صفحه 552 از 1371 نخستنخست ... 524525025425435445455465475485495505515525535545555565575585595605615626026521052 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,511 تا 5,520 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid369 نمایش پست ها
    سلام. اگه ممکنه کمکم کنید.
    به استادی در آمریکا ایمیل زدم و CV رو براش فرستادم. چند ساعت بعد جواب داد:
    Please apply
    در جوابش نوشتم:
    Dear professor
    ؟I want to know, is there any chance for me to get your funds after I apply
    regards
    نوشت:
    if you are admitted to a PhD program, there will be support.
    میخواستم بدونم این حرفش یعنی چی؟
    یعنی این استاد از رزومه من خوشش اومده یا میگه که فاند برای همه که پذیرفته میشن وجود داره؟

واقعا ممنون میشم اگه کمک کنید
    چیز خاصی نگفته دوست من.
    انداخته گردن کمیته و گفته اگه کمیته قبولت کرد،فاند هم می گیری(همون دومی که گفتی).
    اگه جواب بهتری نداری اپلای کن.

Junior Member

سلام، دو تا سوال دارم:
    1. به یه استادی ایمیل زدم و اینجوری جواب داد (تمپلیت فکر کنم):
    Thank you for your interest in my research group. Unfortunately, all the positions for 2012 have been filled. I hope to have some openings for Ph.D. student next fall. Please, apply directly and indicate your interest in working with me. When your file is complete it will be forwarded to me.
    الان باید به این ایمیل جواب بدم یعنی ارتباطمو حفظ کنم (چی بگم؟) یا صبر کنم همون نزدیکی های اپلای برا 2013 بهش ایمیل بزنم؟!
    2. یه استاد دیگه جمعه بهم گفت کی وقت داری بهت زنگ بزنم؟ منم گفتم دوشنبه و سه شنبه هر ساعتی شما بگید. دیگه خبری ازش نشد. الان باید بهش ایمیل بزنم بگم هر روزی دوست داشتی زنگ بزن؟! :دی
    پیشاپیش مزسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Tech

میشه به سوال من هم جواب بدید؟
    من به استادی که زمینه کاریش بهم میخورد میل زدم و CV خودم رو هم فرستادم . بهم جواب داده :
    Navid, Clearly, you are well qualified. I normally do not take on a student until they have had a course from me and we both agree that we want to work together
    من متوجه نمیشم این جواب به چه معنیه؟ مگه طرف نمیبینه من تازه دارم اپلای میکنم، چطوری باید باهاش درس برمی داشتم؟!! به نظرتون من چه جوابی بدم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lorc نمایش پست ها
    سلام، دو تا سوال دارم:
    1. به یه استادی ایمیل زدم و اینجوری جواب داد (تمپلیت فکر کنم):
    Thank you for your interest in my research group. Unfortunately, all the positions for 2012 have been filled. I hope to have some openings for Ph.D. student next fall. Please, apply directly and indicate your interest in working with me. When your file is complete it will be forwarded to me.
    الان باید به این ایمیل جواب بدم یعنی ارتباطمو حفظ کنم (چی بگم؟) یا صبر کنم همون نزدیکی های اپلای برا 2013 بهش ایمیل بزنم؟!
    2. یه استاد دیگه جمعه بهم گفت کی وقت داری بهت زنگ بزنم؟ منم گفتم دوشنبه و سه شنبه هر ساعتی شما بگید. دیگه خبری ازش نشد. الان باید بهش ایمیل بزنم بگم هر روزی دوست داشتی زنگ بزن؟! :دی
    پیشاپیش مزسی
    سوال اول: جواب خیلی قوی نداده ولی نشون میده که واسه 2013 احتمالا دانشجو میخواد. همه ی مدارکت (مثل تافل/جی ار ای) کامله؟ اگه اره، ازش بپرس میتونی همین الان اپلای کنی یا باید صبر کنی؟
    سوال دومت برای خودمم پیش اومده. با یه استاد دوبار مصاحبه داشتم باز ایمیل زد بیا مصاحبه بش گفتم هفته ی بعد اماده ام الان 10 روزه خبری ازش نیست! یا تعطیلات رفتن یا ایمیلت در بین انبوهی از ایمیل ها گم شده یا خیلی سرش شلوغه! یه هفته صبر کن ایمیل قبلی رو فوروارد کن بگو یه یاداوریه شاید ایمیل قبلیمو نگرفتید. منم یکی دو روز دیگه همین کارو میکنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط fftt نمایش پست ها
    میشه به سوال من هم جواب بدید؟
    من به استادی که زمینه کاریش بهم میخورد میل زدم و CV خودم رو هم فرستادم . بهم جواب داده :
    Navid, Clearly, you are well qualified. I normally do not take on a student until they have had a course from me and we both agree that we want to work together
    من متوجه نمیشم این جواب به چه معنیه؟ مگه طرف نمیبینه من تازه دارم اپلای میکنم، چطوری باید باهاش درس برمی داشتم؟!! به نظرتون من چه جوابی بدم؟
    این منظورش اینه اول اپلای کن پذیرش بگیر با هزینه خودت ثبت نام کن اونجا باش درس یا پروژه بگیر اگه کارت خوب بود بهت فاند میده! دو کار میتونی کنی
    اگه فاند برات مهم نیست بگو باشه! اپلای کن و ارتباطتتو حفظ کن تا پذیرش بگیری و بری بعدا که رفتی ممکنه فاند ازش بگیری
    اگه فاند برات مهمه بعید میدونم از این استاد فاند گیرت بیاد بش بگو بدون فاند نمیتونی بیای و ازش تشکر کن.

