صفحه 528 از 1371 نخستنخست ... 284284785185195205215225235245255265275285295305315325335345355365375385786281028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,271 تا 5,280 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    [FONT="]به استادی ایمیل زده بودم و ایشان گفته بودند در مورد طرحت توضیح بده. البته من موضوع رو گفته بودم اما ایشان جواب دادند که این موضوع کلیه و کمی جزئی تر توضیح بده. و همچنین خواسته بود که برای دقیق تر شدن در حیطه موضوع مورد نظرم در مورد محورهای موردتوجه دانشگاه تحقیق کنم. منم طبق جمع بندی نظرات همین تاپیک که دوستان محبت داشتند، ابتدا موضوع مورد نظر خودمو تشریح کردم و سپس در مورد پروژه جاری استاد سوال کرده و ابزار تمایل و علاقمندی کردم. حالا، این پاسخ را دریافت کردم.[/FONT] Regarding my research work... there is no provision for additional people to work with me from x uni as I am contracted from other universities. Xx latest phase has just finished. It may have another phase in the future but we have to gain funding to proceed. It is an interesting project and students are now finding teacher leadership and topics addressing the nurturing of talent of interest to them.

The x topic you have written about below needs to be one which adds to the literature. There are lots of studies about it so you need to establish a different angle to make a contribution to knowledge. What you have suggested makes sense but it is not new. Can you tell me who you have been reading about x?[FONT="][/FONT]
    [FONT="]چند تا سوال دارم. خواهش می کنم راهنمایی کنید.[/FONT]
    [FONT="]خط اول میگه من اجازه ندارم دانشجو بگیرم چون اینجا قرارداد دارم؟[/FONT]
    [FONT="]بخش بعدی که پر رنگ کردم : منظورش اینه که دانشجو ها الان به دنبال موضوعات جدید هستند پس بنابراین داره میگه اگه می خوای رو این پروژه کار کنی شما هم باید به دنبال این موضوعات باشی؟[/FONT][FONT="][/FONT]
    [FONT="]بخش سوم پر رنگ شده یعنی پیشینه تحقیق رو بگو یا می گه خیلی این موضوع کار شده؟[/FONT]
    [FONT="]پاراگراف آخر، در مورد طرح خودمه. به طور کلی یعنی تمایلی به این موضوع نداره؟ آخه با سوالات بعدیش که پرسیده و من اینجا حذفش کردم کلا موضوعمو از مسیری که خودم می خوام خارج کرده! [/FONT]
    [FONT="]ببخشید خیلی سوال شد.[/FONT]
    سپاسگذارم
    Is he moving? It seems that he is leaving a school for another one
    He asked you, how you got that idea. Who was the reference? Because it looks like it is not new
    It is better to ask about new approaches to his research while explaining it to him that you have done enough literature survey
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    بچه ها یک سوالی برام پیش اومده نمیدونم کجا باید مطرح کنم:
    استادم(الان در ایران استاد پروزم هستش تو شریف) برای دانشگاه رایرسون گفته که من مستر پوزیشن دارم اگر بخای. رشتم مهندسی شیمیه ولی رنک دانشگاش خیلی بالا نیست و از طرفی الان مستر هستم دیگه . نمیدونم به نظرتون خوبه؟
    اگر فاند کامل بهتون بدن بد نیست. رایرسون دانشگاه پائینیه ولی چون بغل دانشگاه تورنتوست اگر بتونید ارتباطات کافی ایجاد کنید بعد برای پذیرش دکترا از تورنتو نباید مشکل زیادی داشته باشید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

دوستان نظرتون چیه در مورد این جواب؟ چی بگم؟
    At present time, I do not have funding for any new students.

You are welcome to apply to the University. There are some fellowships that are competitive.

As things change with my funding, I’ll then start recruiting students.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها

You are welcome to apply to the University. There are some fellowships that are competitive.

Nothing, just thank him and ask him to keep you in mind
    It is a template answer
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها

سلام دوست عزیز،
    بسته به خودتون داره یه تشکر ساده کنید یا میتونید چیزی نگید! (البته اگه حتما فاند میخوایید)
    این عملا پاسخ منفیه برای فاند دیگه ولی محترمانه... فلوشیپ یا اسکولارشیپ خیلی رقابتی رو که همه دانشگاهها دارند...
    به من حتی یارو میگفت اگه در آینده بودجه داشتم خبرت میکنم، اما...

