صفحه 565 از 1371 نخستنخست ... 654655155555565575585595605615625635645655665675685695705715725735745756156651065 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,641 تا 5,650 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

من یک سوال فوری دارم این ایمیل دومیه که از یه استاد آمریکایی دریافت کردم.
    Dear Mr. xxxxxx,

Could you please give me more information on your work at the CFD lab, including information on your thesis project, your supervisor, and how long you've been working there.

Thank you,
    فقط یک سوال برام بیش اومده که چرا ازم برسیده سوبروایزرت کیه؟(البته استاد ایرانیه) آیا منظورش اینه که فقط اسمشو بگم یا میلشم می خواد؟ چه جوابی بهش بدم؟ چه جوابی بهش بدم چون من به استادم دسترسی ندارم ودر مورد recommendation با هاش صحبتی نکردم. خواهش می کنم دوستان کمک کنن!
    در کل به نظرم ایمیل خیلی عجیبیه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    من یک سوال فوری دارم این ایمیل دومیه که از یه استاد آمریکایی دریافت کردم.
    Dear Mr. xxxxxx,

Could you please give me more information on your work at the CFD lab, including information on your thesis project, your supervisor, and how long you've been working there.

Thank you,
    فقط یک سوال برام بیش اومده که چرا ازم برسیده سوبروایزرت کیه؟(البته استاد ایرانیه) آیا منظورش اینه که فقط اسمشو بگم یا میلشم می خواد؟ چه جوابی بهش بدم؟ چه جوابی بهش بدم چون من به استادم دسترسی ندارم ودر مورد recommendation با هاش صحبتی نکردم. خواهش می کنم دوستان کمک کنن!
    در کل به نظرم ایمیل خیلی عجیبیه!!
    Dear Mr. xxxxxx,

I reviewed your CV; Your research project is quite interesting. It appears to me that you use commercial software packages for your CFD analysis. I would be interested to know more about your experience in using scientific codes, because that is what we use in our lab. Just to make it clear, I am just asking for more information and I am not making any commitments.

Best regards,
    xxxxxxx
    ای ایمیل اولش بود

Junior Member

سلام دوستان من یه ایمیل واسه یکی از استادای دانشگاه آمریکایی فرستادم. که متنش این بود:
    Dear Professor Tarek Sobh

Greetings

I've recently studied your resume, I
    found your research interests attracting, specially in real time controlling. I Also checked the RISC lab, and the most impressive thing was about RISC Lab and industry relationship. I am interested to do my research both theoretically and in practice.
    I am looking for master position in... University
    . i published 6 journal papers + 1 conf paper about nonlinear controllers such as PID, Fuzzy Sliding Mode, backstepping and computed torque controller + working with optimization methods namely, ICA, PSO, GA and CuCkoo. My resume is attached to this email.

It will be a great honor for me to work with you as one of your students since i planned to apply for M.S degree for spring 2013, I will be very grateful if you study my resume attached and provide me some information regarding whether you are willing to accept me?

Thanks for your attention and help

looking forward to hear from you soon

بعدش هنوز 1 ساعت هم نشده جوابمو داد:
    Hello,

Thank you very much for your interest.

I highly encourage you to apply for admission which is the first step in the process.

من توی ایمیلم چیزی از اینکه بخوام فاند بگیرم ننوشتم، اما به نظرتون کی باید از بپرسم که فاند میده؟بدون فاند عمرا بتونم برم، چه کار کنم حالا!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TToooTT نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه ایمیل واسه یکی از استادای دانشگاه آمریکایی فرستادم. که متنش این بود:
    Dear Professor Tarek Sobh

Greetings

I've recently studied your resume, I
    found your research interests attracting, specially in real time controlling. I Also checked the RISC lab, and the most impressive thing was about RISC Lab and industry relationship. I am interested to do my research both theoretically and in practice.
    I am looking for master position in... University
    . i published 6 journal papers + 1 conf paper about nonlinear controllers such as PID, Fuzzy Sliding Mode, backstepping and computed torque controller + working with optimization methods namely, ICA, PSO, GA and CuCkoo. My resume is attached to this email.

It will be a great honor for me to work with you as one of your students since i planned to apply for M.S degree for spring 2013, I will be very grateful if you study my resume attached and provide me some information regarding whether you are willing to accept me?

Thanks for your attention and help

looking forward to hear from you soon

بعدش هنوز 1 ساعت هم نشده جوابمو داد:
    Hello,

Thank you very much for your interest.

I highly encourage you to apply for admission which is the first step in the process.

