صفحه 522 از 1371 نخستنخست ... 224224725125135145155165175185195205215225235245255265275285295305315325726221022 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,211 تا 5,220 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    من یه استادی که براش پروپوزال نوشته بودم و گفته بود که اپلای کنم ایمیل زدم و گفتم آیا فاند داره؟حالا اون این جواب رو دادن منظورش چیه؟؟؟؟
    Dear

At the moment you will be considered in the next scholarship round (to be held later this year). If other funding sources come up I will let you know.

When your papers get published please send me an updated CV.

CV من رو که دیده، واسه چی میخواد خبر publish شدن مقاله مو بهش بدم؟ ؟ مرسی از همه
    بنظر من داره براي دوره بعدي در نظرت ميگيره آخه نوشته Next scholarship round.‌اينو باهاشون Clear‌كن. بعدم بنظ نمياد كه هنزو قطعي شده باشه. گفته شما در نظر گرفته ميشي. يعني مداركتو براي دفعه بعدي جز شركت كننده ها بررسي ميكنه. مورد دوم رو هم كه دوستم جواب داده . رزومه قوي تر ميشه.
    شاد زي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    رزومه با مقاله چاپ شده به مراتب قوي تر از رزومه با مقاله سابميت شده است!
    شايد مي خواد رزومتو در كميته بررسي براي اسكولارشيب ببره. البته گفته اسكولاشيپ نرمال ديرتر باز مي شه، اگر موردي غير اون باز شد زودتر خبرت مي كنه.
    ازش تشكر كن و بگو باشه مي فرستم.
    ازش تشکر کردم. گفتم به محض آماده شدن براش مبفرستم. ولی من میخوام برای OCT 2013 اونجا باشم. این موضوع رو براش بنویسم؟آخه این اسکولارشیپی که اون میگه برای ترم 1 2013 هست و من میخوام ترم دو 2013 برم. فکر میکنید امکان داره این موقعیت رو از دست بدم اگر اینو بهش بگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    اول یه سوال دارم: شما اپلای کردید یا نه؟
    گفته در دور بعدی بررسی متقاضیان اسکولارشیپ پروندتون مورد بررسی قرار می گیره. تاریخ دقیق نگفته... منتهی همین سال یعنی 2012 هست. گفته اگه منبع مالی حمایتی دیگه ای هم بود بهتون خبر می ده. ببینید دوست عزیز یه بار دیگه هم عرض کردم، اسکولارشیب از طرف ایتاد داه نمیشه و شما حتما باید در دانشگاه با دیگران بر سر بدست آوردنش رقابت کنید. استاد فقط می تونه کمک هزینه هایی یهتون بده که شما در عوضش یا تو تدریس یا تحقیق بهش کمک کنید.
    ضمنا گفته تا اون موقع کع پروندتون بررسی میشه اگه مقاله جدید داشتی به سی ویت اضافه کن و سی وی جدید رو واسش بفرست
    نه من هنوز اپلای نکردم، به محض اینکه گفت پروپوزالت خوبه سابمیت کن، من در مورد فاند این پروژه ازش پرسیدم. جوابش همونی بود که براتون گذاشتم.
