صفحه 587 از 1371 نخستنخست ... 874875375775785795805815825835845855865875885895905915925935945955965976376871087 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,861 تا 5,870 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

اخیرا اینطوری شده! جواب نمی دن! جالبه که باز هم نمی کنند ایمیلها رو!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

فکر کردم فقط به ایمیل من جواب نمیدن
    دوستان اگه فکر می کنید این کار بی فایده ست لطفا نظرتون رو بگید
    من به همه اساتید کانادایی ایمیل زدم رزومه ام خیلی بد نیست... حتی به بعضی ها دوبار زدم!!
    نظرتون چیه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    من به همه اساتید کانادایی ایمیل زدم رزومه ام خیلی بد نیست... حتی به بعضی ها دوبار زدم!!
    نظرتون چیه؟
    تا جاييكه من ميدونم اساتيد كاندايي نسبت به آمريكايي ها خيلي بسته تر عمل مي كنند و ايميل جواب نميدن و تابع قوانين كميته هستند البته استثنا ديده شده. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    نظرتون چیه؟
    سلام، منم به اساتید کانادیی میل زدم، جواب ندادن، در صورتی که امریکایی ها جواب دادن. یک استاد کانادیی بعد از یک ماه بهم گفت ببخشید من دیر جواب میدم، هنوزم هم میخوای با من همکاری کنی، منم گفتم میخوام. بعد دیگه جواب نداد، دو بار هم میل زدم. نمی دونم هدفش چی بود، بعد یک ماه جواب میده، بعد میزاره سرکار. البته یکی از دوستان میگفت اواخر شهریور به اساتید کانادایی میل بزنید، و الان زوده.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود

تازه گفتم جواب نمی دن که دادند! D:

Thank you for contacting me. Your experience is great for projects that we work on with Prof. Michael .. and with Prof. S..... I would suggest that you apply to our program in BioEngineering and also our Chemical Engineering program. The BioE program allows you to take more courses that interest you (fewer core courses), but the ChemE program is very good as well.

Since we have many students interested in our lab, I cannot guarantee a position working in our lab. But, you appear to be a strong candidate, so you would have a very good chance of working with ..., .... or myself.

Take care,

این پاسخ خوبی محسوب می شه؟ چی جواب بدم به نظرتون؟ اینقدر استادها کم پاسخ ایمیل می دن که بهتره یکی رو هم از دست ندیم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود

Thank you for contacting me. Your experience is great for projects that we work on with Prof. Michael .. and with Prof. S..... I would suggest that you apply to our program in BioEngineering and also our Chemical Engineering program. The BioE program allows you to take more courses that interest you (fewer core courses), but the ChemE program is very good as well.

Since we have many students interested in our lab, I cannot guarantee a position working in our lab. But, you appear to be a strong candidate, so you would have a very good chance of working with ..., .... or myself.

Take care,

این پاسخ خوبی محسوب می شه؟ چی جواب بدم به نظرتون؟ اینقدر استادها کم پاسخ ایمیل می دن که بهتره یکی رو هم از دست ندیم.
    سلام
    جواب نسبتا خوبی حساب میشه چون نشون میده استاده پوزیشن داره از طرفی قولی هم نداده یعنی ممکنه اپلای کنی و نگیره! این دیگه بستگی به ریسک کردن و هزینه ای که باید تقبل کنی داره. میتونی اپلای کنی تو SOP بنویسی دوس داری با این استاد کار کنی و بعد از دلیور شدن اپلیکیشنت به استاد خبر بدی. احساس میکنم از این استاد سوال بپرسی باز جوابای کلی بده. من باشم بهش ایمیل میزنم که خیلی به کارت علاقه دارم میتونم اسمتونو تو SOP بنویسم؟ اگه تمایل خوبی نشون داد میفرستم و صبر میکنم ببینم چی پیش میاد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    سلام، منم به اساتید کانادیی میل زدم، جواب ندادن، در صورتی که امریکایی ها جواب دادن. یک استاد کانادیی بعد از یک ماه بهم گفت ببخشید من دیر جواب میدم، هنوزم هم میخوای با من همکاری کنی، منم گفتم میخوام. بعد دیگه جواب نداد، دو بار هم میل زدم. نمی دونم هدفش چی بود، بعد یک ماه جواب میده، بعد میزاره سرکار. البته یکی از دوستان میگفت اواخر شهریور به اساتید کانادایی میل بزنید، و الان زوده.
    منم که ایمیل زدم و چند نفر که جواب دادن گفتن که الان زوده و هنوز نمی تونیم بگیم دانشجو میگیریم یا نه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود

Take care,

اگر ميگه بنظرم قوي ميايي يعني تو رزومه هايي كه تا حالا ديده تو رو قوي ديده. بقول دستمون اين شانسه. من اگر بودم حتما براي هر دو دپارتما كه ميگه اپلاي ميكردم. به هر حال تو بايد مدارك بفرستي تا معلوم شه . شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اگر ميگه بنظرم قوي ميايي يعني تو رزومه هايي كه تا حالا ديده تو رو قوي ديده. بقول دستمون اين شانسه. من اگر بودم حتما براي هر دو دپارتما كه ميگه اپلاي ميكردم. به هر حال تو بايد مدارك بفرستي تا معلوم شه . شادزي
    مرسی دوست من. ایمیل بعدی هم تشویق کرد که حتما اپلای کنم. دانشگاهش رنک خوبیه حدود 100 کلی و 30 مهندسی شیمی ولی عجیبه که آیلتس 6.0 می خواد!!!

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    دوستان این اساتید آمریکا چرا اینجوری جواب میدن؟ من ازشون واسه supervision پروژه ام برای direct phd پرسیده ام.
    استاد هاروارد گفته
    Many thanks for your note and interest in the GSD. I would like to point you towards our admissions office as they will be able to provide you with the best insight into our current programs.

استاد کلمبیا گفته
    Unfortunately I have no control over admissions or registration at the GSAPP - you would need to first go through the Admissions Office to be considered a Visiting Scholar.

استاد ام آی تی گفته
    We only do evaluations after candidates formally apply

پس چجوری واسه فاند یا RA بگیرم ...؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)