Junior Member

سلام، ممنون از جوابتون. در مورد سوال اول من مدارکم آمادست ولی تو سایت دانشگاه زده که از اکتبر میشه اپلای کرد. الان نمی دونم از استاده فقط تشکر کنم یا چیز دیگه ای باید بگم که شانسم بره بالا؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سوال اول: جواب خیلی قوی نداده ولی نشون میده که واسه 2013 احتمالا دانشجو میخواد. همه ی مدارکت (مثل تافل/جی ار ای) کامله؟ اگه اره، ازش بپرس میتونی همین الان اپلای کنی یا باید صبر کنی؟
    سوال دومت برای خودمم پیش اومده. با یه استاد دوبار مصاحبه داشتم باز ایمیل زد بیا مصاحبه بش گفتم هفته ی بعد اماده ام الان 10 روزه خبری ازش نیست! یا تعطیلات رفتن یا ایمیلت در بین انبوهی از ایمیل ها گم شده یا خیلی سرش شلوغه! یه هفته صبر کن ایمیل قبلی رو فوروارد کن بگو یه یاداوریه شاید ایمیل قبلیمو نگرفتید. منم یکی دو روز دیگه همین کارو میکنم!

این منظورش اینه اول اپلای کن پذیرش بگیر با هزینه خودت ثبت نام کن اونجا باش درس یا پروژه بگیر اگه کارت خوب بود بهت فاند میده! دو کار میتونی کنی
    اگه فاند برات مهم نیست بگو باشه! اپلای کن و ارتباطتتو حفظ کن تا پذیرش بگیری و بری بعدا که رفتی ممکنه فاند ازش بگیری
    اگه فاند برات مهمه بعید میدونم از این استاد فاند گیرت بیاد بش بگو بدون فاند نمیتونی بیای و ازش تشکر کن.

ApplyAbroad Hero

میتونی ازش بپرسی اسپرینگ 2013 یا فال 2013؟ اگه اسپرینگ پوزیشن داشته باشه حله میتونی بفرستی

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

سلام یکی از استادا بعد اولین ایمیل من، جواب زیر رو به من داد:
    Thank you for contacting me about doing research at.... You research and background seem like a good fit with mine, therefore, I encourage you to apply to our program. I cannot commit to graduate students until they have been accepted. At this time, I do not have any funded openings in my research program. However, this may change in the future, so please contact me after acceptance. Thank you
    حالا به نظر دوستان من دیگه این استادو بی خیال شم؟؟ یا مجدد بهش ایمیل بزنم؟؟؟!! به نظرتون چی بگم؟
    با تشکر

