صفحه 578 از 1371 نخستنخست ... 784785285685695705715725735745755765775785795805815825835845855865875886286781078 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,771 تا 5,780 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    شما در مورد فاند پرسيدي؟‌ ايشون كه اشاره ايي نكرده. استادي كه فاند ميده مستقيم تو ايميل حرف ميزنه نه تو لفافه.اگرم نپرسيدي بپرس. فرقي در كل قضيه ايجاد نميشه.من بعيد ميدونم جز تمپلت باشه. چون ايشون نهايتا به كيمته واگذارتون كرده و گفته اگر قبول شي من سوپروايزرت ميشم. اين كمي از تمپلت بهتره. يعني به هر كي با شرايط شما اينو ميگه. شادزي
    نه در مورد فاند ازش نپرسیدم. این قبلا از من ریز نمرات خواسته بود باز هم ممکنه تمپلت باشه؟ اینکه در مورد فاند ازش بپرسم پذیرشمو به خطر نمیندازه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

[QUOTE=kaveh6;894836]نه در مورد فاند ازش نپرسیدم. این قبلا از من ریز نمرات خواسته بود باز هم ممکنه تمپلت باشه؟ اینکه در مورد فاند ازش بپرسم پذیرشمو به خطر نمیندازه؟[/QUOTE

پذيرش دست ايشون نيست كه به خطر بيوفته. بعدم مگه چي داري ميپرسي؟ اگر انقدر فهميده است بهتره همين اول بفهمي باهاش همكار نشي.
    اون ريز نمراتت وديده اجازه داده به عنوان سوپروايزر اسمشو بياري همين. به ديگري اين اجازه رو هم نميده. بنظرم بپرس. مشكلي نيست. اما نشون بده مشتاقي باهاش كار كني. گفتي هزينه رو هم ميتوني بدي. پس اگر گفت ندارم بگو باشه من تا يه مقداري خودم هزينه ميدم تا بعد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز
    امیدوارم که حال همگی خوب باشه.
    من از اوایل شهریور شروع به ایمیل زدن به استادا کردم و همونجوری که انتظار داشتم اکثرا جواب ندادن و اوناییم که جواب می دادن همشون میگفتن فاند نداریم و از این حرفا.
    تا اینکه چند وقت پیش یکیشون جواب داد که به نظر میاد خوب کار کردی و گزینه ی خوبی هستی و اپلای کن واسه دانشگاه. من تماسمو باهاش حفظ کردمو بهش گفتم چند تا مقالاتم خوندم و مایلم پروژه لیسانس رو هم در مورد اون انتخاب کنم. تا اینو گفتم هی شروع کرد سوال کردن و اینکه کدومو خوندی؟ advisor ت کیه؟ اگه چیزی نوشتی درمورد پروژت با هام share کن و آخر سرم گفت بیا Skype حرف بزنیم باهم و البته گفت من master نمیگیرم واسه direct phd خیلی استقبال میکنم. سرتونو درد نیارم رفتم دانشگاه درباره پروژه با یکی استادا حرف بزنم تا قضیه و اسم استادا بهش گفتم گفت که با هم رفیق فابریک بودیم توو آمریکا و کلی رفت و اوومد خانوادگی داشتیم وروردی یه سال بودیم اوون اونجا استاد شدو من برگشتم ایران. به استاده ایمیل زدم گفتم استاد راهنمام فلانیه گفت میشناسمش.
    اولا میخواسم از دوستان سوال کنم که اصلا خوشش اومده که گفته بیا صحبت کنیم یا اینکه میخواد توو آب نمک بخوابونه و اینکه معمولا چیا میپرسن توو تماس تلفنی از دوستایی که تجربه داشتن؟ و ثانیا اینکه کلا پروسه اپلایمو چجوری ادامه بدم؟ اصلا ارزش داره پروژه لیسانسمو بذارم رو این کار؟
    این، شانس خیلی خوبیه. من یکی از دوستام از همین طریق آشنایی استادا و اعتماد به هم، با فاند خیلی خوب پذیرش گرفت و رفت. سوالای مصاحبه اول هم تقریباً همه یه شکل هست. 1- چی کار کردی و میکنی؟! 2. چرا میخوای مستر یا دکترا بخونی؟ و هدفت چیه؟ 3. به چه زمینه هایی علاقه داری؟ بعد معمولاً پروژه ای که در دست دارند و مختصر توصیح می دهند و خیلی خوب میشه که بعدش بتونی یه حرفی هرچند کم در مورد پروژه بزنی. برای که تپق نزنی بهترین کار اینه که قبلش "اِس ا پی" و "سی وی" ات رو خط به خط، خوب بخونی. موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان.من می خواستم برای پاییز 2013 اپلای کنم و 1 هفته هست شروع کردم به میل زدن. من واقن نمی دونم چه جوابی ینی استاد اکی هست و بم فاند میده. تا حالا جوابایی که بم دادن اینا بوده:
    1- Thank you for your inquiry. We encourage you to apply and look forward receiving your application. Best wishes.
    2- I have received your e-mail; no need to send it again.

