صفحه 50 از 1371 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253545556575859601001505501050 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

abdoulahadchoupani
    Guest

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

من با چندين استاد تماس گرفته ام. چند تا از آنها به Mail من جواب دادند و گفته اند كه در حال حاضر فاند ندارم . توصيه كرده اند كه من بايد مداركم رو به دانشگاه بفرستم و بعد راجع به اون تصميم گيري مي شود. چند تا از استاد ها هم علاوه بر اين حرف آدرس مراكر تحقيقاتي كه احتمال اشتغال به كار در آنها هست رو به من معرفي كردند. تقريبا هر وقت به استادا Mail ميزنم زود جواب مي دهند. سوال من اينه كه آيا استاد نظرش درباره من مثبته يا اينكه صرفا به من روال قانوني و طيبعي كار رو نشان داده اند؟ با تشكر

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

به نظر من درسته که خوبه از استاد جواب بگیری ولی خیلی هم نباید اون رو بزرگ کنی. من خودم هستند دانشگاتههایی که ازشون جواب نگرفتم و می خوام اپلای کنم ( و بالعکس!)
    چون 1- استاده تو سایتش نوشته بود که شرمنده نمی تونم جواب بدم 2- تعداد استادهای در زمینه کاری ام زیاد بودند.
    بنابراین بهتره به رزومه ات نگاه کنی و به فسمت فوق العاده مفید "نتایج پذیرش" تو همین سایت بری و یک دید واقع بینانه نسبت به شانس هات پیدا کنی.
    یه توزیع نرمال هم می زنی (مثلا 20 درصد از تعداد کل دانشگاههایی که می خوای اپلای کنی بهتر از رزومت 60 درصد در همون حوالی و 20 درصد هم واسه اطمینان از اینکه قبول می شی). به شهر محل زندگی و آب و هوا هم دقت کن. موفق باشی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abdoulahadchoupani
    من با چندين استاد تماس گرفته ام. چند تا از آنها به Mail من جواب دادند و گفته اند كه در حال حاضر فاند ندارم . توصيه كرده اند كه من بايد مداركم رو به دانشگاه بفرستم و بعد راجع به اون تصميم گيري مي شود. چند تا از استاد ها هم علاوه بر اين حرف آدرس مراكر تحقيقاتي كه احتمال اشتغال به كار در آنها هست رو به من معرفي كردند. تقريبا هر وقت به استادا Mail ميزنم زود جواب مي دهند. سوال من اينه كه آيا استاد نظرش درباره من مثبته يا اينكه صرفا به من روال قانوني و طيبعي كار رو نشان داده اند؟ با تشكر
    خوبه كه با استادا در تماس باشيد ولي دقت كنيد كه مبناي تصميم گيري تون رو براي اپلاي كردن جواب هايي از اين دست قرار نديد. اگه جواب خيلي خوبي گرفتيد اون وقت در تصميم گيري تون علاوه بر شرايط خودتون و ميزان رقابتي بودن دانشگاه، يك وزني هم براي جواب استاد قائل بشيد.

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

من امروز از دانشگاه و استاد مورد علاقه خودم این جوابو گرفتم.

Thanks for your interest.

I strongly encourage you to apply to our PhD program in computer
    science. I think your background fits to our graduate program well. I
    look forward to your application.

البته به نظر خودم تمپلیته :'( تو مکاتبه های بعدی چی باید بگم . توی سایتش اعلام کرده که RA فراوون داره

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014
    من امروز از دانشگاه و استاد مورد علاقه خودم این جوابو گرفتم.
    Thanks for your interest.
    I strongly encourage you to apply to our PhD program in computer
    science. I think your background fits to our graduate program well. I
    look forward to your application.
    البته به نظر خودم تمپلیته :'( تو مکاتبه های بعدی چی باید بگم
    راستش شبیه template هست.
    در مورد فاند پرسیده بودین؟
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

از محتوای سایتش این جوری بر می اومد که هر کی دانشجوش بشه فاندش قطعیه. برای همین من فقط میخواستم که نظرشو به background خودم جلب کنم و از فاند حرفی نزده بودم

به نظر من پیگیری کنید. از جملاتی مثل:
    Are there any other steps I need to take in order to meet the program's requirements?

یا چیزی شبیه این هم می تونید استفاده کنید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Mohamad:

دو نوع تمپلت وجود داره:
    تمپلت هایی که حتی با رزومه ضعیف و مثلا رشته تاریخ اپلای کنی به مکانیک بعد اونها هم بگنند به به چه خوبی اپلای کن
    دسته دوم استاد میخونه نامه ما رو و با توجه به شرایط ما مثلا زمینه ها و نمرات و ...میگه اپلای کن- یعنی گروهی که اینجا انتخاب میشند واسه فرستادن تمپلت ها دامنه کمتری از نوع اول دارند ولی هنوز این گروه تعدادش کمتر و کمتر نشده تا برسه به یک نفر!! یعنی شما بعنوان دانشجوی برگزیده اون استاده
    اون نامه بالا هم تمپلت هست اما از نوع خفیفش- درواقع شما در گروه برگزیده ای فعلا قرار گرفتید تا بعد بیاد ببینه رزومه و کار شما چطور بوده همونطور که گفته look forward to your application

مهدی جان
    با توصیه های قبلی شما نامم را خیلی خوب نوشته بودم تعجب می کنم که استاده خوف نکرده و این تمپلیت خفیف را نوشته

با این حساب اصلا از حمایت استاد برخوردار نیستم؟ برای اینکه یه جواب واضح و قطعی بگیرم چه کار باید کنم؟

ApplyAbroad Veteran

بقیه دوستان واردترند، با این حال به نظر من یک ایمیل دیگه بهش بزنید و موضوعات اضافه ایی را مطرح کنید تا ببینید جوابش چیه. اگر استاد مورد نظرتونه به نظر من با گرفتن یک تمپلیت از دستش ندید.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)