صفحه 553 از 1371 نخستنخست ... 534535035435445455465475485495505515525535545555565575585595605615625636036531053 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,521 تا 5,530 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان راستش یه جواب دریافت کردم می خوام بدونم بنظرتون اقدام بکنم.
    کلا اگه نظراتتون بگید ممنون میشم
    Your background looks competitive and I encourage you to apply to our school of IE.

Right now I cannot promise anything about the fund. However, once you get the admission we can start discussing the opportunity.

Thanks,

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sma14184 نمایش پست ها
    سلام دوستان راستش یه جواب دریافت کردم می خوام بدونم بنظرتون اقدام بکنم.
    کلا اگه نظراتتون بگید ممنون میشم
    Your background looks competitive and I encourage you to apply to our school of IE.

Right now I cannot promise anything about the fund. However, once you get the admission we can start discussing the opportunity.

Thanks,
    You can ask him if he is going to support your application or not? ......j
    Oterwise it sounds like a template
    By the way you can apply but it is much better to have few more discussions with him
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان
    نظرتون درباره این ایمیل چیه؟ آیا میشه روش حساب کرد؟

Thank you for your interest in my research group. I anticipate taking on several new students in 2013. Note that the TOEFL requirement is normally the most difficult for international students. Please contact me again in December and I will know about student funding then. Our application deadline in in March 2013.

اینو هم بگم که 2 تا از دانشجوهای قبلی استادم، الان دانشجوی دکتراش هستن.
    آیا الان بهش ایمیل بزنم و تشکر کنم و یا اینکه چطور تا اون موقع (دسامبر) باهاش درارتباط باشم؟
    ممنون از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    You can ask him if he is going to support your application or not? ......j
    Oterwise it sounds like a template
    By the way you can apply but it is much better to have few more discussions with him
    سلام ممنون از جوابتون
    اما میشه بدونم چرا میگید یه تمپلیته؟ و اینکه در مورد چی باش بحث کنم مثلا در مورد احتمال فاند ؟ بیشتر میخوام بدونم سر حرف را چه جوری باز کنم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون درباره این ایمیل چیه؟ آیا میشه روش حساب کرد؟

Thank you for your interest in my research group. I anticipate taking on several new students in 2013. Note that the TOEFL requirement is normally the most difficult for international students. Please contact me again in December and I will know about student funding then. Our application deadline in in March 2013.

اینو هم بگم که 2 تا از دانشجوهای قبلی استادم، الان دانشجوی دکتراش هستن.
    آیا الان بهش ایمیل بزنم و تشکر کنم و یا اینکه چطور تا اون موقع (دسامبر) باهاش درارتباط باشم؟
    ممنون از شما
    تشكر كن . مگه تافل ندادي هنوز؟ نميدونه فاند داره يا نه خواسته تا دسامبر صبر كني تا وضعيتش معلوم شه. الان فقط ميتوني به سايتش مراجعه كني آخرين كارهاشو بخوني و اگر ايده اي به ذهنت رسيد به بهانهي اون چند وقت ديگه دوباره باهاش تماس بگيري. ميتوني اينم بگي كه اون دانشجوها هم مثل تو شاگرد اين استاد بودن. البته اگر اونها براش خوب بوده باشنگفته ددلاين مارچ كه 7-8 ماه ديگه . اين زمان بخواي در تمسا باشي كمي سخته نه؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان من یه میل از یه استادی داشتم با این مضمون
    Yes indeed - Please apply

فقط همین. من تو متن میلم مستقیم در مورد موقعیت TA/RA پرسیدم و اینکه من فاند میخوام اگه موقعیتی هست ممنون میشم و از قبیل حرفا. تا حالا هم بودند استادایی که بگند الان نداریم یا صبر کن و.. اما این استاد این مدلی جواب داده این یعنی چی.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام دوستان من یه میل از یه استادی داشتم با این مضمون
    Yes indeed - Please apply

فقط همین. من تو متن میلم مستقیم در مورد موقعیت TA/RA پرسیدم و اینکه من فاند میخوام اگه موقعیتی هست ممنون میشم و از قبیل حرفا. تا حالا هم بودند استادایی که بگند الان نداریم یا صبر کن و.. اما این استاد این مدلی جواب داده این یعنی چی.

يعني تو اپلاي كن فاند موجوده . اگر استحقاق داشته باشي حتما ميگيري. بعيد ميدونم اين 2 تا جمله جز تمپلت باشن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    يعني تو اپلاي كن فاند موجوده . اگر استحقاق داشته باشي حتما ميگيري. بعيد ميدونم اين 2 تا جمله جز تمپلت باشن. شادزي
    اره دقیقا منم بعید میدونم بخصوص اپلای قبلیا همه میگفتند باید ابتدا اپلای کنی
    این بنظرم همین باشه که شما هم میگین
    سپاس

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    تشكر كن . مگه تافل ندادي هنوز؟ نميدونه فاند داره يا نه خواسته تا دسامبر صبر كني تا وضعيتش معلوم شه. الان فقط ميتوني به سايتش مراجعه كني آخرين كارهاشو بخوني و اگر ايده اي به ذهنت رسيد به بهانهي اون چند وقت ديگه دوباره باهاش تماس بگيري. ميتوني اينم بگي كه اون دانشجوها هم مثل تو شاگرد اين استاد بودن. البته اگر اونها براش خوب بوده باشنگفته ددلاين مارچ كه 7-8 ماه ديگه . اين زمان بخواي در تمسا باشي كمي سخته نه؟

ممنون از جوابت دوست من.
    ازش تشکر کردم و گفتم که منتظر خبرهای خوبت تا دسامبر هستم. در رابطه با تافل، مگه خیلی دیر شده؟ قصد دارم تا آخر مهر یا آبان بدم. این که تا مارچ وقت داره. میشه چند بار آزمون داد.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام ممنون از جوابتون
    اما میشه بدونم چرا میگید یه تمپلیته؟ و اینکه در مورد چی باش بحث کنم مثلا در مورد احتمال فاند ؟ بیشتر میخوام بدونم سر حرف را چه جوری باز کنم
    فقط گفته قابل رقابتی با بقیه
    یا ادمیشن دستش نیست یا اینکه فاند نداره یا هردو
    می تونی بهش بگی من به خاطر شما می خوام این دپارتمان اپلای کنم و سابقم با شما جوره می تونم مطمئن باشم اپلیکیشنم به دست شما می رسه
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)