صفحه 567 از 1371 نخستنخست ... 674675175575585595605615625635645655665675685695705715725735745755765776176671067 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,661 تا 5,670 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام ممنون میشم در مورد این ایمیل کمکم کنید من منظورش رو یه جورایی فهمیدم ولی عجیبه!
    Thank you for your interest in conducting research in my group.

My policy for consideration of a research assistant in my group is as follows:-

1. Please send me three references from Professors who have taught the student and access their academic qualifications and experimental laboratory skills.
    2. Assign a (10) page literature review to access the candidate's research and literature review and writing skills.
    3. Teach candidate in a class myself. Please register for my graduate course: 26.533 – Coatings Science and Technology I

After completion of each of those tasks, I will select candidates based on their overall performance and fit for the available project at the beginning of Spring 2013 semester.

۱:یعنی به سه تا از استادام(این جا از پروفسور منظورش استاد تمامه یا کلا استاد؟) بگم با ایمیلشون در مورد ریسرچ و نمراتم یه ایمیل با رفرنس به اسم من به این استاده بزنن؟
    ۲: ۱۰ صفحه در مورد ریسرچم بنویسم؟(یه استاده دانشگاه هم نمیتونه ۱۰ صفحه توضیح بده)
    ۳:من چه جور وقتی هنوز اپلای نکردم باید کلاس این رو وردارم ؟منظورش بعد از اپلای هست؟اگه این طوره که این ایمیل چه فایده ای داره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم در مورد این ایمیل کمکم کنید من منظورش رو یه جورایی فهمیدم ولی عجیبه!

1. Please send me three references from Professors who have taught the student and access their academic qualifications and experimental laboratory skills.
    2. Assign a (10) page literature review to access the candidate's research and literature review and writing skills.
    3. Teach candidate in a class myself. Please register for my graduate course: 26.533 – Coatings Science and Technology I

After completion of each of those tasks, I will select candidates based on their overall performance and fit for the available project at the beginning of Spring 2013 semester.

۱:یعنی به سه تا از استادام(این جا از پروفسور منظورش استاد تمامه یا کلا استاد؟) بگم با ایمیلشون در مورد ریسرچ و نمراتم یه ایمیل با رفرنس به اسم من به این استاده بزنن؟
    ۲: ۱۰ صفحه در مورد ریسرچم بنویسم؟(یه استاده دانشگاه هم نمیتونه ۱۰ صفحه توضیح بده)
    ۳:من چه جور وقتی هنوز اپلای نکردم باید کلاس این رو وردارم ؟منظورش بعد از اپلای هست؟اگه این طوره که این ایمیل چه فایده ای داره؟
    دوباره باهاش تماس بگير بگو نيتيو نيستم و از كشور ديگه به عنوان اينترنشنال ميخوام اپلاي كنم. ببين چي ميگه . شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها

من فکر کنم از این استادایی که همیشه بعد از مثلا ترم اول فاند می ده!
    یعنی شما که قبول شدید و ثبت نام کردین! این کلاس رو باید توش شرکت کنید و....

