صفحه 569 از 1371 نخستنخست ... 694695195595605615625635645655665675685695705715725735745755765775785796196691069 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,681 تا 5,690 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ظاهرا حق باش ماست. با خودشون تماس بگيريد لينك اين صفحه رو بديد و بگيد با اين اوصاف اگر مداركو بفرستم ميتونم براي اسكولارشيپ كانديد باشم. شادزي
    با سلام
    به استاده ایمیل زدم. جالبه که خیلی از تاریخ ها خبر نداره و آپدیت نیست! اینو جواب داده:
    That deadline is for applying for admission, I think. The deadlines for scholarships are different. Our second semester in 2013 will start in July/August. You can only apply for scholarships in that round. The application should close in December. Please refer to the university scholarship site for more information:
    http://sydney.edu.au/scholarships/research/
    اما با نگاهی که به لینک زیر زدم، مثل اینکه برای ترم اول تا 31 اکتبر وقت دارم. ولی متاسفانه 28 اکتبر آزمون تافل دارم و در نتیجه به ددلاین ترم اول نمیرسم (البته بقیه مدارک میتونم آماده کنم، فقط نمره زبان ندارم).
    http://sydney.edu.au/scholarships/re...e_awards.shtml
    میخواستم بدونم که برای ترم دوم شانسم برای گرفتن یه اسکالرشیپ مناسب، خیلی کم میشه؟ یعنی اینکه تو استرالیا هم مثل آمریکاست، که اکثر فاندها برا ترم پاییزه؟؟
    ممنون از شما

Junior Member faraz a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto

تا حدودی با mahmoudb موافقم، ولی‌ روشی‌ که من بهش رسیدم به این صورته.

اول می‌گردم دانشگاهی که فیلدِ ریسرچ من رو داره پیدا می‌کنم. بعد با اون دپارتمان یا lab تماس میگیرم که ببینم open position دارن یا نه. بعد apply می‌کنم و وقتی‌ که ادمیشنِ اولیه اومد با استاد‌هایی‌ که تو فیلدِ من کار می‌کنن تماس میگیرم. قبل از اون فایده نداره به نظر من.

از مقالاتت خوشش اومده و تمايل داره تو گروهش باشي اما الان فاندي نداره. گفته خودت داري از جاي ديگه؟ بعدم گفته ممكنه طي سال فاند مهيا بشه.دركل ابراز علاقه كرده. اگر ميتوني تامين كني بري احتمالش هست بعد از يكسال بتوني فاند بگيري.اگر برات هزينه ي اپلاي موردي نداره اپلاي كن چون از تمپلت بهتره. حداقل اينه كه ايشون دوست داره تو گروهش باشي. البته فكر ميكنم پذيرش در دست دانشگاه باشه و بعد از گرفتن پذيرش ايشو مشكلي نداره كه استادت باشه.شادزي
    قسمت هاي لايت رو ببين. واضح گفته فاند ندارم . نميشه شما به اميد فاند بري بعد به مشكل بر بخوري. كلا با استادت روراست باش حتي اگر قراره نظرش عوض شه. چه ايرادي داره خوب فرستادي حالا نظرت تغيير كرده. براش توضيح بده تا بفهمه كه فاند خيلي برات حياتيه. اما با اين جوابش بعيد ميدونم الان بهت قولي بده. شادزي
    [/QUOTE]
    Dear Mehran,

Thank you very much for your interest in my research group.
    You have already an interesting list of publications, and I will be interesting on having you working in my research group. At this time, I can not promise available funding for research assistant. Would you have a fellowship? If this is the case, I could have you. I may have other source of funding in a year.

Best regards,

[/QUOTE]

من براش توضیح دادم که بدون فاند نمی تونم بیام و خیلی دوست دارم با هاش کار کنم بعد براش توضیح دادم که رو یه پروژه ای کار کردم که مقالش امروز ان لاین شده..مقاله رو هم براش اتچ کردم!
    اونم این جواب رو داد

Dear Mehran,

I am working with my department to find venues of funding for you. I will let you know as soon as I know something.
    Keep moving forward with your PhD application.
    Best regards,

حالا باز چقدر میشه رو این جواب حساب کرد؟
    جمله آخرش رو هم متوجه نمیشم! گفته پیگیر شو! چون من بهش گفتم که من پارسال اپلای کردم و میتونم امشال اپلای رو تغییر بدم به سال بعد

ممنون از شما
    ویرایش توسط mehran1511 : August 31st, 2012 در ساعت 10:01 PM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    من براش توضیح دادم که بدون فاند نمی تونم بیام و خیلی دوست دارم با هاش کار کنم بعد براش توضیح دادم که رو یه پروژه ای کار کردم که مقالش امروز ان لاین شده..مقاله رو هم براش اتچ کردم!
    اونم این جواب رو داد

Dear Mehran,

I am working with my department to find venues of funding for you. I will let you know as soon as I know something.
    Keep moving forward with your PhD application.
    Best regards,

حالا باز چقدر میشه رو این جواب حساب کرد؟
    جمله آخرش رو هم متوجه نمیشم! گفته پیگیر شو! چون من بهش گفتم که من پارسال اپلای کردم و میتونم امشال اپلای رو تغییر بدم به سال بعد

