صفحه 504 از 1371 نخستنخست ... 44044544944954964974984995005015025035045055065075085095105115125135145546041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,031 تا 5,040 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member pafj آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

یکی از استادها برام ایمیل زده که : I can consider your application later this summer when I find out about
    my funding situation in July.
    برای من فاند مهم نیست، چه ایمیلی براش بزنم که فقط بیا Supervisor من بشو، فاند هم نمی خوام؟!

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    یکی از استادها برام ایمیل زده که : I can consider your application later this summer when I find out about
    my funding situation in July.
    برای من فاند مهم نیست، چه ایمیلی براش بزنم که فقط بیا Supervisor من بشو، فاند هم نمی خوام؟!
    Although funding is important, it is not my first priority. Working with you, collaborating with your team, and doing a good PhD is more important for me. As far as, I have a good family support, I can start working with you and I can wait for your upcoming proposals to be funded. I know that in this economical situation there is no guarantee that funding will be available in next to years.

بقیه اش رو هم با توجه به فیلد استاد بنویس البته این نظر من بود
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

سلام
    یکی از استادای دانشگاه UQAM جواب ایمیل من و داده و گفته موضوع شما رو خیلی خوشم میاد و موضوع تحقیقات من برای چندین سال هستش. من براش پروپوزال فرستادم و اونم یه چندتا سئوال پرسیده دوباره که سئوال هاش 2 تا نکته کوچیک و میخواست بدونه. میخواستم بدونم :
    1- این ایمیل زدن ها تا کی ادامه پیدا میکنه؟
    2- ایا برای پاییز میتونم برسم یا نه؟
    3- واسه فاند چجوری باید ازش درخواست کنم؟

Junior Member

سلام بچه ها
    من به یکی ازاستادهای دانشگاهی که می خوام ایمیل زدم توی ایمیل گفتم به موضوعات مطرح شده ی شما علاقه مندم و سی وی ام راهم براش فرستادم اما مستقیما نگفتم که دارم applyمی کنم ومی خوام تاییدم کنی .اون هم گفت من امسال کلاس برای مقطع ارشدبرای دانشجویان خارجی ندارم فقط دکتری ها را دارم ونمی توانم کاری برایتان بکنم.حالا می خوام ازتون بپرسم باید بهش دوباره ایمیل بزنم که من می خوام اونجا ارشد بخونم ومودبانه بهش بفمانم شما کلاس ارشد ندارید اون دانشگاه که داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_fazli نمایش پست ها
    سلام
    یکی از استادای دانشگاه UQAM جواب ایمیل من و داده و گفته موضوع شما رو خیلی خوشم میاد و موضوع تحقیقات من برای چندین سال هستش. من براش پروپوزال فرستادم و اونم یه چندتا سئوال پرسیده دوباره که سئوال هاش 2 تا نکته کوچیک و میخواست بدونه. میخواستم بدونم :
    1- این ایمیل زدن ها تا کی ادامه پیدا میکنه؟
    2- ایا برای پاییز میتونم برسم یا نه؟
    3- واسه فاند چجوری باید ازش درخواست کنم؟
    جواب این 3 سوال شما رو بهترین کسی که میتونه بده استاد هستش. خیلی رک و راحت ازش سوال کنید که برای پاییز 2012 (که البته کمی دیره الان) دانشجو میخواد و پروپوزال فاند دار داره یا نه، برای شما. در مورد چگونگی سوال در مورد فاند هم تو پست بالایی zahraaa عزیز توضیح دادند.
    ویرایش توسط milad1988 : May 24th, 2012 در ساعت 02:36 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mastane1 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من به یکی ازاستادهای دانشگاهی که می خوام ایمیل زدم توی ایمیل گفتم به موضوعات مطرح شده ی شما علاقه مندم و سی وی ام راهم براش فرستادم اما مستقیما نگفتم که دارم applyمی کنم ومی خوام تاییدم کنی .اون هم گفت من امسال کلاس برای مقطع ارشدبرای دانشجویان خارجی ندارم فقط دکتری ها را دارم ونمی توانم کاری برایتان بکنم.حالا می خوام ازتون بپرسم باید بهش دوباره ایمیل بزنم که من می خوام اونجا ارشد بخونم ومودبانه بهش بفمانم شما کلاس ارشد ندارید اون دانشگاه که داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز این جواب استاد یکجور ریجکت محترمانه است. بدنبال استاد دیگری باشید.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من با یک استاد در دانشگاه سیدنی تماس گرفتم و یک پروپوزال برای اپلای تهیه کردم. از پروپوزال خوشش اومد و به من گفت که اپلای کنم. اما در مورد فاند حرفی نزد فقط گفت که اسکولارشیپ خیلی رقابتی هست اما ارزش امتحان کردن رو داره. همچنین حرفی هم از نداشتن فاند نزد. حالا به نظر شما من میتونم که صراحاتا ازش درباره این بپرسم که اگه اسکولارشیپ بهم تعلق نگیره میتونم روی فاند خودش حساب کنم؟ مرسی از جوابتون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mzn نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من با یک استاد در دانشگاه سیدنی تماس گرفتم و یک پروپوزال برای اپلای تهیه کردم. از پروپوزال خوشش اومد و به من گفت که اپلای کنم. اما در مورد فاند حرفی نزد فقط گفت که اسکولارشیپ خیلی رقابتی هست اما ارزش امتحان کردن رو داره. همچنین حرفی هم از نداشتن فاند نزد. حالا به نظر شما من میتونم که صراحاتا ازش درباره این بپرسم که اگه اسکولارشیپ بهم تعلق نگیره میتونم روی فاند خودش حساب کنم؟ مرسی از جوابتون
    بله میتونید. یکجا دیگه هم توضیح دادم، در مورد مسائل مالی رودرباسی رو با اساتید بگذارید کنار.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    جالب ترین جوابی که از استادی گرفته ام این هستش :

Sorry, nothing available here...

DrW

حتی اسم خودش رو هم اول حرفش رو نوشته ! می بینید واسه یه نامه نیم صفحه ای فقط 4 کلمه واسه من نوشته ! دوستان خواهش می کنم نا امید نشید چون دیگه فک کنم من بدترین وضعیت ممکن رو دارم و شما از من بدتر نیستید !
    دوست عزیز خواستم اعلام کنم منم مثه شما هستم اصلا احساس تنهایی نکنید

ApplyAbroad Hero

دوستان میشه به این یه خط دل بست؟

Mahmoud,Thanks for contacting me. Please check back in 2 months.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)