صفحه 554 از 1371 نخستنخست ... 544545045445455465475485495505515525535545555565575585595605615625635646046541054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,531 تا 5,540 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام. دوستان لطفا منو راهنمایی کنین.
    من به یکی از اساتید آمریکا میل زدم و رزومه مو ضمیمه کردم. اونم گفت "من دانش جو نمی گیرم ولی تو دانشکده استادای خوبی هستند که تحقیقات خوبی انجام می دهند." ولی مثل اینکه نامه ی منو به چند تا استاد فروارد کرده . یکی از اون استادا که من تا حالا بهش ایمیل نزدم به من ایمیل زد و گفت:

Thanks. We need to nurture these good connections.

به نظرتون منظورش چیه؟ میشه امیدوار بود؟ چه جوری باهاش رابطه برقرار کنم و این رابطه رو حفظ کنم؟

Junior Member

لطفا نظرتون در مورد این ایمیل میگید، میتونم امیدوار باشم؟ چطوری در مورد فاند ازش بپرسم؟!! ممنون.
    Your specialty and interest quite fit my research priority. I love to have you as my PhD advisee. Please submit your application through the university admission office.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    سلام. دوستان لطفا منو راهنمایی کنین.
    من به یکی از اساتید آمریکا میل زدم و رزومه مو ضمیمه کردم. اونم گفت "من دانش جو نمی گیرم ولی تو دانشکده استادای خوبی هستند که تحقیقات خوبی انجام می دهند." ولی مثل اینکه نامه ی منو به چند تا استاد فروارد کرده . یکی از اون استادا که من تا حالا بهش ایمیل نزدم به من ایمیل زد و گفت:

Thanks. We need to nurture these good connections.

به نظرتون منظورش چیه؟ میشه امیدوار بود؟ چه جوری باهاش رابطه برقرار کنم و این رابطه رو حفظ کنم؟
    It is easy just reply the email, thanks him and tell him that you have read his recent publications and you are very interested
    Then ask him if he has open position although it looks that he has
    You also can ask him about his current research topics
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre86 نمایش پست ها
    لطفا نظرتون در مورد این ایمیل میگید، میتونم امیدوار باشم؟ چطوری در مورد فاند ازش بپرسم؟!! ممنون.
    Your specialty and interest quite fit my research priority. I love to have you as my PhD advisee. Please submit your application through the university admission office.
    Yes, indeed
    Thanks him, and tell him that you love to work under his supervision as well
    Ask him about his current projects, if he wants you to work on a project then you will be funded. If not you have to ask him that if the position is funded or not
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    ممنون از جوابت دوست من.
    ازش تشکر کردم و گفتم که منتظر خبرهای خوبت تا دسامبر هستم. در رابطه با تافل، مگه خیلی دیر شده؟ قصد دارم تا آخر مهر یا آبان بدم. این که تا مارچ وقت داره. میشه چند بار آزمون داد.

نه دير نشده . چون با تاكيد گفت بود تافل مهمه فهميدم كه نمرهي تافل بهش ندادي و براش مهم بوده. براي تافل خوب وقت بزار. برخي اساتيد خصوصا اينهايي كه در كميته هستند به نمره هاي بالا گاها فاند ميدن. دوستم GRE متوسطي داشت اما تافل 110 شد و فاند گرفت. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

سلام
    ابن بزرگترین تجربه من هست که هم در عمل دیدم و هم از زبان پرفسور بخشم شنیدم. مهمترین نکته برای هر پروفسور برای گرفتن دانشجو match بودن دانشجو با پروژه او هست نه اینکه دانشجویی باشه که بهترین نمره ها را داشته باشه. پس پیشنهاد می کنم حتما بگردید و استادی را که با تحقیقاتش نزدیک هستین پیدا کنید. این یعنی 50 درصد راه. مخصوصا اگر اولین کسانی باشید که باهاش تماس میگیرید!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    فقط گفته قابل رقابتی با بقیه
    یا ادمیشن دستش نیست یا اینکه فاند نداره یا هردو
    می تونی بهش بگی من به خاطر شما می خوام این دپارتمان اپلای کنم و سابقم با شما جوره می تونم مطمئن باشم اپلیکیشنم به دست شما می رسه
    سلام این میل را من از همین دانشگاهی که شما هم آنجایید دریافت کردم. میشه بفرمایید بنظرتون استادای اونجا فاند میدنند یا کلا میخواند ... ممنون

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sma14184 نمایش پست ها
    سلام این میل را من از همین دانشگاهی که شما هم آنجایید دریافت کردم. میشه بفرمایید بنظرتون استادای اونجا فاند میدنند یا کلا میخواند ... ممنون
    What is you major?....j
    Which department are you applying for?....j

من این جواب رو از یه استادی گرفتم

I hope to hire some additional students, so it would be good if you apply. If our department has a competition, then you could be considered for an RA or TA. Usually, these decisions are made in the spring for the fall, but I believe you could apply for spring and still be considered for fall if spring doesn't work out.من برا بهار میخواستم اپلای کنم. بنظرتون میشه امیدوار باشم؟جوابشو چی بدم؟

میشه نظرتون رو درمورد این هم بدید..تمپلیته؟

I appreciate your interest in our research. The best next step is to apply for admission (requesting financial aid) and provide all necessary documents including letters of reference, test scores and grade transcripts.Once you are admitted, we can discuss details about financial aid (which is very competitive).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)