صفحه 537 از 1371 نخستنخست ... 374374875275285295305315325335345355365375385395405415425435445455465475876371037 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,361 تا 5,370 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان پیرو این ایمیل در مورد زمینه های کاری مشترکمون براش توضیح دادم. یکی از مقالات مرتبطم با کارش رو که در حال تکمیل هست رو هم برای ایشون فرستادم. امروز این جواب رو داده:

Dear Mahmoud-

Salam to you and sorry for my tardy reply. I am on travel with limited connectivity. Many thanks for the follow up, it looks very impressive. Regarding your admission, you are certainly welcome to apply to .... With your combined GRE, TOFEL and GPA, I do not believe admission to ... will be an issue, although it will have to go through the departmental committee for evaluation after the application package is submitted to the grad school. If you need admission right away and you are not in need of financial support or are interested in checking with other faculty members for possible opening and funding- this would be the fastest way.

Regarding
    my research team, as mentioned earlier, we have no open position for the fall 2012. Spring 2013 will depend on openings and who graduates from our team. I would love to discuss the details with you, if you are still interested. Could we please arrange a time to chat either via phone, by OOVOO or Skype? I am available next week- is there any day or time that is better for you? Please let me know and I look forward to our visit.
    Khoda Hafez for now. Best;

این جواب رو چطور ارزیابی میکنید؟ به نظرتون اگه مصاحبه خوبی داشته باشم میتونم برای اسپرینگ ازش فاند بگیرم؟ من تجربه 4 مصاحبه رو دارم که با اروپا و استرالیا بوده. این استاد یکی از دانشگاههای امریکاست. نوع مصاحبه ها یکیه یا سیستم اساتید امریکا با بقیه فرق میکنه؟
    فکر کنم همین که پیشنهاد مصاحبه داده یعنی اینکه علاقه داره دانشجوش باشی. به نظر من اگه مصاحبه خوبی داشته باشی می تونی رو فاند گرفتن ازش حساب کنی ولی بستگی به قدرت این استاد در گرفتن گرنت هم داره. تا اونجایی که من می دونم مصاحبه های آمریکا راحتترند زیاد تو جزئیات وارد نمیشند ولی بهتره نظر دیگر دوستان رو هم بپرسی. موفق باشی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    با شکم سیری داره میگه اگه آفر دیگه ای داری و عجله ای هست اونو قبول کن!

این ایمیلو بعد از دو سه تا ایمیل من که جواب رو می خواستم بدونم داده....... اخه خیلی پیله کردم........ امیدی به این استاد هست؟
    ممنون

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jojoi نمایش پست ها
    این ایمیلو بعد از دو سه تا ایمیل من که جواب رو می خواستم بدونم داده....... اخه خیلی پیله کردم........ امیدی به این استاد هست؟
    ممنون
    امیدت به خدا باشه. شما عجله کردی فکر کرده کهافر دیگه ای داری که باید جواب بدی و براشون مقدور نبوده که الان جواب قطعی بدن. اگه نمیخواست میگفت نمیخوام ولی خوب خیلی هم تحت تاثیر شما قرار نگرفته که سعی کنه از دستت نده. بنابراین نشون میده که واقعا نمیدونه پس حتما امید هست. توکلت به خدا باشه ایشالا درست بشه
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Junior Member

سلام
    راستش داستان من اینجوریه که ترم پیش، یه استاد بهم گفت اپلای کن و .... ولی آخرش گفت نشد و دیر شد و از این حرفا و یکی دیگرو برداشت. بعد گفت اگه جایی نمیری من شدیداً پیشنهاد می‏ کنم که این ترم اپلای کنی. منم گفتم باشه، اونم کلی استقبال کرد.
    برا این که باز نپیچونه، یه ایمیل بهش زدم که اگه پروژه ای چیزی داری بگو من تو این مدت انجام بدم. جواب نداد. بعد از چند روز دوباره ایمیل زدم. گفت: ببخشید و من تو سفرم و واسه همین دیر به دیر ایمیلمو چک می کنم و نمیشه که سریع جوابتو بدم و ... ولی اصلا هیچ حرفی از پروژه و کار و ... نزد. منم چون تو سفر بود، جوابشو ندادم :دی
    حالا طبق ایمیلش، امروز برگشته، به نظرتون یکی دو روز دیگه چه ایملی بهش بزنم؟!
    پیشاپیش مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lorc نمایش پست ها
    سلام
    راستش داستان من اینجوریه که ترم پیش، یه استاد بهم گفت اپلای کن و .... ولی آخرش گفت نشد و دیر شد و از این حرفا و یکی دیگرو برداشت. بعد گفت اگه جایی نمیری من شدیداً پیشنهاد می‏ کنم که این ترم اپلای کنی. منم گفتم باشه، اونم کلی استقبال کرد.
    برا این که باز نپیچونه، یه ایمیل بهش زدم که اگه پروژه ای چیزی داری بگو من تو این مدت انجام بدم. جواب نداد. بعد از چند روز دوباره ایمیل زدم. گفت: ببخشید و من تو سفرم و واسه همین دیر به دیر ایمیلمو چک می کنم و نمیشه که سریع جوابتو بدم و ... ولی اصلا هیچ حرفی از پروژه و کار و ... نزد. منم چون تو سفر بود، جوابشو ندادم :دی
    حالا طبق ایمیلش، امروز برگشته، به نظرتون یکی دو روز دیگه چه ایملی بهش بزنم؟!
    پیشاپیش مرسی
    بگو طبق ايميل هايي كه سابقا با هم رد و بدل كرديم و اينكه شما دوباره منو تشويق كردين اپلاي كنم چون از علاقه ي من بكار خودتون واقفيد من چون امسال رو از دست دادم علاقمندم از راه دور با شما روي پروژه اي مشترك كار كنم. اينطوري شما هم ميتونيد از قابليت هاي من مطمئن تر باشيد و من هم فرصت كار كردن با استاد خوبي مثل شما رو از دست ندم. اگر نظرتون مثبته لطفا بگيد كه چطوري هماهنگ باشم با شما. مشتاقانه منظر پاسختون هستم
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

