صفحه 496 از 1371 نخستنخست ... 396446486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506546596996 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,951 تا 4,960 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون برای این جواب اپلای کنم یا باز این امریکایی ها دارن مارو سرکار میزارن؟ الان به Fall 2012 میرسه؟ تجربه نیومریکال با متلب دارم بش بگم فقط متلب ضایع نیست؟Dear Mahmoud,Thank you for your interest in our research. It sounds like you have some very relevant experience. How much work have you done with numerical modeling codes?I would encourage you to apply to our program. If you do so, the system will only allow you to apply for Spring 2013 admission. However, we can change this to Fall 2012 later if necessary.Best Regards,
    ای بابا چرا فکر می کنید این ها سرکارتون می گذارند؟ مگر دیوانه اند یا مریض روانی اند D: این بنده خدا تحویلت گرفته و بهت داره می گه اپلای کن، اگر لازم باشه اپلیکیشنت رو برای همین امسال عوض می کنیم، خب اپلای کن دیگه. وقتی کارهات داره درست می شه، اونوقت یک تقریب می زنی که چند ماه برای کارهای ویزا لازم داری و بهش می گی تا زمان ورودت رو وقتی تعیین کنه که به کارهات برسی. وقتی می گه سیستم رو ول کن و اپلای کن، خب دیگه، همین کار رو بکن.
    متلب که سیستم بسیار بزرگ و محترمیه و براش کلی پول می دهند، بنابراین ضایع نیست که توی یک سیستم وزین خبره باشی. می تونی تاکید کنی که زبان های برنامه نویسی رو که می خواهند رو هم می تونی به سرعت یاد بگیری و مسلط بشی، چون سابقه کدنویسی با زبان های مختلف رو داری و پروژه های مختلفی با زبان های مختلف انجام داده ای. درست هم هست، چون سی شارپ رو هم که بخواهی یاد بگیری، اندک زمانی بیش، وقت صرف نخواهد شد جان برادر!

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوستان من به یه استاد در دانشگاه امریکا ایمیل دادم ولی استاد گفت

Thank you for your interest in my work and in studying ... at ... Unfortunately, the deadline for applying to the Ph.D. program in ... passed on January 15t.
    But since you appear to be a very promising candidate, I recommend that you apply in January 2013 for admission that fall. Here's a link to information about doctoral study in ... Please take a look at the information on the site, and let me know if you have any questions or concerns. If you apply and are accepted, I would be very happy to work with you.

این روال عادیه که بگه اپلای کن؟ منظورم اینه که این پاسخ برای این بوده که نمی خواسته باهام کار کنه یا واقعا خوشش اومده؟ حالا چی جوابش بدم؟ چقدر میشه رو حرفش حساب کرد؟ یعنی از الان تا سال اینده باهاش مکاتبه کنم؟ در ضمن ازم نه SOP خواسته نه پروپزال خودم بهش بگم اگه دوست داره براش بفرستم؟ دوستان نمیشه هیچ کاری کرد که برای امسال قبول کنه؟ اگر نمی شه چطوری میشه تا سال آینده حفظش کرد؟ دوستان این دانشگاه خیلی معروفه برام خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید. از همتون ممنونم
    خب دیگه ددلاین گذشته و برای امسال نمی تونی کاری کنی، اما بهت گفته که سال بعد اپلای کن. این هم چندان عجیب یا چندان خاص نیست که بگه اپلای کن، خب همه باید اپلای کنند تا اونها بتونند بهترین ها رو انتخاب کنند. به نظرم نه خیلی مطمئن باش نه خیلی بی خیال. باید پرونده ات رو آماده کنی و اپلای کنی، در ضمن یک جا هم کافی نیست، باید خیلی تلاش کنی و جاهای مختلفی پیدا کنی، تا یکی شون درست شه، اگر بیشتر هم پذیرش گرفتی، بهتر، می تونی مورد بهتر رو انتخاب کنی. راستش نمی دونم در این زمینه چی بگم، جز اینکه بعید می دونم برای امسال کاری بشه کرد، خیلی دیر شده، هر چند اگر رزومه خوب و خاصی داشتی خودش شاید پیشنهادهای دیگه ای بهت می داد.

