صفحه 56 از 1371 نخستنخست ... 64647484950515253545556575859606162636465661061565561056 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام دوستان

من بعد از هزار بدبختی بالاخره تونستم از یه استاد این جوابو بگیرم که :apply and write down my name in the application form

ولی بد که خواستم ازش بپرسم که مقالاتتون رو بهم ببدین که بخونمو بیشتر با زمینه کاریتون اشنا بشم . ( البته موئ بانه در خواست کردم) دیگه جوابی ازش نگرفتم . به نظرتون بهش بر خورده؟ اخه هیچ کدوم از مقاله هاشو تو وب سایتش نذاشته بود.! به نضرتون باید چی کار کنم . ؟ بی خیال استاده شم .؟ بهش دیگه میل نزنم؟ (در ضمن استاده تو کانادا بود)

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT
    سلام دوستان

من بعد از هزار بدبختی بالاخره تونستم از یه استاد این جوابو بگیرم که :apply and write down my name in the application form

ولی بد که خواستم ازش بپرسم که مقالاتتون رو بهم ببدین که بخونمو بیشتر با زمینه کاریتون اشنا بشم . ( البته موئ بانه در خواست کردم) دیگه جوابی ازش نگرفتم . به نظرتون بهش بر خورده؟ اخه هیچ کدوم از مقاله هاشو تو وب سایتش نذاشته بود.! به نضرتون باید چی کار کنم . ؟ بی خیال استاده شم .؟ بهش دیگه میل نزنم؟ (در ضمن استاده تو کانادا بود)
    این بنده خداها که بیکار نیستن جوابهای ما رو هی بخوان بدن. منم استادی بود که به زور فقط میل اولم رو جواب داد و دیگه جواب نداد تا موقعی که بهم گفت فاند بهم داده (شاید 5 تا ایمیلم رو جواب نداده بود). جواب امیدوار کننده ای هم داده. اسمش رو تو sop بنویسید. در این مورد تاپیک جداگانه وجود داره (نوشتن اسم استاد تو sop)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT
    سلام دوستان

شما apply کنید و کاری رو که خواسته انجام بدید و بعد از اتمام کار بهش میل بزنید و بگید application شما کامل شده. معمولا خیلی از استادها جوابی بیش از این نمی دن . منم همچین موردی داشتم که می تونید شرحش رو اینجا بخونید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,8170.15.html

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام دوستان ميشه در اين موارد من رو راهنمايي بفرماييد، ممنون هستم

يك استاد در جواب ايميل من گفته:
    Dear Maryam ,

I have read your cv and am somewhat familiar with the university system in Iran, since we have a number of students here form your country. I am interested in taking on new students, and have funding to do so. Your cv appears to be very good, though you would need to submit a formal application which can be downloaded from our department web site. We cannot accept students directly into our research groups without going through this process. If your decision would be helped by learning more about what I do here, we can discuss that matter.

Yours truly,

نكته در اينجا هست كه دانشگاهه كانادايي هست و من در مدارك گفته شدش، GRE subject ندارم و همينطور نمره تافلم كمتر از مينمم اون دپارتمان هست. در CV كه براي اين استاد فرستادم نمرات TOEF جديد رو نذاشتم چون نداشتم. نميدونم هم چند ميشه. در جوابش به نظرتون بگم بهش اين موارد رو؟ چونكه شنيدم كانادا در مورد موارد گفته شدش توسط office كوتاه نمياد!

يه سوال ديگه: به نظر شما اين تمپلت هست بله؟

Dear Mary,

Thank you very much for your email and interest in our program and my group.

As your background is accomplished, I would certainly encourage you to apply to our PhD program.

At present I expect to accept no more than one new PhD student into my group in the fall of 2009 due to funding constraints.

Sincerely

ممنون دوستان

من يه جواب جالب گرفتم گفتم بذارم اينجا تا دوستان هم استفاده كنن ;D

I apologize, but I'm unable to accept Iranian students, or any students who have visited Iran, due to ITAR and UN security restrictions

جالبه كه زمينه كاري من خودرو هستش و به هيچ موضوع حساسي ربط نداره!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Rahele;
    very funny reply; do you know whare he/she is from?

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh1361
    من يه جواب جالب گرفتم گفتم بذارم اينجا تا دوستان هم استفاده كنن ;D

I apologize, but I'm unable to accept Iranian students, or any students who have visited Iran, due to ITAR and UN security restrictions

جالبه كه زمينه كاري من خودرو هستش و به هيچ موضوع حساسي ربط نداره!
    هرچند به بحث مربوط نیست ولی بد نیست یه توضیحی درباره ITAR گذاشته بشه (جهت اطلاع)

http://en.wikipedia.org/wiki/Interna...ms_Regulations

ضمنا تانک هم خودرو حساب میشه دیگه ;D
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    Dear Mary,
    Thank you very much for your email and interest in our program and my group.
    As your background is accomplished, I would certainly encourage you to apply to our PhD program.
    At present I expect to accept no more than one new PhD student into my group in the fall of 2009 due to funding constraints.
    Sincerely
    ممنون دوستان
    Dear Maryam
    She/he has mentioned that there is no available funding
    so no matter it is a template or not, the answer is not desirable
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

I sent you an email two day's ago and I requested a draft your paper . The department will not be able to review your application until I receive your paper. please let me know about your plan and when you will be able to send me the paper
    I email to a prof and he reply me also one of his student ask me for unsubmitted paper. this email is email of phd student in a university.
    Is it regular?
    I said that I do not submit this paper until now but I want to submit it.
    I am surprised because I have other papers in this field but they want only the unsumbitted paper of me?

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

They might want to get sure about all aspects of your work overal and make the final decision; yes, it could be typical of some professors to ask you to send some papers even if they have not been published yet; I once experienced such this when a professor asked me to send all of my papers but only in English

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)