صفحه 585 از 1371 نخستنخست ... 854855355755765775785795805815825835845855865875885895905915925935945956356851085 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,841 تا 5,850 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان. یک استاد دیگه هم توی دانشگاه فرانسه زبان کانادا که خیلی از رزومم خوشش اومده بود گفته قبل از اینکه خیلی بریم جلو، با مسئول بخش برنامه های دکترا تماس بگیر ببین تمام شرایط لازم رو داری یا نه؟ بعد به من خبر بده.
    فايل کبک: دسامبر 2010 -تاریخ مصاحبه : دسامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 _ مدیکال 29 آپریل 2014
    6 امتیازی

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان این ایمیل از استاد دانشگاه Plymouth دریافت کردم. Thank you for your email. We don’t advertise for PhD positions very far in advance. I suggest that you get in touch again next Spring.

Also, we always advertise vacancies on XXXXX List so you could subscribe to that; vacancies for PhDs at a range of institutions are regularly advertised.
    منظورش اینه که دقیقا چه ماهی یا برا چه ترمی اپلای کنم؟ (آخه گفته بهار بعدی بهش یادآوری کنم. تا اون موقع نه من منتظرش میمونم و اونم ممکنه دانشجو نخواد که!!!) البته هیچ قول خاصی هم که نداده!!! ممنون

Junior Member

این جواب یه استاد آمریکایی هست. به نظرتون منظورش از نمره تافل حداقل چنده؟ چه نمره ای به نظر اینا خوبه؟ نظرتون بطور کلی چیه؟
    Your CV looks interesting to us.
    But, TOEFL and GRE scores are very important to get admitted into the program. I suggest that you contact me again once you have your scores.

Junior Member

یکی از استادها هم اینطوری جواب داده بود و من مقاله هامو واسش ایمیل کردم. به نظرتون چقدر طول میکشه بهم جواب بده؟؟

I reviewed your CV. I would like to see the two journal publications that you have listed in your CV. We'll set a time to have a phone conversation, afterwards.

تو خود سایت قسمت ادمیشن نگاه کنین گفته مینیمم هاش چنده. اگه نمره خوبی بگیرین استاد خوشش اومده از رزومتون اصلا از دستش ندین. نمره بالا 100 تافل و بالای 1300 جی آر ای خیلی خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre86 نمایش پست ها
    این جواب یه استاد آمریکایی هست. به نظرتون منظورش از نمره تافل حداقل چنده؟ چه نمره ای به نظر اینا خوبه؟ نظرتون بطور کلی چیه؟
    But, TOEFL and GRE scores are very important to get admitted into the program. I suggest that you contact me again once you have your scores.

معلوم نیست بعضی وقتا زود جواب می دن بعضی وقتا نه. اگه تا بعد از 1 هفته جواب نداد دوباره ایمیل بزنین حتما

یکی از استادها هم اینطوری جواب داده بود و من مقاله هامو واسش ایمیل کردم. به نظرتون چقدر طول میکشه بهم جواب بده؟؟

I reviewed your CV. I would like to see the two journal publications that you have listed in your CV. We'll set a time to have a phone conversation, afterwards.

ApplyAbroad Hero

تافل برای مهندسی ها معمولا مینیمم 80 میخوان و همونقدر کفایت میکنه ولی برای TA شدن نمره اسپیکینگ بالا مهمه. نمره GRE حالت رقابتی داره یعنی معمولا مینیممی براش در نظر نمیگیرن. هرچقدر بالاتر بهتر. اگر دانشگاهی باشه که ایرانی زیاد میگیره خودشون احتمالا بدونن 1200 برای ایرانی ها نمره خوبیه

اینم جواب خیلی خوبیه. اساتید معمولا سرشون شلوغه، ممکنه حدود 1 هفته طول بکشه. جوابای خوبی از اساتید دریافت میکنید. میشه رزومتونو بگید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milo405 نمایش پست ها
    تو خود سایت قسمت ادمیشن نگاه کنین گفته مینیمم هاش چنده. اگه نمره خوبی بگیرین استاد خوشش اومده از رزومتون اصلا از دستش ندین. نمره بالا 100 تافل و بالای 1300 جی آر ای خیلی خوبه
    تو خود سایت گفته مینیممش 80 هست ولی من فکر میکنم تا 97-98 هم بتونم بیارم بالای 100 خیلی کار سختیه. حالا با اینکه مینیمم 80 هست فکر میکنید بالای 95 خوبه؟؟؟

خوبه اما عالی نیست. به ارتباط با این استاد ادامه بدین. به بقیه هم ایمیل بزنین آخر سر ببینین بهترین جواب ها رو از کیا گرفتین و خودتون کجا رو دوست دارین همونا رو اپلای کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima63 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک استاد ایرانی توی دانشگاه فرانسه زبان کانادا جواب منو داده : من فکر میکنم شما شرایط مورد نظر رو برای دکترا داری. ولی باید رسمی اپلای کنی اگر پذیرفته شدی من خوشحال میشم که استادت سوپروایزرت بشم. بنظرتون این خوبه؟ حالا باید چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

خب همین کارو بکنین! اینکه دیگه سوال نداره !

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima63 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک استاد دیگه هم توی دانشگاه فرانسه زبان کانادا که خیلی از رزومم خوشش اومده بود گفته قبل از اینکه خیلی بریم جلو، با مسئول بخش برنامه های دکترا تماس بگیر ببین تمام شرایط لازم رو داری یا نه؟ بعد به من خبر بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)