صفحه 53 از 1371 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556575859606162631031535531053 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

براشون ایمیل بزنید- شرایطتتون رو توضیح بدین و بپرسید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    یه ایمیل خوشگل از یه استاد( درسته جوابش منفی ولی خودتون بخونید............
    Thank you for your interest in my research program. I would normally be very interested in having you join my laboratory –because of your research interests.I recently visited a number of universities in Tehran and Isfahan and would like to encourage academic interactions.
    My problem is that my role is largely administrative so I no longer take graduate students into my laboratory. It would not be fair to a student since I have so little time to spend with them.
    I would encourage you to contact Professor ……. or Professor ….. in our Department. I hope that you are able to come to UC Davis to study, and I look forward to meeting you.

نظرتون نسبت به این جواب چیه؟ می شه گفت احتمالا اون دو استاد بتونن دانشجو بگیرن؟
    احتمالا این 2 تا استاد جای خالی دارن و کارشون تا حدودی به شما شبیه هست که این استاد اونا رو به شما معرفی کرده. باهاشون تماس بگیرید و بگید با فلانی صحبت کردید و ایشون تماس با شما رو پیشنهاد دادن. شاید از شما خوششون بیاد
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

BSc/BEng degree in Electrical Engineering or Electric Power Engineering with average grade of 1st class division or 2nd class upper division
    اقا اين شرايط مخصوص پذيرش يكي از دانشگاه هاي نرويژ هست كه بهم ميل شده اين 1st class بودن و اينا يعني چي؟!
    كسي ميدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenz65
    BSc/BEng degree in Electrical Engineering or Electric Power Engineering with average grade of 1st class division or 2nd class upper division
    اقا اين شرايط مخصوص پذيرش يكي از دانشگاه هاي نرويژ هست كه بهم ميل شده اين 1st class بودن و اينا يعني چي؟!
    كسي ميدونه؟
    این لینک رو ببینید امیدوارم کمکتون کنه
    http://www.city.ac.uk/economics/gradedescriptions.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    یه ایمیل خوشگل از یه استاد( درسته جوابش منفی ولی خودتون بخونید............
    Thank you for your interest in my research program. I would normally be very interested in having you join my laboratory –because of your research interests.I recently visited a number of universities in Tehran and Isfahan and would like to encourage academic interactions.
    My problem is that my role is largely administrative so I no longer take graduate students into my laboratory. It would not be fair to a student since I have so little time to spend with them.
    I would encourage you to contact Professor ……. or Professor ….. in our Department. I hope that you are able to come to UC Davis to study, and I look forward to meeting you.

نظرتون نسبت به این جواب چیه؟ می شه گفت احتمالا اون دو استاد بتونن دانشجو بگیرن؟
    اگر من بودم همین ایمیل رو به اون دو تا استاد forward می کردم. بالاشو در مورد خودم توضیح میدادم.

سلام
    من دو تا ایمیل دریافت کردم
    نظرتون چیه و چه جوابی باید بدم ؟ قدم بعدی چیه ؟
    ممنون

Dear Raheleh

Thank you for your email message indicating your interest to pursue Ph.D.
    studies in my group. Considering your background and interests in the
    semi-active suspensions, I would be pleased to look into your application
    and provide you with an opportunity. I would therefore encourage you to
    apply for the program and advise me when you submit your application so that
    I can give you my assessment at the earliest. At the same time, please do
    not forget to apply for the ------ fellowship and tuition remission.

All the best

Ms. ------i,
    Thank you for your interest to join my research team. Unfortunately at this
    time I do not have any funding to support your application. I would
    encourage you to apply to VT and if I have funding at time your application
    comes through, I will support your application.

???

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

ایمیل اولیتون بیشتر تمپلیته و نتیجه خاصی نمیشه ازش گرفت
    ، ولی به نظر من ایمیلی دومی (که البته بازم به نظر تمپلیت میاد) جواب بهتری هست هر چند گفته که در حال حاضر فاند نداریم ولی میشه بهش امیدوارتر بود

Senior Member

to: Raheleh

چون گفته I would be pleased to look into your application
    وبا توجه به کل ایمیل اول میشه نتیجه گیری کرد که استاده موقعیت خالی داره ولی
    شما رو هم احتمالا مثه چند تای دیگه معطل میزاره ببینه چندتاتون میتونین از سد اداره
    پذیرش بگذرین و .... امکان هم داره یهو یکی بیاد بهتر از همه شما و اونو بگیره. اصلا ناامید
    نشید و اگر تا ددلاین اپلای موقعیت دیگه ای پیش نیومد حتما با بهترین کیفیت برای همین جا اپلای کنید.

در مورد ایمیل دوم هم اصلا کلا ولش کنید بهتره چون احتمالا استاده اونقدرها توان تامین مالی نداره و وقت و
    هزینه شما رو تلف خواهد کرد. موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Rahele:

As the first reply suggests, you would have a great chance of admission if you could impress the profesor by your resume; actually crossing out your rivals

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    to: Raheleh

در مورد ایمیل دوم هم اصلا کلا ولش کنید بهتره چون احتمالا استاده اونقدرها توان تامین مالی نداره و وقت و
    هزینه شما رو تلف خواهد کرد. موفق باشید
    ولی من اینطور فکر نمی کنم که اصلاً ولش کنید، در مورد خودم استادهائی بودند که وضعیت فاندشون معلوم نبود
    و می گفتند باید اپلای بکنی تا ببینم چه جوریه ! (جوابهای دو پهلو) کاری که من کردم این بود که به تماس هام
    باهاشون ادامه دادم و چون خیلی به زمینه های کاری من علاقه مند شد، در آخرین ایمیلی که ازش گرفتم این جواب
    رو به داد که من Advisor تو میشم و با تلاشهائی که کردم فاندت رو هم تأمین می کنم فقط تا دیرنشده اپلای کن!

من فکر می کنم نباید از یه همچنین جوابهایی به طور کامل قطع امید کرد؛

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)