صفحه 549 از 1371 نخستنخست ... 494494995395405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595996491049 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,481 تا 5,490 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه نظرتون رو در مورد این جواب بهم بگید خیلی از استادها توی جوابشون تاکید میکنن که برای تهیه پروپوزال حاضرن کمک کنن، آیا این یعنی اینکه بعدا ساپورت میکنن یا اینکه تمپلت هست. مثلا میشه نظرتون رو در مورد این جواب بگید:

Dear Maryam,

I will be pleased to have you in my research team. I suggest that you apply through our Research Office. Please let me know if you need information on how to do this.

We can develop research proposal together.

Regards,
    ازش بپرس استاد خوب و محترم من از خدامه با شما همكاري كنم فقط به نظر شما اين امكان هست منو تحت حمايت فاند خودتون در بياريد. اگر شانسي دارم بگيد تا اپلاي كنمو با هم رو موضوع كار كنيم از همين الان.
    اگر جواب اينو يه جوري پاس داد به كميته 100 درصد تمپلته. به همهي دانشجوها اين جوابو ميده. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان

میشه نظرتون رو در مورد این جواب بهم بگید خیلی از استادها توی جوابشون تاکید میکنن که برای تهیه پروپوزال حاضرن کمک کنن، آیا این یعنی اینکه بعدا ساپورت میکنن یا اینکه تمپلت هست. مثلا میشه نظرتون رو در مورد این جواب بگید:

Dear Maryam,

I will be pleased to have you in my research team. I suggest that you apply through our Research Office. Please let me know if you need information on how to do this.

We can develop research proposal together.

Regards,
    به نظر template میاد. واسه اینکه مطمئن شی بازم در جواب همین، ایمیل بزن و راجع به فاند بپرس ازش.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    سلام. دوستان از یکی از دانشگاه ها امروز نامه ای برام اومده خونمون که شامل email من تو اون دانشگاه و اطلاعات مربوط به admission است.
    wellcome to student information website, keep this information private, we strongly recommend that you chang your password when you firs log in.you will be notified of your addmission status in separate letter.you will use this information for financial aid information and register forclasses too.

حالا می خوام به استاده اطلاع بدم اول این نامه می تونه امیدوار کننده باشه؟ نظرتون در مورد این ایمیل که می خوام به استاد بزنم چیه؟

Thank you for your consideration and sorry for bothering you. I have received a mail from Chief information officer which is my information. I have attached the file in this email, and I want to consult with you about this letter.
    چیزی نگفتن که شما انقدر هول شدی. هنوز هیچ خبری نیست.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ازش بپرس استاد خوب و محترم من از خدامه با شما همكاري كنم فقط به نظر شما اين امكان هست منو تحت حمايت فاند خودتون در بياريد. اگر شانسي دارم بگيد تا اپلاي كنمو با هم رو موضوع كار كنيم از همين الان.
    اگر جواب اينو يه جوري پاس داد به كميته 100 درصد تمپلته. به همهي دانشجوها اين جوابو ميده. شادزي
    راستش من برای استرالیا اپلای میکنم و این استادهای استرالیا اصلا فاند ندارند. با این وجود باز هم فکر میکنید من پروپوزال رو بنویسم و اونها بگن حالا همینو سابمیت کن، برای پذیرش ممکنه ساپورتم نکنن؟

سلام ... یک استادی دیشب اینطور بهم جواب داد..... امیدی هست؟؟؟

Dear Milad,

I will be glad to have you in our graduate program

بعد من گفتم فاند هم می خواهم....... گفت:

I do write proposals but, again, cannot guarantee myself that they will be funded either but... I will be very glad to direct you on your graduate work if you so desire.

