روزی رو صبر کن، مثلا پنج شش روز، بعد ایمیل رو رپلای کن و بپرس که نظرش چیه. این جواب هیچ چیزی توش نداره که بشه بهش فکر کرد. رد هم نکرده، چون رودربایستی که نداره، اگر نخواهد دانشجو بگیره یا شما رو قبول نکرده باشه، ساده و معمولی می گه که نه. جواب محترمانه رد کاملا مشخصه، ابهامی توش نداره، اما این جواب هیچ چیزی نیست جز یک پاسخ محترمانه دریافت ایمیل.
    ممنون از راهنماییتون ولی گفته که اگه اوپن پوزیشن داشته باشم باهات تماس میگیرم این که 5و6 روز دیگه ryply کنم و بپرسم برام پوزیشن جور کردی یه کم غیر منتقی نیست؟ممکنه بگه "من که گفتم باهات تماس می گیرم...."

Senior Member Simplex آواتار ها

ممنون از راهنماییتون ولی گفته که اگه اوپن پوزیشن داشته باشم باهات تماس میگیرم این که 5و6 روز دیگه ryply کنم و بپرسم برام پوزیشن جور کردی یه کم غیر منتقی نیست؟ممکنه بگه "من که گفتم باهات تماس می گیرم...."
    پنج شش روز یک عدد تقریبیه، منظورم اینه که نباید فاصله زیاد وجود داشته باشه، تا اطلاعات تر و تازه است باید یک کاری کرد وگرنه بعدا صد تا کار جدید برای استاد پیش می آید و دیگه چیزی از این ماجرا به یاد نمی آره. ولی اگر من بودم راهی پیدا می کردم که دوباره خیلی زود باهاش تماس بگیرم، مثلا درباره کارش سوال می پرسیدم، نه سوالی که ربطی به من نداشته باشه ها، یک سوال مربوط، مثلا اینکه آیا من می تونم در فلان پروژه اش همکاری کنم، یا اینکه آیا می تونم برای 2012 پذیرش بگیرم (بعضی دانشگاه ها می شه، مخصوصا توی اروپا)، یا چیزی شبیه به این.

باید خودت برای خودت نسخه ای بپیچی، وقتی بحث دکتری مطرح می شه، موضوع یک شغل مطرحه و شما برای شغل اپلای می کنی، نمی شه که منتظر باشی تا کارفرما باهات تماس بگیره، باید راهی پیدا کنی و خودت رو تبلیغ کنی و تشویقش کنی که تو رو به کار بگیره، و البته مرزی بین ارتباط و مزاحمت هست که باید مراعات کرد.

اگر به انتظار باشی، خیلی بعیده کسی باهات تماس بگیره. در ضمن با یک ایمیل هم طرف از شما راضی نشده و نباید فکر کنی که دیگه رزومه شما رو پسندیده و برای شما دنبال کار می گرده، باید این ارتباط رو حفظ کنی که نتیجه بده، و گرنه که ارتباط از بین می ره، کسی به شما ایمیل نمی زنه که کار پیدا کردم، بیا اپلای کن.
    این ارتباط رو حفظ کن، خیلی راحت و دقیق، بهترین راهش هم تازه نگه داشتن اطلاعاته، بالاخره یک سوالی چیزی داری ازش بپرسی دیگه. بگذار تعداد تماس هات به صورت یکنواخت با شیب مثبت خیلی کم باشه، نه اینکه یک بار ایمیل الان باشه و یکی شش ماه دیگه، یا چهار تا توی یک روز باشه بعد تا چهار ماه خبری نباشه.
    و البته تمام این حرف ها فقط نظر بنده است

