صفحه 534 از 1371 نخستنخست ... 344344845245255265275285295305315325335345355365375385395405415425435445846341034 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,331 تا 5,340 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    دوستان چه جوابی بدم به این استاد؟
    Many thanks for sharing your impressive educational background with me.

However, my research funding/budget is fully committed to our current graduate students and to defined scope of work, I am therefore unable to offer any research assistantship at this time.

This is not at all a reflection on your capabilities and strong record, and I whole-heartedly recommend the graduate program in the department of Electrical & Computer Engineering at the University of ....

With best wishes for your continued success.
    ببخشید ولی بهتر نبود میذاشتین ادامه ی حرفشو ما هم می خوندیم تا نظر بدیم؟؟
    خب این RA نداره به شما بده، هنوز می خواین روش سرمایه گذاری کنید؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

دوستان چه جوابی بدم به این استاد؟
    Many thanks for sharing your impressive educational background with me.

However, my research funding/budget is fully committed to our current graduate students and to defined scope of work, I am therefore unable to offer any research assistantship at this time.

This is not at all a reflection on your capabilities and strong record, and I whole-heartedly recommend the graduate program in the department of Electrical & Computer Engineering at the University of ....

With best wishes for your continued success.
    اگه حتما فاند میخوایید که احتمالا همینطوره، هیچی...
    ازش تشکر کنید و بگید اگر در آینده نزدیک تغییری در برنامه اش رخ داد شما رو مطلع کنه.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    ببخشید ولی بهتر نبود میذاشتین ادامه ی حرفشو ما هم می خوندیم تا نظر بدیم؟؟
    خب این RA نداره به شما بده، هنوز می خواین روش سرمایه گذاری کنید؟
    من فقط اسم دانشگاه رو حذف کردم دوست عزیزم. حالا سرمایه گذاری که نه. اما چی بگم بهش؟ استاده خیلی کله گنده ای یه

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

من فقط اسم دانشگاه رو حذف کردم دوست عزیزم. حالا سرمایه گذاری که نه. اما چی بگم بهش؟ استاده خیلی کله گنده ای یه
    آهان من فکر کردم جمله ادامه داشته. خب یعنی شما رو مثلن به admission committee میخواد recommend کنه؟ اگه همون دانشگاه یه استاد دیگه ای هم مورد علاقه اتونه می تونید ازین بپرسید که «آیا شانسی برای پذیرفته شدن دارم» و این که ازش advice بخواین.

سلام دوستان

نظرتون در مورد این جواب چیه؟ بالاخره میشه روش حساب باز کرد یا نه؟

Dear Maryam:

I have reviewed your documents, and I concluded that you are a very bright girl, I am happy to supervise you if you can fund yourself. If you have no scholarship from your country, you may apply for UOW’s scholarship, but it is very hard to get.
    If you want to try, your research topic could be “Determination of roughness in flows with waves”

Regards

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام دوستان

Dear Maryam:

I have reviewed your documents, and I concluded that you are a very bright girl, I am happy to supervise you if you can fund yourself. If you have no scholarship from your country, you may apply for UOW’s scholarship, but it is very hard to get.
    If you want to try, your research topic could be “Determination of roughness in flows with waves”

Regards

اگر خودتون فاند داشته باشيد احتمال پذيرش خيلي بالاست. اما اگر نداشته باشيد بايد در ايكولاشيپي كه گفته شركت كني تا نتيجه معلوم شه. خودش نمي تونه ساپورتت كنه. انگار براي اون اسكولارشيپ بايد موضوع هم معرفي كني كه اونو هم گفته.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام دوستان

Dear Maryam:

Regards

خب همیشه اسکالرشیپ ها رقابتی هستند، این که عیانه. اما اگر سعی نکنی انتظار نتیجه هم نباید داشته باشی، باید صد تا دانه بپاشی تا یکی اش بگیره، اما همون یکی برات کلی محصول می آره و زندگی ات رو عوض می کنه. به نظرم اپلای کن، با همین تاپیکی که گفته. قبلش همه چیز رو بخون، از شرایط اسکالرشیپ آگاه باش، شاید لازم باشه از استاد یا کس دیگه ای نامه ای بگیری و معمولا این رفرنس ها خیلی تاثیرگذار هستند. وقتی همه چیز رو متوجه شی و فرآیند رو شناختی، اپلای کن، با اطمینان هم اپلای کن. دانشگاه های دیگه رو هم باید دنبال کنی.
    چاره ای نیست، روش کار همینه، هی اپلای کنی، برای همه چیز.

چیز زیادی در این اپلای ها از دست نمی دی، باید به این کارها به چشم سرمایه گذاری نگاه کرد، یعنی خیلی با دقت و حساس و با اطمینان کامل، همه مدارک رو دقیق آماده کنی و خیلی روشون کار کنی. مثلا اگر می خواهی پروپزال بنویسی، اونقدر روش وقت بگذار که دیگه واقعا واقعا نتونی بهترش کنی. یعنی چیزی باقی نمونه که می دونی باید اصلاح بشه، اما بگی بی خیال.

اگر من بودم، حتما اپلای می کردم برای اسکالرشیپ و دانشگاه، هر وقت هم که کار یا سوالی داشتم از استاد یا منشی ها می پرسیدم.