بچه ها من حدود ۷-۸ ماه پیش واسه یک برنامه دکتری اینترنشال اپلای کردم ولی چون تو پر کردن فرم حوصله به خرج ندادم و بدجوری هم رقابتی بود (۵۰۰ تا اپلای داشته ) رد شدم..........الان دوباره اپلای کردم......می خوام بدونم به استادایی که واسشون تو لیست اسم بردم ایمیل بدم و بگم که اپلای کردم؟ اگه اره چی باید دقیقا بگم؟ به نظرتون تاثیر مثبت داره یا ممکنه عکس جواب بده؟ اخه من که مثکه شانس ندارم........

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jojoi نمایش پست ها
    بچه ها من حدود ۷-۸ ماه پیش واسه یک برنامه دکتری اینترنشال اپلای کردم ولی چون تو پر کردن فرم حوصله به خرج ندادم و بدجوری هم رقابتی بود (۵۰۰ تا اپلای داشته ) رد شدم..........الان دوباره اپلای کردم......می خوام بدونم به استادایی که واسشون تو لیست اسم بردم ایمیل بدم و بگم که اپلای کردم؟ اگه اره چی باید دقیقا بگم؟ به نظرتون تاثیر مثبت داره یا ممکنه عکس جواب بده؟ اخه من که مثکه شانس ندارم........
    بهشون ايميل بده كه من مداركم رو فرستادم و خوشحال ميشم با توجه به علاقه منديم به كار شما نگاهي به مداركم بندازيد ببينيد من بعد از گرفتن پذيرش شانس اين رو دارم كه با گروه شما همكاري داشته باشم.اينكار بهشون اين فرصتو ميده اگر بين اون همه آدم وقت نشده همه رو ببينن مال شما رو برن ببينن به كارشون مياد يا نه. اميدوارم موفق ياشي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

این تقریباً شبیه همون ایمیل اولی است که زدم، قبل یادآوری. اشکال نداره دوباره همونو بپرسم یا بهتره یادآوری کنم فقط و بگم چون در سفر بودید نخواستم مزاحم اوقات شریف بشم؟ :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    بگو طبق ايميل هايي كه سابقا با هم رد و بدل كرديم و اينكه شما دوباره منو تشويق كردين اپلاي كنم چون از علاقه ي من بكار خودتون واقفيد من چون امسال رو از دست دادم علاقمندم از راه دور با شما روي پروژه اي مشترك كار كنم. اينطوري شما هم ميتونيد از قابليت هاي من مطمئن تر باشيد و من هم فرصت كار كردن با استاد خوبي مثل شما رو از دست ندم. اگر نظرتون مثبته لطفا بگيد كه چطوري هماهنگ باشم با شما. مشتاقانه منظر پاسختون هستم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lorc نمایش پست ها
    این تقریباً شبیه همون ایمیل اولی است که زدم، قبل یادآوری. اشکال نداره دوباره همونو بپرسم یا بهتره یادآوری کنم فقط و بگم چون در سفر بودید نخواستم مزاحم اوقات شریف بشم؟ :دی
    يادآوري چيه؟ يعني بگي طبق مكالمات سابقمون نظرتون چيه؟ نه بنظر من همونو پاپرافريز كن و بفرست. تو اين كارا خلاصه بودن زيادي اين ذهنيتو پيش مياره كه حال ايميل زدنم نداري

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

سلام دوستان عزیز ... من دیروز از یکی از استادای Urbana این ایمیل رو گرفتم :

Thanks for your interest in our graduate program and in my research group. The graduate recruiting committee will evaluate your application when you submit it. While it is quite competitive, all students accepted to the PhD program are guaranteed either a research or a teaching assistantship. Whether or not I can pick up a new student in fall 2013 is a little too early to tell. As the application deadline gets closer, do send me a note if and when you do submit an application to our graduate program.

حالا مشکل من اینکه من میخوام واسه spring امسال فاند بگیرم .. به نظر شما الان می تونم به استادای دیگه دپارتمان ایمیل بزنم و بگم گروه شما رو دوست دارم من رو بگیرین :دی ؟ چون به نظر میاد این یکم سرکاری باشه ... این ایمیل زدن به چند تا استاد یه دپارتمان خیلی ریسکیه !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)