بهترین کار اینه که رزومه ات رو هر چی بیشتر قوی کنی و بیشتر سرچ کنی. در ضمن معروف بودن دانشگاه دلیل مطمئنی برای اپلای نیست. شما باید به استادت نگاه کنی و کارهاش و حقوق و پیش بینی آینده شغلی و حتی آب و هوا و امنیت شهر. به نظرم یک کمی وقت بگذار و توی مطالب فارسی و انگلیسی درباره دانشگاه ها و نامه نگاری به استادها، بیشتر بخون، کم کم خودت متوجه می شی چه کاری باید بکنی.

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    خب دیگه ددلاین گذشته و برای امسال نمی تونی کاری کنی، اما بهت گفته که سال بعد اپلای کن. این هم چندان عجیب یا چندان خاص نیست که بگه اپلای کن، خب همه باید اپلای کنند تا اونها بتونند بهترین ها رو انتخاب کنند. به نظرم نه خیلی مطمئن باش نه خیلی بی خیال. باید پرونده ات رو آماده کنی و اپلای کنی، در ضمن یک جا هم کافی نیست، باید خیلی تلاش کنی و جاهای مختلفی پیدا کنی، تا یکی شون درست شه، اگر بیشتر هم پذیرش گرفتی، بهتر، می تونی مورد بهتر رو انتخاب کنی. راستش نمی دونم در این زمینه چی بگم، جز اینکه بعید می دونم برای امسال کاری بشه کرد، خیلی دیر شده، هر چند اگر رزومه خوب و خاصی داشتی خودش شاید پیشنهادهای دیگه ای بهت می داد.

بهترین کار اینه که رزومه ات رو هر چی بیشتر قوی کنی و بیشتر سرچ کنی. در ضمن معروف بودن دانشگاه دلیل مطمئنی برای اپلای نیست. شما باید به استادت نگاه کنی و کارهاش و حقوق و پیش بینی آینده شغلی و حتی آب و هوا و امنیت شهر. به نظرم یک کمی وقت بگذار و توی مطالب فارسی و انگلیسی درباره دانشگاه ها و نامه نگاری به استادها، بیشتر بخون، کم کم خودت متوجه می شی چه کاری باید بکنی.
    مرسی از پاسخ کاملتون. مطالعه کردم اب و هواش عالیه امنیتش مثل بقیه جاهای امریکاست. کار این استاد هم خیلی به من میخوره و کتاب های معروفی داشته که خودم برای ارشد یکیشون را خوندم. الانم دارم سرچ میکنم و دنبال استاد با زمینه کاری مشابه هستم ولی میخواستم بدونم که ایا این ایمیل یعنی واقعا تمایل داره یا اینکه به همه یه همچین جوابی میدن؟ بیخیال شم یا پیگیرش باشم؟ یعنی واقعا میشه 1 سال ارتباط را حفظ کرد؟ چطوری اخه؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون برای این جواب اپلای کنم یا باز این امریکایی ها دارن مارو سرکار میزارن؟ الان به Fall 2012 میرسه؟ تجربه نیومریکال با متلب دارم بش بگم فقط متلب ضایع نیست؟Dear Mahmoud,Thank you for your interest in our research. It sounds like you have some very relevant experience. How much work have you done with numerical modeling codes?I would encourage you to apply to our program. If you do so, the system will only allow you to apply for Spring 2013 admission. However, we can change this to Fall 2012 later if necessary.Best Regards,
    why not?! جواب خوبیه تو این وانفسا! بگید تجربه کد نویسی قوی تو MATLAB دارید (البته فکر کنم زبان های دیگه ای هم حتما بلدید مثه C++) با مثلا C++ هم آشنایید ولی خیلی کار نکردید.
    Good luck for all...