بالاخره میشه روش حساب باز کرد یا نه؟
    کسی چه می دونه. همین که راهی باز شده تا کاری بکنی و بعد منتظر نتیجه ای باشی، خودش خوبه. همیشه ببین اگر این کار مورد سوال رو انجام ندی، عوضش کار دیگه ای می تونی بکنی یا نه. به نظرم منتظر صد در صد اطمینان در کارها نباش، همین که می بینی یک کاری سودش می تونه از ضررش بیشتر باشه انجامش بده. این موضوع هم برمی گرده به روش های تصمیم گیری آدمیزاد، اینطوری نیست که آدم "منطقی" تصمیم بگیره، اگر این طوری بود روی حرف هر استادی می شه صددرصد اطمینان داشت، اما چون تصمیم گیری آدم ها منطقی نیست، شما اگر خیلی منطقی بازی کنی، می بازی. اگر منتظر یک جواب بسیار مثبت و بسیار امیدوار کننده باشی، هیچ وقت به نتیجه نمی رسی. به نظرم، هر وقت استادی یک راهی رو بهت نشون می ده، موضوع رو بچسب و برو اون کار رو بکن.

ممنون از جواب هاي خوب شما دوستان...
    من يه چيزي رو نميفهمم و اون اينكه جواب اين استادها بايد چقدر اميدوار كننده باشه كه مطمئن باشي براي پذيرش ساپورتت ميكنه؟ آيا هميني كه بگه رزومت خوبه و موضوع بده يعني واقعا ميخواد من باهاش كار كنم؟
    از دوستانيكه پذيرش گرفتن ميخوام بپرسم چه تجربه اي داشتن؟ من ديشب به 4 تا استاد ايميل زدم 2 تاشون جواب دادن و موضوع دادن، مثل هميني كه اينجا گذاشتم و خيلي هم خوشحال نشون ندادن كه ميخوان با من كار كنن ولي گفتن رزومت خوبه من حاضرم سوپروايزرت بشم...شما اگر جاي من بوديدن بلافاصله اپلاي ميكردين يا اول يه جوري از ساپورت استاد براي گرفتن پذيرش مطمئن مي شديد و بعد اقدام ميكرديد؟ يه چيز ديگه اينكه من براي استراليا اقدام ميكنم و استاداي اونجا عموما فاند ندارند و بايد به اسكولارشيپ دلخوش بود.

ممنون

Senior Member

آهان پس این استادها با این جواب ها مال استرالیا هستند! حالا اگر از آمریکا چنین جواب هایی می گرفتی بهت می گفتم همون استادی که جواب ایمیل را داده هم می گیرتت و هم کمک می کنه فاند بگیری. معمولا استادهای آمریکا هیچ وقت به دانشجویی موضوع نمی دن. خیلی خوششون بیاد ترغیب می کنن که اپلای کن و مثلا می گن می تونن فاند جور کنن یا نه. دیگه اگه استادی موضوع هم بده یعنی دیگه واقعا شیفته شده. اینا معمولا طی یک مصاحبه تلفنی موضوع کارشون را لو بدن! با این حال این استادا استرالیایی ان. حتما مدلشون با آمریکایی ها فرق داره!
    من اگر جای شما بودم حسابی ایمیل بازی هام را می کردم و در نهایت موقع اپلای که می شد یک جمع بندی واسه خودم می کردم و از بین دانشگاه هایی که استادهاش چنین جواب هایی به شما دادن چند تایی را انتخاب می کردم. منظور اینه که شما الان نه نتیجه بگیر که خوب دیگه من دو تا جواب از دو تا استاد گرفتم پس دیگه پذیرشم قطعیه و به جای دیگه ایمیل نمی زنم نه اینکه سرد بشو که پس اینا همه اش الکیه. اینا هر کی ایمیل بزنه یک موضوع می ذارن جلوش! هر دوش غلطه. شما تو این دانشگاه ها که استاداش جواب دادن دیگه به استاد دیگه ای ایمیل نزن. ولی دانشگاه های دیگه را هم در نظر بگیر. یعنی روند کار این طوره.
    حالا یک تجربه از خودم بگم! البته من آمریکا اپلای کردم. ولی دانشگاهی که من الان دارم می رم دانشگاهی بود که استادش در جواب ایمیلم گفته بود اصلا پوزیشن نداره. ولی من خوشم اومده بود با پر رویی اپلای کردم فاند هم گرفتم. عوضش دو تا از دانشگاه های دیگه که استادهاش گفته بودن اپلای کن را اصلا اپلای نکردم. این هم مدل اپلای کردن منه! می خوام بگم تصمیم نهایی ات هر چی باشه الان خودتم نمی دونی. وظیفه شما در حال حاضر فقط جمع آوری اطلاعاته. بعدا آخر سر خودت می فهمی کجا اپلای کنی کجا نکنی. آره! این جوریاست!

باز هم ممنون از جوابای کامل همتون

من یه مشکل اساسی دیگه هم دارم و واقعا ممنون میشم که راهنماییم کنین تا بفهمم قضیه از چه قراره و اون اینه که این mid-year/ End of Year برای اسکولارشیپ که مینویسن یعنی چی؟ اونیکه احتمال برنده شدنش بیشتره یعنی کدوم؟من برای گریفیث اپلای کردم یه ایمیل برام اومده که برای اسکولارشیپ در نظر گرفته نمیشی چون وقتش گذشته!!! من اصلا نمیفهمم. چون توی سایتش هنوز چند تا اسکولارشیپ هست که ددلاینش نگذشته. متن ایمیل رو براتون میذارم شاید کمک کنه:

Applications for the Mid-year Scholarship Round closed on 20 May 2012. Your application was received after this date and therefore cannot be considered for Scholarship in this round.
    Please advise the Higher Degree Research Student Centre, by no later than 4 days, if you would like to:

a) proceed with an application for candidature without a scholarship; or
    b) withdraw your application.

To view the schedule of dates for upcoming scholarship rounds please visit: http://www.griffith.edu.au/higher-de...edule-of-dates

الان باید چیکار کنم؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)