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

Best Regards

به نظر من محترمانه شما را رد کرده . معمولا استادها وقتی کسی را رد میکنند میگویند "که رزومه خوبی داری ولی من پوزیشن خالی ندارم"
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Member aminbii آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    پنج شش روز یک عدد تقریبیه، منظورم اینه که نباید فاصله زیاد وجود داشته باشه، تا اطلاعات تر و تازه است باید یک کاری کرد وگرنه بعدا صد تا کار جدید برای استاد پیش می آید و دیگه چیزی از این ماجرا به یاد نمی آره. ولی اگر من بودم راهی پیدا می کردم که دوباره خیلی زود باهاش تماس بگیرم، مثلا درباره کارش سوال می پرسیدم، نه سوالی که ربطی به من نداشته باشه ها، یک سوال مربوط، مثلا اینکه آیا من می تونم در فلان پروژه اش همکاری کنم، یا اینکه آیا می تونم برای 2012 پذیرش بگیرم (بعضی دانشگاه ها می شه، مخصوصا توی اروپا)، یا چیزی شبیه به این.

باید خودت برای خودت نسخه ای بپیچی، وقتی بحث دکتری مطرح می شه، موضوع یک شغل مطرحه و شما برای شغل اپلای می کنی، نمی شه که منتظر باشی تا کارفرما باهات تماس بگیره، باید راهی پیدا کنی و خودت رو تبلیغ کنی و تشویقش کنی که تو رو به کار بگیره، و البته مرزی بین ارتباط و مزاحمت هست که باید مراعات کرد.

اگر به انتظار باشی، خیلی بعیده کسی باهات تماس بگیره. در ضمن با یک ایمیل هم طرف از شما راضی نشده و نباید فکر کنی که دیگه رزومه شما رو پسندیده و برای شما دنبال کار می گرده، باید این ارتباط رو حفظ کنی که نتیجه بده، و گرنه که ارتباط از بین می ره، کسی به شما ایمیل نمی زنه که کار پیدا کردم، بیا اپلای کن.
    این ارتباط رو حفظ کن، خیلی راحت و دقیق، بهترین راهش هم تازه نگه داشتن اطلاعاته، بالاخره یک سوالی چیزی داری ازش بپرسی دیگه. بگذار تعداد تماس هات به صورت یکنواخت با شیب مثبت خیلی کم باشه، نه اینکه یک بار ایمیل الان باشه و یکی شش ماه دیگه، یا چهار تا توی یک روز باشه بعد تا چهار ماه خبری نباشه.
    و البته تمام این حرف ها فقط نظر بنده است
    دوست عزیز بابت وقتی که برای پاسخ میزاری ممنونم...من برای فوق لیسانس اقدام کردم نه دکترا در ضمن تو همون ایمیل اولی دو تا از ریسرچ اریا هایی که تو پیجش بود و دوست داشتم انتخاب کردم و بهش اشاره کردم که از اینا خوشم میاد ...انقدر ایمیلم کامل بود که دیگه حرفی ندارم که بتونم ارتباطو ادامه بدم...

سلام دوستان، من به یکی از اساتید ایمیل زدم (cvفرستادم)و پرسیدم که برای یک دانشجوی master جای خالی داره یا خیر. و ایشون از cv بنده خوششون اومده بود وگفته بود که یک اتاق برای دانشجوهای دکترا داره. من هم برای اینکه مطمئن بشم پرسیدم که منظورش ( integrated program(MSc/PHd) هست.که استاد گفت بله.
    حالا من چون از دانشجوهای اونجا تحقیق کردم و فهمیدم واسه این دوره مستر/دکتری باید یک امتحان کلی بدم ، یک کمی مردد شدم. به نظر شما اشکالی داره به یک استاد دیگه توی همون دپارتمان ایمیل بزنم؟ و درخواستمو مطرح کنم(واسه Master)؟
    البته نمی خواهم این یکی شانس(مستر/دکتری) رو هم از دست بدم..اما خوب راحتتر بودم اگر اول با مستر شروع کنم...
    ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

سلام دوستان، من دانشجوی فوق مدیریت IT هستم ، یکی از اساتید ما عضو هیات علمی دانشگاه شفیلد هالم انگلیسه، من بهش نامه زدم برای توصیه نامه تا برای دکترا اپلای کنم ، جواب داده که رزومتو بفرست برام؟ لازمه؟ بعد این روزمه باید چه چیزایی داشته باشه ؟ ممنونم میشم راهنمایم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)