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان
    به یه استادی از سیدنی، ایمیل زده بودم که تشویقم کرده بود که پروپوزال بفرستم براش و اینکه خوشحال میشه کامنت بزاره. 4 روز پیش واسش فرستادم. و برای پیگیری دیروز ایمیل زدم و پرسدیم که بهش رسیده و اینکه آیا نظری نداره. همچنین درباره زمان مناسب اپلای ازش پرسیدم. آخه موندم که برای چه زمانی اپلای کنم. اینو جواب داده:
    I received your draft proposal on Monday. However, I haven’t got a chance to look at it yet due to my other commitments. As the matter is not very urgent, I’ll read your proposal when I find a bit time in the next couple of weeks.
    Regarding the start time for your PhD, it is really up to you. However, the scholarship applications for starting in March 2013 have been closed at the end of July. If you plan to apply for scholarship, you can only apply for starting in July/August 2013.
    آخه تو سایتش اینو زده:
    Offshore International Students Semester 1 (March) 31 October Semester 2 (July) 30 April
    Late applications may be considered, however the University cannot guarantee that late applications will be processed in time for the proposed start date Domestic Students & Onshore International Students Semester 1 (March) 31 January Semester 2 (July) 30 June حالا موندم که ددلاینها کدومه!! اونی که استاده میگه یا اونی که تو سایته. البته منظور استاد رو هم خوب متوجه نشدم. لطفا کمک کنید.
    (یه سوال دیگه اینکه، این پروپوزال برای گرفتن اسکالرشیپ و موضوع اصلی کارمون هست؟ یعنی اینکه دقیقا رو همین موضوع کار خواهم کرد؟ آخه پیشنهادی که من دادم، یه کم با موضوعی که استاد به عنوان اولویتش رو سایت گذاشته بود، فرق میکرد. البته من به موضوع استاده علاقه داشتم. اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی تو اون زمینه برای نوشتن پروپوزل، ترجیح دادم تو یه زمینه آشناتر پروپوزال بدم. L)
    ببخشید که خیلی طولانی شده J

میشه یه نفر بگه منظور این استاد چی بوده؟
    Dear Mehran,

Thank you very much for your interest in my research group.
    You have already an interesting list of publications, and I will be interesting on having you working in my research group. At this time, I can not promise available funding for research assistant. Would you have a fellowship? If this is the case, I could have you. I may have other source of funding in a year.

Best regards,

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    Dear Mehran,

You have already an interesting list of publications, and I will be interesting on having you working in my research group. At this time, I can not promise available funding for research assistant. Would you have a fellowship? If this is the case, I could have you. I may have other source of funding in a year.

Best regards,
    از مقالاتت خوشش اومده و تمايل داره تو گروهش باشي اما الان فاندي نداره. گفته خودت داري از جاي ديگه؟ بعدم گفته ممكنه طي سال فاند مهيا بشه.دركل ابراز علاقه كرده. اگر ميتوني تامين كني بري احتمالش هست بعد از يكسال بتوني فاند بگيري.اگر برات هزينه ي اپلاي موردي نداره اپلاي كن چون از تمپلت بهتره. حداقل اينه كه ايشون دوست داره تو گروهش باشي. البته فكر ميكنم پذيرش در دست دانشگاه باشه و بعد از گرفتن پذيرش ايشو مشكلي نداره كه استادت باشه.شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    از مقالاتت خوشش اومده و تمايل داره تو گروهش باشي اما الان فاندي نداره. گفته خودت داري از جاي ديگه؟ بعدم گفته ممكنه طي سال فاند مهيا بشه.دركل ابراز علاقه كرده. اگر ميتوني تامين كني بري احتمالش هست بعد از يكسال بتوني فاند بگيري.اگر برات هزينه ي اپلاي موردي نداره اپلاي كن چون از تمپلت بهتره. حداقل اينه كه ايشون دوست داره تو گروهش باشي. البته فكر ميكنم پذيرش در دست دانشگاه باشه و بعد از گرفتن پذيرش ايشو مشكلي نداره كه استادت باشه.شادزي

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز...مشکل سر همون فاند هست دیگه! اگه فاند داشتم که دیگه ایمیل نمی زدم! من پارسال به یه دپارتمان دیگه این دانشگاه اپلای کرده بودم ولی به دلیل نداشتن استاد ریجکت شدم
    امسال ازشون خواستم که اپلیکیشن من رو منتقل کنن به یه دپارتمان دیگه. چون موضوع کارش به من نزدیک تر بود. این انتقال برای من هزینه ای نداشت!
    حالا می خوام ببینم اگه بگم بهش که من قبلا اپلای کردم نظرش منفی نمیشه!
    می تونم بگم بهش که من منتظر جواب قععی شما هستم مبنی بر فاند؟
    در کل چه جوابی بهترین جواب هستش
    ممنون از همکاری شما