ممنون از شما
    خوب ميگه داره برات دنبال گزينه ايي ميگرده كه فاند داشته باشه. اگر چيزي پيدا شد خبرت ميكنه. اما تو پروسه اپلايتو ادامه بده ( احتمالا منظورش جاهاي ديگه است). چاره ايي نداري جز انتظار. اگر خبري نشد بعد 2-3 هفته تماس بگير بنظر من. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

خوب ميگه داره برات دنبال گزينه ايي ميگرده كه فاند داشته باشه. اگر چيزي پيدا شد خبرت ميكنه. اما تو پروسه اپلايتو ادامه بده ( احتمالا منظورش جاهاي ديگه است). چاره ايي نداري جز انتظار. اگر خبري نشد بعد 2-3 هفته تماس بگير بنظر من. شادزي

ممنون..2و3 هفته زود نیست؟ چون من گفتم برای فال 2013 می خوام بیام!

سلام، دوستان کسی نظزی در این مورد نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_723 نمایش پست ها
    دوستان یه کمک می خواستم. من یک هفته پیش به یکی از استادا یه ای میل به همراه رزومم دادم برای پوزیشن دکترا، اونم ای میل منو فوروارد کرده برای دو تا از استادای دیگه توی دانشکده ولی بدون هیچ توضیحی !! حالا من نمی دونم چه عکس العملی باید به ای میلی یکی استادا (که بهش فوروارد شده) باید بدم!! ای میلش به این شرحه:
    Dear -------- ,
    Professor ---- forwarded your message, for graduate study in his group, to me in
    my capacity as Director of Graduate Studies in the Department of ---. Admission to graduate study in our Department is decided by a faculty
    committee, and is on a competitive basis. Criteria include academic excellence,
    and evidence of prior success in research as indicated in letters of reference
    and published papers. Superficially, your resume suggests that your application
    would be competitive. However, admission also depends on a match of a student's
    background to current funded research projects.
    Sincerely,
    ------

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz a نمایش پست ها

اول می‌گردم دانشگاهی که فیلدِ ریسرچ من رو داره پیدا می‌کنم. بعد با اون دپارتمان یا lab تماس میگیرم که ببینم open position دارن یا نه. بعد apply می‌کنم و وقتی‌ که ادمیشنِ اولیه اومد با استاد‌هایی‌ که تو فیلدِ من کار می‌کنن تماس میگیرم. قبل از اون فایده نداره به نظر من.
    دوست عزیز، من هیچ دلیل دیگه ای جز مورادی که در اطرافم دیدم ندارم. اما در مورد خودم، من هیچ نکته منفی ای در رزومم ندارم، معدل بالا، نمره زبان خوب و مقاله. منتها من خودم نمی تونم ریسک کنم و بگم مثلا امسال 10 جا اپلای می کنم، فوقش نشد سال بعد یا میرم اروپا.
    به نظر من نمیشه روی تماس با دپارتمان خیلی اکتفا کرد. چون اکثر مواقع پوزیشن هست و به شما خواهند گفت اپلای کن، چون بالاخره شما یه پولی هم داری میریزی به حساب اون ها. اما مثلا شما در یک دپارتمانی اپلای میکنی که قبلاً علی با یک استاد هماهنگ کرده و همون جا اپلای کرده. مطمئناً در این حالت، علی قبول میشه و شما ریجکت. دپارتمان هم در جریان تماس های علی با استاد نیست و خبر نداره که به شما بگه اپلای نکن قبلا علی اوکی شده.
    در نتایج پذیرش گزینه تماس با استاد نیست و خیلی ها به این مورد اشاره نمیکنن. من نمیگم بدون تماس شانسی نیست، اما به نسبت کسی که تماس و اوکی از طرف استاد داشته کمتر هست و کسانی که وقت ندارن بهتره ریسک نکنن و تماس بگیرن. این نظر من هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz a نمایش پست ها

- تماس گرفتن با دپارتمان در مورد open position بی‌ معنی‌ هست چون پوزیشن چیزی در دست اساتید هست نه دپارتمان. "بعضی‌" دپرتمان ها شاید به شما ساله اول ساپورتی مثل TA بده، که در این مورد هیچوقت به شما نمی‌گه open position نداریم
    - در اکثر دانشگاه‌ها چیزی به اسم ادمیشن اولیه وجود نداره و شما باید ساپورت استادی رو داشته باشید تا ادمیشن رو برا شما جور کنه

Junior Member

Dear...,

Thanks for your interest. If your application for graduate study is accepted by our department committee, please contact me. The best regards.
    دوستان به نظرتون من از این استاد بپرسم الان که آیا فاند داره یا نه؟ یا اسنکه بگذارم برای بعد از اپلای و قبولی؟مرسی از جوابتون.

Global Moderator

Simon آواتار ها

[QUOTE=a.ziaee87;886970]Dear...,

Thanks for your interest. If your application for graduate study is accepted by our department committee, please contact me. The best regards.
    دوستان به نظرتون من از این استاد بپرسم الان که آیا فاند داره یا نه؟ یا اسنکه بگذارم برای بعد از اپلای و قبولی؟مرسی از جوابتون.
    [/Q

پرسيدنش ايرادي نداره اما بنظرم تمپلت مياد و اگر فاند هم داشته باشه خودش در مورد شما حرفي نزده كه ميخواد بهت بده. بازم بپرسي بهتره.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)