صفحه 573 از 1371 نخستنخست ... 734735235635645655665675685695705715725735745755765775785795805815825836236731073 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,721 تا 5,730 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان اهل فن.
    من يك ايميل به يك استاد زدم و اونهم چنين جواب داد كه:
    You can apply for a Teaching Assistanship for September 2013.
    You can look at the web site of the department about how to apply for a Ph.D.
    حالا به نظرتون اين جواب تمپليته؟‌من علاوه بر تشكر، چي تو ايميل بعديم ازش بپرسم؟‌مثلاً اين كه ميتونم اسمش رو توي Application Form يا SoP ام ذكر كنم، يا مثلاً بعد از Apply بهش اطلاع بدم؟
    ممنون.
    متين جان تمپلت تشريف داره . اگر بتوني بيشتر ازش اطلاعات بگيره حداقل ميتوني جز گزينه هاي اپلايت بزاريش. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    این یکی چطور؟ فکر نکنم template باشه چون این ای میل دومشه که درجواب سوال من که آیا ایشون واسه fall فاند داره یا نه فرستاده. لطفا بگین چکار کنم. دو ماه دیگه یه ای میل بزنم بپرسم یا اینکه این هم ...

You are very welcome and we will be looking forward to your application. At this time, I don't know how the funding situation will look like next Fall. I am in the process of writing new research proposals that will be submitted in the comming months to potential sponsors and, given the usual length of the review and decision process, I will not know of the outcome before the Spring of 2013

لطفا راهنمائی کنین!

وضعيت فاندش معلوم نيست براي خودش هم. اما ميتوني بپرسي كه تماس بگيري تا ببيني وضعيت فرقي كرده يا نه. فقط مشكل اينه كه قبل بهار مشخص شه شايد به ددلاين نرسوني. ازش بپرس بنظرتون اگر من اپلاي كنم و احتمالا پذيرش شم شما اگر فاندتون تامين شه نظرتون رو كل رزومه ي من چيه. چون من عملا فاند برام حياتيه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

لطفا نظرتون رو در مورد این ایمیل میگید:

Thank you for your email and for the reminder. I will start working on the applications in November-December period and I will definitely take a close look to your application.

من سال گذشته با اساتید تماس نداشتم و ریجکت شدم. امسال شروع کردم به ایمیل زدن و جواب هایی که می گیرم اصلا امیدوار کننده نیست. تعجب می کنم که بعضی ها از استادها تایید پذیرش همراه با میزان فاند می گیرند. مثلا یکی از استادها به صورت زیر جواب داده. تقریبا همه می گویند باید اپلای کنید و کمیته پذیرش تصمیم می گیره.

Thank you very much for your interest in my Lab and the note! I do not have the ability to admit students directly into graduate programs at the university, but I would encourage you to note your interest in my group in the Personal Statement that you need to write for your application. Also, please keep in mind that I am affiliated with two different Ph.D. programs

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre86 نمایش پست ها
    لطفا نظرتون رو در مورد این ایمیل میگید:

Thank you for your email and for the reminder. I will start working on the applications in November-December period and I will definitely take a close look to your application.
    چيز خاصي نگفته. تمپلته. فقط گفته به مداركت حتما نگاه دقيقي ميندازه. اگر رزومه ات چشمگيره و با اين استاد از نظر فيلد ارتباط خوبي داري باهاش در تماس باش و اگر صلاح ديدي اپلاي كن. شادزي

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reghaderi نمایش پست ها
    من سال گذشته با اساتید تماس نداشتم و ریجکت شدم. امسال شروع کردم به ایمیل زدن و جواب هایی که می گیرم اصلا امیدوار کننده نیست. تعجب می کنم که بعضی ها از استادها تایید پذیرش همراه با میزان فاند می گیرند. مثلا یکی از استادها به صورت زیر جواب داده. تقریبا همه می گویند باید اپلای کنید و کمیته پذیرش تصمیم می گیره.

Thank you very much for your interest in my Lab and the note! I do not have the ability to admit students directly into graduate programs at the university, but I would encourage you to note your interest in my group in the Personal Statement that you need to write for your application. Also, please keep in mind that I am affiliated with two different Ph.D. programs
    رزومه و كار تحقيقاتي خيلي مهمه كه براشون چشمگير باشه. اين تمپلته . فقط اگر به كارش علاقمندي در SOP ميتوني اسم بياري تا مدارك و حتما بدن ببينه. شادزي

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    خب، این درسته که الان جایی برای شما نداره، اما واقعا دلیلی وجود نداره که فکر کنید شاید موقعیتی پیش نیاد. مثلا اگر برای تمدید یک پروژه اش داره اپلیکیشن می نویسه، می تونه یک دانشجو هم به کارش اضافه کنه. یعنی واقعا احتمال اینکه خیلی راحت و سریع یک پوزیشن جدید داشته باشه، زیاده.
    اما دلیلی هم وجود نداره که این اتفاق بیفته.

