صفحه 529 از 1371 نخستنخست ... 294294795195205215225235245255265275285295305315325335345355365375385395796291029 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,281 تا 5,290 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    براتون مهمه که امریکا باشه؟ اگه نه که برید اروپا. اگه اره بنظرم میتونی برای مستر دوم اقدام کنی. برای مستر دوم احتمال فاند زیاد میشه و همچنین با توجه به بکگراند متفاوت خیلی اماده تر وارد دکترا میشید (در ضمن مستر برات اسون میشه حال میکنی). البته اگه حوصله درس خوندن اضافه را دارید
    اتفاقا خیلی خیلی دوست دارم مستر دوم بخونم که هم قوی تر بشم هم دکترا یه جای خفن برم. حتی از یکی دو استاد هم جواب برای مستر گرفتم ولی یه مشکل خیلی بنیادی دارم! اونم مسئله سربازی! نظام وظیفه معافیت مستر دوم بهم نمیده. یه اسکالرشیپ خوب دکترا از استرالیا گرفتم یکی هم به احتمال بالای 90 درصد از اروپا. هردوتا دکترای 3 ساله ان. به نظرتون بعد دکترای یکی از این دو کشور میشه برای دکترای دوم امریکا اقدام کنم؟ یا میدونید میشه تز دکترامو کامل انجام بدم بشون بگم مستر بای ریسرچ بهم بدین میشه؟
    اون ایمیل اخری هم که جواب به نسبت خوبی حساب میشد براش دوباره ایمیل زدم دیگه جواب نداد فک کنم پشیمون شده.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    اتفاقا خیلی خیلی دوست دارم مستر دوم بخونم که هم قوی تر بشم هم دکترا یه جای خفن برم. حتی از یکی دو استاد هم جواب برای مستر گرفتم ولی یه مشکل خیلی بنیادی دارم! اونم مسئله سربازی! نظام وظیفه معافیت مستر دوم بهم نمیده. یه اسکالرشیپ خوب دکترا از استرالیا گرفتم یکی هم به احتمال بالای 90 درصد از اروپا. هردوتا دکترای 3 ساله ان. به نظرتون بعد دکترای یکی از این دو کشور میشه برای دکترای دوم امریکا اقدام کنم؟ یا میدونید میشه تز دکترامو کامل انجام بدم بشون بگم مستر بای ریسرچ بهم بدین میشه؟
    اون ایمیل اخری هم که جواب به نسبت خوبی حساب میشد براش دوباره ایمیل زدم دیگه جواب نداد فک کنم پشیمون شده.
    اگر پذیرش مستر دوم از امریکا داری، شاید بتونی با پذیرش دکتری معافیت تحصیلی بگیری و پاسپورت، بعدش بری امریکا ه جای اروپا یا استرالیا. فکر کنم قدیما بچه ها از این کارها می کردن.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    اگر پذیرش مستر دوم از امریکا داری، شاید بتونی با پذیرش دکتری معافیت تحصیلی بگیری و پاسپورت، بعدش بری امریکا ه جای اروپا یا استرالیا. فکر کنم قدیما بچه ها از این کارها می کردن.
    جناب مجیدی بازم ممنون. ولی با اکسپت افر عملا اون استاد برا پروژش رو دانشجوش سرمایه گذاری میکنه و با این کار میتونه قانونا پیگیری کنه. درسته؟

Senior Member aida8404 آواتار ها

از نظر خواندن 2 دکترا که میشه ولی یه موردی مد نظر داشته باشید که خیلی خسته کننده میشه. 2 دکترا یعنی 7 8 سال درس خوندن و اخرای درستون شما رسما استاد میشید و احتمال زیاد از خیر دکترای دوم میگذری. بنابراین مستر دوم بهتر از دکترای دوم جواب میده. در مورد مدرک فکر نمیکنم بتونید دکترا بخونید ولی مدرک مستر بگیری ولی راه های خیلی اسونتر از این هست. معمولا تو هر دانشگاهی که برید یه واحد های مشترکی وجود داره که شما باید پاس کنید. ممکنه با خوندن چند واحد اضافه بهتون مدرک مستر بدن که این مورد نیاز به توافق مسئولین داره که کمی کار اداری داره ولی اگه دانشجوی خوبی باشید میپذیرن و مشکلی هم نیست. من همچین موردی را سراغ دارم فقط باید به جای 1 تز دو تا تز تحویل بدید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

