صفحه 588 از 1371 نخستنخست ... 884885385785795805815825835845855865875885895905915925935945955965975986386881088 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,871 تا 5,880 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوست من اسامی دانشگاههایی که نوشتی وحشت آوره! ررزومتون احتمال رزومه رویایی هست ولی به هر حال اونجا به رزومه های اینچنینی هم خیلی سخت جواب می دن. من یادمه یک بار جوونیام خامی کردمD: به برترین استاد فیلد خودم پروفسور رابرت لنگر ایمیل زدم در mit به من گفت با ادمیژن آفیس مستقیم مکاتبه کن!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

راستی فاند و ra رو خود دانشکده بعدا تخصیص می ده.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان این ایمیل از استاد دانشگاه Plymouth دریافت کردم. Thank you for your email. We don’t advertise for PhD positions very far in advance. I suggest that you get in touch again next Spring.

Also, we always advertise vacancies on XXXXX List so you could subscribe to that; vacancies for PhDs at a range of institutions are regularly advertised.
    منظورش اینه که دقیقا چه ماهی یا برا چه ترمی اپلای کنم؟ (آخه گفته بهار بعدی بهش یادآوری کنم. تا اون موقع نه من منتظرش میمونم و اونم ممکنه دانشجو نخواد که!!!) البته هیچ قول خاصی هم که نداده!!! ممنون

در این مورد نظری ندارید؟ جوابی بهش بدم؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بگو ممنونم. خیلی لطف می کنید اگر پوزیشن خالی پیدا کردید لطفا اطلاع بدهید.

با همون جیمیل بزنین خیالتون راحتتره. شما به چند نفر ایمیل زدین؟ به استادای بیشتری ایمیل بزنین. اگه از یه استادی خیلی خوشتون میاد و جواب نمیده بد نیست بهش زنگ بزنین. اول خودتونو معرفی کنین بگین یه وقت بهتون بده که باهاش صبحت کنین اگرم گفت همون موقع وقت داره که همون موقع بهش بگین

نقل قول نوشته اصلی توسط sma14184 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    می خواستم بپرسم من الان مدتی تقریبا یک ماهی هست هیچ استادی به میلام جواب نمی دند این دلیل خاصی داره؟ من دارم برای فال 13 اقدام میکنم این که هیچ پاسخی نمی دهند حتی اینکه جای خالی ندارم علت خاصی داره؟
    می خواستم بپرسم بنظرتون اینکه با یه ادرس ایمیل دیگه اما از همان جیمیل می فرستم ممکنه علتش باشه؟ شاید اسپم بشه مثلا.
    ممنون میشم اگه پاسخهاتون را داشته باشم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milo405 نمایش پست ها
    با همون جیمیل بزنین خیالتون راحتتره. شما به چند نفر ایمیل زدین؟ به استادای بیشتری ایمیل بزنین. اگه از یه استادی خیلی خوشتون میاد و جواب نمیده بد نیست بهش زنگ بزنین. اول خودتونو معرفی کنین بگین یه وقت بهتون بده که باهاش صبحت کنین اگرم گفت همون موقع وقت داره که همون موقع بهش بگین
    به n نفر شاید نزدیک ... نفر نه تقریبا یک ماهی هست از هیچ کسی هیچ جوابی ندارم حتی یه تمپلیت محض دل خوشی قدر همون هارو هم نداشتم. نمی دونم باید چکار کنم بیشتر نگرانم مبادا این ادرس ایمیل جدیدم اسپم بشه اخه ایمیل قبلیم حروف اول اسم و فامیلم بود اما اینبار اسم و فامیل زدم. گفتم شاید این تحریم ها باعث شده جیمیل اینها را اسپم بفرسه یا نمی دونم هاست های امریکا ببینن از ایرانه اسپمش کن. نگرانم وقت زیادی برام نمونده

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sma14184 نمایش پست ها
    به n نفر شاید نزدیک ... نفر نه تقریبا یک ماهی هست از هیچ کسی هیچ جوابی ندارم حتی یه تمپلیت محض دل خوشی قدر همون هارو هم نداشتم. نمی دونم باید چکار کنم بیشتر نگرانم مبادا این ادرس ایمیل جدیدم اسپم بشه اخه ایمیل قبلیم حروف اول اسم و فامیلم بود اما اینبار اسم و فامیل زدم. گفتم شاید این تحریم ها باعث شده جیمیل اینها را اسپم بفرسه یا نمی دونم هاست های امریکا ببینن از ایرانه اسپمش کن. نگرانم وقت زیادی برام نمونده
    جواب ندادن اساتید ممکنه دلایل مختلفی داشته باشه. دلایل زیر میتونه از اصلی ترین علت ها باشه:
    1. زمان نامناسب ایمیل زدن. به نظرم الان برای Fall 2013 زوده. وضعیت فاند و پوزیشن هاشون معمولا برای 2013 هنوز معلوم نیست و خیلی از اساتید ترجیح میدن جواب ندن.
    2. متن ایمیل. کاور لترتون نقش مهمی در ترغیب اساتید برای دانلود کردن CV تون هست. یه متن غیر حرفه ای با ایرادات نگارشی و گرامری زیاد ممکنه شانستون رو خیلی کاهش بده
    3. رزومه اکادمیک و پژوهشی غیر متناسب با زمینه کاری اساتید. غیر متناسب ممکنه پایین بودن شاخص های علمی مثل معدل، GRE، نداشتن سابقه پژوهش و مقاله های مرتبط با کارهای استاد باشه. خلاصه بگم ممکنه استاد از رزومه شما خوشش نیاد و علاقه ای به جواب دادن نداشته باشه.
    4. ظاهر CV و طریق نگارش. مثل قسمت دوم نگارش یک CV حرفه ای هم بی تاثیر نیست.
    5. ایمیل. یاهومیل ایمیل مناسبی برای مکاتبه نیست. به نظر بنده ایمیل های اکادمیک که دانشگاهها در اختیار دانشجوهای قرار میدن از ایمیل های رایگان بهتر نتیجه میدن. البته دوستان زیادی هم دیدم با جی میل هم نتیجه میگیرن
    6. عنوان نامناسب ایمیل (سابجکت ایمیل)
    7. انتخاب نامناسب ساعت و روز ایمیل زدن. مثلا روزهای تعطیل معمولا جواب نمیدن
    در انتها این نکته رو هم بگم بسیاری از دوستان بدون گرفتن جواب گرفتن از اساتید موفق به گرفتن فاند شدن. سیاست بعضی از دانشگاهها هم پذیرفته شدن از طریقه کمیته پذیرش بدون دخالت اساتید هست.

