صفحه 533 از 1371 نخستنخست ... 334334835235245255265275285295305315325335345355365375385395405415425435836331033 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,321 تا 5,330 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان من تا بحال به خیلی از استادای امریکا ایمیل زدم. جوابای مختلفی گرفتم. میخوام یه روش جدید رو پیاده کنم و به همفکری شما نیاز دارم. مثلا این جواب رو ببینید

Hello Mr. B,
    Thank you for your interest. At the moment, I do not have funds to take .new students. If you have your own funds, let me know

.الان میخوام بش بگم خیلی عاشق کارات هستم. 100% با هزینه خودم اپلای میکنم. و اپلایم میکنم! ولی در این بین سعی میکنم باش یه کار مشترک از راه دور (مثلا مقاله) انجام بدم بعدا که پذیرشم اومد بگم بدون فاند نمیام. ایا ممکنه نتیجه بده؟
    دوستانی که در مورد این پست نظر دادن، نظرتون درست از کار درومد. بش ایمیل زدم که با فاند خودم میام چون عاشق کارات هستم
    جواب داد:

Dear Mahmoud,Fall 2012 is to soon to get admitted. Also, I am going to be on sabbatical leave in spring 2013. You can still apply for spring 2013.

کلا سرکاری بود فک کنم!

Junior Member

بابا از جوابای قوی خیری ندیدم. این جوابا به سرانجام نرسیدن:
    1- Hello,

I would like to suggest you submit your application to......
    Please put my name as your contact person. This can speedup the process.

If you have any questions, please let me know.

I look forward to your application.

Regards,

2- Dear Mahmoud,

Thank you for your interest in our research. It sounds like you have some very relevant experience. How much work have you done with numerical modeling codes?I would encourage you to apply to our program. If you do so, the system will only allow you to apply for Spring 2013 admission. However, we can change this to Fall 2012 later if necessary.Best Regards,

3- Mahmoud,
    I recently found out that I will have some additional funding for this upcomingyear. The work would broadly be in ...... likelyin the area of ........ I amcurrently going back through the applications that I had received and solicitingfurther applicaitons. Let me know if you would like me to consider you for theposition. If so, please re-send me your cv.Best Regards

4-
    Hi,

I think that you have good background. Please apply to our program officially, and let me know when you finish.

Thanks
    و جوابهای دیگه!
    دیگه نمیدونم چه جوابی خوب تلقی میشه. این امریکایی ها مریضن
    محمود جان این جواب اولی خیلی شبیه جواب استاد ژاپنی آلبرتاست. اگه خودشه که عین همومنو برای من و دوستم در عرض 1 هفته زد. حتی بعد از 1 ماه خودش ایمیل زد که چی شد مدارکتو فرستادی ؟! سریعتر اپلای کن!
    من قبل از ژانویه فرستادم. باهاش در تماس بودم تا اینکه آوریل جواب داد: I think your application file has been with another professor for the past weeks.
    Unfortunately, I couldn't accept your application due to competitive situations.

بعد که از بقیه بچه های نفتی آمارگرفتم فهمیدم همه و اینطوری آخر پیچونده . خیلی ها رو امیدوار کرده بود.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط l3ekhi نمایش پست ها
    محمود جان این جواب اولی خیلی شبیه جواب استاد ژاپنی آلبرتاست. اگه خودشه که عین همومنو برای من و دوستم در عرض 1 هفته زد. حتی بعد از 1 ماه خودش ایمیل زد که چی شد مدارکتو فرستادی ؟! سریعتر اپلای کن!
    من قبل از ژانویه فرستادم. باهاش در تماس بودم تا اینکه آوریل جواب داد: I think your application file has been with another professor for the past weeks.
    Unfortunately, I couldn't accept your application due to competitive situations.

بعد که از بقیه بچه های نفتی آمارگرفتم فهمیدم همه و اینطوری آخر پیچونده . خیلی ها رو امیدوار کرده بود.
    اره..جواب Okuno هست که یه ملت رو سرکار گذاشته.. اصلا اخلاقش خوب نیست..به همه تو ایمیل اول-دوم میگه ریز نمرات رو بفرستید بعد این جواب رو میده! نمیدونم رو چه حسابی؟! بعدشم میپیچونه!

Banned

خوب الان موقع ایمیل زدن نیست. داشجوهای Fall شون رو گرفتن، Spring هم خیلی زوده! درسته؟ الان انتظار داشته باشی که بهت فاند بدن کاملا غیر منطقیه ولی فرصت خوبیه لینک برقرار کنی. این استاد اصلا با ایرانی جماعت برخورد نداشته (نه دانشجوی ایرانی داشته نه مقاله هاش با ایرانی بوده)، مسلما تو یه ایمیل اعتماد نمیکنه. شاید مثلا باش مقاله ای چیزی کار کرد فاند هم جور کنه. شاید فرصت خوبی برای برقرار کردن لینک باشه. اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید دوستان
    ایده خوبیه اگر خوب خودتونو نشون بدید جور میکنه فاندو اگرم نشد ضرر نکردید که مقاله دادین با یک استاد آمریکایی

ApplyAbroad Guru

اره..جواب Okuno هست که یه ملت رو سرکار گذاشته.. اصلا اخلاقش خوب نیست..به همه تو ایمیل اول-دوم میگه ریز نمرات رو بفرستید بعد این جواب رو میده! نمیدونم رو چه حسابی؟! بعدشم میپیچونه!
    تا زمانی که آفر رسمی رو از دانشگاه نگرفتید روی حرف هیچ استادی حساب باز نکنید و هر لحظه ممکنه دقیقه 90 یه شخص بهتر بیاد و اون رو ترجیح بده.