جناب مجیدی بازم ممنون. ولی با اکسپت افر عملا اون استاد برا پروژش رو دانشجوش سرمایه گذاری میکنه و با این کار میتونه قانونا پیگیری کنه. درسته؟
    کاری نمی تونه بکنه. هرچند اخلاقی نیست این کاری که من پیشنهاد دادم. اما یه جایی مثل استرالیا که هیچ قانونی واسه ویزا دادن نداره! می شه به 1001 دلیل نرفت. شما می تونی برای ویزای هر دوجا قادام کنی (استرالیا و امریکا) هر کدوم زمدتر اومد بری. تازه اسکولارشیپت در استرالیا ددلاین داره. اگر نرسی می پره!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان.
    من لیسانس و فوق لیسانسم مهندسی نفت هست منتها برای دکترا میخوام فیلد کاریم رو عوض کنم به سمت عمران (البته گرایش هیدرولوژی، که چندان بی ربط نیست). یه سری تحقیقات تو زمینه های مشترک انجام دادم و جوابای خوبی از اساتید دانشگاههای غیر امریکایی میگیرم منتها اساتید امریکا تاکید دارن که بکگراندت به ما نمیخوره. به این ایمیل نگاه کنید:

Dear Mahmoud,Thanks for your recent inquiry and sorry that I missed to respond earlier; youremail got lost in the pile of emails.I went over your CV and find it impressive; however, your education and researchbackground and interests are very different from mine and what we do here inhydrology and water resources. I encourage you communicating with other professors(in other Universities as your area is not covered in our school here) within yourdiscipline where you have higher chances of getting admission and possibly withfinancial support. Best wishes,به نظرتون براش توضیح بدم که میخوام فیلد کاریم رو عوض کنم، و همینطور بگم از دانشگاههای خوب دیگه تو اروپا جوابای خوبی برای پوزیشن های دکترا دریافت کردم یا نه؟
    You can check Geotech if you are interested in porous media
    In civil engineering they are looking for someone who knows to use specific softwares
    There are faculties who are doing research in this field in Environmental Engineering as well
    The softwares are not complicated you even can tell them that you know how to use them
    I think they are closer to your background but anyway you should convince them that you know what you are doing
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام دوستان به ایمیل زیر یه نگاهی میندازید، به نظر خودم که تمپلیت و ارزشی نداره براش اقدامی بکنم. ولی ممنون میشم اگه نظرتون را بهم بدید. متاسفانه همیشه این مدل ایمیل ها را از طرف chair دپارتمان دریافت می کنم قصد دارم دیگه به این آدما ایمیل نزنم همیشه یه تمپلیت کلی می زنند. نظرتون چیه؟

بی نهایت سپاس

Thank you for your inquiry. All students who are admitted to our Ph.D. program are guaranteed support, typically as a fellowship. We do not match up students with faculty advisers until the end of the first year. Therefore, if you are interested in working with me or anyone else on our faculty, you should apply. Information can be found

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sma14184 نمایش پست ها
    سلام دوستان به ایمیل زیر یه نگاهی میندازید، به نظر خودم که تمپلیت و ارزشی نداره براش اقدامی بکنم. ولی ممنون میشم اگه نظرتون را بهم بدید. متاسفانه همیشه این مدل ایمیل ها را از طرف chair دپارتمان دریافت می کنم قصد دارم دیگه به این آدما ایمیل نزنم همیشه یه تمپلیت کلی می زنند. نظرتون چیه؟

بی نهایت سپاس

Thank you for your inquiry. All students who are admitted to our Ph.D. program are guaranteed support, typically as a fellowship. We do not match up students with faculty advisers until the end of the first year. Therefore, if you are interested in working with me or anyone else on our faculty, you should apply. Information can be found
    سلام،
    درسته ایمیل کلی هستش، اما پاسخ شما خب همینه دیگه! شما در چنین دانشگاههایی کافیه پذیرش بگیرید... ساپورت به همه دانشجوهای خارجی میدند.
    و ایشون هم میگه که طبیعتا با این اوصاف نیازی نیست بگراند شما رو با تخصص خودش محک بزنه... و ....
    اگه شرایطتون از minimum های دانشگاه بالاتره، چرا که نه، اپلای کنید.

موفق باشید دوست عزیز.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

بی نهایت سپاس

بله یک تمپلیت است و نمیشه حساب خاصی روی آن باز کرد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Global Moderator

Simon آواتار ها

بی نهایت سپاس

چ.ن گفته تمام دكتري هامون گارانتيه فاندشون به نظرم گزينه ي خوبي باشه. اگر كه سطح دانشگاهش در ارزيابي از خودت با شرايطط جوره و احتمال پذيرش ميدي قدام كنن. موفق باشي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)