صفحه 560 از 1371 نخستنخست ... 604605105505515525535545555565575585595605615625635645655665675685695706106601060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,591 تا 5,600 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member dream_liner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Aerospace

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezase1 نمایش پست ها
    ببخشید زیاد سوال میپرسم اما چون تازه شروع به ایمیل زدن کردم دوست دارم نظر دوستان رو بدونم و یاد بگیرم ازشون
    جواب یه پروفسور دیگه رو با هم میخونیم!!:

I think your background is sufficient to pursue a Ph.D. in economics. University of Ottawa requires an MA in economics as a condition for admission to the Ph.D. economics program. You should enquire about admission by contacting Professor Tremblay, who is the Director of the Ph.D. Program at the University of Ottawa. We will be able to explain to you the conditions for admission and for financial assistance. I myself do not fund graduate students.

منظورش از sufficient فکر میکنم insufficient بوده , درست میگم؟
    والله البته به نظر میاد که صد در صد منظورش sufficient بوده......

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran82 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت .
    والا من از شرایط انگلیس هیچ شناختی ندارم. تازه یه کمی مطالعه کردم شرایطشو ولی ظاهرا فاند گرفتن خیلی سخته اینطور که میگن(نسبت به آمریکا و کانادا). پس به نظرتون دیگه با استاده مکاتبه رو ادامه ندم آره؟
    مرسی
    بسته به شرایطی هست که خودت داری، اگه Requirement هارو داری خوب میتونی بری جلو. به هر حال هیچ اتفاقی نیافته یه تجربه ای میشه ولی اگه نه، Requirement هارو نداری وقتتو تلف نکن ...
    موفق باشی

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

با سلام به دوستان. این ایمیل از اساتید یکی از دانشگاههای دانمارک دریافت کردم. جوابش چطوره؟ به نظرتون چه جوابی بهش بدم. آخه اگه پروژه ای براش تعریف شه و منو بخواد، خودش میتونه اطلاع بده. با این جوابش معلومه که خیلی هم نظر مثبتی رو من نداره. درسته؟
    به نظرتون چه جوابی بهش بدم که از دستش ندم؟
    Dear XXXXX

Thanks for your email and interest. From a quick look at your CV, your
    background sounds very relevant. My focus is now XXXXX.

We dont have any free phd positions right now, unfortunately. It all depends
    on funding from external projects. However, when we have them, they are always
    posted at the XXXXX job portal (at the central XXXXX website) where there is also
    an alert service you can register to. Hence, I'd encourage you to do that. And
    of course keep your eyes open for any other possibility for phd studies that
    comes up.

Good luck!

Junior Member mehran82 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    بسته به شرایطی هست که خودت داری، اگه Requirement هارو داری خوب میتونی بری جلو. به هر حال هیچ اتفاقی نیافته یه تجربه ای میشه ولی اگه نه، Requirement هارو نداری وقتتو تلف نکن ...
    موفق باشی
    ممنون از راهنماییت دوست عزیز.

دوستان عزیز، من الان در مرحله انتظار برای ویزا هستم و شاید این سوالی که می پرسم واقعا الان جایی نداشته باشه ولی ممنون میشم اگه نظرتون رو بدونم.
    من برای فال 2012 از کانادا پذیرش بدون فاند برای مستر دارم. توی نخ یک استادی بودم که برم اونجا ازش فاند بگیرم. چند بار ایمیل زدم جواب نداد. حالا اینو برام فرستاده:

Dear Alireza
    I would be interested to supervise you (for Fall 2012 or Winter 2013), but I cannot guarantee any funding. Let me know if you are interested.

وقتی یک استاد میگه چیزی رو گارانتی نمیکنه منظور اینه که بیا ببینیم چی میشه؟ یا ندارم منتظر فاند نباش؟ یا دارم ولی باید بیای اینجا اگه دیدم خوبی بهت میدم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_in_abroad نمایش پست ها
    دوستان عزیز، من الان در مرحله انتظار برای ویزا هستم و شاید این سوالی که می پرسم واقعا الان جایی نداشته باشه ولی ممنون میشم اگه نظرتون رو بدونم.
    من برای فال 2012 از کانادا پذیرش بدون فاند برای مستر دارم. توی نخ یک استادی بودم که برم اونجا ازش فاند بگیرم. چند بار ایمیل زدم جواب نداد. حالا اینو برام فرستاده:

Dear Alireza
    I would be interested to supervise you (for Fall 2012 or Winter 2013), but I cannot guarantee any funding. Let me know if you are interested.

