صفحه 572 از 1371 نخستنخست ... 724725225625635645655665675685695705715725735745755765775785795805815826226721072 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,711 تا 5,720 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    به نظرتون این یه جواب تمپلیته؟ یا اینکه میشه روش حساب کرد و اپلای کرد؟ (از یکی از دانشگاههای آمریکا که خیلی کارش نزدیکه و قبلا اصلا ایمیل باز نمیکرد و دیلیت میکرد.)
    Thank you for your interest.

I am not presently looking for an additional graduate assistant, but I may be at some time in the future. If you apply to the xxxxxx program within the xxxxxx Department, I will be easily able to get your application in the event that a need for an additional graduate assistant were to suddenly arise.
    جواب خاصی رو پیشنهاد میکنید؟ یا همون ابراز علاقه مندی و تشکر ؟
    و اینکه به بقیه همکاراش ایمیل بزنم؟ یا اینکه کار درستی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون این یه جواب تمپلیته؟ یا اینکه میشه روش حساب کرد و اپلای کرد؟ (از یکی از دانشگاههای آمریکا که خیلی کارش نزدیکه و قبلا اصلا ایمیل باز نمیکرد و دیلیت میکرد.)

I am not presently looking for an additional graduate assistant, but I may be at some time in the future. If you apply to the xxxxxx program within the xxxxxx Department, I will be easily able to get your application in the event that a need for an additional graduate assistant were to suddenly arise.
    بهتره بیخیالش شی. چون داره میگه فعلا قصد نداره دانشجو بگیره، معلومم نیست کی بگیره، بیشتر خواسته جلب مشتری کنه ...
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان اهل فن.
    من يك ايميل به يك استاد زدم و اونهم چنين جواب داد كه:
    You can apply for a Teaching Assistanship for September 2013.
    You can look at the web site of the department about how to apply for a Ph.D.
    حالا به نظرتون اين جواب تمپليته؟‌من علاوه بر تشكر، چي تو ايميل بعديم ازش بپرسم؟‌مثلاً اين كه ميتونم اسمش رو توي Application Form يا SoP ام ذكر كنم، يا مثلاً بعد از Apply بهش اطلاع بدم؟
    ممنون.
    دوست عزیز اگه پست های قبلی رو یه نگاه میکردین براتون واضح بود که این Email خیلی Template هستش، بعدشم رو چه حسابی میخوای اسمش رو توی SOP بیاری؟
    اگر این کار رو هم بکنی خیلی کار ضایعی هست و شانستو برای پذیرش کاملا میاره پایین ...
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

یه استادی تو آمریکا بهم این جواب رو داده:
    Dear Amene,
    Thank you for your interest in joining my research group.
    I would strongly suggest that you consider applying to our graduate program. Unfortunately at this time I don't have any research openings in my group, but things may change in the future.
    Good luck with your future endeavors.

من هم اینو در جواب واسش فرستادم، فکر کنم چون تازه کارم اشتباه کردم! چون بعدش دیگه جواب نداد! پیدا کردن استاد با موضوع مرتبط با دانشگاه رنک خوب کلی وقت می بره، دلم نمی خواد از دستشون بدم! لطفا راهنمائیم کنین!

Dear ...,
    Thank you for your kind and swift reply.
    I would appreciate if you could let me know when can I contact you about the availability of position in your research group.

!Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    یه استادی تو آمریکا بهم این جواب رو داده:
    Dear Amene,
    Thank you for your interest in joining my research group.
    I would strongly suggest that you consider applying to our graduate program. Unfortunately at this time I don't have any research openings in my group, but things may change in the future.
    Good luck with your future endeavors.

من هم اینو در جواب واسش فرستادم، فکر کنم چون تازه کارم اشتباه کردم! چون بعدش دیگه جواب نداد! پیدا کردن استاد با موضوع مرتبط با دانشگاه رنک خوب کلی وقت می بره، دلم نمی خواد از دستشون بدم! لطفا راهنمائیم کنین!

Dear ...,
    Thank you for your kind and swift reply.
    I would appreciate if you could let me know when can I contact you about the availability of position in your research group.

It was a template reply as he/she do not follow your application. Try to contact other people

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

این یکی چطور؟ فکر نکنم template باشه چون این ای میل دومشه که درجواب سوال من که آیا ایشون واسه fall فاند داره یا نه فرستاده. لطفا بگین چکار کنم. دو ماه دیگه یه ای میل بزنم بپرسم یا اینکه این هم ...

You are very welcome and we will be looking forward to your application. At this time, I don't know how the funding situation will look like next Fall. I am in the process of writing new research proposals that will be submitted in the comming months to potential sponsors and, given the usual length of the review and decision process, I will not know of the outcome before the Spring of 2013

لطفا راهنمائی کنین!

