صفحه 530 از 1371 نخستنخست ... 304304805205215225235245255265275285295305315325335345355365375385395405806301030 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,291 تا 5,300 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان هم اینک نیازمند یاری سبزتان هستم.
    راستش یه استاد یار دانشگاه امریکایی ازم مقالات داخلیم را خواست بهش گفتم که فارسی اما خلاصه انگلیسی زدم خلاصه الان این سوالا را ازم پرسیده دوستان اگه کمکم کنید که هم متن جواب را چی بنویسیم هم اینکه چطور مخش را بزنم ممنون می شم اخه من خیلی دیر اقدامکردم و از طرفی بدجور وقت کم دارم . راستی تو زمینه کاریشم هم علاقه مندم

I did not know your articles were in Persian. I could only read the English abstract. Looking over your CV, it looks as though you just recently got interested in Human Factors. Can you tell me why or how you became interested in HF? Could you also let me know when you are planning to start graduate school and if you plan to attend for a MS or PhD

I am an Assistant Professor. My research focuses on Human Factors within the Healthcare domain. I study the healthcare system from a macroergonomic perspective. I am interested in how health IT fit with clinician’s workflow and how clinicians communicate and work together and how Health IT affects those interactions.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sma14184 نمایش پست ها
    دوستان هم اینک نیازمند یاری سبزتان هستم.
    راستش یه استاد یار دانشگاه امریکایی ازم مقالات داخلیم را خواست بهش گفتم که فارسی اما خلاصه انگلیسی زدم خلاصه الان این سوالا را ازم پرسیده دوستان اگه کمکم کنید که هم متن جواب را چی بنویسیم هم اینکه چطور مخش را بزنم ممنون می شم اخه من خیلی دیر اقدامکردم و از طرفی بدجور وقت کم دارم . راستی تو زمینه کاریشم هم علاقه مندم

I did not know your articles were in Persian. I could only read the English abstract. Looking over your CV, it looks as though you just recently got interested in Human Factors. Can you tell me why or how you became interested in HF? Could you also let me know when you are planning to start graduate school and if you plan to attend for a MS or PhD

I am an Assistant Professor. My research focuses on Human Factors within the Healthcare domain. I study the healthcare system from a macroergonomic perspective. I am interested in how health IT fit with clinician’s workflow and how clinicians communicate and work together and how Health IT affects those interactions.

ميگه رزومه ات نشون ميده اخيرا به اين موضوع علاقه مند شدي. ميشه بگي چرا و چطور؟ و بگو كي ميخواي شروع كني و براي چه مقطعي؟‌
    من مساله ي Healthcare ‌رو از نظر ارگونوميك بررسي ميكنم.

تو بهش بگو هر چه زودتر بهتر. بگو من اگر زودتر جواب بگيرم حاضرم حتي آخر اين تابستون يا هر وقت تو بگي بيام مشغول شم. ضمنا براي سوال اولش جواب منطقي داشته باش كه چطور و چرا به اين مقوله علاقمندي. و بپرس كه امكان داره كه فاند هم بهت تعلق بگيره. البته اينو ميتوني تو ايميل بعديش بپرسي. الان يه كم زوده. بزار ببين خودش چي ميگه. درست ميشه. بخند
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان
    (ببخشيد اينجا مي پرسم تاپيك مناسب سوالمو پيدا نكردم)

من تا آخر June يعني همين جمعه ميخوام براي UQ و Griffith و UNSW اپلاي كنم. از دوستان داري تجربه جند تا سوال دارم.
    1- يكي اينكه نوشته Certified Copy پاسپورت رو آپلود كنيد. يعني چي؟من پاسپورتمو اسكن كردم و آپلود كردم .همين كافيه؟
    2-دوم اينكه مقالات فارسي هم كه دارم توي application form بيارم؟ فقط اسم و مشخصات مقالات كفايت ميكنه و براي اثبات ادعاي خودم چيزي رو نبايد آپلود كنم؟
    3-سوال سومم هم اينه كه براي اسكولارشيپ هايي كه جداگانه اپلاي ميكنيم بايد پول واريز كنيم؟مثلا Endeavour Award?

