صفحه 568 از 1371 نخستنخست ... 684685185585595605615625635645655665675685695705715725735745755765775786186681068 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,671 تا 5,680 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    كساني كه نياز به اسكولارشيپ يا فاند دارند نميتونن هر زماني اقدام كنند. دانشگاه تاريخي رو اعلام ميكنه و ميگه اگر مدارك تا قبل اين تاريخ برسه ما اتومات در حين بررسي مدارك پيش فرضمون اينه كه شما نياز به كمك هزينه داري. اگر مدارك بعد اون تاريخ برسه بررسي ميشه اما ديگه براي كمك هزينه جز كساني كه مد نظر قرا ميگيرن نيستيد. ايشون ظاهرا گفتن كه اگر اسكولارشيپ ميخواي فقط بايد جولا ي و آگوست مداركتون برسه امروزم كه 30 آگوسته و ظاهرا شما اسكولارشيپ امسال را از دست دادي و براي همين ايشون گفتن 2013 چون ميدونسته به امسال نميرسي. خواسته اينو تاكيد كنه مداركتون برسه ديگه براي پذيرش مد نظر هستيد اما از كمك هزينه خبري نيست. چون ديده ايميل زديد مطمئنه كه نياز به كمك هزينه داشتيد خواسته روشنتون كنه. شادزي
    سلام،گفته July/August 2013

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط arra_eng2000 نمایش پست ها
    سلام،گفته July/August 2013

سلام. ممنون از جوابهاتون
    آره،منم با همین قسمت مشکل دارم. آخه 2013 گفته. تو سایت ولی اینو گفتن:

Closing Dates

Offshore International Students
    Closing Dates
    Semester 1 (March)
    31 October
    Semester 2 (July)
    30 April

حالا موندم که دقیقا باید چه زمانی مدارک بفرستم تا بتونم مشمول اسکالرشیپ باشم!!!
    قبلا فک میکردم مثل دانشگاههای آمریکا برا فال 2013، تا حدود دسامبر وقت دارم. ولی مثل اینکه استرالیا یکم متفاوته!!! (درباره پروپوزالم همون سوالارو دارم.)

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام. ممنون از جوابهاتون
    آره،منم با همین قسمت مشکل دارم. آخه 2013 گفته. تو سایت ولی اینو گفتن:

Closing Dates

Offshore International Students
    Closing Dates
    Semester 1 (March)
    31 October
    Semester 2 (July)
    30 April

حالا موندم که دقیقا باید چه زمانی مدارک بفرستم تا بتونم مشمول اسکالرشیپ باشم!!!
    قبلا فک میکردم مثل دانشگاههای آمریکا برا فال 2013، تا حدود دسامبر وقت دارم. ولی مثل اینکه استرالیا یکم متفاوته!!! (درباره پروپوزالم همون سوالارو دارم.)
    بله كشورهاي ديگه متفاوت هستند و جز چك كردن نبايد روي چيز ديگه حساب كنيد . شما رشته ات چيه و اين جدول رو از كجا آوردي؟ اگر از دپارتمان رشته ي خودت باشه مشكلي نداره. برخي دانشگاه ها يك روالي دارن كه يك تاريخ رو Graduate office اعلام ميكنه كلي و بعد ميگه برخي رشته ها دپارتمان خودشون تاريخ رو مشخص كرده و ما ناچاريم بريم به دپارتمان رشته امون ببينيم اونها جز اين استثنا هستند يا خير. با توجه به صحبت استادتون من حدس ميزنم اين جدول رو شما از جايي آورديد كه با دپارتمان شما همپوشاني نداره. حالا بريد دپارتمان رو چك كنيد ببينيد اونجا تاريخي مشخص شده يا خير. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

این قسمتش شبیه فیلمهای پلیسی شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    شما رشته ات چيه و اين جدول رو از كجا آوردي؟
    من این جدول از لینک زیر آوردم. که با توجه به رشتم تو این دانشکده خواهم بود.
    http://www.eng.usyd.edu.au/gse/apply/
    فک کنم این سوال از استاده هم بپرسم بد نباشه. بگم که متوجه حرفای شما نشدم و اینکه آیا میتونم برا ترم 2(جولای)، تا آخر آپریل مدارک بفرستم تا مشمول اسکالرشیپ بشم برای 2013. نظرتون چیه؟
    در ضمن، میخواستم بدونم که پروپوزال دقیقا واسه چیه؟ آخه اگه قرار باشه دقیقا رو همون موضوع کار کنم، خیلی بیشتر از اینا باید جستجو و تحقیق کرد تا یه پروپوزال کامل و در شان دکتری ارائه کرد. (در واقع یه جور ابراز علاقه کلی به یه موضوعه که پتانسیل شروع کار تحقیقاتی رو داره؟)
    ممنون از وقتی که میزارید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

فک کنم این سوال از استاده هم بپرسم بد نباشه. بگم که متوجه حرفای شما نشدم و اینکه آیا میتونم برا ترم 2(جولای)، تا آخر آپریل مدارک بفرستم تا مشمول اسکالرشیپ بشم برای 2013. نظرتون چیه؟
    در ضمن، میخواستم بدونم که پروپوزال دقیقا واسه چیه؟ آخه اگه قرار باشه دقیقا رو همون موضوع کار کنم، خیلی بیشتر از اینا باید جستجو و تحقیق کرد تا یه پروپوزال کامل و در شان دکتری ارائه کرد. (در واقع یه جور ابراز علاقه کلی به یه موضوعه که پتانسیل شروع کار تحقیقاتی رو داره؟)