(Elbert Hubbard)

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    بهتره بیخیالش شی. چون داره میگه فعلا قصد نداره دانشجو بگیره، معلومم نیست کی بگیره، بیشتر خواسته جلب مشتری کنه ...
    موفق باشی
    خب، این درسته که الان جایی برای شما نداره، اما واقعا دلیلی وجود نداره که فکر کنید شاید موقعیتی پیش نیاد. مثلا اگر برای تمدید یک پروژه اش داره اپلیکیشن می نویسه، می تونه یک دانشجو هم به کارش اضافه کنه. یعنی واقعا احتمال اینکه خیلی راحت و سریع یک پوزیشن جدید داشته باشه، زیاده.
    اما دلیلی هم وجود نداره که این اتفاق بیفته.

به نظرم، نباید هیچ فرصتی رو از دست بدید. شاید بد نباشه اگر بهش بگید که می خواهی اپلای کنی و منتظر رسیدن یک جواب ازش هستی، و اگر پوزیشنی شبیه چیزی که می خواهی در دانشگاه سراغ داره بهت بگه. و شما هم در عین حال که منتظر خبر از طرف هستی، سعی می کنی فرصت های دیگه موجود در دانشگاه رو بررسی می کنی.

اینجوری هم به چیزی که گفته عمل کرده ای هم بهش گفتی که داری دنبال فرصت دیگه ای هم می گردی، چون نمی تونی برای همیشه منتظرش باشی. اگر به اساتید دیگه هم ایمیل بزنی در راستای همین ایمیلت خواهد بود و ایرادی نداره. به هر حال این کار داوطلب است که دنبال فرصت بگرده و کسی ناراحت نمی شه. اما باید صادقانه و صریح بگید که دارید این کار رو می کنید. اگر بگی که من فقط می خواهم با تو کار کنم، بعد به بقیه ایمیل بزنی، بد می شه، چون حرف و عملت یکی نیست، اما اگر بگی می خواهم با تو کار کنم، اما می خواهم زودتر کارم رو شروع کنم، پس به جستجو ادامه می دهم، کاملا صادقانه است. و تصور می کنم اون استاد هم بهت کمک می کنه، یا اینکه دست کم از کارت احساس بدی پیدا نمی کنه.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    این یکی چطور؟ فکر نکنم template باشه چون این ای میل دومشه که درجواب سوال من که آیا ایشون واسه fall فاند داره یا نه فرستاده. لطفا بگین چکار کنم. دو ماه دیگه یه ای میل بزنم بپرسم یا اینکه این هم ...

You are very welcome and we will be looking forward to your application. At this time, I don't know how the funding situation will look like next Fall. I am in the process of writing new research proposals that will be submitted in the comming months to potential sponsors and, given the usual length of the review and decision process, I will not know of the outcome before the Spring of 2013

لطفا راهنمائی کنین!

والا، معمولا چاره دیگه ای نیست. این روش معموله که پروپوزال بنویسند و منتظر جواب باشند تا ببینند چقدر پول خواهند داشت، و معمولا چیزی که می خواهند رو به دست می آورند. برای این فال که منظورت نیست؟ چون دیگه فال شروع شده و کارها داره انجام می شه. فال بعد هم که خیلی مونده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    والا، معمولا چاره دیگه ای نیست. این روش معموله که پروپوزال بنویسند و منتظر جواب باشند تا ببینند چقدر پول خواهند داشت، و معمولا چیزی که می خواهند رو به دست می آورند. برای این فال که منظورت نیست؟ چون دیگه فال شروع شده و کارها داره انجام می شه. فال بعد هم که خیلی مونده.
    ممنون، بله واسه fall2013 منظورمه! یه سری بچه های اینجا بهم گفتن باید الان شروع کنم به ای میل نوشتن! منم تا حالا واسه چندنفر فرستادم! به نظرتون زوده؟!
    (Elbert Hubbard)

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه پست های قبلی رو یه نگاه میکردین براتون واضح بود که این Email خیلی Template هستش، بعدشم رو چه حسابی میخوای اسمش رو توی SOP بیاری؟
    اگر این کار رو هم بکنی خیلی کار ضایعی هست و شانستو برای پذیرش کاملا میاره پایین ...
    موفق باشی
    ممنون از شما.
    من بهش ايميل زدم و تشكر كردم و گفتم ميتونم موقع اپلاي بنويسم كه با شما تماس داشتم و ...؟
    اون هم گفت حتماً اين كار رو بكن.
    به نظرتون باز هم تمپليت بوده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)