صفحه 500 از 1371 نخستنخست ... 4004504904914924934944954964974984995005015025035045055065075085095105506001000 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام. من قبلا به یه استادی میل زده بودم جواب داده بود که cv شما خوبه و من رو تشویق کرده بود به اپلای کردن. بعد که از فاند پرسیده بودم گفته بود که هر وقت اپلیکشنت کامل شد خبرش رو از ما میشنوی.
    دیروز که دیدم پروفایلم به admitted تغییر کرده بهش میل زدم که من پذیرفته شدم و به این دو تا از current research های شما علاقه دارم و خودم دارم رو این پروژه جدید کار میکنم. حالا جواب داده:
    I am glad to hear from you that you have been admitted to our program. Congratulations.
    I am looking forward to meeting you in the Fall, at which time we can discuss research topics in much detail
    اصلا حرفی از فاند نزده، اولا اصلا امیدی به فاند هست با این جوابش؟ چه طور میشه ازش درباره فاند بپرسم که زشت نباشه؟ آخه اگر فاند نده این دانشگاه رو انتخاب نخواهم کرد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    سلام. من قبلا به یه استادی میل زده بودم جواب داده بود که cv شما خوبه و من رو تشویق کرده بود به اپلای کردن. بعد که از فاند پرسیده بودم گفته بود که هر وقت اپلیکشنت کامل شد خبرش رو از ما میشنوی.
    دیروز که دیدم پروفایلم به admitted تغییر کرده بهش میل زدم که من پذیرفته شدم و به این دو تا از current research های شما علاقه دارم و خودم دارم رو این پروژه جدید کار میکنم. حالا جواب داده:
    I am glad to hear from you that you have been admitted to our program. Congratulations.
    I am looking forward to meeting you in the Fall, at which time we can discuss research topics in much detail
    اصلا حرفی از فاند نزده، اولا اصلا امیدی به فاند هست با این جوابش؟ چه طور میشه ازش درباره فاند بپرسم که زشت نباشه؟ آخه اگر فاند نده این دانشگاه رو انتخاب نخواهم کرد.
    شما هم انگار در ایمیلت سوالی در مورد فاند نپرسیدی، اون چی بگه؟ به کسی که ازش فاند نخواسته بگه فاند دارم یا ندارم! شما گفتی به کارش علاقه مندی، گفت اومدی در موردش صحبت می کنبم.
    حالا بگو در پذیرش من حرفی از فاند نیومده، و بدون فاند نمی تونی بری، ایا اون پوزیشنی داره که به شما افر بده یا نه. اگر داشت که چه بهتر، نداشت هم که نداشت. در مورد فاند رک باش و بپرس، چون رک جوابتو می دن همیشه.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. داستان رو میگم، شاید بهتر بشه قضاوت کرد.

4 ماه پیش به یکی توی امپریال کالج لندن ایمیل زدم که من با زمینه کاری شما آشنا هستم و خوشجال میشم که دانشجو دکترات بشم. البته با کارش کاملا آشنا بودم و میشه گفت کار من توی فوق هم توی همون زمینه بود.
    خلاصه اینکه جواب داد من متاسفانه فاند برای غیر اروپایی ها ندارم . اگه دوس داشته باشی خارج از بحث دکترا خوندن، می تونیم با هم توی یه زمینه تحقیقاتی کار کنیم. که من جواب دادم.خوشحال میشم که با هم کار مشترک انجام بدیم. و اینکه 4-5 تا ایمیل دیگه بینمون رد و بدل شد درباره کاری که من کردم و کاری که اونا می کنن. و یه مقاله اش برام فرستاد و من هم یکی از مقاله هام (یه مقاله کنفرانسی معمولی) رو براش فرستادم و گفتم که این نتایج اولیه است و نتایج نهایی توی یه ژورنال تحت داوریه. و این آخرین ایمیلی بود که زدم و دیگه جوابی نداد. حقیقتش چون که دیدم نتیجه ای نداره من هم پی گیری نکردم. و اون 4-5 تا ایمیل هم از اینا بود که یکی من میزدم و اون پشت سرش ج میداد و بعدش من ج میدادم. خلاضه از اون ماجرا 4 ماه میگذره، امروز در جواب به آخرین ایمیل من جواب داده :

Dear Alireza,

Apologies for my late reply. It has been a very busy teaching period..... ,
    و دلیل تاخیر رو توضیح داده.... و بعدش:

Many thanks for your interesting paper! I am highly interested in collaborating!
    So, I will look for a scholarship for which we can apply so you can come here. You do not yet have a PhD degree - correct? It would be outstanding if you could join me. I will let you know of details of a scholarship if I find one.

in the meantime, I would be very interested to write a joint publication on the modelling of ****** in a turbulent flow.......
    و 4-5 خطی هم درباره موضوع احتمالی مقاله توضیح داده.

