صفحه 545 از 1371 نخستنخست ... 454454955355365375385395405415425435445455465475485495505515525535545555956451045 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,441 تا 5,450 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    من به تعدادی ااستاد ایمیل زدم و اول از خودم، علایقم که مشترک با کارهای استاد بود نوشتم ولی از جوابی که گرفتم مطمئن شدم حتی زحمت خوندن CV رو هم به خودشون ندادن !!!! ((
    متن ايميلت كوتاه و زمينه ي كاريت با آخرين كاراي استاد بخونه. ضمنا اگرم جوابشون جالب نيست زود دلسرد نشو. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان برای اسپرینگ 2013 با یکی دو استاد امریکا مصاحبه داشتم. هنوزم باشون ارتباط دارم ولی یه جورایی جواب نهایی رو نمیگن. اگر ددلاین اپلای اسپرینگ 2013 مثلا اکتبر باشه، من الان مدارکم رو بفرستم امکانش هست زودتر از موعد اکسپت کنن (مثلا سپتامبر که میشه قبل از ددلاین!) که تکلیفمون رو بدونیم یا باید تا دقیقه 90 صبر کنیم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان برای اسپرینگ 2013 با یکی دو استاد امریکا مصاحبه داشتم. هنوزم باشون ارتباط دارم ولی یه جورایی جواب نهایی رو نمیگن. اگر ددلاین اپلای اسپرینگ 2013 مثلا اکتبر باشه، من الان مدارکم رو بفرستم امکانش هست زودتر از موعد اکسپت کنن (مثلا سپتامبر که میشه قبل از ددلاین!) که تکلیفمون رو بدونیم یا باید تا دقیقه 90 صبر کنیم؟
    بستگي به سيستم دانشگاه داره. بعضي دانشگاه ها وقتي پرونده ات تكميل بشه بررسي رو شروع مي كنند و ممكنه قبل از ددلاين هم بهت جواب بدن. بعضي ها (كه عموما ددلاينشون زود تر از بقيه است) بعد از ددلاين شروع به ارزيابي پرونده ها مي‌كنند. زودتر بفرستي ضرر نمي كني. شايد استادها اپليكشن كاملتو ببينن مطمئن تر بتونن در موردت تصميم بگيرن و اوكي رو زدتر بهت بدن.
    موفق باشي.
    ویرایش توسط majidi123 : July 22nd, 2012 در ساعت 12:53 PM
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

سلام دوستان

دوستان عزیز خواهش دارم سوالاتتون رو در تاپیک های مرتبط بپرسید تا هم فرومی مفیدتر داشته باشیم هم خودتون جوابهاتون رو درست و کامل دریافت کنید.
    پستهای اخیر رو به تاپیک ارسال ایمبل به اساتید منتقل کردم.
    باشد که دست به دست هم دهیم به مهر و فوانین رو بیشتر رعایت کنیم

همگان شاد و سربلند باشند

تیم مدیریت
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

سلام دوستان
    من سه ماه پیش به یه استادی در امریکا میل زدم ک گفت فاند ندارم ولی تشویقت میکنم که اپلای کنی. (فکر کنم تمپلت بود). حالا دوباره هفته پیش بهش میل زدم که من واقعا به گرایشتون علاقمندم واگر فکر میکنید که شانس واسه فاند دارم لطفا بهم بگین که فرداش جواب زیرو واسم فرستاد
    I certainly will keep you in mind if funding does come through. But, it would be in your best interest to submit to a file to the department so if anything comes in in terms of funding, you would be prepared to start. I would also suggest that you put your file through the Interdepartmental Program as well.
    حالا نظر متخصصین چیه تا چه حد قظیه جدیه. اخه من هنوز امتحان gre ندادم و اینو توی رزومم هم ذکر کردم. به نظرتون جدی بگیرم و اپلای کنم یا نه ؟ یعنی gre رو ثبت نام کنم یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سه ماه پیش به یه استادی در امریکا میل زدم ک گفت فاند ندارم ولی تشویقت میکنم که اپلای کنی. (فکر کنم تمپلت بود). حالا دوباره هفته پیش بهش میل زدم که من واقعا به گرایشتون علاقمندم واگر فکر میکنید که شانس واسه فاند دارم لطفا بهم بگین که فرداش جواب زیرو واسم فرستاد
    I certainly will keep you in mind if funding does come through. But, it would be in your best interest to submit to a file to the department so if anything comes in in terms of funding, you would be prepared to start. I would also suggest that you put your file through the Interdepartmental Program as well.
    حالا نظر متخصصین چیه تا چه حد قظیه جدیه. اخه من هنوز امتحان gre ندادم و اینو توی رزومم هم ذکر کردم. به نظرتون جدی بگیرم و اپلای کنم یا نه ؟ یعنی gre رو ثبت نام کنم یا نه

زاستش به نظر من حدیدا استادا به کسی جواب قطعی صد در صد نمی دن پس هر کی رو که می بینید میگه جای خالی داره به نظر من اپلای کنید! حتی اگه از کسی جواب قطعی صد در صد بگیرین اگه شما رو نخواد بعدا با یه بهونه ای می زننند زیرش مثلا من قبول کردم کمیته قبول نکرد یا قاند جور نشد و ..از این چیزا
    پس خودتون خودتون رو یه ارزیابی کنید اگه رزومتون در سطح یه دانشگاهی بود استادی پیدا کردین که جای خالی داشت اپلای کنید

ApplyAbroad Hero

راستش این جواب رو ممکنه به بعضیا بگه که احیانا فاند گرفت از بینشون کسی رو انتخاب کنه. در هر صورت ممکنه اولا فاند نگیره، دوما فاند بگیره شمارو نگیره چون جواب خیلی قوی نداده. منم پارسال یه ایمیل مثل این داشتم:

I have no openings yet, but I will keep you in mind should something come up. Haveyou taken the GRE? What's your time frame?

بعد دو ماه باز بش ایمیل زدم چی شد؟

Hello Mahmoud,We will not know until late next year whether or not Phase 2 of our big project willbe funded, and much of that will depend on how our characterizations andcalculations over the next ten months turn out. I'm sorry, but I can't give too muchhope.

به نظر من بش بگو پروژه گرفتی خبرم کن 3 ماه دیگه هم یه خبر ازش بگیر. برای این جواب نمیشه اپلای کرد.

دوستان از پاسخای سریعتون واقعا ممنونم
    نظرتون رو راجع به این پاسخ که از یه استاد دیگه در کانادا گرفتم رو هم بدین ممنون میشم
    Dear Ronak
    Please apply to the grad program here at the University of ....... if you would like to join our group, signalling myself as a potential supervisor.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها
    دوستان از پاسخای سریعتون واقعا ممنونم
    نظرتون رو راجع به این پاسخ که از یه استاد دیگه در کانادا گرفتم رو هم بدین ممنون میشم
    Dear Ronak
    Please apply to the grad program here at the University of ....... if you would like to join our group, signalling myself as a potential supervisor.

قولی نداده. گفته اپلای کن تا پرونده تو نگاه کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    قولی نداده. گفته اپلای کن تا پرونده تو نگاه کنم.
    یعنی به نظرتون اصلا رزوممو نخونده و همینجوری یه چی گفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)