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    Dear Mehran,

Best regards,
    قسمت هاي لايت رو ببين. واضح گفته فاند ندارم . نميشه شما به اميد فاند بري بعد به مشكل بر بخوري. كلا با استادت روراست باش حتي اگر قراره نظرش عوض شه. چه ايرادي داره خوب فرستادي حالا نظرت تغيير كرده. براش توضيح بده تا بفهمه كه فاند خيلي برات حياتيه. اما با اين جوابش بعيد ميدونم الان بهت قولي بده. شادزي

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به یه استادی از سیدنی، ایمیل زده بودم که تشویقم کرده بود که پروپوزال بفرستم براش و اینکه خوشحال میشه کامنت بزاره. 4 روز پیش واسش فرستادم. و برای پیگیری دیروز ایمیل زدم و پرسدیم که بهش رسیده و اینکه آیا نظری نداره. همچنین درباره زمان مناسب اپلای ازش پرسیدم. آخه موندم که برای چه زمانی اپلای کنم. اینو جواب داده:
    I received your draft proposal on Monday. However, I haven’t got a chance to look at it yet due to my other commitments. As the matter is not very urgent, I’ll read your proposal when I find a bit time in the next couple of weeks.
    Regarding the start time for your PhD, it is really up to you. However, the scholarship applications for starting in March 2013 have been closed at the end of July. If you plan to apply for scholarship, you can only apply for starting in July/August 2013.
    آخه تو سایتش اینو زده:
    Offshore International Students Semester 1 (March) 31 October Semester 2 (July) 30 April
    Late applications may be considered, however the University cannot guarantee that late applications will be processed in time for the proposed start date Domestic Students & Onshore International Students Semester 1 (March) 31 January Semester 2 (July) 30 June حالا موندم که ددلاینها کدومه!! اونی که استاده میگه یا اونی که تو سایته. البته منظور استاد رو هم خوب متوجه نشدم. لطفا کمک کنید.
    (یه سوال دیگه اینکه، این پروپوزال برای گرفتن اسکالرشیپ و موضوع اصلی کارمون هست؟ یعنی اینکه دقیقا رو همین موضوع کار خواهم کرد؟ آخه پیشنهادی که من دادم، یه کم با موضوعی که استاد به عنوان اولویتش رو سایت گذاشته بود، فرق میکرد. البته من به موضوع استاده علاقه داشتم. اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی تو اون زمینه برای نوشتن پروپوزل، ترجیح دادم تو یه زمینه آشناتر پروپوزال بدم. L)
    ببخشید که خیلی طولانی شده J
    دوباره سلام
    کسی نظری نداره؟
    مشکل اصلیم با تاریخ ددلاین هاست. نمیدونم منظورش از این چیه؟!
    If you plan to apply for scholarship, you can only apply for starting in July/August 2013
    و بقیه سوالام درباره پروپوزال.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    دوباره سلام
    کسی نظری نداره؟
    مشکل اصلیم با تاریخ ددلاین هاست. نمیدونم منظورش از این چیه؟!
    If you plan to apply for scholarship, you can only apply for starting in July/August 2013
    و بقیه سوالام درباره پروپوزال.

كساني كه نياز به اسكولارشيپ يا فاند دارند نميتونن هر زماني اقدام كنند. دانشگاه تاريخي رو اعلام ميكنه و ميگه اگر مدارك تا قبل اين تاريخ برسه ما اتومات در حين بررسي مدارك پيش فرضمون اينه كه شما نياز به كمك هزينه داري. اگر مدارك بعد اون تاريخ برسه بررسي ميشه اما ديگه براي كمك هزينه جز كساني كه مد نظر قرا ميگيرن نيستيد. ايشون ظاهرا گفتن كه اگر اسكولارشيپ ميخواي فقط بايد جولا ي و آگوست مداركتون برسه امروزم كه 30 آگوسته و ظاهرا شما اسكولارشيپ امسال را از دست دادي و براي همين ايشون گفتن 2013 چون ميدونسته به امسال نميرسي. خواسته اينو تاكيد كنه مداركتون برسه ديگه براي پذيرش مد نظر هستيد اما از كمك هزينه خبري نيست. چون ديده ايميل زديد مطمئنه كه نياز به كمك هزينه داشتيد خواسته روشنتون كنه. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)