صفحه 544 از 1371 نخستنخست ... 444444945345355365375385395405415425435445455465475485495505515525535545946441044 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,431 تا 5,440 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این ایمیل برای استادی که با هم کار مشترک انجام میدیم به نظرتون خوبه؟ ایرادی اینایی داره لطفا راهنماییم کنین
    Dear professor ....
    In order to conduct my researches about ....., i think it is better to prepare a list of ... that are not toxic to the eye and then concentrate on finding the experimental plan for them. Since i think it can be waste of time to investigate all .... and their binding experiments with disregarding of their toxicity to the eye. Unfortunately, I did not find any published data about the toxicity of .... to the eye. What is your recommendation?

احساس میکنم یک مقدار informal نوشتم. این disregarding به عنوان نادیده گرفتن هم به نظرم یکم به گوشم نا اشناس چون همیشه فعل دیدمش نه به صورت مصدر.

پیشاپیش ممنونم
    ....My suggestion for the research plan is first,prepare a list of harmful (toxic) material to the eye. Based on the list an appropriate plan for experiment has to be proposed.The plan helps us save time
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    ....My suggestion for the research plan is first,prepare a list of harmful (toxic) material to the eye. Based on the list an appropriate plan for experiment has to be proposed.The plan helps us save time
    یکم بد نیست من برای استاد خط نشون بدم؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    یکم بد نیست من برای استاد خط نشون بدم؟
    It is your porposal then you have to have a research plan

Disregarding--> Regardless
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ApplyAbroad Hero

دوستان این جواب ارزش اپلای برای اسپرینگ 2013 رو داره یا نه؟ به نظر خودم زیاد قوی encourage نکرده احتمالا اپلیکنتاش زیادن. نظر شما چیه؟

Dear Mahmoud,
    Your CV seems interesting, especially your publications. I would encourage you toapply to our PHD program.

بعد بش گفتم
    Dear Dr....

Many thanks for your reply. Would you please let me know whether can I be admittedto your program with this CV or not? In addition, do you have open position forSpring 2013?

اونم الان جواب داد:
    Hi,

You may be admitted. The decision depends on the admission committee wihich iscomposed by 5 faculty including myself. Yes I have an open position for Spring 2013.
    ویرایش توسط mahmoudb : July 19th, 2012 در ساعت 08:33 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

به نظر من جواب خوبیه. همین که گفته خودش توی کمیته هست و پوزیشن خالی داره هم سیگنال خوبیه. حتما توی گزینه های اپلای بذارید اینو و ارزش اپلای رو داره.

Junior Member

سلام دوستان یه استادی به من اینطوری جواب داده
    If you apply, get accepted, and enroll in the MBA program, then I would certainly be willing to work with you on research. I don't personally fund graduate students, but there are teaching/research assistantships offered by the College of Business for MBA students. You can contact the MBA program office for more information. The Chair of the Department of Marketing and the MBA office work together to assign students to professors with similar interests.

حالا قبل از اپلای ایمیل بزنم بگم به من فاند می دید یا نه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Zephyr نمایش پست ها
    سلام دوستان یه استادی به من اینطوری جواب داده
    If you apply, get accepted, and enroll in the MBA program, then I would certainly be willing to work with you on research. I don't personally fund graduate students, but there are teaching/research assistantships offered by the College of Business for MBA students. You can contact the MBA program office for more information. The Chair of the Department of Marketing and the MBA office work together to assign students to professors with similar interests.

حالا قبل از اپلای ایمیل بزنم بگم به من فاند می دید یا نه؟
    دوست عزیز
    در این دانشگاه به نظر میاد استاد در مرحله پذیرش نقش چندانی نداره. برای همین نمی تونه کمکی کنه. این استادی که شما بهش ایمیل زدید خودش هم فاندی نداره که بخواد به شما بده، پس در این زمینه هم نمی تونه کمکتون کنه. و به شما گفته بعد از اینکه اومدی اینجا و همه کارهاتو خودت کردی بیا پیش من با هم ریسرچ انجام بدیم!
    فاندهای موجود رو هم دانشکده می ده که باید برای اونها اپلای کنید (البته ممکنه با اپلای برای پذیرش یکجا باشه ممکنه مجزا باشه چک کنید حتما) تا بررسی کنند بهتون تعلق می گیره یا نه.
    شما باید اپلای کنید و منتظر نتیجه باشید اگر بهتون پذیرش با فاند دادن برید اگر ندادند وضعیت رو ارزیابی کنید تصمیم بگیرید. البته برای اینکه دید بهتری نسبت به شانس خودتنو داشته باشید می تونید اونجا بگردید دانشجو ایرانی پیدا کنید و ازش بپرسید البته رد سایت بعضی دانشگاه ها هم اطلاعاتی در خوصو متوسط نمرات دانشجوهای پذیرفته شده هست.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    در این دانشگاه به نظر میاد استاد در مرحله پذیرش نقش چندانی نداره. برای همین نمی تونه کمکی کنه. این استادی که شما بهش ایمیل زدید خودش هم فاندی نداره که بخواد به شما بده، پس در این زمینه هم نمی تونه کمکتون کنه. و به شما گفته بعد از اینکه اومدی اینجا و همه کارهاتو خودت کردی بیا پیش من با هم ریسرچ انجام بدیم!
    فاندهای موجود رو هم دانشکده می ده که باید برای اونها اپلای کنید (البته ممکنه با اپلای برای پذیرش یکجا باشه ممکنه مجزا باشه چک کنید حتما) تا بررسی کنند بهتون تعلق می گیره یا نه.
    شما باید اپلای کنید و منتظر نتیجه باشید اگر بهتون پذیرش با فاند دادن برید اگر ندادند وضعیت رو ارزیابی کنید تصمیم بگیرید. البته برای اینکه دید بهتری نسبت به شانس خودتنو داشته باشید می تونید اونجا بگردید دانشجو ایرانی پیدا کنید و ازش بپرسید البته رد سایت بعضی دانشگاه ها هم اطلاعاتی در خوصو متوسط نمرات دانشجوهای پذیرفته شده هست.
    موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون پس نیازی نیست به استاده دبگه ای ایمیل بزنم. به نظرتون از دانشکده سؤال کنم شانسم برای گرفتن فاند چقدره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Zephyr نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون پس نیازی نیست به استاده دبگه ای ایمیل بزنم. به نظرتون از دانشکده سؤال کنم شانسم برای گرفتن فاند چقدره؟
    ایمیل زدن به استاد دیگه فقط در صورتی توجیه داره که استاد دیگه ای بخواد قبول کنه با هزینه خودش تورو ساپرت کنه که بنظر می رسه متداول نیست در این دانشکده.
    یه جستجو در سایت دانشکده در این خصوص بکنید شاید ازلعاتی رو بتونید پیدا کنید. دانشجو های اونجا هم منابع خوبی برای جواب این سوالات هستند.
    در مورد پرسیدن از دانشکده می تونید اینکارو بکیند، اما اونا عموما می گن رقابتیه و باید اپلای کنی تا ما در مقایسه با سایر اپلیکنت ها تصمیم بگیریم. اما پرسیدنش ضرری نداره.
    موفق باشی
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

من به تعدادی ااستاد ایمیل زدم و اول از خودم، علایقم که مشترک با کارهای استاد بود نوشتم ولی از جوابی که گرفتم مطمئن شدم حتی زحمت خوندن CV رو هم به خودشون ندادن !!!! ((

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)