صفحه 541 از 1371 نخستنخست ... 414414915315325335345355365375385395405415425435445455465475485495505515916411041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,401 تا 5,410 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    من توی هفته آینده 2 تا مصاحبه با استرالیا دارم. میشه لطفا راهنماییم کنین که استادام رو موقع مصاحبه آنلاین چی باید خطاب کنم؟تا حالا من همشون رو با اسم فامیل خطاب میکردم?!

مرسی

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نظر دوستان در مورد این ایمیل چیه ؟

Thank you for your interest in our research program. You need to submit your application to graduate school of **** along with your GRE and TOEFL scores. Your portfolio will be evaluated before making the admission decision. Please highlight research projects that you might have undertaken during the course of your undergraduate research. If you get admitted, you can join our research group.
    We will look forward to your application.

Best wishes,

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    نظر دوستان در مورد این ایمیل چیه ؟

Thank you for your interest in our research program. You need to submit your application to graduate school of **** along with your GRE and TOEFL scores. Your portfolio will be evaluated before making the admission decision. Please highlight research projects that you might have undertaken during the course of your undergraduate research. If you get admitted, you can join our research group.
    We will look forward to your application.

Best wishes,
    این جور که پیداست در دانشکده ی مزبور تصمیم با ادمیشن کمیتی هست.در این موارد بسته به این که استاد عضو کمیته باشه یا نه و موارد دیگر ،نفوذ استاد در کمیته متغیره.در حالت کلی نمیشه به این جور ایمیل ها دل بست و اکثرا تمپلت هستند.اگه به استاد و دانشگاهه علاقه دارید اپلای کنید.دنبال جوابای بهتر باشید و بیشتر ایمیل بزنید ،انشا.. موفق خواهی بود

رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9 نمایش پست ها
    این جور که پیداست در دانشکده ی مزبور تصمیم با ادمیشن کمیتی هست.در این موارد بسته به این که استاد عضو کمیته باشه یا نه و موارد دیگر ،نفوذ استاد در کمیته متغیره.در حالت کلی نمیشه به این جور ایمیل ها دل بست و اکثرا تمپلت هستند.اگه به استاد و دانشگاهه علاقه دارید اپلای کنید.دنبال جوابای بهتر باشید و بیشتر ایمیل بزنید ،انشا.. موفق خواهی بود
    ممنون از نظر شما ... نظر خودمم هم همینه ... مشکل اینجاست که به نظرم خیلی از دانشگاه ها دارن کار رو کلاً می سپرن به کمیته و استادا دیگه خیلی به اون شکل دخالتی ندارن ... این چندمین ایمیلی هست از این شکل که من دریافت کردم این چند روزه !

Senior Member aida8404 آواتار ها

ممنون از نظر شما ... نظر خودمم هم همینه ... مشکل اینجاست که به نظرم خیلی از دانشگاه ها دارن کار رو کلاً می سپرن به کمیته و استادا دیگه خیلی به اون شکل دخالتی ندارن ... این چندمین ایمیلی هست از این شکل که من دریافت کردم این چند روزه !
    دوست عزیز این ایمیلها تمپلیت هستند. استادایی که همچین ایمیلی میدن نمیخوان همکاری کنن. شما ایمیل های بیشتری بدید حتما جواب های خوبی میگیرید. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوست عزیز این ایمیلها تمپلیت هستند. استادایی که همچین ایمیلی میدن نمیخوان همکاری کنن. شما ایمیل های بیشتری بدید حتما جواب های خوبی میگیرید. موفق باشید
    واقعا من هنوز نمیدونم به چه جوابی باید دل ببندم! مثلا به استادی که به ایمیلم جواب داده و یه موضوع هم بهم پیشنهاد داده ولی خیلی هم ازم تعریف نکرده، میشه دل خوش کرد؟

یه سوال دیگم اینه که وقتی استادی میگه میخواد مصاحبه کنه آیا میشه استنباط کرد که از رزومه خوشش اومده و میخواد روی ما سرمایه گذاری کنه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    واقعا من هنوز نمیدونم به چه جوابی باید دل ببندم! مثلا به استادی که به ایمیلم جواب داده و یه موضوع هم بهم پیشنهاد داده ولی خیلی هم ازم تعریف نکرده، میشه دل خوش کرد؟

یه سوال دیگم اینه که وقتی استادی میگه میخواد مصاحبه کنه آیا میشه استنباط کرد که از رزومه خوشش اومده و میخواد روی ما سرمایه گذاری کنه؟
    ممنون
    بله مصاحبه پاسخ خوبیه. معمولا اگه استاد نشون بده تمایل داره تماس و مکلامه با شما رو ادامه بده یعنی نظر مثبتی داره.