یه توضیح بدم که خودم می دونم که رزومم خیلی چیز خاصی نیس که یکی از امپریال کالج که هم دانشگاهش و هم رشته ما رنک 7 داره، اینجوری بگه برات اسکلارشیپ جور می کنم که بیای. معدلم حدودا 16. آیلتس 6.5 و 1 آی اس آی چاپ شده و یکی تحت داوری و 6 تا کنفرانس.

خودم 2 تا حدس زدم :
    1- برای تفریح سر کارم گذاشته.
    2- هدفش چاپ مقاله است و بعدش می پیچونه و اون حرفا هم در باغ سبز بوده.

و اینکه چینی/هندی هم نیس. خودش اروپاییه که رنک علمیش هم Reader هست.

خوشحال میشم که نظر دوستان رو درباره ایمیل استاد بدونم که چه برداشتی می کنند.
    و همچنین پیشنهادتون چیه برای برخورد با این موضوع؟ چجوری جواب بدم؟

ممنون.
    سلام دوستان. برای یادآوری این پست رو 6 آوریل گذاشته بودم
    به توصیه دوستانی که لطف کرده بودند و راهنمایی کرده بودند، جوابش دادم که منم خوشحال میشم بیام و دوس دارم کار کنم و ...
    و 2 تا ایمیل دیگه هم بعد از این ایمیلش بینمون رد و بدل شد که البته همه طولانی بود. حدود 500 کلمه. هم از جزییات کار و هم بحث های مالی که مثلا کجا میشه اسکولار شیپ پیدا کرد و ... و حتی من گفتم که 2 جا اپلای کردم و منتظر جوابم ولی اگه از تو آفر داشته باشم 100% میام.
    خلاصه اینکه بعد از آخرین ایمیلش که حدود 10 آوریل بود، دیگه هیچ خبری ازش نشد. من 3 تا ایمیل طولانی دیگه هم براش نوشتم. مقاله اش رو هم که فرستاده بود، کامل خوندم و نکات و پیشنهاداتم رو برای کارهای بعدی رو هم در آوردم بهش دادم، ولی خبری ازش نشده.

می خواستم از دوستان بپرسم که به نظرتون الان چی کار کنم؟ ایمیل بزنم؟ صبر کنم؟ و اینکه آیا جایی از کار من اشتباه بوده؟
    ممنون.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

من به یه استاد ای میل زدم اونم بعد از سه روز ای میل زد و ابراز خوشحالی کرده و 2 تا پروژه پیشنهاد کرده و فرم پذیرش و بورس فرستاده که پر کنم و گفته کمکت می کنم
    منم فرمها رو تا جایی که سر در میاوردم پر کردم و براش highlight کردم و فرستادم البته با تاخیر چون به ویکند می خورد صبر کردم 2 شنبه ای میل زدم که فرم هامو هم پر کرده باشم
    سه شنبه هم ریزنمراتم رو که گرفته بودم براش فرستادم
    ولی هنوز بعد از 3 -4 روز جواب نداده
    کمک میخواستم که ببینم چه اقدامی بکنم؟
    دوباره میل بزنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    من به یه استاد ای میل زدم اونم بعد از سه روز ای میل زد و ابراز خوشحالی کرده و 2 تا پروژه پیشنهاد کرده و فرم پذیرش و بورس فرستاده که پر کنم و گفته کمکت می کنم
    منم فرمها رو تا جایی که سر در میاوردم پر کردم و براش highlight کردم و فرستادم البته با تاخیر چون به ویکند می خورد صبر کردم 2 شنبه ای میل زدم که فرم هامو هم پر کرده باشم
    سه شنبه هم ریزنمراتم رو که گرفته بودم براش فرستادم
    ولی هنوز بعد از 3 -4 روز جواب نداده
    کمک میخواستم که ببینم چه اقدامی بکنم؟
    دوباره میل بزنم؟
    دوست عزیز وقتی استاد می گه فرم رو پر کن و بفرست دیگه لازم نیست به خاظر اخر هفته دیرتر ارسال کنی، چون خیلی وقت ها استادها اخر هفته این کارهاشونو انجام می دن، من خودم بارها استادم شب یک شنبه ساعت 11-12 شب به وقت اونجا به من ایمیل می زد و ...
    شاید داره یه کارهایی می کنه و منتظره نتیجه ای بهت بگه.
    چند روزی منتظر باش، اگر جوابی نداد یکبار دیگه ایمیل بزن و بپرس که ایا مدارکی که فرستادی به دستش رسیده و ...

