صفحه 575 از 1371 نخستنخست ... 754755255655665675685695705715725735745755765775785795805815825835845856256751075 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,741 تا 5,750 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    سلام ، دوستان گرامی من بعد از یک هفته ایمیل زیر را دریافت کردم، ممنون میشم که نظرتون را بفرمایید. خیلی ممنون از راهنمایی تون.
    Dear ,

Thank you for contacting me. I think that you are a good match for my group. Usually first year students are fully supported as teaching assistants, and then move in to research assistantships after one or two years. The teaching assistantship is an excellent experience, at least for one year, so I would recommend that first you apply (I can encourage your admittance) and then if you decide to come you can look around and see how my group looks to you.

Let me know how it goes.

نسبتا خوبه . جديش بگير و از همين الان باهاش دائم در تماس باش. اگر كارشو دوست داري نشون بده گروهش خيلي برات خوبه و علاقمندي. اگر ميخواي اپلاي كني مدارك و زودتر بفرست چون اميدوارم ساپورتت كنه. راستي بگو TA بودن برات جالبه و دوست داري اين قضيه رو. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering-AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بنظر آره میرسه. منتهی باید برای مستر اپلای کنید نه دکترای مستقیم. تشکرکنید و اپلای کنید.
    آخه من فعلا چون مدارک زبانم آماده نیست قصد اپلای ندارم(نمیتونم!). منو یادش نره؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh100 نمایش پست ها
    سلام.اگه میشه یکی منو راهنمایی کنه.من به یه استادی رزومه فرستادم در جوابم اینو زده:

Dear Sepideh:
    Thank you for your message. You have impressive academic credentials and your background is relevant to our MSc eHealth program. We only admit a few visa applicants to our program each year, so these admissions are highly competitive. I would like to encourage you to go ahead with your application, and I am forwarding your message to Ms. Iris Kehler, our administrator, so she can contact you with further information about the program.

بعد من پرسیدم اسیستنس شیپ دارین.اینو زده:

Hello Sepideh:
    Even without access to original documentation, your CV appears to be excellent. I could certainly use a student with your background in research on text mining of social media to provide the model basis for an online decision support system. It is simply not possible to be admitted directly to our PhD program without a Master’s degree. However, if you secured admission to our eHealth Master’s, you could work on this research and eventually apply for admission to the PhD program if everything worked out well with your Master’s degree.

الان یعنی چی؟آره یا نه؟من چی بزنم بهش؟
    دوستان جواب دادن فقط نكته اينه كه بايد براي MS‌اقدام كندي. اگر مشكلي نداره علاقمندي خودتونو نشون بدين و ازش بپرسيد در اين پروژه كه كار ميكنه از فاند خبير هست يا نه؟ من اگر جاي شما بودم باهاشون در تماس ميموندم و نشون ميدادم كه خيلي مشتاقم. بنظر رزومه ي شما رو خوششون اومده . تماس بگير و بگو اگر براي مستر اقدام كنم بايد خودم هزينه كنم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    یه استاد تو استرالیا بعد از یه روز این جوابو داده
    Dear Kaveh,

Thankyou for your email and congratulations on your achievements to date.

Myself and a colleague,xxxxxx, would like to talk to you by Skype at 4pm Melbourne time on Monday 10th September.

Are you available at this time?

If so, please send us your Skype login.

Best wishes,

xxx
    من الان استرس شدیدی گرفتم چون نمی دونم در مورد چه چیزهایی ازم سوال خواهد شد. در ضمن من هیچ پابلیکیشنی نداشتم (و خوب البته رزوممو براشون فرستاده بودم و طبعا از این امر مطلعن) در مورد چه چیزهایی ازم سوال میشه؟ آیا لزوما باید کت و شلوار و کروات بپوشم ؟
    البته یه نکته ای که منو ناراحت کرده اینه که من اشتباها ( به دلیل واقع بودن استرالیا در نیم کره جنوبی) در خواست ترم پاییز 2013 دادم در حالی که در واقع باید درخواست بهار می دادم!
    چه طوری می تونم این موضوعو مطرح کنم؟ می تونم بگم که به خاطر پروسه طولانی بودن صدور ویزا بهار برام مناسب تره؟(چون من بهمن فارغ التحصیل می شم فکر کنم این امر کمی منطقی باشه.) اگه دوستان راهنماییم کنن ممنون می شم؟
    دوستان کسی نظری نداره؟
    ویرایش توسط kaveh6 : September 5th, 2012 در ساعت 08:09 PM

Junior Member

سلام.
    من به یه استاد تو کانادا میل زدم که ایا open position داره واسه من تو آزمایشگاهش و اینطوری جواب داده:
    yes, I am planning to take on a new graduate student in Fall of 2013, and will look forward to your application
    حالا چه جوری مطمئن شم که منو می پذیره توی گروهش؟
    و اینکه ازش راجع به fund بپرسم؟؟؟؟؟؟
    مرسی...