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    why not?! جواب خوبیه تو این وانفسا! بگید تجربه کد نویسی قوی تو MATLAB دارید (البته فکر کنم زبان های دیگه ای هم حتما بلدید مثه C++) با مثلا C++ هم آشنایید ولی خیلی کار نکردید.
    چیز دیگه تجربه به من (البته به من که نه! به دوستام) نشون داده که Spring فاند و پذیریش خیلیییییییی بهتر گیر آدم میاد! Good Luck
    Good luck for all...

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    دوستان بنده به علت بی تجربه بودن چند بار شانس های خوبی رو در جواب به ایمیل اساتید از دست دادم. از شانسم اون موقع هر چی ایمیل می زدم همش جواب می اومد فکر می کردم همیشه اینجوریه
    اما امسال خیلی طول کشید تا معدود کسایی جواب بدن.الان یه جواب گرفتم از استادی که در طی 6 ماه پیگیری که جواب ندادن بالاخره موفق شدم جواب بگیرم. نمی خوام این یکی رو خراب کنم. چ.ن .اقعا به زیمنه کاریش علاقه دارم.لطفا راهنماییی کنید متن نامه رو چه جوری تنظیم کنم. انگلیسیم بد نیست منظورم نکات کلیدی و محوری نامه هست که اشاره کنید. البته به جز ارسال پروپوزال که خودش خواسته.

I apologise for taking so long to respond to you as I’ve been on leave and completing field work.
    It’s hard for me to determine if I’m suited to the way in which your research proposal may take shape.
    I generally conduct qualitative and ethnographically informed research.
    However, there are other members of Faculty who work in educational leadership and they may be willing to supervise you e.g., Dr George Odhiambo.
    I will need to see a more detailed research proposal before giving your request further consideration.

با سپاس از توجه شما
    دوست عزیز ببخشید که اینو می گم ولی فاجعه نوشتید من طی دو هفته از سه تا استاد اوکی گرفتم ولی یک کم بیشتر به متن ایمیلی که می زنید فکر کنید. علاوه بر رزومه و SOP ایمیل شما هم باید استاد رو تحت تاثیر قرار بده.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز ببخشید که اینو می گم ولی فاجعه نوشتید من طی دو هفته از سه تا استاد اوکی گرفتم ولی یک کم بیشتر به متن ایمیلی که می زنید فکر کنید. علاوه بر رزومه و SOP ایمیل شما هم باید استاد رو تحت تاثیر قرار بده.
    ضمن خوش آمد گویی به شما دوست گرامی
    خدمتتان عرض شود که این بخشی از نامه استاد بودا بعد از ملاحظه مواردی که شما فرمودید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نه من!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا فکر کردید من درخواست دادم پروپوزال استاد رو ببینم؟
    هنوز تو شوکم
    ویرایش توسط marjan912 : April 24th, 2012 در ساعت 07:25 PM

Junior Member

دوستان جواب ايميل استاد به ايميل من :
    Thank you very much for your interest in our program and research. We will evaluate all the applicants and make a decision by the end of June.
    Good luck,
    خوب الان بايد چي جواب بدم؟اصلاً جواب مي خواد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط at2012 نمایش پست ها
    دوستان جواب ايميل استاد به ايميل من :
    Thank you very much for your interest in our program and research. We will evaluate all the applicants and make a decision by the end of June.
    Good luck,
    خوب الان بايد چي جواب بدم؟اصلاً جواب مي خواد؟
    نخیر، یک تمپلت سادست.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

سلام به همه دوستان مخصوصا میلاد عزیر که به همه مون حسابی کمک کرده

یه استادی بعد از اینکه از رزومه ی من تعریف کرده و گفته که فاند داره نوشته:
    Please send me your additional information.
    آخه من ته نامه اولم نوشته بودم که اگر اطلاعات دیگه ای می خواد در اختیارش می زارم. حالا من نمی دونم چی جواب بدم و چه اطلاعاتی باید براش بفرستم. احتمالا لازمه که با جزئیات ازش بپرسم که چی می خواد ولی نمی دونم عبارت مودبانه و رسمی اون چی می شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)