صفحه 54 از 1371 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263641041545541054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

شایدم حق با ali جان باشه ولی من شخصا اونقدر موقعیتهای مختلف رو تست کردم تا یکیش
    صددرصد بشه ولی شاید اگه در کنار اینکار موقعیتهایی مثه ایمیل دوم شما رو هم ادامه می دادم
    به نتیجه میرسید. البته استاده هم حق داره رو حساب شخصیت مجازی شما که همون اول ok نمیده
    ولی بعد یه مدت ممکنه. راه حل : اگر مقاله ای آماده دارین واسه مرور برای استاده بفرستین یا یکی
    از مقالهاشو بخونین و ازش سوال بپرسین یا اگر مایل بود براش Research Proposal بفرستین و خلاصه
    تا میتونید درگیرش کنید و براحتی ولش نکنین ولی اگر بعد یه مدت فرجی نشد موقعیتهای دیگه رو پیگیری کنید. موفق باشید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    من با استادي تو آمريکا در تماسم ولي نمراتم به حد ايده ال نيست.....احتمالا دوباره امتحان بدم.... مي خوام بدونم چه ايميلي به استاد بزنم که نا اميد نشه و پرونده ام بررسي بشه.....همين طوري ريجکت نشه؟ چون الان مدارکم آفيس دانشگاه هست و منتظر بودن که نمرات برسه و به دپارتمان مربوطه ارسال بشه..... و ديگه اينکه شرايطي بشه که فاند رو از دست ندم برم اون جا دوباره امتحان تافل بدم يا اينکه کلاس زيان شرکت کنم!!! اگر جملاتي که ميدونيد مناسبه براي بيان نمرات تافل و جي آر اي بنويسم و اينکه حتما مجدد در امتحان شرکت مي کنم. و اين طور نظر استاد را جلب کنم تا به آفيس نامه بزنه و مدارک ريجکت نشه!! لطفا مرا راهنمايي کنيد. پيشاپيش ممنون
    در ادامه صحبتهای countdown عزیز بگم که معمولا مصاحبه تلفنی تاثیر عجیبی رو استاد میزاره
    جالبه بدونید که من قبل اینکه تافل بدم و با یه مصاحبه تلفنی آتشین مدرک رسمی فاند رو از استاده
    گرفتم پس اگر موقعیتش رو دارین حتما این پیشنهاد رو به استاده بکنین بعد اگر پذیرفت یه پ.خ واسم بزارین
    تا بگم چیکار کنین. (البته اگر تاپیک مربوط به مصاحبه های تلفنی نبود محال بود بتونم اینکارو انجام بدم )

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

WOW; Milad says a cog; Yes; I have seen many people who had impressed their professors through talking well; of course that would be more effectual if u hand a great self confidence and a good command of speaking

Junior Member

آقا یکی به من فقط همینو گفته:
    Please apply
    به نظر شماها مثبته یا ...؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabah
    Please apply
    Template هست
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    Template هست
    بعد از حدوداً یک ماه جواب داده. چرا میگی template؟
    دلم سوخت! یکم تشویقم کنید لطفاً!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Please apply
    ببخشید- این استاده تو رشتت آدمه خفنی؟

Senior Member

بعد از حدوداً یک ماه جواب داده. چرا میگی template؟
    دلم سوخت! یکم تشویقم کنید لطفاً!
    این جور که شما اطلاعات میدی نباید انتظار تشویق داشته باشی. لااقل ایمیل استاده
    رو کامل بزار تا علما موشکافی کنن !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    این جور که شما اطلاعات میدی نباید انتظار تشویق داشته باشی. لااقل ایمیل استاده
    رو کامل بزار تا علما موشکافی کنن !!!
    بابا گفتم همه ی ایمیلش همین بود!
    فقط همین دو کلمه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    ببخشید- این استاده تو رشتت آدمه خفنی؟
    نه
    یه پست داک هست که تازه از پاییز 2009 کار رسمیش در دپارتمان شروع میشه و بخاطر جوون بودنش به نظر من خیلی کیس خوبیه. چون تازه میخواد کارشو شروع کنه و احتیاج به آدم خیلی خفنیم نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)