ظاهرا حق باش ماست. با خودشون تماس بگيريد لينك اين صفحه رو بديد و بگيد با اين اوصاف اگر مداركو بفرستم ميتونم براي اسكولارشيپ كانديد باشم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

برای دانشگاه های استرالیا نوشتن پروپوزال خیلی هم جدی نیست! می تونید به استاد تون ایمیل بزنید بگید که راهنمایی کنه تو نوشتن پروپوزال! این رو که بگید معمولا خودشون یه پروپوزال آماده می فرستند براتون!
    بعضی از بچه ها ه معتقدند که این پروپوزال یه جوری فرمالیته است مهم نیست!
    کلا اگه استادی شما رو بخواد به خاطر پرپوزال رد نمی کنه شما رو! ولی برعکسش اگه نتونید توجه یه استادی رو جلب کنید قبل از اپلای، نوشتن یه پرپوزال خوب می تونه توجه اساتید رو جلب کنه!
    خلاثه اینکه نگران نباشید

Junior Member

سلام
    دوستان، من برای پاییز 2013، PhD، ایمیل زدم و جواب زیر را دریافت کردم. آیا میتونم روش حساب کنم؟ اگر بله، لازمه من الان جوابی بدم؟
    از کمک و راهنمایی تون ممنونم.

Dear,

While I do not know for sure yet, it is very likely that I will have
    an open position in my group for the next Fall.

You have a very nice educational and research achievements, and I encourage you to apply to the graduate school at Xxxx University.

I think you already know that, but just in case, let me provide you with the information about the application process.
    To apply to the graduate school (Ph.D. program), you should do that by following instructions on the departmental website.
    .........................
    .........................
    Usually, all students accepted to the Physics Department Ph.D. program are funded through Teaching Assistantship (TA) for the first year or two, after which students are usually supported by the Research Assistantship (RA) provided by the professor of the group in which they do the research.
    MSEN program provides limited number of initial support (no TA), but most accepted students are supported by professors via RAs.

Please, let me know which program you are planning to apply for.
    Also, when you submit your application, please contact me and let me know.
    This way I will try to make sure that your application materials are received and processed properly.

Best regards, and good luck!

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    برای دانشگاه های استرالیا نوشتن پروپوزال خیلی هم جدی نیست! می تونید به استاد تون ایمیل بزنید بگید که راهنمایی کنه تو نوشتن پروپوزال! این رو که بگید معمولا خودشون یه پروپوزال آماده می فرستند براتون!
    بعضی از بچه ها ه معتقدند که این پروپوزال یه جوری فرمالیته است مهم نیست!
    کلا اگه استادی شما رو بخواد به خاطر پرپوزال رد نمی کنه شما رو! ولی برعکسش اگه نتونید توجه یه استادی رو جلب کنید قبل از اپلای، نوشتن یه پرپوزال خوب می تونه توجه اساتید رو جلب کنه!
    خلاثه اینکه نگران نباشید
    ممنون از نظرتون.
    البته من برای این استاده پروپوزال فرستادم. ولی گفته که حداکثر تا 2 هفته دیگه بررسیش میکنه. اینکه چقدر علاقه منده که باهاش کار کنم رو هنوز نمیدونم. آخه مثل اینکه اینجور ارتباط با اساتید تو استرالیا عاددیه و دلیلی نمیشه که حتما استاده از رزومم خیلی خوشش اومده و حتما منو بخواد. (البته تا حالا جواب ایمیلهارو به موقع داده! ). خلاصه منم تلاشم رو کردم. تا ببینیم چی پیش میاد.

دوستان یه کمک می خواستم. من یک هفته پیش به یکی از استادا یه ای میل به همراه رزومم دادم برای پوزیشن دکترا، اونم ای میل منو فوروارد کرده برای دو تا از استادای دیگه توی دانشکده ولی بدون هیچ توضیحی !! حالا من نمی دونم چه عکس العملی باید به ای میلی یکی استادا (که بهش فوروارد شده) باید بدم!! ای میلش به این شرحه:
    Dear -------- ,
    Professor ---- forwarded your message, for graduate study in his group, to me in
    my capacity as Director of Graduate Studies in the Department of ---. Admission to graduate study in our Department is decided by a faculty
    committee, and is on a competitive basis. Criteria include academic excellence,
    and evidence of prior success in research as indicated in letters of reference
    and published papers. Superficially, your resume suggests that your application
    would be competitive. However, admission also depends on a match of a student's
    background to current funded research projects.
    Sincerely,
    ------

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    سلام
    دوستان، من برای پاییز 2013، PhD، ایمیل زدم و جواب زیر را دریافت کردم. آیا میتونم روش حساب کنم؟ اگر بله، لازمه من الان جوابی بدم؟
    از کمک و راهنمایی تون ممنونم.
    بنظر من جواب خوبی است و میتونید جزو موارد اپلای تون بگذاریدش (ولو اینکه 100 درصد نباشه). ازش تشکرکنید و جواب سئوالاتی که پرسیده رو بدید، وبعد که اپلای کردید هم بهش اطلاع بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)