صفحه 547 از 1371 نخستنخست ... 474474975375385395405415425435445455465475485495505515525535545555565575976471047 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,461 تا 5,470 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz_h نمایش پست ها
    سلام

من به یه استاد ایمیل زده بودم که به زمینه کاری شما علاقه دارم و ازش پرسیده بودم که ایا واسه زمستان 2013 جای خالی داره و ممکنه که CV من و بررسی کنه و بهم اطلاع بده.
    ایشون در جواب همچین ایمیلی زده، آیا این ایمیل تمپلیت هست؟!
    منظورش از اینکه گفته late winter بررسی می شه واسه Fall 2013 رو گفته؟
    ایا من دوباره باید بهش ایمیل بزنم و توضیح بدم که منظورم Winter بوده؟
    "
    thanks for your interest. We will keep your CV on file, but would require you to supply all required materials, including a TOEFL or IELTS score. For the ------- specialization, we will be reviewing all incoming applications in late Winter 2013 to decide on admissions.
    Please refer to the pre-application form on this site----"
    Template بودنش که آره ولی در مورد Winter ش بهتره حتما نگاه کنی ببینی غیر Fall دیگه کی دانشجو میگیرن،
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها
    دوستان از پاسخای سریعتون واقعا ممنونم
    نظرتون رو راجع به این پاسخ که از یه استاد دیگه در کانادا گرفتم رو هم بدین ممنون میشم
    Dear Ronak
    Please apply to the grad program here at the University of ....... if you would like to join our group, signalling myself as a potential supervisor.

کاملا Template هستش،
    در کل اگه استادی ازت خوشش بیاد یه جوری توی ایمیلش میگه که خودت بال در بیاری، مثلا ممکنه بگه:
    - من از CV شما خیلی خوشم اومد و ...
    - اگه GRE یا TOEFL نداده باشی، شدیدا پیگیر اینا باشه
    - ازت چندتا سوال تخصصی بپرسه راجع به زمینه ی کاری
    - ممکنه قبل اینکه حتی Apply کنی چندتا Recommender هم ازت بخواد
    - ...
    اینا چیزایی بوده که برا خودم پیش اومده واگه شمام با همچین چیزی مواجه شدی تا آخرش برو حتما. در کل یه جورایی قبل Apply معلومه چند چندی، بقیه ی جوابهایی که میدن Template هستش.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان این جواب ارزش اپلای برای اسپرینگ 2013 رو داره یا نه؟ به نظر خودم زیاد قوی encourage نکرده احتمالا اپلیکنتاش زیادن. نظر شما چیه؟

Dear Mahmoud,
    Your CV seems interesting, especially your publications. I would encourage you toapply to our PHD program.

بعد بش گفتم
    Dear Dr....

Many thanks for your reply. Would you please let me know whether can I be admittedto your program with this CV or not? In addition, do you have open position forSpring 2013?

اونم الان جواب داد:
    Hi,

You may be admitted. The decision depends on the admission committee wihich iscomposed by 5 faculty including myself. Yes I have an open position for Spring 2013.
    حتما Apply کن،
    وقتی میگه Your CV seems interesting یعنی تعداد CV هایی که تا حالا مثه شما بودن کم هستن وگرنه براش زیاد جالب نبود.
    موفق باشی

سلام....میشه به یک استاد میل زدم و او به من اینطور جواب داد....اپلای کنم؟؟؟ مستقیم از لیسانس به دکتری هست در آمریکا......
    Dear Seyyed Milad,
    Thank you for your letter, and I salute your initiative.
    You have an excellent resume, and your qualifications are impeccable.I suggest that you apply to the Graduate School at our university, because you cannot join anybody’s research group without first being admitted to the Graduate School in the program of your choice. In your application to the Grad. Sch. I suggest that you request financial aid in the form of RA (research assistant) or TA (teaching assistant). I also suggest that you contact Dr. ..... whose research interests are very close to mine, and he may be able to assist you financially. .

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    سلام....میشه به یک استاد میل زدم و او به من اینطور جواب داد....اپلای کنم؟؟؟ مستقیم از لیسانس به دکتری هست در آمریکا......
    Dear Seyyed Milad,
    Thank you for your letter, and I salute your initiative.
    You have an excellent resume, and your qualifications are impeccable.I suggest that you apply to the Graduate School at our university, because you cannot join anybody’s research group without first being admitted to the Graduate School in the program of your choice. In your application to the Grad. Sch. I suggest that you request financial aid in the form of RA (research assistant) or TA (teaching assistant). I also suggest that you contact Dr. ..... whose research interests are very close to mine, and he may be able to assist you financially. .

