صفحه 551 از 1371 نخستنخست ... 514515015415425435445455465475485495505515525535545555565575585595605616016511051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,501 تا 5,510 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام،
    من یه طرحی داشتم که می خواستم به واسطه ی اون طرح از یکی از دانشگاه های امریکا، کانادا و یا اروپا پذیرش بگیرم. اساتیدی رو هم پیدا کردم که زمینه کاریشون درست مربوط به طرح منه.
    اما من اصن تجربه ای تو این زمینه ندارم و از یه طرف می ترسم شانسمو از دست بدم در مورد استاده و از طرف دیگه شاید ایده ی کلی رو هم بخوام بگم شاید طرحم ازدست بره.
    اول اینکه آیا با این روش میشه پذیرش گرفت و دوم اینکه حالا اگه میشه مرحله به مرحله باید چیکار کرد و ایمیلی که برای استاده می فرستیم باید شامل چه چیزهایی باشه؟؟
    در هر صورت ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    سپاس
    محمد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

دوستان من یه ایمیل از advisor e admission office گرفتم که میگه file شما رو فرستادیم امروز به department خودتون. یعنی چی؟ میشه امیدوار بود؟

Junior Member

به نظر من که تا پذیرش نگرفتی به هیچ چی امیدوار نشو. چون امید، فقط آدمو از حرکت بازمیداره! البته ناامید هم نشو

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    دوستان من یه ایمیل از advisor e admission office گرفتم که میگه file شما رو فرستادیم امروز به department خودتون. یعنی چی؟ میشه امیدوار بود؟

سلام دوستان، من این ایمیل رو از یکی از اساتید توی آمریکا گرفتم، به نظرتون چی براش بنویسم، خودم فکر میکنم با ایمیلی که به همه میده کمی متفاوته یعنی تمپلیت نیست، چی جوابشو بدم چون نمیدونم منظورش از فال بعدی 2012 هستش یا 2013؟ میخوام راجع به امکان مالی هم باهاش حرف بزنم ولی میترسم که که با خدش بگه چقدر زود سر حرف مسائل مالی رو باز کرد؟
    چیکار کنم؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید
    Dear ???
    Very strong CV. I will admit 1-2 students next fall and look forward to your application.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mani.koohsar نمایش پست ها
    سلام دوستان، من این ایمیل رو از یکی از اساتید توی آمریکا گرفتم، به نظرتون چی براش بنویسم، خودم فکر میکنم با ایمیلی که به همه میده کمی متفاوته یعنی تمپلیت نیست، چی جوابشو بدم چون نمیدونم منظورش از فال بعدی 2012 هستش یا 2013؟ میخوام راجع به امکان مالی هم باهاش حرف بزنم ولی میترسم که که با خدش بگه چقدر زود سر حرف مسائل مالی رو باز کرد؟
    چیکار کنم؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید
    Dear ???
    Very strong CV. I will admit 1-2 students next fall and look forward to your application.

ماني جان ميخوام مثبت باشم اما اين تمپلت هست دوست خوبم. اگرم نباشه پولي در دست نداره كه توپ و انداخته تو زمين اپليكيشن. به هر حال بازم با خودته. اگر جوابي بهتر نداشتي با همين كمي سر صحبت فاندو باز كن و اپلاي كن. اگر كه مسائل مالي نداري. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    يعني تازه مداركتون رو ارسال كردن دپارتمان كه تو صف بررسي قرار بدن. هنوز اتفاق خاصينيوفتاده فقط ميدونيد كه به دستشون رسيده. موفق باشيد.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام
    من به یکی از اساتید آمریکا میل زدم رزومه هم ضمیمه کردم. گفتم به فیلدت علاقه مندم ولی تجربه ای توش ندارم و می خوام واسه بهار 2013 اقدام کنم و ... اینجوری جوابمو داد:

Thanks. We need to nurture these good connections.همین! به نظرتون منظورش چیه؟ میشه امیدوار بود؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام دوستان

من با یه استاد امریکا که یه مرکز تحقیقاتی داره مصاحبه داشتم. گفت برو پروژه های مرکزمون رو نگاه کن ببین کدوم بهت میخوره خبر بده دوباره صحبت کنیم. بعدش بش ایمیل زدم از فلان پروژه خوشم میاد. جواب داد:

Dear Mahmoud,

Thanks for the email. We probably should visit over the phone again and talk about your goal. Are you going after MS or PhD? Let's talk again

; Regards,

جواب دادم:

Dear Professor,

Many thanks for your quick reply. It is highly appreciated. I am available for talk in the next week. Would you please let me know which day and time works for you?

I am looking forward to hearing from you.

Best Regards,

الان حدود 1 هفته هست جواب نداده! ایا ایمیلم بد بوده که نگفتم مستر یا دکترا میخوام؟ یا بیخیال شده؟
    Make them sure that you want to do PhD

If they think 1% that you do not want continue toward PhD you will be fired

They are looking for a person who can they invest on
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام دوستان

من با یه استاد امریکا که یه مرکز تحقیقاتی داره مصاحبه داشتم. گفت برو پروژه های مرکزمون رو نگاه کن ببین کدوم بهت میخوره خبر بده دوباره صحبت کنیم. بعدش بش ایمیل زدم از فلان پروژه خوشم میاد. جواب داد:

Dear Mahmoud,

Thanks for the email. We probably should visit over the phone again and talk about your goal. Are you going after MS or PhD? Let's talk again

; Regards,

جواب دادم:

Dear Professor,

Many thanks for your quick reply. It is highly appreciated. I am available for talk in the next week. Would you please let me know which day and time works for you?

I am looking forward to hearing from you.

Best Regards,

الان حدود 1 هفته هست جواب نداده! ایا ایمیلم بد بوده که نگفتم مستر یا دکترا میخوام؟ یا بیخیال شده؟
    ايميل خوب بوده. منتها احتمالن هنوز فرصت تماس پيدا نكرده. يه هفته ديگه صبر كنيد و مجددن ايميل بزنيد و اينبار مثلن بگيد هر روز از ساعت ٩ تا ١٢ صبح به وقت اون شهر ميتونيد حرف بزنيد و اين حرفا. كمي دقيقتر كنيد ايميلهاتون رو.

سلام. اگه ممکنه کمکم کنید.
    به استادی در آمریکا ایمیل زدم و CV رو براش فرستادم. چند ساعت بعد جواب داد:
    Please apply
    در جوابش نوشتم:
    Dear professor
    ؟I want to know, is there any chance for me to get your funds after I apply
    regards
    نوشت:
    if you are admitted to a PhD program, there will be support.
    میخواستم بدونم این حرفش یعنی چی؟
    یعنی این استاد از رزومه من خوشش اومده یا میگه که فاند برای همه که پذیرفته میشن وجود داره؟

واقعا ممنون میشم اگه کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)