صفحه 570 از 1371 نخستنخست ... 704705205605615625635645655665675685695705715725735745755765775785795806206701070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,691 تا 5,700 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    ممنون..2و3 هفته زود نیست؟ چون من گفتم برای فال 2013 می خوام بیام!
    هر جوري ميلته . الته خودش گفته تماس ميگيره ولي بنظرم 3 فتنه ديگه تماس بگيري يادآوري هم محسوب ميشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام
    من به یکی از استادهایی که زمینه ی کاریش با من یکی بود ایمیل زدم و ایشون بدون هیچ جوابی به من گفت که تمامی مقالاتی رو که نوشتم براش ارسال کنم. من میخواستم ازش فاند بگیرم اما بعد از 1 هفته هیچ جوابی ازش نگرفتم.حالا به نظرتون من براش ایمیل بزنم که چی شد؟ یه متن بهم پیشنهاد میکنید که بفرستم.

سلام دوستان
    یه سوال داشتم که ممنون میشم اگر پاسخ بدین.
    من واسه ترم زمستون در یکی از دانشگاه های کانادا اپلای کردم. حدود یه ماه پیش پروندم به دست استاد مربوطه رسید. سه هفته پیش به استاده زنگ زدم گفتم که تصمیمتون چی شد ؟ کلی عذر خواهی کرد که من هالیدی بودم و فرصت نکردم هنوز اما حتما بررسی میکنم. دیگه خبری نشد تا چند روز پیش (چهار شنبه) که خودم به دپارتمان مربوطه تماس گرفتم و نتیجه اپلیکیشنم رو ازشون جویا شدم. اونها هم در کمال تعجب گفتن هنوز خبری ندارن ( استاده نه ریجکت کرده نه ok داده) و باید خوذم هرچه سریعتر با استاد تماس بگیرم وازش بخوام که نتیجشو به دپارتمان اعلام کنه چون دیگه ددلاین پروندم داره تموم میشه. واقعا اعصابم خورد شد ! الان هرچه به استاد زنگ میزنم خارج از اوفیسش هستش.ایمیلم رو هم هنوز جواب نداده. یعنی دوباره رفته هالیدی؟ به نظرتون پروندمو ریجکت کرده؟ اخه اگر ریجکت کرده بود که با من رودرواسی نداشت و در جواب ایمیلم میگفت! و یا حد اقل به دپارتمان اطلاع میداد! به نظرتون دلیلش چیه و الان باید چیکار کنم؟

Junior Member faraz a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    دوست عزیز، من هیچ دلیل دیگه ای جز مورادی که در اطرافم دیدم ندارم. اما در مورد خودم، من هیچ نکته منفی ای در رزومم ندارم، معدل بالا، نمره زبان خوب و مقاله. منتها من خودم نمی تونم ریسک کنم و بگم مثلا امسال 10 جا اپلای می کنم، فوقش نشد سال بعد یا میرم اروپا.
    به نظر من نمیشه روی تماس با دپارتمان خیلی اکتفا کرد. چون اکثر مواقع پوزیشن هست و به شما خواهند گفت اپلای کن، چون بالاخره شما یه پولی هم داری میریزی به حساب اون ها. اما مثلا شما در یک دپارتمانی اپلای میکنی که قبلاً علی با یک استاد هماهنگ کرده و همون جا اپلای کرده. مطمئناً در این حالت، علی قبول میشه و شما ریجکت. دپارتمان هم در جریان تماس های علی با استاد نیست و خبر نداره که به شما بگه اپلای نکن قبلا علی اوکی شده.
    در نتایج پذیرش گزینه تماس با استاد نیست و خیلی ها به این مورد اشاره نمیکنن. من نمیگم بدون تماس شانسی نیست، اما به نسبت کسی که تماس و اوکی از طرف استاد داشته کمتر هست و کسانی که وقت ندارن بهتره ریسک نکنن و تماس بگیرن. این نظر من هست.
    ممنون دوست عزیز از پاسخت. البته صحبت شما تا حدود زیادی درست هست و من حتما این موضوع رو هم در نظر میگیرم. ولی منظور من این هست که مثلا من به یه استاد میل میزنم و ایشون جواب نمیده، یا اینکه میگه اول ادمیشن از دپارتمان کمیتی باید بگیری، در حالی‌ که شاید فیلدِ ما خیلی‌ نزدیک هم باشه. حالا اگه ما اونجا رو بخاطر جواب نگرفتن یا جواب تمپلیت گرفتن بی‌خیال بشیم، ممکن یه شانس خیلی‌ خوب رو از دست بدیم. البته به قول شما اگه قبلان کسی رو پیدا کرده باشه که حتما ما رو رد می‌کنه، مسلما اگه از قبل استاد پیدا کرده باشی‌ که عالیه! منظور من از نتایجِ پذیرش ۲۰۱۲ این صفحه هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%A7%D9%84-2012

Junior Member faraz a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط applied نمایش پست ها
    - تماس گرفتن با دپارتمان در مورد open position بی‌ معنی‌ هست چون پوزیشن چیزی در دست اساتید هست نه دپارتمان. "بعضی‌" دپرتمان ها شاید به شما ساله اول ساپورتی مثل TA بده، که در این مورد هیچوقت به شما نمی‌گه open position نداریم
    - در اکثر دانشگاه‌ها چیزی به اسم ادمیشن اولیه وجود نداره و شما باید ساپورت استادی رو داشته باشید تا ادمیشن رو برا شما جور کنه
    پوزیشن دست استاد هست ولی وقتی جواب نمیده باید از کس دیگه ای بپرسیم. من مثلا زنگ میزنم به لبش (Lab!) و مثلا از منشیش میپرسم. بعضی وقتها من از دپارتمان میپرسم و مثلا بهم میگن که ما کلا امسال فقط روی دانشجوهای موجودمون سرمایه گذاری میکنیم و هیچ دانشجوی جدیدی نمیگیریم. حالا شاید به قول شما این حرف بی معنی باشه. راجب ادمیشن اولیه منظور من ادمیشن از کمیته دپارتمان هست، بر خلاف نظر شما، اگه کمیته شما رو رد کنه هیچ استادی نمیتونه کارتون رو درست کنه، به خصوص در دانشگاههای مطرح.

