صفحه 566 از 1371 نخستنخست ... 664665165565575585595605615625635645655665675685695705715725735745755766166661066 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,651 تا 5,660 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    بسته به شخصيت و پشتكار شما هر سه گزينه درست مي باشد. شادزي
    ممنون از جوابتون
    ازش تشکر کردم و درباره امکان وجود پوزیشن در آینده نزدیک پرسیدم که این جواب رو داد:
    Should an appropriate position be open, I'll let you know.
    با این وضع، باید منتظر ایمیلهای بعدیش باشم. (تازه میخواد خبر پوزیشن جدید رو بده و فعلا اصلا وارد بحث فاند نشدیم. البته این جواب مربوط به دلف هلنده!!!)

Junior Member

با سلام
    بعد از اولین ایمیل استادی پاسخ داده :
    Dear ....,
    Thanks for your note and congratulations on your accomplishments. Information on our PhD program is available atwww.rotman.utoronto.ca/PHD . We have a formal application process with a due date in early January. Information is available on the website. I have also ‘cc’d’ Alyson Colon, from our PhD Program Office, and Professor Joanne Oxley, the Strategy Area Faculty PhD Coordinator, so that they know of your interest.
    I hope you decide to apply to the program by the January deadline.
    All the best
    خوب مشخصه که تمپلیت هست... اما من نمیدونم با افرادی که ارجاع داده باید تماسی بگیرم یا نه...لطفا راهنماییم کنید ....در ضمن جواب ذیل رو هم دادم....اگر کار اشتباهی بوده لطفا بگید حداقل بعدا تکرار نکنم...
    Dear Professor
    Thank you very much for considering my interest. As you advised i'm following up the appliction process, for the moment I'm preparing for TOEFL and GMAT examns. But I'm sorry that didn't get the point that if I'm fortunate enough to work under your supervision as PHD student in the field of innovation?
    best regards

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rocksea نمایش پست ها
    با سلام
    بعد از اولین ایمیل استادی پاسخ داده :
    Dear ....,
    Thanks for your note and congratulations on your accomplishments. Information on our PhD program is available atwww.rotman.utoronto.ca/PHD . We have a formal application process with a due date in early January. Information is available on the website. I have also ‘cc’d’ Alyson Colon, from our PhD Program Office, and Professor Joanne Oxley, the Strategy Area Faculty PhD Coordinator, so that they know of your interest.
    I hope you decide to apply to the program by the January deadline.
    All the best
    خوب مشخصه که تمپلیت هست... اما من نمیدونم با افرادی که ارجاع داده باید تماسی بگیرم یا نه...لطفا راهنماییم کنید ....در ضمن جواب ذیل رو هم دادم....اگر کار اشتباهی بوده لطفا بگید حداقل بعدا تکرار نکنم...
    Dear Professor
    Thank you very much for considering my interest. As you advised i'm following up the appliction process, for the moment I'm preparing for TOEFL and GMAT examns. But I'm sorry that didn't get the point that if I'm fortunate enough to work under your supervision as PHD student in the field of innovation?
    best regards
    مشكلي نداره فقط دفعه بعد نگو نگرفتم چي گفتي. چون اثر منفي تو ذهنش ميزاره كه زبانت ضعيفه. خوب كردي پرسيدي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

بچه ها این جوابو یکی از استادا به من فرستاده، ولی من الان نمی دونم چیکار کنم:

My apologies for the delayed response. I had to have some surgery recently. I can't say for certain whether I'll be able to accept you as a student because it depends on a number of issues, but I certainly encourage you to apply. If I'm unable to take you on as a student, perhaps someone else here will--e.g.و یکی رو معرفی کردن. حالا من نمی دونم با اون شخصی که الان معرفی شده تماس بگیرم؟ آخه خودش هم کامل رد نکرده، فقط گفته اگه من نتونستم شاید فلانی بتونه. فکر کردم شاید بهتر باشه به خودش ایمیل بدم ولی نمی دونم چی بگم. شما چه نظری دارین؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط strange نمایش پست ها
    بچه ها این جوابو یکی از استادا به من فرستاده، ولی من الان نمی دونم چیکار کنم:

My apologies for the delayed response. I had to have some surgery recently. I can't say for certain whether I'll be able to accept you as a student because it depends on a number of issues, but I certainly encourage you to apply. If I'm unable to take you on as a student, perhaps someone else here will--e.g.و یکی رو معرفی کردن. حالا من نمی دونم با اون شخصی که الان معرفی شده تماس بگیرم؟ آخه خودش هم کامل رد نکرده، فقط گفته اگه من نتونستم شاید فلانی بتونه. فکر کردم شاید بهتر باشه به خودش ایمیل بدم ولی نمی دونم چی بگم. شما چه نظری دارین؟
    ‌چيزيرو كه اشاره كرده اينه كه پذيرشت بسته به عوامليه كه ميدوني . فقط من چون سلامتم هنوز كامل نيست حتي بعد پذيرشت شايد نتونم به عنوان شاگرد بگيرمت ولي ايناي ديگه هستن نگران نباش . بنظرم با خودش تماس بگير بگو تا اينجا كه رزومه ام رو ديديد بنظرتون ممكنه براي دريافت فاند از طرف دانشگاه يا همكاراتون يا خودتون شانسي داشته باشم. و ازش تشكر كن. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

کمک کنین بفهمم این یعنی چی؟
    My department will not allow registration of a doctoral student without at least 2 years of funding.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe_2012 نمایش پست ها
    کمک کنین بفهمم این یعنی چی؟
    My department will not allow registration of a doctoral student without at least 2 years of funding.
    یعنی این دانشکده پذیرش دکترا بدون فاند نمیده. اگر پذیرش بده حتما لااقل دو سال فاند هم همراهشه.