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

Question پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان گلم، یه سوال مهم دارم
    چندتا از استادهایی که به من جواب دادن در مورد ویزا پرسیدن. من هم در جواب یکیشون گفتم که به محض اینکه نامه پذیرش رو از دانشگاه شما بگیرم می تونم واسه ویزا اقدام کنم. نظر شما دیگه چی می تونم در جواب بگم که استاده نگران ویزا نباشه دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    ....صبر کردم 2 شنبه ای میل زدم که فرم هامو هم پر کرده باشم
    منم با نظر میلو موافقم. اصولا واسه استادی که به شما جواب مساعد داده، دیگه اونقدرها روز مهم نیست و مسلما خودش منتظر دریافت جواب شما هستش.

سلام من یه نامه به این شکل دریافت کردم. چطور میشه فهمید که استاد نظرش دقیقا چیه؟

Thank you for your email contact and I look forward to meeting you should you enroll in our MS program next year. Unfortunately, at this time, I have no externally funded financial support openings for graduate students. When you apply to the department however, there might an opportunity for some financial support through the department. Contact Dr. Kevin White for that.

Sincerely,

سلام دوستان
    من برای fall 2012 اقدام کردم ولی متأسفانه نتونستم فاند بگیرم و تصمیم گرفتم برای Spring 2013 یه سعی و خطای بکنم. به یکی از اساتیدی که زمینه کاریش تا حدودی به من نزدیک بود ایمیل زدم و رزومم رو براش فرستادم و اون به فاصله کمتر از 0.5 ساعت جواب داد که:
    We hope you apply to our program
    در حالی که من پرسیده بودم که آیا امکان همکاری با گروه تحقیقاتی تو رو دارم یا نه.
    من هم در جواب نوشتم:
    It makes me proud to be a student of ... University, but I'm wondering if you have any open position for spring 2013 semester or I'll better apply for fall 2013 semester.
    و اون این بار به فاصله کمتر از چند دقیقه جواب داد که:
    Yes, we have.
    این یعنی چی؟ آیا میشه امیدی داشت؟ بنظرتون چکار کنم؟ چرا همه چی رو به صورت جمع گفته؟ اینکه به من فاند میده یا نه رو بپرسم یا خوب نیست؟ راستشو بخواهید نمی خوام بیخود خرج یه اپلیکیشن فی دیگه رو دستم بمونه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Rajabinasab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای fall 2012 اقدام کردم ولی متأسفانه نتونستم فاند بگیرم و تصمیم گرفتم برای Spring 2013 یه سعی و خطای بکنم. به یکی از اساتیدی که زمینه کاریش تا حدودی به من نزدیک بود ایمیل زدم و رزومم رو براش فرستادم و اون به فاصله کمتر از 0.5 ساعت جواب داد که:
    We hope you apply to our program
    در حالی که من پرسیده بودم که آیا امکان همکاری با گروه تحقیقاتی تو رو دارم یا نه.
    من هم در جواب نوشتم:
    It makes me proud to be a student of ... University, but I'm wondering if you have any open position for spring 2013 semester or I'll better apply for fall 2013 semester.
    Yes, we have.
    این یعنی چی؟ آیا میشه امیدی داشت؟ بنظرتون چکار کنم؟ چرا همه چی رو به صورت جمع گفته؟ اینکه به من فاند میده یا نه رو بپرسم یا خوب نیست؟ راستشو بخواهید نمی خوام بیخود خرج یه اپلیکیشن فی دیگه رو دستم بمونه
    اگر فاند مساله اساسی بود باید در ایمیل دوم بجای پوزیشن داشتن فاند رو می پرسیدی.
    در مورد خرج اضافی هم باید بگم حتی اگه بگه فاند هم داره تضمینی نیست که بهت بده. حتی اگر بگه می ده هم تا نداده و نامه اش به دست نرسیده نمی تونی روش حساب کنی.

Yes, we have.
    من نميخوام جواب استاده رو تحليل كنم . اين كار باشه به عهده كساني كه تجربه بيشتري دارند ..

ولي منو ياد اين عكس ميندازه (فايل ضميمه) - شرح در خود عكس
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: bmp 1.bmp (396.9 کیلوبایت, 132 views)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)