صفحه 559 از 1371 نخستنخست ... 594595095495505515525535545555565575585595605615625635645655665675685696096591059 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,581 تا 5,590 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    سلام

این ایمیل template هست ( ایمیل به دایرکتور هم cc شده)؟
    Dear Shahrouz:

Thank you for your interest in our research projects and your desire to join our PhD program. I strongly encourage you to apply. I'm CCing this to Prof. ...who is our Graduate Studies Director in the Chemical Engineering Department. If you need any assistance in the process of application, please do not hesitate to contact her or me.

Best wishes,
    بنظر من Template هست ولی یه خرده هم میتونه به دانشگاهی که Apply کردی بستگی داشته باشه. اینجا فقط ترغیب کرده به Apply کردن و این چیزه عادیه، حتی در بسیاری موارد چون ما از علاقمون زیاد میگیم اون وقت استاده بر میگرده میگه مثلا آره من ایمیل شمارو به "فلانی" هم Forward کردم. نظر من Template هست ...
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezase1 نمایش پست ها
    ببخشید زیاد سوال میپرسم اما چون تازه شروع به ایمیل زدن کردم دوست دارم نظر دوستان رو بدونم و یاد بگیرم ازشون
    جواب یه پروفسور دیگه رو با هم میخونیم!!:

I think your background is sufficient to pursue a Ph.D. in economics. University of Ottawa requires an MA in economics as a condition for admission to the Ph.D. economics program. You should enquire about admission by contacting Professor Tremblay, who is the Director of the Ph.D. Program at the University of Ottawa. We will be able to explain to you the conditions for admission and for financial assistance. I myself do not fund graduate students.

منظورش از sufficient فکر میکنم insufficient بوده , درست میگم؟
    من فکر میکنم Email مشکلی نداره، همون Sufficient درست بوده (حالا نمی دونم رشته ی خودت چیه ولی این Email مشکلی نداره، درسته)
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

اگه template دریافت کردیم که "قویا پیشنهاد می کنم که apply کنین" باید چکارکنیم؟ اصلا باید اونجا apply کنیم یا نه؟ این template واسه همه میره؟!

ظاهرا این استادا دست ما رو خوندن
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Tech

دوستان من به یک استاد ایمیل زدم .واسم یک فایل فرستاده که توش چنتا سوال ریاضیه .توی متن ایمیل نوشته اگه این سوالاتو حل کنی میتونم سوپروایزرت شم (البته تو فایل مشخصه که این سوالات رو کلا به همه متقاضیان میده) . حالا به نظرتون من وقت بزارم حلشون کنم یا وقت تلف کردنه؟ چون یه مورد اینجوری دیده بودم تو انجمن که طرف سوالارو حل کرده بود ولی استاده گفته بود فعلا قصد دانشجو گرفتن ندارم!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fftt نمایش پست ها
    دوستان من به یک استاد ایمیل زدم .واسم یک فایل فرستاده که توش چنتا سوال ریاضیه .توی متن ایمیل نوشته اگه این سوالاتو حل کنی میتونم سوپروایزرت شم (البته تو فایل مشخصه که این سوالات رو کلا به همه متقاضیان میده) . حالا به نظرتون من وقت بزارم حلشون کنم یا وقت تلف کردنه؟ چون یه مورد اینجوری دیده بودم تو انجمن که طرف سوالارو حل کرده بود ولی استاده گفته بود فعلا قصد دانشجو گرفتن ندارم!!

در اين مسير هر شانسي رو در نظر بگير. اگرم نخوادت اعتماد بنفست بالا ميره چون چند تا سوالو كه اونا فكر ميكنن خيليه حل كردي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    اگه template دریافت کردیم که "قویا پیشنهاد می کنم که apply کنین" باید چکارکنیم؟ اصلا باید اونجا apply کنیم یا نه؟ این template واسه همه میره؟!

ظاهرا این استادا دست ما رو خوندن

اگه بتوني يه كم بيشتر باهاشون ارتباط برقرار كني و بگي نظرشو كلي در مورد رزومه ات بگه كه شانسي هست با توجه به اونايي كه پارسال پذيرش گرفتن . يه جوابي ميده . اما به هر حال مجبوري از اينا انتخاب كني . شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    سلام

این ایمیل template هست ( ایمیل به دایرکتور هم cc شده)؟
    Dear Shahrouz:

Thank you for your interest in our research projects and your desire to join our PhD program. I strongly encourage you to apply. I'm CCing this to Prof. ...who is our Graduate Studies Director in the Chemical Engineering Department. If you need any assistance in the process of application, please do not hesitate to contact her or me.

Best wishes,
    استاد تمپلت هست اما خيلي مودبانه. شادزي

Junior Member mehran82 آواتار ها

سلام دوستان
    من جواب زیر رو از یکی از اساتید انگلیس تو رشته مکانیک گرفتم. به نظرتون برای فاند از دانشگاه هادرزفیلد چقدر شانس هست با این صحبتش؟
    ممنون از دوستانی که پاسخ میدن.

Hello Mehran,
    In general it is difficult to get a fund to support your PhD study. However, we can try to apply for the fee waiver studentship offered by our university. The funding is very competitive. Candidates must be very excellent in education and research experiences, for example you should have some papers published, all of your BS and MSC courses must have very high markers. Etc.
    Thus apart from the materials I need you papers to evaluate if you are potential for applying the fund.
    Regards
    Feng,

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran82 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جواب زیر رو از یکی از اساتید انگلیس تو رشته مکانیک گرفتم. به نظرتون برای فاند از دانشگاه هادرزفیلد چقدر شانس هست با این صحبتش؟
    ممنون از دوستانی که پاسخ میدن.

Hello Mehran,
    In general it is difficult to get a fund to support your PhD study. However, we can try to apply for the fee waiver studentship offered by our university. The funding is very competitive. Candidates must be very excellent in education and research experiences, for example you should have some papers published, all of your BS and MSC courses must have very high markers. Etc.
    Thus apart from the materials I need you papers to evaluate if you are potential for applying the fund.
    Regards
    Feng,
    اگه مقاله اینا داشه باشی که تازه میری توی Competitive قضیه که اونجام معلوم نیست باز که چه اتفاقی بیافته (تازه با این وضعی که اروپا داره دیگه دانشجوی ایرانی هم به سختی می گیرن، من Netherlands و Germany رو توی رشته ی خودم فیزیک می دونم که سخت شده.) ولی اگه که نداشته باشی که هیچی، شانسی برا گرفتن Fund نداری.

Junior Member mehran82 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    اگه مقاله اینا داشه باشی که تازه میری توی Competitive قضیه که اونجام معلوم نیست باز که چه اتفاقی بیافته (تازه با این وضعی که اروپا داره دیگه دانشجوی ایرانی هم به سختی می گیرن، من Netherlands و Germany رو توی رشته ی خودم فیزیک می دونم که سخت شده.) ولی اگه که نداشته باشی که هیچی، شانسی برا گرفتن Fund نداری.
    ممنون از پاسخت .
    والا من از شرایط انگلیس هیچ شناختی ندارم. تازه یه کمی مطالعه کردم شرایطشو ولی ظاهرا فاند گرفتن خیلی سخته اینطور که میگن(نسبت به آمریکا و کانادا). پس به نظرتون دیگه با استاده مکاتبه رو ادامه ندم آره؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)