وقتی یک استاد میگه چیزی رو گارانتی نمیکنه منظور اینه که بیا ببینیم چی میشه؟ یا ندارم منتظر فاند نباش؟ یا دارم ولی باید بیای اینجا اگه دیدم خوبی بهت میدم؟
    وقتي ميگه فاندي رو گارانتي نميكنم نميخواد با اين فرض بري سراغش. بنظرم اگر ازش بپرسي اين شرايط ممكنه تغيير كنه يا نه . جوابش به نوعي روشن كننده ي راهت باشه. اما بنظر شخصيم بعيد ميدونم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    با سلام به دوستان. این ایمیل از اساتید یکی از دانشگاههای دانمارک دریافت کردم. جوابش چطوره؟ به نظرتون چه جوابی بهش بدم. آخه اگه پروژه ای براش تعریف شه و منو بخواد، خودش میتونه اطلاع بده. با این جوابش معلومه که خیلی هم نظر مثبتی رو من نداره. درسته؟
    به نظرتون چه جوابی بهش بدم که از دستش ندم؟
    Dear XXXXX

Thanks for your email and interest. From a quick look at your CV, your
    background sounds very relevant. My focus is now XXXXX.

We dont have any free phd positions right now, unfortunately. It all depends
    on funding from external projects. However, when we have them, they are always
    posted at the XXXXX job portal (at the central XXXXX website) where there is also
    an alert service you can register to. Hence, I'd encourage you to do that. And
    of course keep your eyes open for any other possibility for phd studies that
    comes up.

Good luck!

ميگه فاندم به پروژ ها هاي خارجي مربوطه كه فعلا ندارم. يه سايتي هست اونجا ظاهرا اين قضيه ثبت ميشه. كه يه سيستم خبر رساني داره ميتوني براش ثيت نام كني . گفته برو اونجا رجيستر كن خودتو. ولي منتظر اون نباش و اگر جاي ديگه موقعيت خالي ديدي اقدام كن. به هر حال اينم شانسيه . بنظرم كاري كه گفته انجام بده اما دنبال استاداي ديگه باش. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    وقتي ميگه فاندي رو گارانتي نميكنم نميخواد با اين فرض بري سراغش. بنظرم اگر ازش بپرسي اين شرايط ممكنه تغيير كنه يا نه . جوابش به نوعي روشن كننده ي راهت باشه. اما بنظر شخصيم بعيد ميدونم. شادزي
    خیلی ممنون از راهنماییت. چیرو بعید میدونی؟ اینکه فاندی داشته باشه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_in_abroad نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییت. چیرو بعید میدونی؟ اینکه فاندی داشته باشه؟
    فاند يه چيز احتماليه. بايد شانس هم آورد. اين طرف وقتي ميگه الان ندارم حداقل تا زماني كه بهش پروژه ندن مطمئنه پولي در بساط نداره لذا نخواسته اميد واهي بده. اما اينم در نظر داشته باش كه مثلا 2 ماه ديگه بهش فاند بدن. تو ايميلش بهت چي نوشته ؟ نوشته من يه نگاه سريع به رزومه ات كردم مرتبطه. تازه 2 ماه ديگه كه بفمه فاند داره نميگه رفيق بدو بيا. تازه ميخواد به رزومه ها نگاه دقيق بندازه. و اون زمانه كه معلوم ميشه فاند بهت ميخواد بده يا نه. بنظرم الان بيشتر اطلاع رساني كرده كه ب اون سايته راهنماييت كنه و احتمالا اين جواب رو به هر كي بهش ايميل بزنه ميده. شادزي

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    فاند يه چيز احتماليه. بايد شانس هم آورد. اين طرف وقتي ميگه الان ندارم حداقل تا زماني كه بهش پروژه ندن مطمئنه پولي در بساط نداره لذا نخواسته اميد واهي بده. اما اينم در نظر داشته باش كه مثلا 2 ماه ديگه بهش فاند بدن. تو ايميلش بهت چي نوشته ؟ نوشته من يه نگاه سريع به رزومه ات كردم مرتبطه. تازه 2 ماه ديگه كه بفمه فاند داره نميگه رفيق بدو بيا. تازه ميخواد به رزومه ها نگاه دقيق بندازه. و اون زمانه كه معلوم ميشه فاند بهت ميخواد بده يا نه. بنظرم الان بيشتر اطلاع رساني كرده كه ب اون سايته راهنماييت كنه و احتمالا اين جواب رو به هر كي بهش ايميل بزنه ميده. شادزي
    سایمون جان منو با gol اشتباه گرفتی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)