صفحه 499 از 1371 نخستنخست ... 399449489490491492493494495496497498499500501502503504505506507508509549599999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,981 تا 4,990 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان پیرو این نامه، به اون استاد یه جواب فرستادم ولی بعد از 4-5 روز جوابمو نداده. یه فرد خیری به من پ.خ بده من متن نامه ای که براش فرستادم رو نشونش بدم ببینم اشتباهی مرتکب شدم یا نه؟ و ایا دیر جواب دادن اساتید طبیعیه؟
    this is weekend !!
    you should wait !
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه موردی هست لطف کنید نظرتونو بگین
    من 3 ماه پیش به استادی در کانادا میل زدم که جواب نداد.بعد از سه ماه منشی انستیتویی که استاد اونجاست میل زد که :

A professor in Civil Engineering is interested to discuss opportunities with you after reviewing your application. If you are still interested to furthering this, let me know.

منم گفتم که علاقه مندم.بعد گفت:
    I have cc’ed Dr. ***, please contact with her as soon as you can. It would be helpful if you can send us a copy of your CV, transcripts and reference letters as well. If you already submitted originals to the Department of Civil Engineering, please let me know and I can try to obtain a copy from the dept.
    منم گفتم که مدارک رو فرستادم و گفت که چون گرفتن مدارک زمان بره ، اسکن مدارک رو بفرست که فرستادم و گفت :
    Thanks Mohammad, I have sent all documents to Dr. ***, you can go ahead and contact her to discuss further.
    بعد به استاد میل زدم و گفتم علاقه مندم که با شما کار کنم که گفت :
    That sounds great. I will contact *** our graduate coordinator and see how we can proceed

به نظر شما چقدر شانس دارم؟به نظرتون دوباره به استاد میل بزنم و چی بگم؟ یا منتظر بمونم؟
    از راهنمایی دوستان عزیز پیشاپیش ممنونم.
    دوستان لطفا کمک!
    همون استاد میل زده و گفته :
    Hello Mohammad
    Following our earlier correspondence, if you were admitted under my supervision will you be fine working on the research below:
    >> Assessing the Emissions and Fuel Consumption Benefits of Intelligent Transportation Systems (ITS)
    (و نیم صفحه توضیح داده.)
    Please let me know
    Thanks
    الان سوالم اینه که به استاد چی بگم.همین که بگم علاقه مندم کافیه؟
    اگه به نظرتون چیز دیگه های هم هست که بگم ، لطفا راهنمایی کنید.
    پیشاپیش ممنون.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

دوستان لطفا کمک!
    Hello Mohammad
    Following our earlier correspondence, if you were admitted under my supervision will you be fine working on the research below:
    >> Assessing the Emissions and Fuel Consumption Benefits of Intelligent Transportation Systems (ITS)
    (و نیم صفحه توضیح داده.)
    Please let me know
    Thanks
    پیشاپیش ممنون.
    اگر قبلا در اون زمینه کاری کردی، حتما بگو که تجربه داشتی در این زمینه و دوست داری تحقیقاتتون در این زمینه ادامه بدی
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    اگر قبلا در اون زمینه کاری کردی، حتما بگو که تجربه داشتی در این زمینه و دوست داری تحقیقاتتون در این زمینه ادامه بدی
    ممنون دوست عزیز.من مهندسی صنایع خوندم و فقط 3 واحد حمل و نقل گذروندم.برای مستر اپلای کردم و استاد با این که می دونست حمل و نقل کم کار نکردم ، علاقه نشون داد.حالا می خوام بدونم بهش همین که بگم علاقه مندم کافیه؟یا انتظار داره توضیحات دیگه ای هم بدم؟
    ممنون
    ویرایش توسط mohammad9 : April 30th, 2012 در ساعت 09:01 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