ممنون

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    (ببخشيد اينجا مي پرسم تاپيك مناسب سوالمو پيدا نكردم)

من تا آخر June يعني همين جمعه ميخوام براي UQ و Griffith و UNSW اپلاي كنم. از دوستان داري تجربه جند تا سوال دارم.
    1- يكي اينكه نوشته Certified Copy پاسپورت رو آپلود كنيد. يعني چي؟من پاسپورتمو اسكن كردم و آپلود كردم .همين كافيه؟
    2-دوم اينكه مقالات فارسي هم كه دارم توي application form بيارم؟ فقط اسم و مشخصات مقالات كفايت ميكنه و براي اثبات ادعاي خودم چيزي رو نبايد آپلود كنم؟
    3-سوال سومم هم اينه كه براي اسكولارشيپ هايي كه جداگانه اپلاي ميكنيم بايد پول واريز كنيم؟مثلا Endeavour Award?

ممنون
    1. بله همون اسکن کافیه
    2. مقالاتتون را بنویسید ولی اگه فارسی هستن اپلودشون نکنید (البته اگه review of literature به انگلیسی براشون بنوسید خیلی کمک میکنه. چون اگر موضوع جالبی داشته باشن در پذیرشتون تاثیر میذارن)
    3. توسایت دانشگاه را چک کن. بعضیا میگیرن ولی بیشتر ثبت نام اسکولارشیپ ها free هستن. به راحتی تو وب دانشگاه پیدا میکنی
    4. موفق باشی
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Senior Member aida8404 آواتار ها

دوستان من یه سوالی برام پیش اومده که نمیدونم جاش اینجا هست یا نه اگه نیست لطفا ب جای مناسب منتقل یشه. و حالا سوال:
    من با یه استاد در ارتباط بودم و ازم خواست اپلای کنم و منم اپلای کردم و قبل از ددلاین فقط به خاطر اینکه اینجا کارا کند هست استاد پذیرش من را اعلام کرد در حالی که هنوز باید منتظر می بودم. یه قولایی برای فاند بهم داده بود که رو قولش موند و باهاش صحبت کردم که به فول فاند نیاز دارم که گفت الان امکانش نیست ولی خودش برام درخواست بورس کرد و همچنان داره برام زحمت میکشه. حالا مشکل اینجاست که هرجور حساب میکنم به ترم نمیرسم و بهترین راه دیفر به نظر میاد. ولی میترسم بهش بگم بعد از این همه زحمت اگه بگم میخوام دیفر کنم بهش بر بخوره. از طرفی اگه ادامه بدم حسابی در عذاب خواهم بود چون اینقدر کارای امریکا پر درد سر هستن که اگر بخوام به ترم برسم (بلیطم برای 12 اگوست هست) باید تمام انرژی ام را صرف کنم اخر هم خیلی بعید به نظر میاد که بشه. بنظر خودم منطقیش اینه که دیفر کنم. حالا بنظر شما چی کار کنم؟ میتونم به استاد بگم جریان را یا بهش بر میخوره (با توجه به این همه تلاش که برای درست کردن کارای من کشیده)؟ اگر فکر میکنید باید بگم چطوری میشه مطرح کرد؟ لطفا پیشنهادی دارید کمک کنید که واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم. (لطفا اگه تجربه مشابه دارید مطرح کنید). از همه دوستان ممنونم. مرسی
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوالی برام پیش اومده که نمیدونم جاش اینجا هست یا نه اگه نیست لطفا ب جای مناسب منتقل یشه. و حالا سوال:
    من با یه استاد در ارتباط بودم و ازم خواست اپلای کنم و منم اپلای کردم و قبل از ددلاین فقط به خاطر اینکه اینجا کارا کند هست استاد پذیرش من را اعلام کرد در حالی که هنوز باید منتظر می بودم. یه قولایی برای فاند بهم داده بود که رو قولش موند و باهاش صحبت کردم که به فول فاند نیاز دارم که گفت الان امکانش نیست ولی خودش برام درخواست بورس کرد و همچنان داره برام زحمت میکشه. حالا مشکل اینجاست که هرجور حساب میکنم به ترم نمیرسم و بهترین راه دیفر به نظر میاد. ولی میترسم بهش بگم بعد از این همه زحمت اگه بگم میخوام دیفر کنم بهش بر بخوره. از طرفی اگه ادامه بدم حسابی در عذاب خواهم بود چون اینقدر کارای امریکا پر درد سر هستن که اگر بخوام به ترم برسم (بلیطم برای 12 اگوست هست) باید تمام انرژی ام را صرف کنم اخر هم خیلی بعید به نظر میاد که بشه. بنظر خودم منطقیش اینه که دیفر کنم. حالا بنظر شما چی کار کنم؟ میتونم به استاد بگم جریان را یا بهش بر میخوره (با توجه به این همه تلاش که برای درست کردن کارای من کشیده)؟ اگر فکر میکنید باید بگم چطوری میشه مطرح کرد؟ لطفا پیشنهادی دارید کمک کنید که واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم. (لطفا اگه تجربه مشابه دارید مطرح کنید). از همه دوستان ممنونم. مرسی
    الان حدود 50 روز وقت دارين تا رفتنتون. خيلي زوده نا اميد بشين. يكي از بچه ها يك هفته مونده به شروع كلاسش رفت مصاحبه بدون كليرنس ويزا گرفت و از اونجا مستقيم رفت امريكا!
    وقت و انرژي خاصي نمي خواد! وقت سفارت گرفتيد اماده مي شيد براي سفر. ميريد مصاحبه. ان شاالله همه چيز هم خوب پيش مي ره و ويزاتونو مي گيريد.
    الان اگر بهش بگيد ممكنه بگه من اينهمه زحمت كشيدم شما حاضر نيستي زحمت بكشي و مي خواهي ديفر كني؟! حالا اگر اقدام كرده باشي و به هر دليلي نرسي مي گي هر كاري كه مي تونستي كردي مثلا نشده حالا ديفر كن برام، تازه شايد بتونه اون موقع برات درست كنه يك ماه هم ديرتر برسي مشكلي نباشه.
    اگر خواستي ببيني نظرش در كل چيه، مي توني يه ايميل بزني و از بابت به موقع رسيدن ابرزا نگراني كني. البته حتما در ايميليت اونو در جرين مارهايي كه تا حالا انجام دادي و اينكه چه مراحلي مونده قرار بده و بگو داري تمام تلاشتو مي كني كه برسي.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero

یکی از دوستای من هم مثل شما بود جریانش. اونم یهو استاده گفت پوزیشن دارم اسکن مدارکشو فرستاد براش پذیرش گرفت بعد با کلی واسطه این ور اونور نامه پذیرش و i-20 ش رو تازه دریافت کرده. قبل از اینکه نامش برسه وقت سفارت گرفته بود که عقب نمونه. الان هم داره میره مصاحبه ویزا و خیلی امیدواره کلیرنس هم نخوره که بره. خیلیا شرایطشون مثل شماست و میرن. به نظرم همین الان شروع کن وقت سفارتتو بگیر بگو اسکن ای-20 تو برات ایمیل کنه رشتتم حساس و high tech نیست که کلیر داشته باشی زودی ویزات میاد اصلا نگران نباش. اگه این کارارو کردی و ویزات نرسید (که بعیده) اونوقت دیفر کن

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

اگر براتون درخواست scholarshipکرده حتما سعی کنید فال اونجا باشید چون این جور فاندها رو سالیانه تقسیم می کنند وبعد اولویت در بعضی دیگه از فاندها برای دانشجوهای سال بالاتر هست لذا سال دیگه هم اگر دیفر کنید بازسال اولی مجسوب می شید و شانس تون کمتره. بنابراین حتی با late arrival هم که شده سعی کنید اونجا باشید
    ارزش تلاش کردن رو داره
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Banned

بچه ها بخام بگم : عمدتا برروی مقالاتی که بعد از سال 2000 منتشر شده اند تمرکز کرده ام این درسته بگم:
    Focused mainly on papers published after the year 2000

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    بچه ها بخام بگم : عمدتا برروی مقالاتی که بعد از سال 2000 منتشر شده اند تمرکز کرده ام این درسته بگم:
    Focused mainly on papers published after the year 2000
    after the year 2000 >> since 2000
    ویرایش توسط pejmanxp : June 27th, 2012 در ساعت 09:13 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)