صفحه 525 از 1371 نخستنخست ... 254254755155165175185195205215225235245255265275285295305315325335345355756251025 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,241 تا 5,250 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    نامه نگاري قبليت چي جواب داده؟ اگر خواستت بايد زودتر بهش ميگفتي. اين بنده خدا از الان كه براي 2 ترم ديگه دانشجو نميخواد . كارش الان گيره. زودتر بهش بگو.
    راستش بعد از اینکه من یکی از موضوعات پیشنهادیش رو قبول کردم برام یه مقاله فرستاد در همون زمینه. من مقاله رو خوندم ولی رفرنسهاشو نتونستم گیر بیارم، توی ایمیل بعدی کلی تشکر و ابراز علاقه مندی کردم و گفتم رفرنس ها رو برام بفرسته و اون هم تا 10 روز خبری ازش نشد!هیچ وقت هم صحبتی از پروپوزال نمیکنه!منهم نمیخوام از دستش بدم چون از UNSW هست و به کارش هم خیلی علاقه دارم! واسه همین امروز یه ایمیل زدم که منو یادش نره یه وقت.
    حالا یه سوال دیگه من اینه که مگه نباید اول پذیرش بگیریم بعد برای اسکولارشیپ اقدام کنیم؟الان20 روز تا ددلاین اسکولارشیپی که ایشون نگرانشه باقی مونده، ممکنه که تو این مدت بتونم جواب پذیرش رو بگیرم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    راستش بعد از اینکه من یکی از موضوعات پیشنهادیش رو قبول کردم برام یه مقاله فرستاد در همون زمینه. من مقاله رو خوندم ولی رفرنسهاشو نتونستم گیر بیارم، توی ایمیل بعدی کلی تشکر و ابراز علاقه مندی کردم و گفتم رفرنس ها رو برام بفرسته و اون هم تا 10 روز خبری ازش نشد!هیچ وقت هم صحبتی از پروپوزال نمیکنه!منهم نمیخوام از دستش بدم چون از UNSW هست و به کارش هم خیلی علاقه دارم! واسه همین امروز یه ایمیل زدم که منو یادش نره یه وقت.
    حالا یه سوال دیگه من اینه که مگه نباید اول پذیرش بگیریم بعد برای اسکولارشیپ اقدام کنیم؟الان20 روز تا ددلاین اسکولارشیپی که ایشون نگرانشه باقی مونده، ممکنه که تو این مدت بتونم جواب پذیرش رو بگیرم؟؟؟
    شما یک بار اقدام می کنید ولی اگر بعد از ددلاین اسکالرشیپ اقدام کنید ممکنه پذیرش بگیرید ولی اسکالرشیپ خیر! یعنی اگر یک روز پیش از ددلاین اسکالرشیپ هم اقدام کنید هم برای ادمیژن و هم اسکالرشیپ در نظر گرفته می شید
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز از راهنمایی شما
    من از این نظر می گم پیگیر باشم یا نه، چون فکر کنم با این پاس کاری هایی که هر دو استاد انجام دادن من کلا شانس پذیرش برای اون گروه تحقیقاتی که موقعیت خوبی بود رو از دست دادم. راستش از این کارشون ناراحت شدم
    و نمی دونم می شه حالا اعتماد کرد باز هم یا نه
    اما چون استاد قوی هست در زمینه کار مورد علاقه من خوب نمی شه هم به کل ندید گرفت.

بنظر من پاس كاري نيست. اونا به اين چيزا عادت ندارن چون با كسي تعارف ندارن كه بخوان پاسش بدن به ديگري. من اگر جاي شما بودم احساسي برخورد نمي كردم. باور كن!!!ً
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها

چك كن كه براي اسكلارشيپ فرمهاي جدا نداشته باشند. چون برخي دانشگاه ها بايد همراه مدارك عادي درخواستتم آفيشيالي بفرستي. نميدونم شما براي كدوم دانشگاهي اما اينو بررسي كن حتما. نگران نباش اميدوارم كه نتيجه ي دلخواه نصيبت بشه رفيق. اگر فرم جدا نداشته باشند صحبت دوستم درسته . همين كه قبل اون تاريخ اقدام كردي اتومات براي اسكولارشيپ در نظر ميگيرنت.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان من یه ایمیل از یکی از استادا دریافت کردم که با مضمون زیر راستش الان نمی دونم به من فاند هم می ده یا فقط گفته که اپلای کنم اخه قبلا یه استاد دیگه یه ایمیلی زد که وقتی ازش در مورد فاند پرسیدم بهم جواب داد بهتره در مورد فاند و نحوه گرفتنش بیشتر یاد بگیری. اینو به این خاطر گفتم که نگید بی تعارف ازش در مورد فاند بپرس.
    متن اول از استادی که تازه بهم ایمیل زده و نمی دونم فاند می ده یا نه و دومی هم همون استادیه گه گفت بیشتر در مورد فاند گرفتن یاد بگیر. ممنون میشم اگه کمک کنید. با توجه به اینکه صفحه های فروم زیاده من تا حالا یه 100 صفحه را خواندم.
    Your background seems to be a fit for our MS in Technology Management degree. Once you apply for admission you can ask for a concentration for which I can be assigned as your advisor. Dr. Hayden is our MS coordinator. He is copied on the e-mail.
    Wish you the best.

این هم متنی که استاده توش بهم گفت برو در مورد فاند گرفتن بیشتر یاد بگیر
    Most of our graduate students are funded one way or another. You can contact some current students to learn more about funding opportunities. I am copying Bobak on this email so you can learn more about the department from him as well.

Junior Member

نظر اساتید فن در این مورد چیست؟ چطور میشه مبلغ حقوقی رو که ذکر کرده از استاد پرسید یا مبلغ مورد نظر رو پیشنهاد داد؟ راجع به زمان دریافت حقوق چطور؟ معمولا از همون ماه اول(یعنی بعد از ثبت نام) پرداخت میشه؟
    Dear ,
    Do you still have interest to do research with me?
    If YES, I have resubmitted an application for e-science fund. I have minimize the scope of the research.
    Because last time, the scope was too big. Also, I have quoted salary for researcher .
    If everything goes well, this research will start by next semester
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط sma14184 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه ایمیل از یکی از استادا دریافت کردم که با مضمون زیر راستش الان نمی دونم به من فاند هم می ده یا فقط گفته که اپلای کنم اخه قبلا یه استاد دیگه یه ایمیلی زد که وقتی ازش در مورد فاند پرسیدم بهم جواب داد بهتره در مورد فاند و نحوه گرفتنش بیشتر یاد بگیری. اینو به این خاطر گفتم که نگید بی تعارف ازش در مورد فاند بپرس.
    متن اول از استادی که تازه بهم ایمیل زده و نمی دونم فاند می ده یا نه و دومی هم همون استادیه گه گفت بیشتر در مورد فاند گرفتن یاد بگیر. ممنون میشم اگه کمک کنید. با توجه به اینکه صفحه های فروم زیاده من تا حالا یه 100 صفحه را خواندم.
    Your background seems to be a fit for our MS in Technology Management degree. Once you apply for admission you can ask for a concentration for which I can be assigned as your advisor. Dr. Hayden is our MS coordinator. He is copied on the e-mail.
    Wish you the best.

Most of our graduate students are funded one way or another. You can contact some current students to learn more about funding opportunities. I am copying Bobak on this email so you can learn more about the department from him as well.
    دوست عزیز ، در مورد ایمیل دوم، دقیقا نمی دونم کدوم دانشگاه هست ولی همه دانشگاهها سیاست یکسان برای دادن کمک هزینه ندارند. بعضی هاشون فاند رو به همه دانشجوهای تحصیلات تکمیلی می دن. بعضی هاشون بسته به نظر استاد فاند می دن. فکر می کنم دانشگاه مد نظر شما روش خاصی برای دادن فاند داره که زیاد به استاد ربطی نداره. بهتره وبسایت دانشگاه رو حسابی زیر رو کنی. با دانشجوهاش هم تماس بگیر. شاید بتونی دانشجوی ایرانی هم پیدا کنی که دیگه عالیه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