    بله حق با شماست...خوب این حرفاش یعنی اینکه فاندی روی این پروژه نداره و بهم گفته باید برای اسکولارشیپ اقدام کنم. درسته؟ حالا CV آپدیت شده رو برای چی میخواد نمیدونم، شاید برای پذیرش!شما چی فکر میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    بنظر من داره براي دوره بعدي در نظرت ميگيره آخه نوشته Next scholarship round.‌اينو باهاشون Clear‌كن. بعدم بنظ نمياد كه هنزو قطعي شده باشه. گفته شما در نظر گرفته ميشي. يعني مداركتو براي دفعه بعدي جز شركت كننده ها بررسي ميكنه. مورد دوم رو هم كه دوستم جواب داده . رزومه قوي تر ميشه.
    شاد زي
    سلام
    بله فکر کنم شما درست میگید، من الان سایت دانشگاه رو چک کردم راند بعدی 16 جولای باز میشه (end of year round) شاید هم این برای من خوب باشه. چون همونطوریکه گفتم میخوام حدودای سپتامبر 2013 اونجا باشم.
    1. خوب مگه نه اینکه اسکولارشیپ ربطی به استاد نداره، پس سی وی تکمیلی منو برای چی میخواد؟
    2. اینکه گفته اگر فاند دیگه ای در کار باشه خبرت میکنم باز هم منظورش اسکولارشیپ های دیگه هستش دیگه نه؟یا نکنه فاندی، چیزی، ممکنه گیرش بیاد که منو براش بخواد در نظر بگیره!؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام
    بله فکر کنم شما درست میگید، من الان سایت دانشگاه رو چک کردم راند بعدی 16 جولای باز میشه (end of year round) شاید هم این برای من خوب باشه. چون همونطوریکه گفتم میخوام حدودای سپتامبر 2013 اونجا باشم.
    1. خوب مگه نه اینکه اسکولارشیپ ربطی به استاد نداره، پس سی وی تکمیلی منو برای چی میخواد؟
    2. اینکه گفته اگر فاند دیگه ای در کار باشه خبرت میکنم باز هم منظورش اسکولارشیپ های دیگه هستش دیگه نه؟یا نکنه فاندی، چیزی، ممکنه گیرش بیاد که منو براش بخواد در نظر بگیره!؟
    1- ربطی به استاد نداره درست نیست. استاد به تنهایی در موردش تصمیم نمی گیره. به هر حال وقتی دانشگاه می ده یکی از بیرون که نمی یاد تقسیم کنه. همنی اساتید تصمیمگیری می کنند و خوب با رزومه خوب از شما می تونه حمایتتون کنه.
    2- نوعشو مشخص نکرده، حالا هر نوعی بود بهت خبر می ده. این یعنی به فکرته که خوبه.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsa نمایش پست ها
    یک مورد از کانادا (laval جواب استادی اومد که گفته متعهده که 18000 دلار رو فاند بده سالیانه و گفته اپلای کنم به اساتید دیگه در دانشگاه های دیگه کانادا نامه نزنم دیگه؟ این یعنی مثبته واقعا یا اگه مشکلی پیش بیاد مثله نیومدن ویزا کاملا میپره یا ممکنه دانشگاه رجکت کنه؟ چون هنوز خیلی از اساتید که هنوز ایمیل نزدم از طرفی هم همشون یه جورایی با هم ارتباط علمی دارن ضایع نمیشه؟
    دوستان اگه نظری راجب سطح علمی این دانشگاه در مقطع دکترا دارن بدن ممنون میشم من فرانسه متوسط بلدم ولی نمیدونم حال و هوای زندگی در کبک چه جوریه؟ شنیدم بیش از حد سوت و کوره! و برای دانشجوی خارجی نسبت به مونترال سطح پایینی داره
    You can contact other scholars in other universities but it is better to do not contact several people in the same group.
    I saw only one case that the advisor forwarded his offer to other facultiy members in the same field in other universities
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

