صفحه 564 از 1371 نخستنخست ... 644645145545555565575585595605615625635645655665675685695705715725735746146641064 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,631 تا 5,640 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Tech

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواستم بدونم که روال جواب دادن استاید چه طوریه؟ من به حدود 10 تا ایمیل زدم فقط 3 تاشون جواب دادن . یکی گفت الان پزیشن ندارم تو December تماس بگیر! یکی که گفت اول پذیرش بگیر از کمیته بعد من ببینم چه طور میشه شما رو تو گروهم بگنجونم! ولی فقط یکی یه ذره بهتر جواب داد. از خودش بیشتر گفت و پروژه هایی که الان دستش هس رو توضیح داد. و اینکه برم اونجا برای اسپانسر مالی باید تو آزمایشگاه ایشون کار کنم و از این حرفا.! در نهایت هم به سری نمره زبان و GRE رو اشاره کرده و گفته که این نمرات باعث میشه که شانسم ماکزیمم بشه. که این نمرات ( به تفصیل هر اسکیل!!!) تو سایت ثبت نام دانشگاه نبود. (من هنوز امتحان ندادن!!)
    این خیلی جوابم رو سریع می ده مثلا ایمیل دوم که زدم یه ساعت بعد جواب داد. که بعد این که نمرات اشاره شده رو گرفتم باز بهش ایمیل بدم. من فکر می کنم بشه رو ایشون حساب کرد درسته؟
    این چه طوریه؟ طبیعی هس که خیلی از اساتید اصلا جواب نمیدن؟
    با تشکر از همه دوستان
    در مورد سوال اولتون بقیه دوستان نظر بدن
    ولی در مورد جواب ندادن استادا منم با همین موضوع مواجه شدم. 70% استادا اصلا جواب نمیدن .البته بعد از 1-2 هفته دوباره ایمیلتونو فروارد کنین چندتاشون جواب میدن.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواستم بدونم که روال جواب دادن استاید چه طوریه؟ من به حدود 10 تا ایمیل زدم فقط 3 تاشون جواب دادن . یکی گفت الان پزیشن ندارم تو December تماس بگیر! یکی که گفت اول پذیرش بگیر از کمیته بعد من ببینم چه طور میشه شما رو تو گروهم بگنجونم! ولی فقط یکی یه ذره بهتر جواب داد. از خودش بیشتر گفت و پروژه هایی که الان دستش هس رو توضیح داد. و اینکه برم اونجا برای اسپانسر مالی باید تو آزمایشگاه ایشون کار کنم و از این حرفا.! در نهایت هم به سری نمره زبان و GRE رو اشاره کرده و گفته که این نمرات باعث میشه که شانسم ماکزیمم بشه. که این نمرات ( به تفصیل هر اسکیل!!!) تو سایت ثبت نام دانشگاه نبود. (من هنوز امتحان ندادن!!)
    این خیلی جوابم رو سریع می ده مثلا ایمیل دوم که زدم یه ساعت بعد جواب داد. که بعد این که نمرات اشاره شده رو گرفتم باز بهش ایمیل بدم. من فکر می کنم بشه رو ایشون حساب کرد درسته؟
    این چه طوریه؟ طبیعی هس که خیلی از اساتید اصلا جواب نمیدن؟
    با تشکر از همه دوستان
    تو 10 تا 3 تا جواب خيلي خوبه تقريبا 30 درصد ضمنا با اين دومي تماستو حفظ كن و ازش راهنمايي بخواه. همونطور كه قبلا هم گفتم استادي كه به GRE اشاره كنه الان دقدقه اش اينه كه با شما راه بياد شما از كميته پذيرشت قطعيه يا نه. لذا براي آزمونات وقت بزار . به ايميل زدن ادامه بده. اين استادم تو دست داشته باش. اگرم 1000 تا ايميل زدي 1 دونه جواب گرفتي نبايد نا اميد شي. گاهي همون يك جواب جواب نهاييه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

من یک ایمیل از یک استاد استرالیایی دریافت کردم ولی چون حواسم نبود که استرالیا تو نیم کره جنوبیه و september میشه بهار نه زمستون تقاضای زمستونو کردم که این جوابو داده
    Hi Kaveh,

I really like your CV.