دنبال سایر گزینه و ادامه دادن به ایمیل باشید،
    ایشالا به هدفتون میرسید...
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان.
    من لیسانس و فوق لیسانسم مهندسی نفت هست منتها برای دکترا میخوام فیلد کاریم رو عوض کنم به سمت عمران (البته گرایش هیدرولوژی، که چندان بی ربط نیست). یه سری تحقیقات تو زمینه های مشترک انجام دادم و جوابای خوبی از اساتید دانشگاههای غیر امریکایی میگیرم منتها اساتید امریکا تاکید دارن که بکگراندت به ما نمیخوره. به این ایمیل نگاه کنید:

Dear Mahmoud,Thanks for your recent inquiry and sorry that I missed to respond earlier; youremail got lost in the pile of emails.I went over your CV and find it impressive; however, your education and researchbackground and interests are very different from mine and what we do here inhydrology and water resources. I encourage you communicating with other professors(in other Universities as your area is not covered in our school here) within yourdiscipline where you have higher chances of getting admission and possibly withfinancial support. Best wishes,به نظرتون براش توضیح بدم که میخوام فیلد کاریم رو عوض کنم، و همینطور بگم از دانشگاههای خوب دیگه تو اروپا جوابای خوبی برای پوزیشن های دکترا دریافت کردم یا نه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من لیسانس و فوق لیسانسم مهندسی نفت هست منتها برای دکترا میخوام فیلد کاریم رو عوض کنم به سمت عمران (البته گرایش هیدرولوژی، که چندان بی ربط نیست). یه سری تحقیقات تو زمینه های مشترک انجام دادم و جوابای خوبی از اساتید دانشگاههای غیر امریکایی میگیرم منتها اساتید امریکا تاکید دارن که بکگراندت به ما نمیخوره. به این ایمیل نگاه کنید:

Dear Mahmoud,Thanks for your recent inquiry and sorry that I missed to respond earlier; youremail got lost in the pile of emails.I went over your CV and find it impressive; however, your education and researchbackground and interests are very different from mine and what we do here inhydrology and water resources. I encourage you communicating with other professors(in other Universities as your area is not covered in our school here) within yourdiscipline where you have higher chances of getting admission and possibly withfinancial support. Best wishes,به نظرتون براش توضیح بدم که میخوام فیلد کاریم رو عوض کنم، و همینطور بگم از دانشگاههای خوب دیگه تو اروپا جوابای خوبی برای پوزیشن های دکترا دریافت کردم یا نه؟
    دوست عزیز، تغییر فیلد در راده مستر به مراتب منطقی تره تا دکتری. آمریکا دوره دکتری ش هم 1-2 سال اول باید درس بخونی بعد تز شروع کنی. این نشون می ده برای اونها مهه که شما course های مرتبط رو خونده باشید حتما. اما در اروپا شما برای دکتری فقط کافیه یه تز انجام بدی. وقتی خودش گفته جاهای دیگه رو بگرد، اینکه بگی از جای دیگه جواب دارم می گه خوب برو اونجا، ما اینجا نمی تونیم. شما ایمیل بزنید چیزی از دست نمی دید. می تونید تلاش کنید. ان شاالله جوابی متفاوت با چیزی که من گفتم بگیرید و قبولتون کنند.
    اگر از دانشگاه های خوب در اروپا پذیرش دارید، به نظر من برید و برای پست دکتری برای امریکا اقدام کنید. اینطوری در زمان خیلی کمتری به هدفتون می رسید.
    موفق باشید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    دوست عزیز، تغییر فیلد در راده مستر به مراتب منطقی تره تا دکتری. آمریکا دوره دکتری ش هم 1-2 سال اول باید درس بخونی بعد تز شروع کنی. این نشون می ده برای اونها مهه که شما course های مرتبط رو خونده باشید حتما. اما در اروپا شما برای دکتری فقط کافیه یه تز انجام بدی. وقتی خودش گفته جاهای دیگه رو بگرد، اینکه بگی از جای دیگه جواب دارم می گه خوب برو اونجا، ما اینجا نمی تونیم. شما ایمیل بزنید چیزی از دست نمی دید. می تونید تلاش کنید. ان شاالله جوابی متفاوت با چیزی که من گفتم بگیرید و قبولتون کنند.
    اگر از دانشگاه های خوب در اروپا پذیرش دارید، به نظر من برید و برای پست دکتری برای امریکا اقدام کنید. اینطوری در زمان خیلی کمتری به هدفتون می رسید.
    موفق باشید.
    ممنون برای پاسخ سریعتون
    راستش نمیدونم چقد با این گرایش عمران اشنایی دارید ولی گرایش من مهندسی مخازن هست که در واقع سر و کار ما با جریانات 2 و 3 فازی (اب، نفت، گاز) در محیط های متخلخل همگن و ناهمگن هست (که تازه کلی مفاهیم ترمودینامیک و... هم در اون دخیل میشه) ولی عمرانی ها تو این شاخه جریانات تکفاز (اب) رو بررسی میکنن که خیلی ساده تره! نمیدونم رو چه حسابی میگن به کار ما نمیخوری
    ایمیل های مشابه این زیاد دریافت میکنم. به عنوان مثال برای این جواب کلی توضیح دادم:
    Dear Mahmoud,