منظورش از پروپوزال چیه؟؟؟؟ امیدی هستش؟؟ مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    سلام ... یک استادی دیشب اینطور بهم جواب داد..... امیدی هست؟؟؟

Dear Milad,

I will be glad to have you in our graduate program

بعد من گفتم فاند هم می خواهم....... گفت:

I do write proposals but, again, cannot guarantee myself that they will be funded either but... I will be very glad to direct you on your graduate work if you so desire.

منظورش از پروپوزال چیه؟؟؟؟ امیدی هستش؟؟ مرسی
    دوست خوب چيز مهمي نگفته. ميگه من پروپوزال مينويسم خودم اما نميتونم گارانتي كنم كه فاند بهشون تعلق ميگيره. اما اگر كمكي بخواي خوشحال ميشم. تمپلت .شادزي راستي شايد بتوني براي پروپوزالت ازش راهنمايي بخواي.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

راستش من برای استرالیا اپلای میکنم و این استادهای استرالیا اصلا فاند ندارند. با این وجود باز هم فکر میکنید من پروپوزال رو بنویسم و اونها بگن حالا همینو سابمیت کن، برای پذیرش ممکنه ساپورتم نکنن؟
    من با دو تا استاد استراليايي كه اومدن ايران حرف زدم ميگفتن ما فاند كم داريم و به شخصي ميديم كه مثلا N تا مقاله داره زبانشم عاليه كارهاي تحقيقاتيم زياد كرده خلاصه TOP student اگر هستيد شايد بتونيد بگيريد. شادزي

دوست خوب چيز مهمي نگفته. ميگه من پروپوزال مينويسم خودم اما نميتونم گارانتي كنم كه فاند بهشون تعلق ميگيره. اما اگر كمكي بخواي خوشحال ميشم. تمپلت .شادزي راستي شايد بتوني براي پروپوزالت ازش راهنمايي بخواي.
    مرسی.... مگه برای ارشد پروپوزال می خواهد؟؟؟ مرسی

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان

من با یه استاد امریکا که یه مرکز تحقیقاتی داره مصاحبه داشتم. گفت برو پروژه های مرکزمون رو نگاه کن ببین کدوم بهت میخوره خبر بده دوباره صحبت کنیم. بعدش بش ایمیل زدم از فلان پروژه خوشم میاد. جواب داد:

Dear Mahmoud,

Thanks for the email. We probably should visit over the phone again and talk about your goal. Are you going after MS or PhD? Let's talk again

; Regards,

جواب دادم:

Dear Professor,

Many thanks for your quick reply. It is highly appreciated. I am available for talk in the next week. Would you please let me know which day and time works for you?

I am looking forward to hearing from you.

Best Regards,

الان حدود 1 هفته هست جواب نداده! ایا ایمیلم بد بوده که نگفتم مستر یا دکترا میخوام؟ یا بیخیال شده؟
    ویرایش توسط mahmoudb : August 1st, 2012 در ساعت 09:20 AM دلیل: ویرایش جمله ها

من با دو تا استاد استراليايي كه اومدن ايران حرف زدم ميگفتن ما فاند كم داريم و به شخصي ميديم كه مثلا N تا مقاله داره زبانشم عاليه كارهاي تحقيقاتيم زياد كرده خلاصه TOP student اگر هستيد شايد بتونيد بگيريد. شادزي
    بله، دقیقا منهم همین فکر رو میکنم. ولی سوال من اینه که با توجه به اینکه استادای استرالیا فاند ندارن و اسکولارشیپ ربطی به اونها نداره آیا اون جوابایی که نوشتم تمپلت هست باز هم ؟اگر اینطوره استاد باید چه جوابی بده که من بدونم ارزش پروپوزال نوشتن داره؟چون اگر قرار باشه من برای هر کدوم از این جوابها پروپوزال بنویسم تا آخر آگوست که ددلاین هست من حدود 10 تا پروپوزال باید بنویسم و اپلای کنم و تا ددلاین بعدی میشه 18 تا!!!! لطفا اونهایی که تجربه دارن یه کمکی بکنن....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)