صفحه 542 از 1371 نخستنخست ... 424424925325335345355365375385395405415425435445455465475485495505515525926421042 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,411 تا 5,420 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member aida8404 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    ممنون از نظر شما ولی خیلی از دانشگاهها تصمیم رو کمیته پذیرش میگیره و استاد خیلی تاثیری در روند کار نداره ... این حرف من درسته ؟

البته من میخوام برای ترم بهار اقدام کنم و فکر میکنم واسه همین جواب های خوبی نمیگیرم ... اقدام واسه ترم پاییز هم که هنوز زوده
    همونطور که دوستمون گفتن دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه ولی اینو در نظر داشته باشید که همین استادا هستن که توی کمیته رای میدن. معمولا اگه ببینن که رزومه ات قویه میگن ما خیلی خوشمون اومده و شانستم بالاست ولی چون خیلی دست من نیست اپلای کن. توجه داشته باشید که همه کسایی که پذیرش میگیرن جواب مساعد از استاد ندارن بلکه فقط اونهایی جواب مثبت میگیرن که تونسته باشن استاد را متقاعد کنن که برای گروهشون مفیدن. اصلا برای همین هست که ما به استادا ایمیل میزنیم. اگه دست استاد نباشه خوب ایمیل برای چی میریم اپلای میکنیم. اینکه گاهی استاد میگه دست من نیست و ما قبول میشیم دلیلش این نیست که واقعا استاد هیچکارست بلکه (در اکثر مواقع نه همیشه البته) اونقدر عاشق کارتون نشده که بخواد ساپورتتون کنه. حتی اگه واقعا توانایی ساپورت یه دانشجو را ندارن بهتره یادتون باشه شما دنبال کسی هستید که این توانایی را داشته باشن. ما دنبال استاد میگردیم تا هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه به اپلیکیشن و فاندمون کمک بشه. بنظر من همینطوری کارتون را ادامه بدید و مطمئن باشید پاسخ هایی خیلی بهتر خواهید گرفت. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Banned

بچه ها یکی از استادایی که واسه برنامه دکتری اینترنشنال واسش اپلای کردم اینو بعد از ۲ تا ایمیل من جواب دادهunfortunately we not allowed to contact the PhD applicants outside the official PhD application procedure by the regulations of the PhD program.
    حالا به نظرتون چی میرسه؟ در جوابش چی بگم؟ اصلا جواب بدم؟ فکر میکنید از اپلیکیشن من خوشش نیومده؟ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jojoi نمایش پست ها
    بچه ها یکی از استادایی که واسه برنامه دکتری اینترنشنال واسش اپلای کردم اینو بعد از ۲ تا ایمیل من جواب دادهunfortunately we not allowed to contact the PhD applicants outside the official PhD application procedure by the regulations of the PhD program.
    حالا به نظرتون چی میرسه؟ در جوابش چی بگم؟ اصلا جواب بدم؟ فکر میکنید از اپلیکیشن من خوشش نیومده؟ممنون

گفته مجاز نيستن خارج از دستورالعمل گرفتن دانشجوي دكتري با كسي در تماس باشن. من بعيد ميدونم اصلا رزومه ات رو خونده باشه كه خوشش بياد يا نه. فقط احتمالا قانونشون رو بهت گوشزد كرده. من بودم ديگه جوابي نميدادم يا محترمانه تر فقط تشكر ميكردم و عذر ميخواستم . شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان. کسی می دونه که این منظور از این متن دقیقا چی هست؟ Yo
    u're a suitable candidate if you have an undergraduate degree in a variety of disciplines including, but not restricted to, biology, biochemistry, mathematics, pharmacology, physics, physiology, psychology and zoology.
    آخر این متن گفته شده که لیسانس این رشته ها رو قبول ندارن یا دارن؟!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط magnolia1990 نمایش پست ها
    u're a suitable candidate if you have an undergraduate degree in a variety of disciplines including, but not restricted to, biology, biochemistry, mathematics, pharmacology, physics, physiology, psychology and zoology.
    گفته شما گزینه خوبی هستند اگر در یکی از اون رشته هایی که اسم برده مدرک لیسانس داشته باشید. ذکر هم کرده که فقط به همین رشته هایی که اسم برده محدود نمی شه یعنی اگه از رشته های دیگه هم باشید ممکنه قابل قبول باشه.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Global Moderator