دوستان ممنون میشم نظرتون رو در مورد این بگین بهم. نظرش + بوده یا پاسم داده؟ اگه + چقدر ؟

HIM: Dear Faraz

Thanks for your interest in studying with me. Can you please advise when you expect to finish your current Master degree? If the schedule is right, I would encourage you to apply for admission and scholarship for commencing in the second semester of 2013.

ME: ...

HIM:

That schedule is ok for you to apply for second semester start in 2013. You will need to choose a research topic and write a short research proposal for your application.

I look forward to your application.

ویرایش توسط hedayati.faraz : August 28th, 2012 در ساعت 11:30 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

دوستانه با تجربه تورو خدا کمک کنن..... فوریه واقعا

این بنده خدا استاده 2 هفته پیش جوابه ایمیلمو داده ولی من چون مسافرت بودم ندیدم ایمیلشو!!!!

نظرش مثبته ولی چی باید در جوابش بهش بگم؟ هر چند که خیلی دیر شده فکر کنم... چه زمینه فعالیتی رو بگم که خوشش بیاد؟ باید از زمینه هایی که خودش کار کرده رو بهش بگم که خوشش بیاد؟ یا پروژه هایی که الان داره کار می کنه؟

اگه جواب اینه که خودم چه موضوعی رو علاقه دارم باید بگم من فقط در حال حاضر قصدم رفتنه و علاقه در اولویت های بعدیه... آیا میشه یه جوری بهش گفت هر زمینه ی کاری که خودش بخاد من مشکلی ندارم؟
    برای phd اقدام کردم

جالبه اینم بدونین که من به استاد میل نزدم به دانشگاه میل زدم که اطلاعاتی راجبه اپلای بده بهم که این استاده خودش بهم میل زد که من ایمیله شما رو از دانشگاه دریافت کردم و ابراز علاقه کرده...

ممنون از همگی

این متن ایمیلشه:

I got your email.

Our Institute is working in sanitary engineering and water pollution control and we have/had several projects together with risk management in drinking water supply and risk assessment referring to wastewater use.

Please give me some information about your more specific interests and realistic perspective to coming to our University.

If there is a specific interest, I would like to support you with the application.
    ویرایش توسط mikolanj : August 29th, 2012 در ساعت 03:53 AM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mikolanj نمایش پست ها
    دوستانه با تجربه تورو خدا کمک کنن..... فوریه واقعا

این بنده خدا استاده 2 هفته پیش جوابه ایمیلمو داده ولی من چون مسافرت بودم ندیدم ایمیلشو!!!!

نظرش مثبته ولی چی باید در جوابش بهش بگم؟ هر چند که خیلی دیر شده فکر کنم... چه زمینه فعالیتی رو بگم که خوشش بیاد؟ باید از زمینه هایی که خودش کار کرده رو بهش بگم که خوشش بیاد؟ یا پروژه هایی که الان داره کار می کنه؟

اگه جواب اینه که خودم چه موضوعی رو علاقه دارم باید بگم من فقط در حال حاضر قصدم رفتنه و علاقه در اولویت های بعدیه... آیا میشه یه جوری بهش گفت هر زمینه ی کاری که خودش بخاد من مشکلی ندارم؟
    برای phd اقدام کردم

جالبه اینم بدونین که من به استاد میل نزدم به دانشگاه میل زدم که اطلاعاتی راجبه اپلای بده بهم که این استاده خودش بهم میل زد که من ایمیله شما رو از دانشگاه دریافت کردم و ابراز علاقه کرده...

ممنون از همگی

این متن ایمیلشه:

I got your email.

Our Institute is working in sanitary engineering and water pollution control and we have/had several projects together with risk management in drinking water supply and risk assessment referring to wastewater use.

Please give me some information about your more specific interests and realistic perspective to coming to our University.

If there is a specific interest, I would like to support you with the application.

شما اگر بهش بگيد هر چي دوست داري من حاضرم باهات كار كنم عملا شانست رو از دست ميدي. اون رو حساب اينكه شما فعاليت هاشو ديدي و با علم به اين موضوع بهش ايميل دادي جواب داده. ضمنا جوابش از فاند حرفي نزده گفته پروسه پذيرشت رو دوست داره پشتيباني كنه. احتمالا شما رزومه اي فرستادي كه ايشون علاقه داشته. خيلي جدي به سايتش مراجعه كن ببين رو چي داره كار ميكنه و كدوم در راستاي علاقمنديته. 1-2 رو به عنوان علاقمندي بهش اعلاام كن و بگو عجله داري بين درست فاصله نيوفته پس علاقمندي هر چه زودتر شروع كني. و اطلاعاتي كه خواسته رو هم بفرست. بازم تاكيد ميكنم اونجا اينجا نيست كه 100 تا رشته بزني هر كدوم گرفت همون بشه آينده ي كار و زندگي. بايد حس كنن پشت انتخاب شما علاقمندي هست تا همه جوره كمكتون كنن. اطلاعات اپلاي رو از سايت و دپارتمان مربوطه پيدا كن و يه جوري وانمود نكن كه نتونستي يه سري اطلاعات روتين رو پيدا كني. ضمنا براش توضيح بده دسترسي به اينترنت نداشتي و عذرخواهي. اميدوارم نتيجه بگيري. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)