ممنون دوست عزیز.من مهندسی صنایع خوندم و فقط 3 واحد حمل و نقل گذروندم.برای مستر اپلای کردم و استاد با این که می دونست حمل و نقل کم کار نکردم ، علاقه نشون داد.حالا می خوام بدونم بهش همین که بگم علاقه مندم کافیه؟یا انتظار داره توضیحات دیگه ای هم بدم؟
    ممنون
    اون نیم صفحه رو بخون و یه چیززی که مرتبط با درسی که پاس کردی داره پیدا کن و بگو فلان درسو گذروندم و در این درس این مبحث برام خیلی جالب اومد و یه سری مقالات هم در مورد ... خوندم و خیلی مشتاقم تحصیلات تکمیلیمو در این زمینه ادامه بدم (مستر و بعد از اون دکتری).

Senior Member aida8404 آواتار ها

دوستان لطفا کمک!
    Hello Mohammad
    (و نیم صفحه توضیح داده.)
    Please let me know
    Thanks
    پیشاپیش ممنون.
    اگر علاقه دارید بهتره درباره موضوعاتی که تو ایمیلش بهشون اشاره کرده را در نظر بگیرید و تو اینترنت سرچ کنید تا یه چیزی دستتون بیاد. اینکه بگید علاقه دارم به تنهایی کافی نیس. یه دانشجوی علاقمند همیشه در هر زمینه ای یه سری اطلاعات نسبی داره. پس سعی کنید با ایمیل بعدی خودتون را ثابت کنید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

سلام دوستان، من به استادی میل زدم ، در جواب اولین میل من گفت:
    I do not know my budget for 2013 S, consequently I do not hire student jet. It is too early to apply.
    من گقتم:
    Thank you in advance for you kind attention. the deadline for spring 2013 is on 1 July 2012. I will apply for the program as soon as possible. So, firstly I want to know your opinion about me to join your group. It would be my great of interest to work with you under your supervision. Thank you in advance for your consideration.
    گفت:
    Large number of students apply in each year. I must consider all applicants.
    If you are accepted you are qualified, but I can not tell you the results of my acceptance without seeing the other applicants resume
    الان چه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به استادی میل زدم ، در جواب اولین میل من گفت:
    I do not know my budget for 2013 S, consequently I do not hire student jet. It is too early to apply.
    من گقتم:
    Thank you in advance for you kind attention. the deadline for spring 2013 is on 1 July 2012. I will apply for the program as soon as possible. So, firstly I want to know your opinion about me to join your group. It would be my great of interest to work with you under your supervision. Thank you in advance for your consideration.
    گفت:
    Large number of students apply in each year. I must consider all applicants.
    If you are accepted you are qualified, but I can not tell you the results of my acceptance without seeing the other applicants resume
    الان چه کنم؟

ازش بپرس حدودن کی مناسبه که بهش دوباره ایمیل بزنی چون گفته الان خیلی زوده و رزومه بقیه رو ندیدم ! بعد همون موقع ها دوباره ایمیل بزن !

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    ازش بپرس حدودن کی مناسبه که بهش دوباره ایمیل بزنی چون گفته الان خیلی زوده و رزومه بقیه رو ندیدم ! بعد همون موقع ها دوباره ایمیل بزن !
    جواب استاد:
    After you get acceptance and few month before the semester starts

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    جواب استاد:
    After you get acceptance and few month before the semester starts
    ببین دوست عزیز، جوابی که داده خیلی معمولیه و گفته اپلای کن من اپلیکشن تو و بقیه رو می بینم و تصمیم می گیرم، کاری که ارگ نمی گفت هم همه می دونستیم که داستان همینطوره. در مورد فاند هم گفته که هنوز معلوم نیست.
    میگه بعد از اینکه پذیرش گرفتی به من ایمیل بزن! بهتره وقت بیشتری برای بقیه استادها در دانشگاه های دیگه بزاری که جواب های قوی تری ازشون بگیری. و هر از چندگاهی هم یه ایمیلی به این بزنو بگو فلان مقاله رو نوشتم یا خودنم و از این داستان ها.
    موفق باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)