صفحه 531 از 1371 نخستنخست ... 314314815215225235245255265275285295305315325335345355365375385395405415816311031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,301 تا 5,310 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    after the year 2000 >> since 2000
    since 2000s
    بهتر نیست؟

Banned

من یک ویدئو میخام به استادم بفرستم که خودم درستش کردم میخام ازش نظرشو بپرسم چه جوری اینو بگم؟
    میخام بهش بگم :
    به نظرتون مفهومو خوب میرسونه؟

اولش اینا رو گفتم:
    please find the attached file of "Facilitation of Transscleral drug Delivery".
    I made a video of the idea in order to make it clear which is shown in presentation.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    من یک ویدئو میخام به استادم بفرستم که خودم درستش کردم میخام ازش نظرشو بپرسم چه جوری اینو بگم؟
    میخام بهش بگم :
    به نظرتون مفهومو خوب میرسونه؟

اولش اینا رو گفتم:
    please find the attached file of "Facilitation of Transscleral drug Delivery".
    I made a video of the idea in order to make it clear which is shown in presentation.
    ممکنه مفید باشه. ویدیو رو به هیچ وجه اتچ نکنید، به جاش در سایتی مثل یوتیوب آپلود کنید و لینکش رو قرار بدید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    ممکنه مفید باشه. ویدیو رو به هیچ وجه اتچ نکنید، به جاش در سایتی مثل یوتیوب آپلود کنید و لینکش رو قرار بدید.
    ]چرا اتچ نکنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    ]چرا اتچ نکنم؟
    برای اینکه 1. اینباکس این بابا رو پر می کنه و اساتید خوششون نمیاد 2. خیلی از استاد ها آنتی اسپم های قوی می گذارن و اونها ایمیل ها با اتچ های حجم بالا رو خود به خود ***** می کنن 3. استاد باید یه فایل رو دانلود کنه که حوصله می خواد و بعد از دیدن باید پاکش کنه، روی کامپیوترش ممکنه کدک هاش رو نداشته باشه یا پلیر آماده نداشته باشه، ایمیل رو با موبایل ببینه و ... وقتی یک لینک یوتیوب باشه همه این مشکل ها با هم حل میشه.

ApplyAbroad Hero

دوستان من تا بحال به خیلی از استادای امریکا ایمیل زدم. جوابای مختلفی گرفتم. میخوام یه روش جدید رو پیاده کنم و به همفکری شما نیاز دارم. مثلا این جواب رو ببینید

Hello Mr. B,
    Thank you for your interest. At the moment, I do not have funds to take .new students. If you have your own funds, let me know

.الان میخوام بش بگم خیلی عاشق کارات هستم. 100% با هزینه خودم اپلای میکنم. و اپلایم میکنم! ولی در این بین سعی میکنم باش یه کار مشترک از راه دور (مثلا مقاله) انجام بدم بعدا که پذیرشم اومد بگم بدون فاند نمیام. ایا ممکنه نتیجه بده؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

محمود جان به نظر من تاثیری چندانی نداره. اگه این جواب رو بر اساس این بذاریم که این استاد از رزومه شما خوشش اومده و رو راست داره میگه جا نداره، خوب بعد از اپلای شما هم پوزیشنی نداره که به شما بده. یعنی اگرم علاقمند شد، بازم جا نداره و نمیتونه هزینه کنه. اینم در نظر داشته باش این جواب تا حدی تمپلته و برای خیلیا که از رزومشون خوشش اومده، اینو میفرسته و یه سری هم که فاند از منابع خارجی دارن، یا خودشون پول دارن اپلای میکنن. پس شما بگی من نمیام تاثیری روی کارش فکر نمیکنم داشته باشه و از Wailtlist جایگزین میکنه. میدونی منظورم اینه که وقتی پوزیشن خالی نیست، نیست دیگه. یعنی اگه شرایط گروهش روی روال عادی پیش بره پول و پوزیشنی نداره که بخواد به شما بده. در ضمن خودت بهتر میدونی، معمولا اگه احتمال بدن که ممکنه پوزیشنی داشته باشن و از رزومه شما خیلی خوششون اومده باشه، یه ددلاینی میگن بهتون که تا اون موقع شما ایمیل بزنی و بپرسی راجع به وضعیت گروهش.

یه مورد دیگه هم اینه که اینکه شما باید برای همه این جوابها اپلای کنی و اپلیکیشن فی بدی و مدارک ترجمه کنی، مدارک رو بفرستی و خلاصه کلی هزینه داره و اصلا هم معلوم نیست که چی بشه . اینجوری به نظر من داری انرژی و وقت اضافی میذاری روی کاری که معلوم نیست بشه یا نه. حداقل در حال حاظر چیزی نیست. این کلیت این قضیه بود که به ذهن من میرسه. ممکنه استثناهایی هم باشه.

ApplyAbroad Hero

خوب الان موقع ایمیل زدن نیست. داشجوهای Fall شون رو گرفتن، Spring هم خیلی زوده! درسته؟ الان انتظار داشته باشی که بهت فاند بدن کاملا غیر منطقیه ولی فرصت خوبیه لینک برقرار کنی. این استاد اصلا با ایرانی جماعت برخورد نداشته (نه دانشجوی ایرانی داشته نه مقاله هاش با ایرانی بوده)، مسلما تو یه ایمیل اعتماد نمیکنه. شاید مثلا باش مقاله ای چیزی کار کرد فاند هم جور کنه. شاید فرصت خوبی برای برقرار کردن لینک باشه. اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید دوستان

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان من تا بحال به خیلی از استادای امریکا ایمیل زدم. جوابای مختلفی گرفتم. میخوام یه روش جدید رو پیاده کنم و به همفکری شما نیاز دارم. مثلا این جواب رو ببینید

Hello Mr. B,
    Thank you for your interest. At the moment, I do not have funds to take .new students. If you have your own funds, let me know

.الان میخوام بش بگم خیلی عاشق کارات هستم. 100% با هزینه خودم اپلای میکنم. و اپلایم میکنم! ولی در این بین سعی میکنم باش یه کار مشترک از راه دور (مثلا مقاله) انجام بدم بعدا که پذیرشم اومد بگم بدون فاند نمیام. ایا ممکنه نتیجه بده؟
    جواب سهند بسیار خوب و منطقی است من فقط اضافه کنم حتی در بهترین شرایط این کاری که شما شروع کنی ممکنه حالا حالا به نتیجه نرسه چون تعیین موضوعی که به روز باشه و درمدت محدودی از راه دور بشه به سرانجام رسوندش سخته اینا برای دانشجوهای حی و حاضر خودشون هم از این وقتا نمی زارن

و بعد این که شما دریافت کردی به نظر من هم تمپلیت هستش و ارزش وقت گذاشتن نداره
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها

Hello Mr. B,

اين جواب خيلي زياد عادي تلقي ميشه. بنظرم تلاش براي پيدا كردن يه جواب كمي اميدواركننده تر بهتر از ادامه دادن با اين استاده. خودت بودي با كلي مشغله و 20 هزار كيلومتر ميومدي به دانشجويي كه نه ديديش نه ميدوني چطوريه وقت صرف كني كار مشترك انجام بدي؟ من اگر بودم هرگز نقد رو رها نميكردم به نسيه بچسبم. ايميل زدن حوصله ميخواد تنبلي نكن . موفق باشي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)