I have forwarded your information to the department coordinator who
    you may contact about applying to our program.
    3- I am always happy to work with good students. But let’s get your application processed first.
    اینا از یونی های مختلف بود. من باید اول درمورد فاند مطمئن شم بد اپلای کنم.
    لطفا راهنماییم کنید. ممنون

جوابا رو باید کامل بزارین تا بشه دقیقتر نظر داد. مثلا اگه در مورد 1 قبلش خیلی تمایل نشون داده باشه به رزومتون جای امید داره ولی اگه فقط همین جمله بهترین جملشه، خوب نه گفته آره نه گفته نه !
    مورد 2 که ارجاعتون داده به Coordinator و می تونین بازم ایمیل بزنین. مورد 3 هم می خواد صبر کنه رزومه بقیه رو ببینه و نظر خاصی نداده ! بنظر من از روی این جوابا میشه فهمید شما ایمیلی که می زنید فقط یکی دوتا سوال کلی می کنید و همون ایمیل رو به همه می فرستین. شما خیلی باید دقت کنین که برای هر استاد با توجه به تحقیقی که در موردش کردین هوشمندانه ایمیل بزنین که نظرش جلب بشه وگر ایمیل معمولی رو هر کسی می تونه بزنه و خیلی استاد شما رو یادش نمی مونه. باید در مورد تحقیق خودتون صحبت کنین اسم یکی دو مقاله ای که از اون استاد رو تا حدی خوندید بیارین و بگین موضوع براتون جالب بوده و یا به کارتون ربط داشته. البته چیزایی که می گین باید با رزومتون سازگار باشه.
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط arny نمایش پست ها
    سلام دوستان.من می خواستم برای پاییز 2013 اپلای کنم و 1 هفته هست شروع کردم به میل زدن. من واقن نمی دونم چه جوابی ینی استاد اکی هست و بم فاند میده. تا حالا جوابایی که بم دادن اینا بوده:
    1- Thank you for your inquiry. We encourage you to apply and look forward receiving your application. Best wishes.
    2- I have received your e-mail; no need to send it again.

I have forwarded your information to the department coordinator who
    you may contact about applying to our program.
    3- I am always happy to work with good students. But let’s get your application processed first.
    اینا از یونی های مختلف بود. من باید اول درمورد فاند مطمئن شم بد اپلای کنم.
    لطفا راهنماییم کنید. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

با عرض سلام خدمت دوستان اقا من خیلی وارد نیستم . من یه ایمیل زدم به یه استاد و cv فرستادم اونم اینو جواب داد حالا چیکار کنم؟ مرسی
    Dear Amir,

Thanks for writing to me.

Yes I am willing to offer you a PhD project in the field of Medical Image Processing. So please apply for admission and scholarship whenever you're ready.