دوستان کسی نظری نداره؟
    مهم تر از همه چی الان باید ریلکس باشید
    نه بابا کت شلوار نمی خواد یه لباس ساده بپوشین
    نگران ن باشین مصاجبه اهمیت چندانی نداره! بابا این همه هم که از رزومتون تعریف کردند! اجتمالا می خوان فقط چند تا سوال ساده بپرسند و همش بگن آفرین آفرین
    شاید بپرسن روش تجقیق از نظر شما چطوری باید باشه و...به فروم مصاجبه تلفنی یه سر بزنید البته خیلی از سوال هایی که بچه ها نوشتن رو نمی پرسند

فقط فقط ریلکس باشین و مثبت همین

راجع به این ترم بهار و اینا! منم خودم یه سوتی دادم البته من موقع مصاجبه! ازم پرسیدند کی می خوای بیای منم حواسم نبود فصل ها اونجا برعکس هی می گفتم پاییز می خوام بیام
    البته بعدش خودشون متوجه شدند
    اصلا مهم نیست خودشون جواسشون هست فقظ احتمالا آخرای مصاجبه هم دوباره ازتون می پرسند این دفعه ماهش رو بگین مثلا سپتامبر و یا هرچی و....اگه نپرسیدند هم خودتون بگین که راستی من دوست داشتم مثلا سپتامبر بیام

ApplyAbroad Hero

دوستان کسی نظری نداره؟
    بابا کت و شلوار چیه
    یه شلوارک شیک بپوش ولی بشون نشون نده ) من که تی شرت تنم بود! فقط نمای پشت سرتو حواست باشه قفسه کتاب و اکادمیک باشه بهتره
    سوالات هم کلیه اصلا اینجوری نیست گیر بدن. مصاحبه یعنی مرحله فینال. تقریبا پوزیشن رو گرفتی. تاپیک مصاحبه تلفنی رو بخون

سلام.بچه ها من به این استاد گرانقدر چی بگم؟
    Dear Reza,

good to know that you are interested in pursuing PhD at our department. In order to consider your applications, please formally apply to our program. If you get accepted to PhD program, first year you will be supported by the department. You do not need to choose the adviser at this point. If you are accepted to the program, you will have the whole year to chose an adviser from the whole faculty including myself. Typically students are supported by individual advisers starting their second year, once they pass the preliminary exam. However the first step is to apply and get accepted.
    If you have some technical questions, do not hesitate to contact me.
    من بهش ایمیل ساپورت مالی زده بودم.حالا چی بگم... این آقاهه بهم ساپورت میده یا نه؟

Unhappy ببخشید اگه اسپم میزنم. ولی شدیدا به کمک احتیاج دارم!!

سلام دوستان. ببخشید ممکنه چیزی که دارم میپرسم ربطی به این تاپیک نداشته باشه اما بعد از نیم ساعت بالا پائین کردن فروم جایی بهتر از اینجا برا پرسیدنش پیدا نکردم. من با استادی که دارم روی تئوریش برای پایان نامه ارشدم کار میکنم از طریق ایمیل در ارتباطم و ایشون هم تا اینجا بهم کمک زیادی کردن. سال 2011 کتابی از ایشون چاپ شده که تقریبا هم گرون هست و بین 150 تا 300 دلار خرید و فروش میشه در سایتهای خارجی. متاسفانه وضعیت مملکتم که طوریه که به راحتی نمیشه کتاب سفارش داد. حالا به نظر شما اگه من از ایشون درخواست کنم که یه پی دی اف از کتابشو برام میل کنه با توجه به اینکه فقط دو سه بار بهش تابحال میل زدم، آیا این کار پرروبازی به نظر نمیاد؟!!! ناراحت نمیشه از این درخواست من؟ شدیدا به این کتاب محتاجم. شرمنده که پستم ربطی به تاپیک نداره ولی واقعا نمیدونستم این سوالو کجا میتونم بپرسم

پیش فرض پاسخ : ببخشید اگه اسپم میزنم. ولی شدیدا به کمک احتیاج دارم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط artemisothello نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید ممکنه چیزی که دارم میپرسم ربطی به این تاپیک نداشته باشه اما بعد از نیم ساعت بالا پائین کردن فروم جایی بهتر از اینجا برا پرسیدنش پیدا نکردم. من با استادی که دارم روی تئوریش برای پایان نامه ارشدم کار میکنم از طریق ایمیل در ارتباطم و ایشون هم تا اینجا بهم کمک زیادی کردن. سال 2011 کتابی از ایشون چاپ شده که تقریبا هم گرون هست و بین 150 تا 300 دلار خرید و فروش میشه در سایتهای خارجی. متاسفانه وضعیت مملکتم که طوریه که به راحتی نمیشه کتاب سفارش داد. حالا به نظر شما اگه من از ایشون درخواست کنم که یه پی دی اف از کتابشو برام میل کنه با توجه به اینکه فقط دو سه بار بهش تابحال میل زدم، آیا این کار پرروبازی به نظر نمیاد؟!!! ناراحت نمیشه از این درخواست من؟ شدیدا به این کتاب محتاجم. شرمنده که پستم ربطی به تاپیک نداره ولی واقعا نمیدونستم این سوالو کجا میتونم بپرسم
    سلام..سئوالتون زیاد ربطی به این جا نداشت! معمولا به خاطر کپی رایت بعید میدونم برات بفرسته! حالا کتابش چی هست؟ اگه ان لاین باشه میشه گرفتش و شاید نیازی به ایمیل هم نباشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)