من توی ایمیلم چیزی از اینکه بخوام فاند بگیرم ننوشتم، اما به نظرتون کی باید از بپرسم که فاند میده؟بدون فاند عمرا بتونم برم، چه کار کنم حالا!

با اين رزومه ي خوب و اين جواب كه من ديدم نميتونم نتيجه نگيرم كه تمپلت باشه. اما ميتوني شانستو امتحان كني بگي فاند داريد اگر من پذيرش بگيرم يا خير. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگه نظراتتون در مورد این میل بدید البته در مورد ایتکه گفته فاند نیست و این حرفا می دونم اما الان بیشتر مایلم بدونم چه جوابی بهش بدم یا چه سوالی بپرسم. خودم این تو ذهنمه که ازش بپرسم اگه بتونم یه ترم و هزینش را بدم برا ترمای بد هست یا نه؟ فاند منظورمه D:
    من ازش در مورد وضعیت فاند و ادامه تحصسل برا فال 2013/14 پرسیدم راستی من تو متن میلم پرسیدم برا مستر یا دکترا بنظرتون اینم بپرسم که کدوم مد نظرشه یا پیش فرض مستر گفته؟
    کلا هل من الناس ینصرنی؟
    یا علی مدد

You have very good credentials and will be accepted to LSU. But I wont know till next fall the status of our funds.

نقل قول نوشته اصلی توسط sma14184 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگه نظراتتون در مورد این میل بدید البته در مورد ایتکه گفته فاند نیست و این حرفا می دونم اما الان بیشتر مایلم بدونم چه جوابی بهش بدم یا چه سوالی بپرسم. خودم این تو ذهنمه که ازش بپرسم اگه بتونم یه ترم و هزینش را بدم برا ترمای بد هست یا نه؟ فاند منظورمه D:
    من ازش در مورد وضعیت فاند و ادامه تحصسل برا فال 2013/14 پرسیدم راستی من تو متن میلم پرسیدم برا مستر یا دکترا بنظرتون اینم بپرسم که کدوم مد نظرشه یا پیش فرض مستر گفته؟
    کلا هل من الناس ینصرنی؟
    یا علی مدد

You have very good credentials and will be accepted to LSU. But I wont know till next fall the status of our funds.
    هرچی که به نطرت باید بدونی رو بپرس ...

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

با سلام به دوستان
    در جواب اساتیدی که به این صورت پاسخ می دهند، چه جوابی باید داد؟
    Many thanks for your email. Unfortunately, there are no open positions in my group at the moment.
    آیا باید تشکر کرد و از خیرش گذشت؟
    آیا باید درباره وجود احتمالی پوزیشن در آینده نزدیک سوال کرد؟
    و یا اینکه این جواب به این معنیه که مطمئنا تا سال دیگه هیچ پوزیشنی نخواهد داشت و دیگه نیازی به فرستادن هیچ ایمیلی نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    هرچی که به نطرت باید بدونی رو بپرس ...
    ممنون ولی من در مورد استادای امریکا پرسیدم اینجور که بنظر میاد شما از بهترین توی برزیل و دنیا هستید ولی خوب زیاد بعید نیست که شرایط امریکا از زمین تا آسمون فرق داشته باشه. دوستان ممنون میشم اگه بازم راهنماییم کنید

Global Moderator

Simon آواتار ها

[QUOTE=sma14184;878785]سلام دوستان
    کلا هل من الناس ینصرنی؟
    یا علی مدد

You have very good credentials and will be accepted to LSU. But I wont know till next fall the status of our funds.[

همونطور كه دوستم گفتن هر سوالي داري راحت و بي ريا و مودبانه بپرس.
    اگر قراره طرف با دو تا سوال حساب بپره همون بهتر كه بپره وگرنه دوران سختي باهاش خواهي داشت.
    اصولا اساتيد با ما هم تعارف داشته باشن كه ندارن ، با فاند خودشنو اصلا تعارف ندارن. باور كن. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    در جواب اساتیدی که به این صورت پاسخ می دهند، چه جوابی باید داد؟
    Many thanks for your email. Unfortunately, there are no open positions in my group at the moment.
    آیا باید تشکر کرد و از خیرش گذشت؟
    آیا باید درباره وجود احتمالی پوزیشن در آینده نزدیک سوال کرد؟
    و یا اینکه این جواب به این معنیه که مطمئنا تا سال دیگه هیچ پوزیشنی نخواهد داشت و دیگه نیازی به فرستادن هیچ ایمیلی نیست؟

بسته به شخصيت و پشتكار شما هر سه گزينه درست مي باشد. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)