Thanks for your interest in joining .... Unfortunately, your background does not match our research interests.
    I suggest you contact professors who have similar interests with you.

Best,
    ولی دیگه جواب نداد!

یا مثلا این:

Dear Mahmoud,Thank you for your interest in our research. It sounds like you have some very relevant experience. How much work have you done with numerical modeling codes?I would encourage you to apply to our program. If you do so, the system will only allow you to apply for Spring 2013 admission. However, we can change this to Fall 2012 later if necessary.Best Regards,

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

ممنون برای پاسخ سریعتون
    راستش نمیدونم چقد با این گرایش عمران اشنایی دارید ولی گرایش من مهندسی مخازن هست که در واقع سر و کار ما با جریانات 2 و 3 فازی (اب، نفت، گاز) در محیط های متخلخل همگن و ناهمگن هست (که تازه کلی مفاهیم ترمودینامیک و... هم در اون دخیل میشه) ولی عمرانی ها تو این شاخه جریانات تکفاز (اب) رو بررسی میکنن که خیلی ساده تره! نمیدونم رو چه حسابی میگن به کار ما نمیخوری
    ایمیل های مشابه این زیاد دریافت میکنم. به عنوان مثال برای این جواب کلی توضیح دادم:
    Dear Mahmoud,

Thanks for your interest in joining .... Unfortunately, your background does not match our research interests.

Best,
    ولی دیگه جواب نداد!

یا مثلا این:

Dear Mahmoud,Thank you for your interest in our research. It sounds like you have some very relevant experience. How much work have you done with numerical modeling codes?I would encourage you to apply to our program. If you do so, the system will only allow you to apply for Spring 2013 admission. However, we can change this to Fall 2012 later if necessary.Best Regards,
    من متاسفانه رشته ام برق هست و از این مباحث چیزی سر در نمیارم. راستش اینکه استادهای زیادی که احتمالا از دانشگاه های مختلفی هم هستند همه به این مساله گیر دادن، لابد یه چیزی هست که براشون مهه.
    این آخریه قبول کرده که شما تجربیات مرتبط دارید و خواسته بدونه چقدر روی مدلسازی عددی کار کردید. شاید با همین ارتباطتون ادامه بدید به جاهای خوبی برسید چون گفته می تونه یه کارهایی بکنه انگار!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member aida8404 آواتار ها

ممنون برای پاسخ سریعتون
    Dear Mahmoud,

Best,
    ولی دیگه جواب نداد!

یا مثلا این:

براتون مهمه که امریکا باشه؟ اگه نه که برید اروپا. اگه اره بنظرم میتونی برای مستر دوم اقدام کنی. برای مستر دوم احتمال فاند زیاد میشه و همچنین با توجه به بکگراند متفاوت خیلی اماده تر وارد دکترا میشید (در ضمن مستر برات اسون میشه حال میکنی). البته اگه حوصله درس خوندن اضافه را دارید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)