مریم خانم
    از شواهد پیداست که استاد حاضر موقعیت کنونی شما رو در خور رقابت برای اسکولارشیب دیده و این مهمه له نظر من. چون اگه این شرایط رو کسی نداشته باشه، اساتید خیلی راحت به طرف می گن یا یه تمپلت می فرستن که خودت باید بدونی قضیه چیه.
    از نظر من بهتره ارتباطتون با استاد در مورد رایزنی برای نوشتن پروپوزال ادامه بدید و اپلای هم کنید.
    بازم دوستان با سابقه می تونند بهتر راهنملیی کنن.

موفق باشید

[QUOTE=marjan912;766586]

خیلی ممنون، همون کاریکه بچه های فروم و شما گفتید میکنم. ولی یه جوابی بهش دادم که یکم نگرانم الان. بهش گفتم من ترم دوم 2013 میتونم بیام. حالا اگر با این قضیه مشکلی داشته باشه بهش چی بگم؟ با توجه به اینکه این اسکولارشیپی که گفته 16 جولای باز میشه و Oct. بسته میشه. برای شروعش هم تا 25 مارچ فرصت دادن!؟

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

دوستان من این ایمیل رو دریافت کردم.

Greetings from X ,
    I have read your resume and list of publications. I would need a clearer idea about your interest in a PhD than you have provided. What exactly would you like to study about X? That is a very large topic.
    I am not able to say you would be accepted to the university as there is a process for international enrolments which is handled by others. I suggest you look at what is required on the website under international in the first instance.
    Regards
    از نظر فهم مطلب هیچ مشکلی نسیت، کاملا واضحه استاد چی گفته. من تو وب سایت دانشگاه هر چی سرچ کردم اصلا سابجکت های زیر مجموعه این رشته رو نگذاشته بود که چی مد نظر شونه. از کوردینیتور بخش اینترنشال هم سوال کردم گفت که طیف وسیعی رو در بر می گیره، هر چی مورد علاقته بنویس! بعد ایمیل زدم به این استاد محترم که ایشون هم پاس دادن به خودم که بگو در چه زمینه ای از این رشته می خوای کار کنی؟ ضمنا من در مورد فاند و تی ای و ار ای هم سوال کرده بودم که شخصا چیزی نگفته. حالا دو تا سوال مطرحه:

1.به نظر شما با توجه به این که گفته پاپلیکشناتونو خوندم اما خیلی خنثی برخورد کرده، یعنی رزومه من براش چشمگیر نبوده؟ این استادی هست که امید به ادامه مکاتبه داشته باشم و واسش پروپوزال بفرستم؟
    2. به جز پایلیکشن های خود استاد دیگه از کجا می تونم بفهمم رو چه موضوعی تمرکز کنم بهتره تا نظر دانشگاه رو هم جلب کنه؟

سپاسگذارم که مثل همیشه صبوری می کنید و پاسخ این سوال های ابتدایی رو می ید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    دوستان من این ایمیل رو دریافت کردم.

Greetings from X ,
    I have read your resume and list of publications. I would need a clearer idea about your interest in a PhD than you have provided. What exactly would you like to study about X? That is a very large topic.
    I am not able to say you would be accepted to the university as there is a process for international enrolments which is handled by others. I suggest you look at what is required on the website under international in the first instance.
    Regards
    از نظر فهم مطلب هیچ مشکلی نسیت، کاملا واضحه استاد چی گفته. من تو وب سایت دانشگاه هر چی سرچ کردم اصلا سابجکت های زیر مجموعه این رشته رو نگذاشته بود که چی مد نظر شونه. از کوردینیتور بخش اینترنشال هم سوال کردم گفت که طیف وسیعی رو در بر می گیره، هر چی مورد علاقته بنویس! بعد ایمیل زدم به این استاد محترم که ایشون هم پاس دادن به خودم که بگو در چه زمینه ای از این رشته می خوای کار کنی؟ ضمنا من در مورد فاند و تی ای و ار ای هم سوال کرده بودم که شخصا چیزی نگفته. حالا دو تا سوال مطرحه:

1.به نظر شما با توجه به این که گفته پاپلیکشناتونو خوندم اما خیلی خنثی برخورد کرده، یعنی رزومه من براش چشمگیر نبوده؟ این استادی هست که امید به ادامه مکاتبه داشته باشم و واسش پروپوزال بفرستم؟
    2. به جز پایلیکشن های خود استاد دیگه از کجا می تونم بفهمم رو چه موضوعی تمرکز کنم بهتره تا نظر دانشگاه رو هم جلب کنه؟

سپاسگذارم که مثل همیشه صبوری می کنید و پاسخ این سوال های ابتدایی رو می ید.
    ببينيد دوست عزيز
    به نظر مي ياد شما در پاليكشن هاتون روي يك موضوع تمركز نداشتيد و در فيلد هاي مختلف پابليكشن داريدو استاد ميگه من از روي اونها نتونستم بفهمم آخرش شما به چي علاقه مندي.
    بعدش گفته ببيني نيازمندي هاي داشنگاه براي پذيرش دانجو اينترنشنال چيه، كه ايا اون شرايط رو داريد يا نه. چون در اون موارد كاري از دست اون بر نمي ياد.
    شما علاقه مندي هاتونو به اون بگيد بطور واضح. مقالاتشون نگاه بندازيد. هم در وب سايتش هم در گوگل سرچ كنين.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)