Wish you the best.
    این ایمیل دوم اصلا چیز منفی نوشته نشده و بهتون نگفته در مورد فاند گرفتن بیشتر یاد بگیر. اصلا نخواشته که این پیام رو برسونه که شما نوع پرسیدنتون برای گرفتن فاند مناسب نبوده یا خیلی بی تعارف عمل کردید. گفته اینجا Grad Students ها اکثرا دارن از یه منیعی فاند میگیرن. مستقیم نگفته ولی منظورش مشخصا TA/RA و اسکولارشیپ و ...باید باشه و اینکه گفته شما به دانشجوها ایمیل بزن تا بتونی بفهمی چه منابعی برای فاند وجود داره تا بتونی برای اونا اپلای کنی.
    همین الانشم داره توی ایران جا میفته برای استادا و دانشجو که کسی برای کسی مجانی قرار نیست کار کنه. بهترین رویکرد هم توی این موضوع همون بی تعارف پرسیدنه به نظر من.
    جواب هم اگه البته بی تعارف میخواید بدید توی صفحات قبل چند نمونه هست.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ht=#post752872
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%AF/page515

Junior Member

[QUOTE=sma14184;771905]سلام دوستان من یه ایمیل از یکی از استادا دریافت کردم که با مضمون زیر راستش الان نمی دونم به من فاند هم می ده یا فقط گفته که اپلای کنم اخه قبلا یه استاد دیگه یه ایمیلی زد که وقتی ازش در مورد فاند پرسیدم بهم جواب داد بهتره در مورد فاند و نحوه گرفتنش بیشتر یاد بگیری. اینو به این خاطر گفتم که نگید بی تعارف ازش در مورد فاند بپرس.
    متن اول از استادی که تازه بهم ایمیل زده و نمی دونم فاند می ده یا نه
    Wish you the best.

از دوستانی که لطف کردند و جواب دادند ممنون راستش استادی که متن بالایی را ازش گذاشتم وقتی در مورد فاند و اینکه توانایی پرداخت هزینه هام را ندارم پرسیدم این جواب را بهم داده توی متنش گفته که در ماه جولای برای TA اقدام میشه من که جولای هنوز نرفتم اگه اینجوری باشه باید یکسال هزینه هام را خودم بدم که حتی 30درصدش را هم ندارم. اگه میشه از دوستان کمکم کنید چطوری ازش بخوام تا من هم جزو بررسی های TA قرار بده یا یه هزینه کمک تحصیلی بهم بده. من از 4 سال لیسانس 3 سال پیاپی سابقه حل تمرینی دارم .ممنوم همه دوستان.
    When you are admitted, come here, you will have a better chance of grad TA. Each year by July we appoint TA's based on the funding we receive. But I cannot give you a confirmed answer right now.

ApplyAbroad Guru

متن اول از استادی که تازه بهم ایمیل زده و نمی دونم فاند می ده یا نه
    Wish you the best.

از دوستانی که لطف کردند و جواب دادند ممنون راستش استادی که متن بالایی را ازش گذاشتم وقتی در مورد فاند و اینکه توانایی پرداخت هزینه هام را ندارم پرسیدم این جواب را بهم داده توی متنش گفته که در ماه جولای برای TA اقدام میشه من که جولای هنوز نرفتم اگه اینجوری باشه باید یکسال هزینه هام را خودم بدم که حتی 30درصدش را هم ندارم. اگه میشه از دوستان کمکم کنید چطوری ازش بخوام تا من هم جزو بررسی های TA قرار بده یا یه هزینه کمک تحصیلی بهم بده. من از 4 سال لیسانس 3 سال پیاپی سابقه حل تمرینی دارم .ممنوم همه دوستان.
    When you are admitted, come here, you will have a better chance of grad TA. Each year by July we appoint TA's based on the funding we receive. But I cannot give you a confirmed answer right now.
    شما برای چه ترمی دارید اپلای میکنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)