Unfortunately the scholarships which are open now are for semester 1
    2013 entry, and the way the system works is that they will not offer a
    scholarship until you have completed your degree. Thus, while it is
    possible for you to satisfy this requirement before the last possible
    day of joining at the end of March in 2013, I think you probably
    wouldn't be able to make it by then due to the long time required to
    get a visa.

However, I'd strongly encourage you to apply in the next round, which
    should be open in February. Please contact me again then.

به نظرتون بگم که قضیه این طوریه یا نه؟

ApplyAbroad Hero

Dear Petroleum, Chemical, Mechanical and even Electrical students,

Recently I have received a piece of e-mail from an US professor:

Dear Mahmoud,

Thank you very much for your interest. Unfortunately, I am not able to recruit from Iran for this project since its focus is on energy and president Obama recently signed the Iran Threat Reduction and Syria Human Rights Act of 2012. Our university has advised us that this act will prevent Iranian students seeking energy related graduate degrees from obtaining an F-1 student visa. Again, I am sorry for this news which I myself was very surprised to find out.. Thank you for your interest and best of luck with your endeavors.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    Dear Petroleum, Chemical, Mechanical and even Electrical students,

Recently I have received a piece of e-mail from an US professor:

Dear Mahmoud,

Thank you very much for your interest. Unfortunately, I am not able to recruit from Iran for this project since its focus is on energy and president Obama recently signed the Iran Threat Reduction and Syria Human Rights Act of 2012. Our university has advised us that this act will prevent Iranian students seeking energy related graduate degrees from obtaining an F-1 student visa. Again, I am sorry for this news which I myself was very surprised to find out.. Thank you for your interest and best of luck with your endeavors.

این مربوط به قانونیه که اوباما 10 آگوست امسال تصویب کرده ولی طبقق اون رشته هایی که یه جوری به انرزی هسته بر میگردن محروم می شن. شما رشتتون به این موضوع ارتباط داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    این مربوط به قانونیه که اوباما 10 آگوست امسال تصویب کرده ولی طبقق اون رشته هایی که یه جوری به انرزی هسته بر میگردن محروم می شن. شما رشتتون به این موضوع ارتباط داره؟
    من رشتم مهندسی نفت هست. موضوعی که این استاده کار میکنه هسته ای نیست و در مورد انرژی های پاک (محیط زیست) هست! عمران، مکانیک و مهندسی شیمی میتونن براش اپلای کنن

ApplyAbroad Hero

از این استاد پرسیدم:

Dear Professor ....,

Thank you for your notes. Would you please let me know whether petroleum
    engineering falls into this new sanction? I mean petroleum is also
    forbidden according to this law?

Thanks for your assistance

Best Regards,
    Mahmoud

همین الان جواب داد:

Dear Mahmoud,

We were advised that anything related to energy engineering would affect Iranian
    students which would include petroleum engineering. Different universities may have
    different interpretations. You probably want to find and read the exact language of
    the act of yourself.

Regards,

Global Moderator

Simon آواتار ها

از این استاد پرسیدم:

Dear Professor ....,

Thank you for your notes. Would you please let me know whether petroleum
    engineering falls into this new sanction? I mean petroleum is also
    forbidden according to this law?

Thanks for your assistance

Best Regards,
    Mahmoud

همین الان جواب داد:

Dear Mahmoud,

We were advised that anything related to energy engineering would affect Iranian
    students which would include petroleum engineering. Different universities may have
    different interpretations. You probably want to find and read the exact language of
    the act of yourself.