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    دوست من اسامی دانشگاههایی که نوشتی وحشت آوره! ررزومتون احتمال رزومه رویایی هست ولی به هر حال اونجا به رزومه های اینچنینی هم خیلی سخت جواب می دن. من یادمه یک بار جوونیام خامی کردمD: به برترین استاد فیلد خودم پروفسور رابرت لنگر ایمیل زدم در mit به من گفت با ادمیژن آفیس مستقیم مکاتبه کن!
    ممنون از راهنماییshahrouz عزیز که البته یککمی هم ته دلمو خالی کرد

یعنی الان این دانشگاهها و اساتید کنسلن. جوابشون منفیه؟

سه تا استاد دیگه که جواب دادن هم اینجوری گفتن:
    استاد پنسیلوانیا گفته:
    Thank you for your email. Your CV looks very promising.
    I want to encourage you to apply at our University. I am not on the committee that selects the graduate students and you might contact Prof. who is coordinating the graduate program for further information.
    Since I am likely on a sabbatical leave from August 2013 to June 2014, I will not be able to supervise your work. But we are a vital department with excellent and interesting colleagues who will be happy to take over this task.

استاد UCLA گفته:
    Thanks for your note and your interest. Next year (2013/1014) I will be teaching a Suprastudio at UCLA and I am sure you would be interested in looking into the program given your interests. We will be advertising for applications to the program. If you visit the UCLA website you will see the information on the application process. This is the only teaching I will be doing that year and the way to be involved is to go through the formal application process.

استاد دیگه UCLA گفته:
    I’m afraid I don’t supervise PhD candidates and even if I did, the PhD program at UCLA wouldn’t support the type of work you are doing. It is a scholarly rather than a design program. UCLA doesn’t have anything that would be a fit for you if you have a specific topic you want to work on as a design PhD.

یعنی هم یکیشون درست حسابی نگفتن میخوایمت یا نه... شرایط منم اینجوریه که از لیسانس واسه PhD میخوام اقدام کنم و روی پروژه ای که استاد تو این فیلد کم ...
    دوستان اگه لطف کنین یه راه حلی جلو پام بزارین خیلی ممنونتون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییshahrouz عزیز که البته یککمی هم ته دلمو خالی کرد

یعنی الان این دانشگاهها و اساتید کنسلن. جوابشون منفیه؟

سه تا استاد دیگه که جواب دادن هم اینجوری گفتن:
    استاد پنسیلوانیا گفته:
    Thank you for your email. Your CV looks very promising.
    I want to encourage you to apply at our University. I am not on the committee that selects the graduate students and you might contact Prof. who is coordinating the graduate program for further information.
    Since I am likely on a sabbatical leave from August 2013 to June 2014, I will not be able to supervise your work. But we are a vital department with excellent and interesting colleagues who will be happy to take over this task.

استاد UCLA گفته:
    Thanks for your note and your interest. Next year (2013/1014) I will be teaching a Suprastudio at UCLA and I am sure you would be interested in looking into the program given your interests. We will be advertising for applications to the program. If you visit the UCLA website you will see the information on the application process. This is the only teaching I will be doing that year and the way to be involved is to go through the formal application process.

استاد دیگه UCLA گفته:
    I’m afraid I don’t supervise PhD candidates and even if I did, the PhD program at UCLA wouldn’t support the type of work you are doing. It is a scholarly rather than a design program. UCLA doesn’t have anything that would be a fit for you if you have a specific topic you want to work on as a design PhD.

یعنی هم یکیشون درست حسابی نگفتن میخوایمت یا نه... شرایط منم اینجوریه که از لیسانس واسه PhD میخوام اقدام کنم و روی پروژه ای که استاد تو این فیلد کم ...
    دوستان اگه لطف کنین یه راه حلی جلو پام بزارین خیلی ممنونتون میشم
    بله همه این جوابها عملا منفیه. اولین راهنمایی برای شما اینه که یک کمی دانشگاههای رنک های پایین تر هم اپلای کنید. شما مثل اینکه فهرست رنکینگ رو گذاشتید جلوتون دارید از شماره یک شروع میکنید تماس گرفتن! نمره GRE تون چنده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    این ایمیل از یه استاد تو تورنتو
    Dear xxxxx-

Thank you for your interest, but I don't accept international Masters degree students.

Regards,

xxxxxx
    چون من درخواست MSc داده بودم حالا به نظرتون در مورد direct PHd ازش سوال بپرسم یا نه؟ یا کلا بی خیالش شم برم سراغ استاد بعدی؟
    تا اونجا که من اطلاع داشتم UT کلا ارشد اینترنشنال نمی گیره!
    ما که فرمون رو دادیم دست خدا، حالا فقط گاز میدیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)