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanshokooh نمایش پست ها
    سلام یکی از استادا بعد اولین ایمیل من، جواب زیر رو به من داد:
    Thank you for contacting me about doing research at.... You research and background seem like a good fit with mine, therefore, I encourage you to apply to our program. I cannot commit to graduate students until they have been accepted. At this time, I do not have any funded openings in my research program. However, this may change in the future, so please contact me after acceptance. Thank you
    حالا به نظر دوستان من دیگه این استادو بی خیال شم؟؟ یا مجدد بهش ایمیل بزنم؟؟؟!! به نظرتون چی بگم؟
    با تشکر
    It is a template. It means he answers everybody who contacts him like that
    Nothing he told you to get accepted first
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Tech

دوستان آیا این جوابا همگی تمپلیت هستن و جواب مثبت به حساب نمیان؟
    Navid
    Thank you for your interest in our graduate program in ... . Please go ahead and submit your application online.
    The test scores can be submitted when they become available later this
    fall.
    --------
    Dear ...,
    I encourage you to apply to math Ph.D program through the regular channels
    (perhaps you should consider physics too). Also apply for a TA-ship.
    If you do not get a TA status you will have to pay full tution which is quite high.
    Best, MH.
    ------------
    We do have some openings for Fall 2013 -- however admission is extremely competitive, especially for international
    students such as yourself, and I recommend that you also apply to other universities to ensure a place for Fall 2013.

You may apply to the department of ....
    ----------------
    شاید سوالم مسخره باشه ولی من چون این پروسه رو قبلا انجام ندادم متوجه تفاوت جوابها نمیشم. اینکه چه جوابی تمپلیته و اینکه انتظار چه جواب مثبتی رو میشه داشت؟ کسی میتونه چند نمونه جواب مثبت اینجا قرار بده و یکم توضیح بده؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fftt نمایش پست ها
    دوستان آیا این جوابا همگی تمپلیت هستن و جواب مثبت به حساب نمیان؟
    Navid
    Thank you for your interest in our graduate program in ... . Please go ahead and submit your application online.
    The test scores can be submitted when they become available later this
    fall.
    --------
    Dear ...,
    I encourage you to apply to math Ph.D program through the regular channels
    (perhaps you should consider physics too). Also apply for a TA-ship.
    If you do not get a TA status you will have to pay full tution which is quite high.
    Best, MH.
    ------------
    We do have some openings for Fall 2013 -- however admission is extremely competitive, especially for international
    students such as yourself, and I recommend that you also apply to other universities to ensure a place for Fall 2013.

You may apply to the department of ....
    ----------------
    شاید سوالم مسخره باشه ولی من چون این پروسه رو قبلا انجام ندادم متوجه تفاوت جوابها نمیشم. اینکه چه جوابی تمپلیته و اینکه انتظار چه جواب مثبتی رو میشه داشت؟ کسی میتونه چند نمونه جواب مثبت اینجا قرار بده و یکم توضیح بده؟
    دوست خوبم متاسفانه همش تمپلت هست. شما جواب مثبت رو وقتي بخوني خودت راحت ميفهمي كه اين جواب با خودش ارتباط با اون استاد رو بهمراه داره. اما شما بعد از اين ايمل ها هيچ وقت نبايد نتيجه بگيري كه حالا ميتوني رو استاد حساب كني. من توصيه ايي براي اپلاي تو هيچكدومش ندام . چون همشون يه جورايي نميدونن چي ميشه چون نميدونن افراد امصال با چه رزومه هايي اپلاي مي كنن براي همين شما رو منصرف نميكنن. به هر حال شانسيه ديگه. موفق باشي. شادزي راتس يه جواب مثبت ميتونه اين باشه: رزومه ي تو دقيقا با كار من منطبقه من فاند هم دارم بهت هزينه ي زندگي ميدم. فقط نمرات زبان و مداركت و زدتر ارسال كن و با من در تماس باش. گاها درخواست مصاحبه ي تلفني هم از طرف استاد خواهي داشت. خلاصه تو همون ايميله تكليفت معلوم ميشه.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)