Regards,
    محمود جان ممنون از نكاتي كه با ما سهيم شدي . من اون متنو كه خوندم برداشتم اين بود كه هر آنچه كه در آينده به انرژي از هر نوعي مربوط شه متاثر خواهد بود( سوخت بر گرفته از استخوان ماهي ساردين براي مثال ) . و اين منطقيه . جايي كه وابستگي به نفته نقطه ضعف در انرژي هاي ديگه نمود ميكنه و اين نفت و گاز هم كه عمر جاويدان نداره. بنظرم استاد وجدان داري بوده كه خيلي راحت راهنمايي كرده. اميدوارم همه موفق باشيم و نگران نباشيد چيزي كه زياده رشته است. من بنظرم هر كي در اين زمينه ها فعال بوده دنبال رشته اي بگرده كه در روز ويزا مشكل زا نشه . قطعا بعدا كه وارد دانشگاه شديد و قابليت هاتون رو نشون داديد مسئولين دانشگاهي جلوتونو سد نميكنن كه همكاري نكنيد در اينگونه پروژه ها. مگر اينكه براي بعد از رسيدن هم جناب پ ر ز ي د ن ت ا و ب ا م ا برنامه ي خاصي چيده باشه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    محمود جان ممنون از نكاتي كه با ما سهيم شدي . من اون متنو كه خوندم برداشتم اين بود كه هر آنچه كه در آينده به انرژي از هر نوعي مربوط شه متاثر خواهد بود( سوخت بر گرفته از استخوان ماهي ساردين براي مثال ) . و اين منطقيه . جايي كه وابستگي به نفته نقطه ضعف در انرژي هاي ديگه نمود ميكنه و اين نفت و گاز هم كه عمر جاويدان نداره. بنظرم استاد وجدان داري بوده كه خيلي راحت راهنمايي كرده. اميدوارم همه موفق باشيم و نگران نباشيد چيزي كه زياده رشته است. من بنظرم هر كي در اين زمينه ها فعال بوده دنبال رشته اي بگرده كه در روز ويزا مشكل زا نشه . قطعا بعدا كه وارد دانشگاه شديد و قابليت هاتون رو نشون داديد مسئولين دانشگاهي جلوتونو سد نميكنن كه همكاري نكنيد در اينگونه پروژه ها. مگر اينكه براي بعد از رسيدن هم جناب پ ر ز ي د ن ت ا و ب ا م ا برنامه ي خاصي چيده باشه. شادزي
    چیزی که از این ایمیل و همینطور ایمیل های مشابه که دوستای دیگه (یه دوست برق قدرتی و یه دوست مهندسی شیمی) با همین مضمون دریافت کردن این هست که اساتید و صدالبته کمیته پذیرش دانشگاهها این خبر یا بهشون ابلاغ شده یا خودشون متوجه شدن و حتی برای یک درصد هم که شده رو نظرشون برای پذیرش دادن به ایرانی ها تاثیر منفی خواهد گذاشت. مسئله دیگه برخورد افیسرهای سفارت در اینده هست. افیسرها معمولا به همه ی رشته ها و شاخه ها احاطه ندارن (کسی هم انتظار نداره همه چی رو بدونن) ممکنه برخوردهای 0 و 1 ی در مورد زمینه کاری بچه هایی که پذیرش گرفتن داشته باشن (یعنی کلمه انرژی رو ببینن کیس رو حساس محسوب کنن). باید صبر کنیم ببینیم وضعیت چطور میشه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

چیزی که از این ایمیل و همینطور ایمیل های مشابه که دوستای دیگه (یه دوست برق قدرتی و یه دوست مهندسی شیمی) با همین مضمون دریافت کردن این هست که اساتید و صدالبته کمیته پذیرش دانشگاهها این خبر یا بهشون ابلاغ شده یا خودشون متوجه شدن و حتی برای یک درصد هم که شده رو نظرشون برای پذیرش دادن به ایرانی ها تاثیر منفی خواهد گذاشت. مسئله دیگه برخورد افیسرهای سفارت در اینده هست. افیسرها معمولا به همه ی رشته ها و شاخه ها احاطه ندارن (کسی هم انتظار نداره همه چی رو بدونن) ممکنه برخوردهای 0 و 1 ی در مورد زمینه کاری بچه هایی که پذیرش گرفتن داشته باشن (یعنی کلمه انرژی رو ببینن کیس رو حساس محسوب کنن). باید صبر کنیم ببینیم وضعیت چطور میشه.
    با اين احتساب الان حساسيت ايجاد شده و حساسيت برطرف شدنيه. فقط الان كساني كه دارن اقدام ميكنن شايد كمي براشون ايجاد مشكل شه . و كساني هم كه اونطرف در اين زمينه ها مشغولند بعيد ميدونم هوس برگشتن و سر زدن به خانواده داشته باشند حالا حالا ها.
    اميدوارم اين حساسيت ماندگار نباشه و گريبان خيلي ها رو نگيره. ا و ب ا م ا هم نشون داد كه براي پيشبرد اهدافش خيلي روشنفكرانه و آزادمنشانه تصميم نميگيره. قطعا اين تصميم ايشون جز اينكه شانس چيني ها و هندي ها رو افزايش بده هيچ تلاطمي براي شرايط موجود ايجاد نميكنه. فقط آينده ي يك عده رو دستخوش تغيير ميكنه كه در نگاه كلي ، عملا هيچه. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)