صفحه 550 از 1371 نخستنخست ... 504505005405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595606006501050 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,491 تا 5,500 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام دوستان

من با یه استاد امریکا که یه مرکز تحقیقاتی داره مصاحبه داشتم. گفت برو پروژه های مرکزمون رو نگاه کن ببین کدوم بهت میخوره خبر بده دوباره صحبت کنیم. بعدش بش ایمیل زدم از فلان پروژه خوشم میاد. جواب داد:

Dear Mahmoud,

Thanks for the email. We probably should visit over the phone again and talk about your goal. Are you going after MS or PhD? Let's talk again

; Regards,

جواب دادم:

Dear Professor,

Many thanks for your quick reply. It is highly appreciated. I am available for talk in the next week. Would you please let me know which day and time works for you?

I am looking forward to hearing from you.

Best Regards,

الان حدود 1 هفته هست جواب نداده! ایا ایمیلم بد بوده که نگفتم مستر یا دکترا میخوام؟ یا بیخیال شده؟
    كمي بيشتر صبر كن اگر جواب نداد دوباره ايميل بزن و اگر باز جواب نداد Office hours تماس بگير . شادزي . اونا با كسي تعارف ندارن بخوان بي خيال شن معمولا ميگن. حتي شده با يه كلمه.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    مرسی.... مگه برای ارشد پروپوزال می خواهد؟؟؟ مرسی
    تا اونجا كه شنيدم و چند جا ديدم برخي ارشدها ميتونن رو پرو ژه هاي دكتري همكاري كنن. برخي هم تصميم ميگيرن فقط Course پاس كنن و پروژه نداشته باشن. اين منظورش اين بوده كه من پروپوزال خودم آماده ميكنم اما تضميني براي فاندش ندارم.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

دوستان فرمت این نامه مودبانه و بدون غلط هست؟
    Dear professor,
    My opinion is to concentrate on ..... gene transfer which is widely investigated in other parts of the body.
    we can apply this system in eye and find a practical treatment for RP.
    please inform me of your suggestion.

احساس میکنم میتونم کلمات بهتری استفاده کنم یا یکم رسمی تر هم بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili7 نمایش پست ها
    سلام
    یه ایمیل از یکی از استادها دریافت کردم که اینطوری جواب داده:
    I am happy to supervise you. Can you
    please make a formal application

راستش من هنوز هنوز امتحان تافل ندادم . چیکار کنم؟ بهش میل بزنم بگم نمره زبانم آماده نیست؟ تو ایمیلم گفته بودم که فاند میخوام ولی تو ایملش چیزی در این رابطه نگفته. در این رابطه چیکار کنم؟
    Template هست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    دوستان فرمت این نامه مودبانه و بدون غلط هست؟
    Dear professor,
    My opinion is to concentrate on ..... gene transfer which is widely investigated in other parts of the body.
    we can apply this system in eye and find a practical treatment for RP.
    please inform me of your suggestion.

احساس میکنم میتونم کلمات بهتری استفاده کنم یا یکم رسمی تر هم بشه.
    Dear professor,
    I think it is better to concentrate on ..... gene transfer which is widely investigated (???) in other parts of the body.
    We can apply this system (method) in eye and find a practical treatment for RP.
    I would be very grateful if you send me your suggestions.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    Dear professor,
    I think it is better to concentrate on ..... gene transfer which is widely investigated (???) in other parts of the body.
    We can apply this system (method) in eye and find a practical treatment for RP.
    I would be very grateful if you send me your suggestions.
    یعنی به جز خط اخر جای دیگش مشکلی نداشت؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    Template هست ...
    راستش ممکنه تمپلت باشه.هرچند من هنوز باهاش در ارتباطم ولی هیچ تضمینی نیست. واقعا نمیدونم چطوری میشه تشخیص داد تمپلته یا نه؟ ولی خوب فکر کنم تیری در تاریکیه. حالا من باهاش ادامه میدم اگه به نتیجه رسید یا نرسید همینجا میگم
    :-)))

سلام دوستان .
    من چند ماه پیش ایمیلی واسه یه استاد که به گرایشش علاقه مند بودم فرستادم، اما جوابمو نداد . حالا هفته پیش دوباره بهش میل زدم جواب زیرو داد
    Dear Ronak,

My apologies for the late reply. Unfortunately, I' not taking on new graduate students this year, but there's a possibility I'll take someone on for Fall 2013. When were you hoping to start?

بعدش من بهش گفتم پاییز 2013 عالیه اما فاند دارین یا نه؟ و اینکه که من GRE هنوز ندادم و اگر که به نظرتون امیدی واسه فاند برام هست که امتحان بدم. که جواب زیرو داد
    Dear Ronak,

If you're accepted to our program, you'll be guaranteed funding (stipend and tuition support). However, our program is extremely competitive because of this, as we can only accept students once we've secured funding. I'd encourage you to take the GRE, especially if you're considering other ......... programs.

حالا نظر متخصصین در مورد این ایمیل چیه؟ یعنی مثبت جواب داده وجدی بگیرم یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//؟؟؟؟؟؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من چند ماه پیش ایمیلی واسه یه استاد که به گرایشش علاقه مند بودم فرستادم، اما جوابمو نداد . حالا هفته پیش دوباره بهش میل زدم جواب زیرو داد
    Dear Ronak,

My apologies for the late reply. Unfortunately, I' not taking on new graduate students this year, but there's a possibility I'll take someone on for Fall 2013. When were you hoping to start?

بعدش من بهش گفتم پاییز 2013 عالیه اما فاند دارین یا نه؟ و اینکه که من GRE هنوز ندادم و اگر که به نظرتون امیدی واسه فاند برام هست که امتحان بدم. که جواب زیرو داد
    Dear Ronak,

If you're accepted to our program, you'll be guaranteed funding (stipend and tuition support). However, our program is extremely competitive because of this, as we can only accept students once we've secured funding. I'd encourage you to take the GRE, especially if you're considering other ......... programs.

حالا نظر متخصصین در مورد این ایمیل چیه؟ یعنی مثبت جواب داده وجدی بگیرم یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//؟؟؟؟؟؟؟؟

اين جواب هم نوعي تمپلت هستش. خودش فاندي نداره و گفته اگر دانشگاه قبولت كنه حتما فاند شامل حالت ميشه. بعدش گفته اگر چه خيلي رقابتيه من تشويقت ميكنم اپلاي كني و GRE رو حتما بدي.
    بنظر من تمپلت هست حالا با خودتونه كه اپلاي كنيد. اگر از نظر رنكي به رزومه اتون ميخوره ضرري نداره مدارك بفرستيد اگر كه مالي قضيه مشكلي نداره وگرنه كه يك جواب كليه. شادزي

Junior Member

سلام
    یه استادی به من چند ماه پیش گفت که تو first candidate من هستی و برا اسپرینگ اپلای کن. من هم تو این مدت سعی کردم یه ذره باهاش ارتباطمو حفظ کنم و نشد. 3 هفته پیش هم یه ایمیل زدم که به نظر شما من الان شرایطم چه جوریه برای پذیرش ولی جوابی نداد!! به نظرتون چه ایمیل دیگه‏ ای میشه بهش زد؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)