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها

ممنون
    دوست عزیز مصاحبه نشونه خیلی خوبیه. پیشنهاد موضوع هم همینطور. استادا که بیکار نیستن از رزومه ای که خوششون نیاد براش وقت بگذارند. ولی گاهی موضوع پیشنهاد میدن از رزومه هم خوششون میاد ولی فاند ندارن که بدن(که اون یه موضوع جداست).بنظرم خیلی به مصاحبه امیدوار باشید و مطمئن باشید ازتون خوشش اومده. پس حسابی قبل از مصاحبه کار کنید تا با اشتباهای الکی موقعیتهای خوب را از دست ندید. توی مصاحبه مسلط و با اعتماد بنفس ظاهر بشید و تا میتونید رو موضوعی که قراره مصاحبه کنید مطالعه کنید. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    ممنون از نظر شما ولی خیلی از دانشگاهها تصمیم رو کمیته پذیرش میگیره و استاد خیلی تاثیری در روند کار نداره ... این حرف من درسته ؟

البته من میخوام برای ترم بهار اقدام کنم و فکر میکنم واسه همین جواب های خوبی نمیگیرم ... اقدام واسه ترم پاییز هم که هنوز زوده

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

ممنون از نظر شما ولی خیلی از دانشگاهها تصمیم رو کمیته پذیرش میگیره و استاد خیلی تاثیری در روند کار نداره ... این حرف من درسته ؟

البته من میخوام برای ترم بهار اقدام کنم و فکر میکنم واسه همین جواب های خوبی نمیگیرم ... اقدام واسه ترم پاییز هم که هنوز زوده
    همونطور که قبلا نیز بحث شده و توضیحاتی هم داده شده ،روند بررسی و پذیرش اپلیکنت ها نه تنها دانشگاه به دانشگاه بلکه دانشکده به دانشکده ی یک دانشگاه هم کاملا متفاوته.
    یک مثال کاملا عینی می زنم:
    من و پسر عمه ی من امسال هر دومون از کلگری پذیرش گرفتیم.من در مهندسی حمل و نقل و ایشون در فلسفه.نکته ی جالب سیاست کاملا متفاوت دو دانشکده ی ایشون و دانشکده ی عمران بود.طبق گفته ی سرپرست تحصیلات تکمیلی دانشکده ی عمران ،حتی ممکنه که بدون هماهنگی با استاد پرونده ی شما بررسی نشه.در حالی که این آشنای ما یه جوابی در همین حد اپلای کن و دست من نیست و دست کمیته است و .. از استادش گرفت و واقعا هم همین طور بود و در نهایت پذیرش و فاند ایشون از کمیته اومد که قسمت اعظم فاندش هم TA بود.همین اتفاق هم برای ایشون در دانشگاه بوستون افتاد و استاد قبل اپلای گفته بود که دست من نیست و دست کمیته است و اونجا هم پذیرش گرفت.جالب اینکه بعد پذیرش استادش میل زد و گفت که نمی خواسته در روند تصمیم گیری کمیته دخالت کنه و قدرتش رو هم نداشته و اینکه ایشون ویت لیست 7-16 بوده و بهد پذیرش گرفته هم معید همین قضیه است.
    پس با قاطعیت نمیشه این گونه جوابها رو تمپلت خطاب کرد ،مخصوصا اگر دانشکده های مورد نظر مهندسی نباشند و علوم پایه باشند که در این صورت چون فاند را دانشکده میده ،تصمیم گیری و پذیرش هم دست دانشکده و کمیته خواهد بود.حتی این گونه تصمیم گیری(ادمیشن کمیتی) در بعضی دانشکده های مهندسی هم دیده میشه و مثال بارز اون هم دانشکده ی صنایعه دانشگاه ویندسوره که منشی دانشکده یکبار حتی به من گفت که توصیه می کنم با اساتید تماس نگیری!!
    ویرایش توسط mohammad9 : July 10th, 2012 در ساعت 02:02 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)