به نظرم، نباید هیچ فرصتی رو از دست بدید. شاید بد نباشه اگر بهش بگید که می خواهی اپلای کنی و منتظر رسیدن یک جواب ازش هستی، و اگر پوزیشنی شبیه چیزی که می خواهی در دانشگاه سراغ داره بهت بگه. و شما هم در عین حال که منتظر خبر از طرف هستی، سعی می کنی فرصت های دیگه موجود در دانشگاه رو بررسی می کنی.

اینجوری هم به چیزی که گفته عمل کرده ای هم بهش گفتی که داری دنبال فرصت دیگه ای هم می گردی، چون نمی تونی برای همیشه منتظرش باشی. اگر به اساتید دیگه هم ایمیل بزنی در راستای همین ایمیلت خواهد بود و ایرادی نداره. به هر حال این کار داوطلب است که دنبال فرصت بگرده و کسی ناراحت نمی شه. اما باید صادقانه و صریح بگید که دارید این کار رو می کنید. اگر بگی که من فقط می خواهم با تو کار کنم، بعد به بقیه ایمیل بزنی، بد می شه، چون حرف و عملت یکی نیست، اما اگر بگی می خواهم با تو کار کنم، اما می خواهم زودتر کارم رو شروع کنم، پس به جستجو ادامه می دهم، کاملا صادقانه است. و تصور می کنم اون استاد هم بهت کمک می کنه، یا اینکه دست کم از کارت احساس بدی پیدا نمی کنه.
    خیلی ممنون از جوابت، دوست من
    طبق توصیه شما، ازش تشکر کردم و علاقه مندیمو نشون دادم و گفتم که میخوام اپلای کنم و اینکه اگه اسمتون رو تو sop بنویسم، ناراحت نمیشید؟ و فقط به فال 2013 امیدوارم و نمیتونم صبر کنم و اینکه بهترین مسیری که این فرصت از دست ندم رو بهم نشون بدید. بلافاصله این جواب رو داد:

You are welcome to mention my name in your SOP; students have in the past, and some students mention more than one (as in "…working in the area of ABC, under the supervision of Dr X or Dr Y").

The procedure is fairly straightforward: if you apply to the graduate program of xxxxxx Engineering (which is within xxxxxx Engineering), you are automatically considered for any TA or RA positions that become available. In practice, TA positions rarely go to foreign nationals during their first semester

به نظرتون با این جوابش، امیدی میتونم داشته باشم و یا اینکه به بقیه همکاراشم ایمیل بزنم؟ میشه رو این جواب حسابی باز کرد؟ و اینکه دیگه تا زمان اپلای، ایمیلی بهش نزنم؟
    ممنون از کمکتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

یکی به من بگه این استاد چی میگه!!!!
    من گفتم در دانشگاهتون پذیرفته شدم و به فیلد شما علاقمند هستم...ایا پوزیشن خالی دارین یا نه؟؟؟؟
    جواب:

If you are a Master's student, you can register for an applied project through my lab (BME 593). My syllabus for the Fall is attached.

If you are a PhD student, unfortunately I do not have any available positions, unless you already have a PhD student fellowship.

خب این یعنی چی؟من منظورم این بود فاند میخوام :دی
    از دوستان عزیز(خانوم) که عازم Arizona State University هستند درخواست دارم برای هماهنگی پیغام خصوصی بدهند

خب این یعنی چی؟من منظورم این بود فاند میخوام :دی
    خوب اینم خیلی واضح گفته که فاند نداره ولی اگه دانشجوی مستر هستید میتونید درس پروژه تون رو باهاش بردارید

Junior Member

سلام، یکی لطفا منو از نگرانی در بیاره! بالای 300 تا ای میل به استادای مختلف تو اقصی نقاط جهان دادم هیشکی جواب درستو حسابی نمی ده ! همه می گن اپلای کن (تملپ)! یعنی واقعا یه داشجوی ارشد با معدل 18.16 با 12 تا ISI با ایمپکت بین 1.5 تا 3.8، تا 17 تا کنفرانس ، 3 تا پتنت با 2 سال سابقه تو خودروسازی ارزش جواب دادن نداره! مغزم سوت می کشه!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)