مگه پرونده ددلاین داره؟ دلیل اینکه بهتون جواب نمی ده می تونه شروع ترم باشه و اینکه سرش شلوغه. یا اینکه شما رو در لیست انتظار گذاشته که اگه کسی از بچه هایی که اکسپت شدن نخواست بره به شما بگه. یکم صبر کنین اگر جواب نداد دوباره پیگیری کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم که ممنون میشم اگر پاسخ بدین.
    من واسه ترم زمستون در یکی از دانشگاه های کانادا اپلای کردم. حدود یه ماه پیش پروندم به دست استاد مربوطه رسید. سه هفته پیش به استاده زنگ زدم گفتم که تصمیمتون چی شد ؟ کلی عذر خواهی کرد که من هالیدی بودم و فرصت نکردم هنوز اما حتما بررسی میکنم. دیگه خبری نشد تا چند روز پیش (چهار شنبه) که خودم به دپارتمان مربوطه تماس گرفتم و نتیجه اپلیکیشنم رو ازشون جویا شدم. اونها هم در کمال تعجب گفتن هنوز خبری ندارن ( استاده نه ریجکت کرده نه ok داده) و باید خوذم هرچه سریعتر با استاد تماس بگیرم وازش بخوام که نتیجشو به دپارتمان اعلام کنه چون دیگه ددلاین پروندم داره تموم میشه. واقعا اعصابم خورد شد ! الان هرچه به استاد زنگ میزنم خارج از اوفیسش هستش.ایمیلم رو هم هنوز جواب نداده. یعنی دوباره رفته هالیدی؟ به نظرتون پروندمو ریجکت کرده؟ اخه اگر ریجکت کرده بود که با من رودرواسی نداشت و در جواب ایمیلم میگفت! و یا حد اقل به دپارتمان اطلاع میداد! به نظرتون دلیلش چیه و الان باید چیکار کنم؟

استاد از رزومتون خوشش اومده و می خواد بیشتر بررسی کنه. احتمالا سرش شلوغه. دوباره ایمیل بزنید و خودتون رو مشتاق نشون بدین. تو ایمیل در مورد مقالاتتون و اینکه قبلا هم براش فرستادین بگین آخرش هم اینو می تونین بگین:

I hope to join your ... program. Thank you very much for your consideration. I am looking forward to hearing from you at your earliest convenience.

نقل قول نوشته اصلی توسط radmanesh90 نمایش پست ها
    سلام
    من به یکی از استادهایی که زمینه ی کاریش با من یکی بود ایمیل زدم و ایشون بدون هیچ جوابی به من گفت که تمامی مقالاتی رو که نوشتم براش ارسال کنم. من میخواستم ازش فاند بگیرم اما بعد از 1 هفته هیچ جوابی ازش نگرفتم.حالا به نظرتون من براش ایمیل بزنم که چی شد؟ یه متن بهم پیشنهاد میکنید که بفرستم.

سلام. من حقیقتا برای Ph.D Direct براش ایمیل زدم.توی ایمیلی هم که براش زدم گفتم که آخرین مدرک من لیسانسه.به نظرتون اگه که بهش بگم که برای MS بهم RA بده شانس پذیرش توی گروهشو از دست میدم؟ یا اول بذارم OK رو ازش بگیرم بعدا باهاش در مورد مدرک MS حرف بزنم

شما بالاخره می خواین پی اچ دی بخونین یا مستر؟ به هر حال ممکنه اون یه حسابایی پیش خودش کرده باشه باری اینکه شما رو برای پی اچ دی بگیره. مثلا یه پروژه داره و دانشجو میخواد. در مورد اینکه یهو بهشن بگین برای مستر می خواین فاند بگیرین یکم باید در مورد استاد و پروژه هاش تحقیق کنین و اگه می شه از الان بگین که شرط صداقت رو هم رعایت کرده باشین. احتمالا می تونید برای پی اچ دی برین و اونجا اگه نخواستین بعد از دوسال که درسا رو پاس کردین با همون فوق فارق التحصیل بشین. اینو از دانشگاه بپرسین. و با دانشجوهای استاد هم مکاتبه داشته باشین معمولا اطلاعات خوبی بهتون می دن

نقل قول نوشته اصلی توسط radmanesh90 نمایش پست ها
    سلام. من حقیقتا برای Ph.D Direct براش ایمیل زدم.توی ایمیلی هم که براش زدم گفتم که آخرین مدرک من لیسانسه.به نظرتون اگه که بهش بگم که برای MS بهم RA بده شانس پذیرش توی گروهشو از دست میدم؟ یا اول بذارم OK رو ازش بگیرم بعدا باهاش در مورد مدرک MS حرف بزنم

Junior Member

بلاخره ۱ پروفسور! جوابمو داده و میل زده که از پروپوزالم خوشش آمده و در زمینه کار خودشه. بعد گفته که باید یکم پروبال به پروپوزالام بدم واسه فرم های ادمیشن. و پرسیده:
    Do you have the details on when and how to complete the forms?
    خوب این یعنی اکی position میده؟
    من بش بگم دارم با ادمیشن discuss میکنم در مورد ... دیگه چی بگم ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)