سلام دوستان
    شما فكر ميكنيد اين جواب تمپلت هست؟
    از اون موقعي كه اين جواب رو گرفتم تا الان درگير جمع آوري مداركي بودم كه خواسته و الان همه چيز آماده است. به نظرتون ايميل بزنم و بگم مداركو آماده كردم؟

Dear Maryam

I acknowledge your email.

If you are genuinely motivated to study a PhD project under my supervision, you should first prepare a Expression of Interest and submit it together with the relevant documentations to the School of Civil Engineering at UQ (C/O Mrs Jeannette Watson). You may obtain at request an expression of interest form together with relevant information from Mrs Jeannette Watson (jeannette@uq.edu.au).

يا اصلا به خودش ديگه ايميل نزنم م مستقيم بفرستم به دانشگاه؟؟؟

ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما فكر ميكنيد اين جواب تمپلت هست؟
    از اون موقعي كه اين جواب رو گرفتم تا الان درگير جمع آوري مداركي بودم كه خواسته و الان همه چيز آماده است. به نظرتون ايميل بزنم و بگم مداركو آماده كردم؟

Dear Maryam

I acknowledge your email.

If you are genuinely motivated to study a PhD project under my supervision, you should first prepare a Expression of Interest and submit it together with the relevant documentations to the School of Civil Engineering at UQ (C/O Mrs Jeannette Watson). You may obtain at request an expression of interest form together with relevant information from Mrs Jeannette Watson (jeannette@uq.edu.au).

يا اصلا به خودش ديگه ايميل نزنم م مستقيم بفرستم به دانشگاه؟؟؟

ممنونم
    به خود استاد ایمیل بزن و بگو که مدارکی که گفته را آماده کردی و به خانم watson هم ایمیل زدی. یک نسخه از مدارک را هم بفرست. بعد یک سوال الکی هم بپرس. مثلا ازش بپرس که حالا دیگه باید کار دیگه ای هم انجام بدم؟ یا هر سوالی که به ذهنت می رسه. بعد هم تاکید کن که منتظر جواب ایمیل هستی. اگر جوابتو داد که نامه اش تمپلیت نبوده و باعث میشه که شما باز هم با اون استاد communication پیدا کنی که بری تو نظرش و شما را یادش نره. اگر هم جواب درست حسابی نداد خیلی روش سرمایه گذاری نکن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    به خود استاد ایمیل بزن و بگو که مدارکی که گفته را آماده کردی و به خانم watson هم ایمیل زدی. یک نسخه از مدارک را هم بفرست. بعد یک سوال الکی هم بپرس. مثلا ازش بپرس که حالا دیگه باید کار دیگه ای هم انجام بدم؟ یا هر سوالی که به ذهنت می رسه. بعد هم تاکید کن که منتظر جواب ایمیل هستی. اگر جوابتو داد که نامه اش تمپلیت نبوده و باعث میشه که شما باز هم با اون استاد communication پیدا کنی که بری تو نظرش و شما را یادش نره. اگر هم جواب درست حسابی نداد خیلی روش سرمایه گذاری نکن.
    فکر کنم همین کاریکه گفتید بهترینه. ولی اگر جواب درست حسابی نداد میتونم به یه استاد دیگه ای توی اون گروه ایمیل بزنم دیگه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    فکر کنم همین کاریکه گفتید بهترینه. ولی اگر جواب درست حسابی نداد میتونم به یه استاد دیگه ای توی اون گروه ایمیل بزنم دیگه؟
    من خودم اگر استادی جوابم را نمی داد یک هفته صبر می کردم و دوباره بهش ایمیل می زدم. اگر باز جواب نمی داد می گذاشتم پشتش. یک روز در میان و دو روز در میان همون ایمیل را می فرستادم. می رفتم تو سایت clock.ir دقیقا ساعت ایالت مورد نظرم را پیدا می کردم دقیقا ساعت یک ربع به 8 ایمیلم را می فرستادم بیاد روی ایمیل ها. اگر این کار هم جواب نمی داد دیگه به یک استاد دیگه تو همون گروه ایمیل می زدم. برای اینکه ایمیل اول و دوم را میشه به حساب این گذاشت که چون ایمیل زیادی به استاد می رسه نتونسته ایمیل را ببینه. اما اگر بعد از چند بار ایمیل زدن جواب نمی داد یعنی راغب به جواب دادن نیست. من به همین روش از استادها زیاد جواب ایمیل گرفتم. گرچه فاندم عاقبت TA شد و بی استاد موندم!!!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

دوستان چه جوابی بدم به این استاد؟
    Many thanks for sharing your impressive educational background with me.

However, my research funding/budget is fully committed to our current graduate students and to defined scope of work, I am therefore unable to offer any research assistantship at this time.

This is not at all a reflection on your capabilities and strong record, and I whole-heartedly recommend the graduate program in the department of Electrical & Computer Engineering at the University of ....

With best wishes for your continued success.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)