خودش فاند نداره بده خواسته اول اپلاي كني اگر دانشگاه قبولت كرد براي فاند و TA درخواست هم بدي. و در كل به يه استاد ديگه كه حدس ميزنه فاند داشته باشه هدايتت كرده. سريع با اين استاده ديگه تماس بگير و بگو كه ايشون معرفيت كرده و در مورد فاند ازش بپرس. تا حالا كه از فاند خبري نيست مگر اينكه اون استاده يا دانشگاه جواب بدن. اما براي اپلاي گزينه ي خوبيه هرچند كه قطعي نيست. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ddahmadss نمایش پست ها
    Dear Ahmad,
    I am always looking for good student like you and I would like to encourage you to apply. I will make a final decision regarding acceptance and financial support once I receive your completed application.
    Regards
    .
    .
    .
    .
    Dear Ahmad,

Thank you very much for your interest in my research and the willingness to do a PhD under my supervision. It will be my pleasure to do so if you will be successful in the application.
    .
    .
    .
    اين دو تا ايميل چه معني ميتونن داشته باشن؟
    از نظر من هر دو تمپلت هستند و معني خاصي ندارند. باز با خودتونه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط choopan نمایش پست ها
    سلام
    ایمیلی از استادی در کانادا برام اومده دوستان. به نظر خیلی امیدوار کننده نیست. میخواستم نظر دوستان رو بدونم. در ضمن به نظر شما در مورد فاند در ایمیل بعدی صحبتی کنم؟

I glad to hear of your interest in my research. If you formally apply to ….., I will give your application consideration (along with others). I suggest applying by the end of October to ensure that your application receives full consideration. Usually decisions are made early in the new year but, I must honestly tell you that entrance into Computer Engineering at …… is highly competitive, so there are no guarantees that I will be able to supervise your studies, even if you do apply
    فقط تمپلت هست و قولي در هيچ موردي نداده. نگاه كردن به مدارك هم كاريه كه در هر صورت انجام ميشه. شادزي

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ddahmadss نمایش پست ها
    Dear Ahmad,
    I am always looking for good student like you and I would like to encourage you to apply. I will make a final decision regarding acceptance and financial support once I receive your completed application.
    Regards
    .
    .
    .
    .
    Dear Ahmad,

Thank you very much for your interest in my research and the willingness to do a PhD under my supervision. It will be my pleasure to do so if you will be successful in the application.
    .
    .
    .
    اين دو تا ايميل چه معني ميتونن داشته باشن؟
    Nothing, both of them asked you to apply and that is it
    They look like templates
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام
    یه ایمیل از یکی از استادها دریافت کردم که اینطوری جواب داده:
    I am happy to supervise you. Can you
    please make a formal application

راستش من هنوز هنوز امتحان تافل ندادم . چیکار کنم؟ بهش میل بزنم بگم نمره زبانم آماده نیست؟ تو ایمیلم گفته بودم که فاند میخوام ولی تو ایملش چیزی در این رابطه نگفته. در این رابطه چیکار کنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili7 نمایش پست ها
    سلام
    یه ایمیل از یکی از استادها دریافت کردم که اینطوری جواب داده:
    I am happy to supervise you. Can you
    please make a formal application

راستش من هنوز هنوز امتحان تافل ندادم . چیکار کنم؟ بهش میل بزنم بگم نمره زبانم آماده نیست؟ تو ایمیلم گفته بودم که فاند میخوام ولی تو ایملش چیزی در این رابطه نگفته. در این رابطه چیکار کنم؟
    جواب خاصی بهتون نداده دوست عزیز.
    حالا تا زمان ددلاین دانشگاه برای امتحان فرصت دارید تا امتحان بدید. ایمیل بزنید و تشکر کنید و بگید باشه برنامه ریزی می کنید که تا قبل از ددلاین مدارکتونو کامل می کنید و اپلای می کنید. بعدش در مورد کارهاش و ... ازش سوال کنید. اگر علاقه مند باشه که با شما کار کنه و بیشتر از یک تمپلیت باشه، جوابتونو می ده اگه جوابی نداد مطمئن میشی که تمپلیت فرستاده.
    موفق باشید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)