صفحه 505 از 1371 نخستنخست ... 54054554954964974984995005015025035045055065075085095105115125135145155556051005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,041 تا 5,050 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

آقا این یعنی چی الان من نمیفهمم بخدااا

Thank you for your interest in undertaking research in my laboratory. I have copied in our Future Students team who will assist you with your enquiry. I encourage you to send your application to them as your academic transcript suggests you may be competitive for a scholarship.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    آقا این یعنی چی الان من نمیفهمم بخدااا

Thank you for your interest in undertaking research in my laboratory. I have copied in our Future Students team who will assist you with your enquiry. I encourage you to send your application to them as your academic transcript suggests you may be competitive for a scholarship.

یعنی حواله دادن شما رو به دفتر تحصیلات تکمیلی (یا مشابهش) در دپارتمان و می گن به نظر میاد شانس فاند گرفتن رو داشته باشید اگه اپلای کنید. ایشون خودشون کار خاصی، حداقل در حال حاضر، برای شما نمی کنه! بعید هم نیست این ایمیل رو به هر متقاضی ای بفرسته!

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان میشه به این یه خط دل بست؟

Mahmoud,Thanks for contacting me. Please check back in 2 months.
    یعنی در حال حاضر هیچی... پس دل نبندید!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

Thank you for your interest in our program. Yes, I would be glad to have you as my PhD student. You need to apply online for admission at ... I look forward to receiving your application soon.
    دوستان چه جوابی بدم؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    Thank you for your interest in our program. Yes, I would be glad to have you as my PhD student. You need to apply online for admission at ... I look forward to receiving your application soon.
    دوستان چه جوابی بدم؟
    اگر deadline نگذشته اپلای کن برای fall یا spring بسته به ایمیل قبلیت بعد براش شمازه ای رو که سیستم میده بفرست بگو بخاطر اینکه گفتی اپلای کردم ساپورت کن اپلیکیشن رو اگر deadline گذشته که داستان فرق می کنه
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Banned

دوستان من یک ایده بهش دادم انو هم این جواب رو داده:
    Sounds intriguing. Without revealing any potentially patentable information, can you give me a broad sense of your approach?

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    دوستان من یک ایده بهش دادم انو هم این جواب رو داده:
    Sounds intriguing. Without revealing any potentially patentable information, can you give me a broad sense of your approach?
    خب براش توضیح بدین دیگه... بعدن که بگین می خوام بیام توی گروهت اقبال بیشتری نشون خواهد داد!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    خب براش توضیح بدین دیگه... بعدن که بگین می خوام بیام توی گروهت اقبال بیشتری نشون خواهد داد!
    بحث اینجاس چون در حد پتنته میترسم زیادی توضیح بدم لو بره و کم توضیح بدم خوشش نیاد.
    در ضمن آخر ایملام میگم میخام با تو ثبت پتنت کنم و اینکه دوست دارم دانشجوی ارشد یا دکترات باشم البته اولش هم گفتم دانشجوی ارشدم. میترسم معدلمو بپرسه که معدل ارشدم خوب نیست ولی کارشناسی 17.60 هست . این رو هم نمیدونم باید چیکارش کنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

بحث اینجاس چون در حد پتنته میترسم زیادی توضیح بدم لو بره و کم توضیح بدم خوشش نیاد.
    در ضمن آخر ایملام میگم میخام با تو ثبت پتنت کنم و اینکه دوست دارم دانشجوی ارشد یا دکترات باشم البته اولش هم گفتم دانشجوی ارشدم. میترسم معدلمو بپرسه که معدل ارشدم خوب نیست ولی کارشناسی 17.60 هست . این رو هم نمیدونم باید چیکارش کنم؟
    این بنده خدا هم که از جوابش مشخصه که اهمیت موضوع رو درک میکنه. اون چیزی که ازتون خواسترو براش توضیح بدید، اگه ناقص یا کم بود خودش بهتون میگه. تجربه ی من میگه مبنای کار برای اونا صداقته. مطمئنا یه فرقی بین اساتید ما و اساتید اونور وجود داره. نگران نباشید.

ApplyAbroad Hero

استاد داشته باشید معدل زیاد مهم نیست. نگران چی هستید شما؟
    موقعیت خوبیه! پتنت رو باهاش بده و پوزیشنو بگیر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)