صفحه 57 از 1371 نخستنخست ... 74748495051525354555657585960616263646566671071575571057 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    Rahele;
    very funny reply; do you know whare he/she is from?

منظورتون دانشگاهه؟ penn state!!!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

به کانت داون:آیا این هم عجیب نیست؟ سلام اما اینکه پیپرهای من در یک موضوع است و مقاله چاپ شده در این موضوع هم دارم اونها رانخواسته اما این گیرداده به این مقاله ای که کامل نیست و دارم روش کار می کنم و نوشتم قراره سابمیت کنم این یکم برام عجیبه و آیا این درسته که پیپری که هنوز سابمیت هم نشده بخواهند؟

Junior Member

سلام.... یه استاد ایرانی از کانادا اینو بهم گفته:

Thanks for the e-mail. You may apply through the school of graduate studies and put my name as your preference in the application. Up on approval by SGS, I would be able to act on your application in April subject to my budget in 2009.
    Good luck!

یعنی تو SOP اسمشو بنویسم؟ بگم می خوام با این استاد کار کنم؟ خیلی وقته جواب ایمیلشو ندادم، به نظرتون چی بهش بگم، بعد اینکه به نظرتون به استاد دیگه ای از اون دانشکده ایمیل نزنم؟ می ترسم بپیچونه یا یادش رفته باشه؟
    چقدر به این امیدوار باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hp84
    سلام.... یه استاد ایرانی از کانادا اینو بهم گفته:

Thanks for the e-mail. You may apply through the school of graduate studies and put my name as your preference in the application. Up on approval by SGS, I would be able to act on your application in April subject to my budget in 2009.
    Good luck!

یعنی تو SOP اسمشو بنویسم؟ بگم می خوام با این استاد کار کنم؟ خیلی وقته جواب ایمیلشو ندادم، به نظرتون چی بهش بگم، بعد اینکه به نظرتون به استاد دیگه ای از اون دانشکده ایمیل نزنم؟ می ترسم بپیچونه یا یادش رفته باشه؟
    چقدر به این امیدوار باشم؟
    اگر دوس داری میتونی اسمشو تو SOP ات بنویسی، ولی منظور ایشون اینه که تو فرمهای اپلایت اون قسمتی که در مورد اولویتها در زمینه کاری است، زمینه کاری ایشون رو انتخاب کنی. مثلا تو فرمهای دانشگاه تورنتو یه قسمتی هست که زمینه کاریت و کسی رو که دوس داری باهاش کار کنی رو به ترتیب میتونی انتخاب کنی.

hp84 ؛
    منم موردم تقریبا مشابه شما بود ؛ استادم بهم گفت که توی مدارکی که میفرستم به دانشگاه؛ اشاره کنم که باهاش در ارتباط بودم.
    از اونجایی که sop و یا resume مدارکی هستن که باید سر زمان مشخصی در graduate office خوانده بشن و از اونجایی که ممکنه یه نگاه گذرا به اونا بشه؛ من ترجیح دادم که روی یک برگه ی جدا این موضوع رو که با فلان استاد در ارتباط بودم رو بهشون اطلاع بدم.
    ضمنا سعی کن از هر فرصتی برای ارتباط با استادت استفاده کنی؛ ضمن اینکه نامه ای که بهت نوشته خیلی امیدوار کنندست .
    فرصت که میگم میتونه هر اقدامی که واسه apply کردنت میکنی باشه مثل: وقتی که نمره تافلتو گرفتی یا وقتی که مدارکتو پست کردی بهش پست بزن تا هم در جریانش بذاری و هم اینکه متوجه اشتیاقت بشه و فراموشت نکنه.
    به هر حال امیدوارم موفق باشی
    امیر
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Junior Member

این میل را یه استاد در جواب میل من زده

Thank you for your interest in speech processing research. Currently,
    I'm looking for a PhD student to work on a speech research project on
    language learning, focusing on English languages. This
    project will involve areas such as pronunciation modelling, confidence
    score generation, corrective feedback generation etc. Would you be
    interested?

Do you have any experience with using the HTK? Could you pls also
    elaborate briefly on the research work you did on feature extraction
    last year? e.g. was it a group/individual project? what was your
    contribution in terms of research and implementation?

You also mentioned that you have speech processing development
    experience in Matlab. How comfortable are you in other programming
    languages like C

میشه یکی یه جواب خوب واسه این نامه استاد تهیه کنه به غیر از قسمتی که گفته در مورد پروژت بیشتر صحبت کن ممنون میشم

Senior Member maryamf آواتار ها

Thank him/her and show your interest. Answer the questions so that if you are interested make him/her enthutiastic to accept you..

Senior Member

to: se9_2en

معمولا وقتی استادا از شما خوششون بیاد سعی میکنن در چندین مرحله شخصیت مجازی
    شما رو به حقیقی تبدیل کنن در این مرحله شما باید تا نهایت حد استاد رو در مورد سوالاتی
    که پرسیده قانع و مشتاق کنی. اگر این مرحله با موفقیت سپری بشه احتمالا در مرحله بعد مصاحبه تلفنی
    داری.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Raheleh:
    نه منظورم این بود که کجاییه- ملیتش منظورم بود

Zirdaryaeei:
    بنظر من دلایل زیادی وجود داره که اونا بخواند مقاله هنوز سابمیت نشده رو ببینند:
    مطالب و یافته های جدید تر شما- شاید اطمینان از genuine بودن اون و ...
    ولی اینکه سابمیت نشده رو بخواند باور کن چیز عجیبی نیست-گفتم که مثلا یه استاده ای از استرالیا همچین چیزی رو از من خواست

یکی از منشی های دانشگاه ها امروز این جواب رو داده که:
    Dr. ..... asked me to respond to you because we have a centralized system for funding graduate students in their first year, and acceptance decisions are made by a committee, not by individual faculty members. Students who are accepted then choose labs after doing short rotations, based on available funding for subsequent years. If you came here, you would most likely be able to do a rotation in Dr. .......'s lab.
    نظرتون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)