صفحه 571 از 1371 نخستنخست ... 714715215615625635645655665675685695705715725735745755765775785795805816216711071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,701 تا 5,710 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    بهتره در اولین میلی که به اساتید میزنیم طرح تحقیقاتی رو هم بفرستیم یا نه؟
    نکته دیگه اینکه استادی بهم ایمیل زده (که البته من بهش میل زده بودم ) بعد گفته فلان استاد ایمیلت رو برام فوروارد کرده بود و این در حالیکه که من اصلا به استادی که ایشون اشاره میکنند میل نزده بودم. حالا در جوابش به این موضوع اشاره کنم یا نه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بهتره در اولین میلی که به اساتید میزنیم طرح تحقیقاتی رو هم بفرستیم یا نه؟
    نکته دیگه اینکه استادی بهم ایمیل زده (که البته من بهش میل زده بودم ) بعد گفته فلان استاد ایمیلت رو برام فوروارد کرده بود و این در حالیکه که من اصلا به استادی که ایشون اشاره میکنند میل نزده بودم. حالا در جوابش به این موضوع اشاره کنم یا نه؟
    اگر خواستن بفرست اما در ايمل اول بهش اشاره كن.
    نه نيازي نيست اين بندگان خدا از بس ايميل ميگيرن قاطي ميكنن با هم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maria_mlz نمایش پست ها
    بلاخره ۱ پروفسور! جوابمو داده و میل زده که از پروپوزالم خوشش آمده و در زمینه کار خودشه. بعد گفته که باید یکم پروبال به پروپوزالام بدم واسه فرم های ادمیشن. و پرسیده:
    Do you have the details on when and how to complete the forms?
    خوب این یعنی اکی position میده؟
    من بش بگم دارم با ادمیشن discuss میکنم در مورد ... دیگه چی بگم ؟!
    ايشون در مورد فاند حرفي نزده. خودتون نپرسيده بودي؟ ظاهرا شما رو به تكميل اپليكيشن راهنمايي كرده. اگر پوزيشن داشته باشه هم ظاهرا اول كميته باشد شما رو بپذيره و بعد ايشون در خدمته. ازشون بپرسيد ايشون چقدر احتمال ميده بتونيد باهاشون همكاري كنيد در آينده.ضمنا اعلام آمادگي كن و از خودت اشتياق زيادي نشون بده. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط radmanesh90 نمایش پست ها
    سلام. من حقیقتا برای Ph.D Direct براش ایمیل زدم.توی ایمیلی هم که براش زدم گفتم که آخرین مدرک من لیسانسه.به نظرتون اگه که بهش بگم که برای MS بهم RA بده شانس پذیرش توی گروهشو از دست میدم؟ یا اول بذارم OK رو ازش بگیرم بعدا باهاش در مورد مدرک MS حرف بزنم
    خيلي مراقب باش در مودر صادق بودن. به شدت به بي صداقتي حساس هستند. شادزي

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام دوستان
    من به یه استاد ایمیل زده بودم پرسیدم موقعیت خالی داره و در مورد فاند حرف نزدم
    جواب داده موقعیت داره و خواسته فرم آنلاین رو پر کنم و یه کپی از ایمیل رو به مسئول آموزش داده و از فاندحرفی نزده
    من هنوز امتحان آیلتس ندادم، نمیتونم فرم رو پر کنم...بهش چی بگم؟؟
    لطفا راهنمایی کنید...نمیخوام از دستش بدم اما فاندم حیاتیه... بدون آیلتس هم که ....
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جواب داده موقعیت داره و خواسته فرم آنلاین رو پر کنم و یه کپی از ایمیل رو به مسئول آموزش داده و از فاندحرفی نزده
    لطفا راهنمایی کنید...نمیخوام از دستش بدم اما فاندم حیاتیه... بدون آیلتس هم که ....
    مرسی
    بهتره تو سوال اطلاعات بیشتری بدین تا بهتر بشه راهنمایی کرد. مثلا این دانشگاه تو اروپاست یا آمریکا (چون سیستم اپلای فرق میکنه). و اینکه واسه fall یا winter یا spring.
    معمولا پرکردن فرم تقاضانامه ربطی به امتحان دادن نداره، معمولا میگن اگه نمره رو دارین وارد کنین و اگه ندارین هم که مشکلی نیست. بهتره شما ازش تشکر کنین و بگین حتما اپلای می کنم. بهتره مستقیما از فاند حرف نزنین و آخرش بپرسین اگه پذیرش بگیرم میتونم به عنوان RA به گروهتون ملحق شم یا نه، اینجوری غیر مستقیم وضع فاند رو میفهمین و اینکه میفهمین آیا ایمیل اول template بوده یا نه.
    موفق باشین

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسی
    از نظر من جوابي كه شما گرفتي يك تمپلت ساده است. استادي كه ايميل رو به مسئولين آموزش بفرسته غير مستقيم داره ميگه اپلاي كن تا كميته تصميم بگيره. شادزي

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

سلام

من دانشگاه رو یک ترم دیفر کردم
    الان برای اولین بار به یک تعداد استاد ایمیل زدم 2 تاشون جواب دادن
    یکیشون گفت من پول فقط واسه دانشجو های دکترا دارم....من مسترم
    اون یکی هم گفت از ترم اول و دوم به مستر فاند میدن
    من نمیدونم چرا یهو حرف پول زدن
    در حالی که من گفته بودم به موضوع شما علاقه دارم
    من چی جواب بدم؟؟؟؟ از ترم 2 هم فاند بدن عالیه!!!!
    از دوستان عزیز(خانوم) که عازم Arizona State University هستند درخواست دارم برای هماهنگی پیغام خصوصی بدهند

سلام.خواستم تجربه ای که دو بار در حین ایمیل زدن به اساتید رخ داده رو بهتون بگم:
    من از دو تا استاد چینی درخواست داشتم که براشون مقالاتم رو بفرستم.مقالات من close access بودن و برای هر کدوم بایستی مبالغ زیادی به پابلیشر های نا متعرف ژورنالها بپردازند.من بعد از 1 هفته باهاشون تماس گرفتم که جواب چی شد و چرا دیگه ازتون خبری نشد؟
    در پاسخ بهم گفتند که ما فاندی نداریم که بهت بدیم. به همین دلیل باهات تماس نگرفتیم. ولی من توی ایمیلم گفتم که من فاند میخوام و از خودم ساپورتی ندارم. بعدا با بعضی از دانشجو های اون استاد تماس گرفتم و جویا شدم که آیا میتونید مقاله ی منو از ---- رایگان دانلود کنین؟ و در پاسخ به جواب خیر رسیدم.در اصل مقاله ها رو مجانی الآن از من گرفتند.
    من که خیلی دپرس شدم.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

سلام به همه دوستان اهل فن.
    من يك ايميل به يك استاد زدم و اونهم چنين جواب داد كه:
    You can apply for a Teaching Assistanship for September 2013.
    You can look at the web site of the department about how to apply for a Ph.D.
    حالا به نظرتون اين جواب تمپليته؟‌من علاوه بر تشكر، چي تو ايميل بعديم ازش بپرسم؟‌مثلاً اين كه ميتونم اسمش رو توي Application Form يا SoP ام ذكر كنم، يا مثلاً بعد از Apply بهش اطلاع بدم؟
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)