صفحه 52 از 1371 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061621021525521052 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014
    بنا با دوستان فروم من از استاد در مورد فاند پرسیدم که این جواب را داد

Students admitted by our program are usually provided with financial
    support. So if you are admitted, you will be offered either a RA or TA
    position
    این یعنی خود استاد در پروسه پذیرش دخیل نیست؟
    این یعنی این که شما اگر پذیرش بگیرین مشکل فاند نخواهید داشت
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

ممنون سارا خانم

می خوام بدونم خود استاد برای محقق شدن این اگرکمکی نخواهد کرد؟ البته با توجه به ایمیل قبلی که زده بود که توی پست های قبلی گذاشته بودم

سلام
    خواهش میکنم
    راستش این پاسخ خیلی کلی هست. جوابی که استاد ممکنه به هر کسی که در مورد فاند سوال بپرسه بده.
    تا جایی که من اطلاع دارم در رشته های مهندسی تا حدود زیادی استاد در دادن فاند تعیین کننده است

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014

می خوام بدونم خود استاد برای محقق شدن این اگرکمکی نخواهد کرد؟ البته با توجه به ایمیل قبلی که زده بود که توی پست های قبلی گذاشته بودم
    قطعاً شما باید نظر Admission Committee رو هم به خودتون جلب کنید...

سلام
    می شه نظرتون رو درباره این جوابها بگین( البته فکر می کنم اکثرا هم همون تمپلت خفیف هستن)
    I am pleased that you have written and are considering at UGA for your PhD studies.
    I am forwarding your message to our graduate coordinator.
    I encourage you to apply and look forward to reviewing your full application.
    در واقعا حدودا سه تا استاد جوابهایی از این دسته دادن و همه CV منو به coordinator فوروارد کردن
    به نظر شما لازمه که دوباره بهشون ایمیل بزنم و یا برم apply کنم؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    می شه نظرتون رو درباره این جوابها بگین( البته فکر می کنم اکثرا هم همون تمپلت خفیف هستن)
    I am pleased that you have written and are considering at UGA for your PhD studies.
    I am forwarding your message to our graduate coordinator.
    I encourage you to apply and look forward to reviewing your full application.
    در واقعا حدودا سه تا استاد جوابهایی از این دسته دادن و همه CV منو به  coordinator فوروارد کردن
    به نظر شما لازمه که دوباره بهشون ایمیل بزنم و یا برم apply کنم؟
    این جوابها فقط تمپلیت هستن
    coordinator ها هم کار خاصی انجام نمیدن فقط لینک اپلای و یه سری اطلاعات در این باره رو ممکن هست برات بفرستن
    استاد هم در واقع CV شما رو فروارد نکرده فقط میل شما رو اپلای کرده تا طرف بتونه بهتون درباره اپلای بهت یه سری اطلاعات بده
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

مرسی از جواب سریعت
    ولی باور کن فوروارد کرده خوب هم تو نامه هست هم در قسمتCC
    (حالا دوباره با هاش تماس بگیرم یا نه)

مرسی از جواب سریعت
    منتظر جواب coordinator هم بمونید
    چنین جواب هایی معمولا" template هست و لزوما" این که ایمیل شما رو فوروارد کردند نکته مثبتی نیست

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

مرسی از جواب سریعت
    خواهش میکنم
    آره منم نگفتم که فوروارد نکرده. این کار رو در واقع خیلی از استادها انجام میدن. یعنی یک جواب تمپلیت میدن و میگن اپلای کن و میلت رو واسه coordinator فوروارد میکنن تا اون بهت درباره اپلای یک سری اطلاعات بده (مثل مدارک مورد نیاز و لینک اپلای آنلاین و ... ). در واقع کار coordinator ها اطلاع دادن در همین مسائل هست و کار خاص دیگه ای نمیتونن انجام بدن. یعنی مثلا قدرت این رو که به شما فاند بدن و این چیزا رو که ندارن. فقط یک منشی ساده هستن. اکثرا هم بعد فوروارد بهتون این اطلاعات رو میدن ولی بعضیاشون ممکن هست جواب هم ندن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

یه ایمیل خوشگل از یه استاد( درسته جوابش منفی ولی خودتون بخونید............
    Thank you for your interest in my research program. I would normally be very interested in having you join my laboratory –because of your research interests.I recently visited a number of universities in Tehran and Isfahan and would like to encourage academic interactions.
    My problem is that my role is largely administrative so I no longer take graduate students into my laboratory. It would not be fair to a student since I have so little time to spend with them.
    I would encourage you to contact Professor ……. or Professor ….. in our Department. I hope that you are able to come to UC Davis to study, and I look forward to meeting you.

نظرتون نسبت به این جواب چیه؟ می شه گفت احتمالا اون دو استاد بتونن دانشجو بگیرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)