Simon آواتار ها

تشخيصش سخته. لطف كن خطوط انگليسي رو جدا كن بعد چپ چين كن كه معلوم شه بعد از Including چي نوشته . و بعد Not restricted چي نوشته. فقط بدم بعد Including رو قبول داره و بعد Not restricted ‌رو ظاهرا نه. فعلا درستش كن تا Legible بشه.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

"قبول دارن"
    دوست عزیز محدودتون نکرده. ولی از لحنش مشخصه که نظرش رو این رشته ها مساعد تره و شاید ترجیح میده فارغ التحصیل از این رشته ها بگیره. در ضمن جواب خاصی هم نیست که بخواید نتیجه گیری کنید الان. جوابش رو بدید تا ایمیل های بعدی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

سلام دوستان
    من ایمیلی زده بودم در ارتباط با این موضوع که می خوام برای Ms ترم بهار 2013 اقدام کنم، به کارتون علاقه مندم و .. و پرسیده بودم که Opening داره یا نه..و استاد جواب زیر و داده. این یعنی اینکه من اپلای کنم بهتره یا نکنم؟ منظورش چی بوده؟
    با تشکر

"
    I am really looking for a PhD student right now. I may be looking for an MSc student if Fall 2013. If you are still interested, you could apply through the physics graduate program."

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz_h نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ایمیلی زده بودم در ارتباط با این موضوع که می خوام برای Ms ترم بهار 2013 اقدام کنم، به کارتون علاقه مندم و .. و پرسیده بودم که Opening داره یا نه..و استاد جواب زیر و داده. این یعنی اینکه من اپلای کنم بهتره یا نکنم؟ منظورش چی بوده؟
    با تشکر

"
    I am really looking for a PhD student right now. I may be looking for an MSc student if Fall 2013. If you are still interested, you could apply through the physics graduate program."
    کاملا روشن گفته که من الآن دانشجوی دکترا میخواهم و دانشجوی مستر نمیگیرم و شاید در پائیز 2013 برای مستر opening داشته باشم.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9 نمایش پست ها
    همونطور که قبلا نیز بحث شده و توضیحاتی هم داده شده ،روند بررسی و پذیرش اپلیکنت ها نه تنها دانشگاه به دانشگاه بلکه دانشکده به دانشکده ی یک دانشگاه هم کاملا متفاوته.
    یک مثال کاملا عینی می زنم:
    من و پسر عمه ی من امسال هر دومون از کلگری پذیرش گرفتیم.من در مهندسی حمل و نقل و ایشون در فلسفه.نکته ی جالب سیاست کاملا متفاوت دو دانشکده ی ایشون و دانشکده ی عمران بود.طبق گفته ی سرپرست تحصیلات تکمیلی دانشکده ی عمران ،حتی ممکنه که بدون هماهنگی با استاد پرونده ی شما بررسی نشه.در حالی که این آشنای ما یه جوابی در همین حد اپلای کن و دست من نیست و دست کمیته است و .. از استادش گرفت و واقعا هم همین طور بود و در نهایت پذیرش و فاند ایشون از کمیته اومد که قسمت اعظم فاندش هم TA بود.همین اتفاق هم برای ایشون در دانشگاه بوستون افتاد و استاد قبل اپلای گفته بود که دست من نیست و دست کمیته است و اونجا هم پذیرش گرفت.جالب اینکه بعد پذیرش استادش میل زد و گفت که نمی خواسته در روند تصمیم گیری کمیته دخالت کنه و قدرتش رو هم نداشته و اینکه ایشون ویت لیست 7-16 بوده و بهد پذیرش گرفته هم معید همین قضیه است.
    پس با قاطعیت نمیشه این گونه جوابها رو تمپلت خطاب کرد ،مخصوصا اگر دانشکده های مورد نظر مهندسی نباشند و علوم پایه باشند که در این صورت چون فاند را دانشکده میده ،تصمیم گیری و پذیرش هم دست دانشکده و کمیته خواهد بود.حتی این گونه تصمیم گیری(ادمیشن کمیتی) در بعضی دانشکده های مهندسی هم دیده میشه و مثال بارز اون هم دانشکده ی صنایعه دانشگاه ویندسوره که منشی دانشکده یکبار حتی به من گفت که توصیه می کنم با اساتید تماس نگیری!!
    گویا رشتۀ منم که مهندسی مواد هست ، بصورت کمیته ای تصمیم گیری میشه ... الان فهمیدم همین چند روز پیش یکی از دوستانم در همین رشته منشی استاد بهش گفته حتماً اپلای کن و الان بهش fellowship دادن ... حتی خود استاد جوابش رو هم نداده بوده !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)