All the best,

M.

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اگر هزينه ميتوني بدي و استاد يا دانشگاهش خوبه ميتوني جز گزينه هاي اپلايت در نظر بگيري . اگر فاند نياز داري كه كلا بي خيال بايد بشي. شادزي بازش تشكر كن و بگو مشكل هزينه داري و اگر حتي ميشه پارشيالي مثلا صاپورت شي تا سال بعد بهت كمك هزينه بدن خيلي بهتر بود. البته اگر با پارشيالي هم موافق باشي. كلا تشكر كن.
    با سلام و با تشکر از جوابتون.
    ازش تشکر کردم و گفتم که نمیتونم هزینه هارو بپردازم. و گفتم که بهترین مسیر رو بهم پیشنهاد بده. که جواب زیر رو داده:
    I'm afraid funding for overseas students is often problematic. Funding even for home/EU students is not easy to obtain. Sometimes we have studentships which cover the home/EU fees and maintenance (fee paid plus about £13k maintenance/living allowance), but not the difference between the overseas fee and the home/EU fee (which is over £10k per year). Perhaps there are scholarships you can apply to in your home country? My suggestion would be to formally apply for a place at XXXXXX. If you are accepted, you will be offered a place subject to funding and you can use that offer in support of any studentship or scholarship opportunities that arise.
    You can find more info as well as an online application form via XXXXXX.

به نظرتون این بحث رو ادامه بدم؟ آخه از ایران که نمیشه برا اونجا فاند گرفت و اون دانشگاه هم ظاهرا برای غیر اروپایی ها تضمینی نداره. ممنون میشم کمک کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    ازش تشکر کردم و گفتم که نمیتونم هزینه هارو بپردازم. و گفتم که بهترین مسیر رو بهم پیشنهاد بده. که جواب زیر رو داده:
    I'm afraid funding for overseas students is often problematic. Funding even for home/EU students is not easy to obtain. Sometimes we have studentships which cover the home/EU fees and maintenance (fee paid plus about £13k maintenance/living allowance), but not the difference between the overseas fee and the home/EU fee (which is over £10k per year). Perhaps there are scholarships you can apply to in your home country? My suggestion would be to formally apply for a place at XXXXXX. If you are accepted, you will be offered a place subject to funding and you can use that offer in support of any studentship or scholarship opportunities that arise.

به نظرتون این بحث رو ادامه بدم؟ آخه از ایران که نمیشه برا اونجا فاند گرفت و اون دانشگاه هم ظاهرا برای غیر اروپایی ها تضمینی نداره. ممنون میشم کمک کنید.
    در انگلیس فاند برای غیر اروپایی ها محدوده و این استاد هم خیلی رو راست به شما پاسخ داده. خیلی بعیده فاندی بیشتر از همون نرخ Home/EU بهتون بدن و اگه نمی تونید اون 10 هزار پوند اختلاف رو خودتون تهیه کنید وقتتون رو صرف انگلیس نکنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها

منم با SO3 موافقم . اگر ميتوني اون مابه تفاوت رو جور كني تو دست داشته باشش تا بتوني بعد پذيرش از كمكش استفاده كني . اگرم اصلا جا نداره هزينه كني پس ديگه ازش تشكر كن و تمومش كن. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط wfdx نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان اقا من خیلی وارد نیستم . من یه ایمیل زدم به یه استاد و cv فرستادم اونم اینو جواب داد حالا چیکار کنم؟ مرسی
    Dear Amir,

Thanks for writing to me.

Yes I am willing to offer you a PhD project in the field of Medical Image Processing. So please apply for admission and scholarship whenever you're ready.

All the best,

M.
    گفته رسما اقدام كن براي پذيرش و كمك هزينه . از فاند حرفي نزده احتمالا شما هم نپرسيدي. اگر براتون مهمه بپرسيد شانسي براي فاند داريد يا خير. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)